Opinie o ALBIONE w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ALBIONE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALBIONE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALBIONE w Gdańsk

Ann

Wysokie premie od sprzedaży indywidualnej + dodatkowe premie .Procent od sprzedaży wypłacany zawsze bez wypracowania progów.Pracuję od 3 lat obecnie na umowie o pracę na czas nieokreślony . Polecam wszystkim tym, którzy chcą zarobić fajne pieniądze :)

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w ALBIONE?

Justy

każdy pracownik bez względu na staż pracy ,do podstawowego wynagrodzenia otrzymuje dodatkową premię, która jest naliczana od sprzedaży indywidualne(określony %)

Katia

Pracowałam w Albione ponad dwa lata aż do momentu zmiany miejsca zamieszkania. Nie mogę przejść obojętnie pod tymi obrzydliwymi wpisami.Jak widać te negatywne wpisy są od osób , które już nie pracują i może warto zastanowić się co było tego powodem. Firma daje duże możliwości . Oprócz podstawy są jeszcze premie od sprzedaży.Powiem krótko nigdzie nie miałam takich wynagrodzeń co w Albione. Świetnie współpracowało mi się z zespołem. Nigdy nie było czegoś takiego jak odbieranie sobie klientów .Była w pełni zdrowa ,przyjazna atmosfera.Jestem w stałym kontakcie z osobami z którymi pracowałam.Spotykamy się przy kawce i wspominamy przyjemne chwile. Chcę podkreślić ,że w firmie nie pracuję już dwa lata , natomiast pozostała załoga nadal pracuje. To chyba dobrze świadczy o firmie.

Agata

Przykro mi, że praca w firmie ALBIONE była dla ciebie negatywnym doświadczeniem. Nie piszesz jednak nic o stanowisku na jakim byłaś zatrudniona, rodzaju umowy, obowiązkach. Czy praca w tej firmie ma według ciebie jakieś pozytywne strony?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie ALBIONE? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Szukam pracy i zastanawiam się nad Albione. Wiem ,że jeżeli odchodzi się z danej firmy to wypowiedzi takich osób nie są do końca szczere, wiarygodne. Proszę o jakieś opinie obiektywne

@Kasia

Miałam okazję pracować w salonie Albione w Gdańsku. Praca dla osób, które wiedzą czego chcą to znaczy zarabiać. Są duże możliwości uzyskania bardzo dobrego wynagrodzenia . Wszystko zależy od naszych chęci i zaangażowania. Szef wymaga i stawia mocno na sprzedaż ale w zamian otrzymujesz spory procent od swojej sprzedaży. Każda osoba na salonie wykonuje wszystkie obowiązki.Nie ma podziału na nową i pozostały zespół. Czytałam ,że w Krakowie tak jest. Praca super jak dla mnie , natomiast musiałam zrezygnować gdyż nie udało pogodzić się nauki (studia dzienne) z pracą . Szczerze to nigdzie nie miałam takiego wynagrodzenia co w Albione.

Grzegorz

Firma ma dobre opinie w internecie ale wiadomo, że jeśli sami dobrze pracujemy to nie będzie powodu do narzekania.

Kaisa
@Grzegorz

Czy miał Pan styczność z tą firmą?

kn

Faktycznie zmieniają umowy z dnia na dzień tak jak im się to podoba, praca mało rozwijająca, brak możliwości awansu, duża rotacja na stanowisku sprzedawca ciagle nowe osoby w zespole, albo same rezygnują albo są wyrzucane. Polecam szukanie czegoś stałego a nie na chwilę.

Wtajemniczona
@kn

Nie zgadzam się z tą opinią. Jestem siostrą jednej z pań pracujących w salonie Albione Gdańsk . Wiem ze umowę o pracę dostaje się bardzo szybko a finansów siostrze pozazdroszczę. Wcześniej nie zdawałam sobie sprawy z tego że w tego typu salonach z odzieżą męską można aż tak dużo zarobić. Do tego miła atmosfera miedzy pracującymi paniami sprawia że z chęcią odwiedzam ten punkt. Odzież oryginalna włoska do tego wysokiej jakości . Jak będę szukać pracy z pewnością zainteresuję się tym salonem.

@kn

tez bylas swiadkiem wyrzucenia?bo w Gdansku czesto jest ta (usunięte przez administratora)jak jej tam?nie pamietam..(usunięte przez administratora)

Agata

Sytuacja, o której wspominasz nie powinna mieć miejsca w żadnym szanującym się miejscu pracy. To niestety przykre, że ludzi zwalniani są w takich warunkach. Niestety łatwo jest pochopnie oceniać sytuację, nie znając wszystkich powodów. Dlatego bardzo proszę o nieumieszczanie takich wniosków bez uzasadnienia i przytoczenia konkretów. Zechcesz nam może powiedzieć, jak wyglądają kontakty między pracownikami? Można liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie?

Iza

Mam nadzieję, że dobrze się pracuje. Mam zamiar aplikować.

k-sia
@Iza

Iza, warto popytać we Wrocławiu, Poznaniu, Annopolu, gdzie sprzedawcy są od początku ALBIONE. Myślę, że odpowiedź będzie tylko jedna "WARTO". pozdrawiam,

@Iza

W Gdańsku ogromna rotacja..pracownicy zmieniaja sie jak rekawiczki..

Agata

@Iza czy składałaś już aplikację? Jeśli tak to zachęcam do podzielenia się wrażeniami z przebiegu i wyniku rekrutacji. @Sprzedawca ;) Jakie widzisz korzyści dla pracowników wynikające z pracy w ALBIONE? Wszystkie informację są istotne dla innych użytkowników forum.

Agata

@karolina, a jak Ci się podoba atmosfera w pracy? @aga wspomniała tylko o tym zdawkowo, mówiąc że "szef daje możliwości i wymaga". Z ogólnego kontekstu rozumiem że to zdrowe, aktywne wymaganie?

aga
@Agata

Praca w Albione daje dużą satysfakcję. Miła , przyjemna atmosfera . Każdy dzień w pracy to możliwość zarobienia pieniędzy przy czym każdy pracownik ma takie same szanse na uzyskanie ich. Szef jest osobą , która daje nam możliwości oraz wskazuje , podpowiada w jaki sposób możemy więcej zarobić . Przecież apetyt rośnie w miarę jedzenia. Zachęcam do współpracy tych, którzy chcą zarabiać .

Sprzedawca ;)
@Agata

Zapraszamy sympatyczne i energiczne osoby do współpracy. Praca atrakcyjna w miłej atmosferze , dająca duże możliwości finansowe, Oprócz stałej podstawy ,dodatkowo co miesięczne spore premie od sprzedaży indywidualnej i z co miesięcznych konkursów. Zapraszam serdecznie wszystkie chętne osoby chcące zasilić naszą sympatyczną załogę z Gdańska :)

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Mila86
@Zainteresowany

Witam. Tak do Gdańska na cały etat.

karolina

Zgadzam się z aga. Wysokie premie od sprzedaży indywidualnej + co tydzień możliwość zarobienia dodatkowej premii z konkursów a co najważniejsze % od sprzedaży wypłacany zawsze bez wypracowania ustalonych progów!Praca z gatunku przyjemnych, pracuję od 5 lat obecnie na umowie o pracę na czas nieokreślony :) Szczerze polecam wszystkim tym, którzy chcą pracować i zarobić fajne pieniądze :)

K-sia

Dużym plusem jest umowa o prace. Nie wszędzie jest taka możliwość. Natomiast Osoby, które chcą pracować na zlecenie to taka umowe dostają. Pracuje w firmie od samego początku i wiadomo jak wszędzie są gorsze i lepsze momenty ale nie myślałam nigdy o zmianie pracy. Pracuje na stanowisku sprzedawcy i Fajne pieniądze można zarobić. Zachęcam wszystkich niezdecydowanych

aga

Wysokie premie sprzedażowe, różne bonusy. Wynagrodzenie wypłacane zawsze do 10 każdego miesiąca. Każdy ma równe szanse bez względu na to czy jest się nowym czy z dłuższym stażem pracownikiem. Pracuję kilka ładnych lat w handlu i zapewniam że nigdzie nie miałam możliwości uzyskania takich przychodów jak w Albione . Szef daje nam możliwości i również od nas wymaga. Całkiem zrozumiałe. Nie znam szefa który daje coś za nic.Do pracy nie przychodzimy posiedzieć i ponarzekać . Jeżeli mamy taki styl bycia to lepiej zostać w domu .

beata

POLECAM PRACĘ W ALBIONE !!!! Pracuję od wieleu lat i jestem bardzo zadowolona.Fajni,kreatywni ludzie, miła atmosfera i dobre zarobki.

Mb2018
@beata

Totalna bzdura. Marka w ktorej (usunięte przez administratora)to podstawa traktowania pracownika. Ludzie sa zwalniani tak po prostu. (usunięte przez administratora) Bylam.bardzo dobrym, ale zbyt szczerym pracownikiem i po prostu po 3 latach dostalam wypowiedzenie kurierem. Zenada . Jeszcze nigdy nie spotkalam sie z takim traktowaniem ludzi. Mail za mailem ze straszeniem.. (usunięte przez administratora)Niemoznosc powiedzenia prawdy. I dziwne zasady(usunięte przez administratora) Jednym slowem zenada.

Agata

@beata, cieszy mnie Twoja entuazjastyczna reakcja. Co sprawia że postrzegasz firmę akurat tak? Dlaczego oceniasz tak dobrze ludzi i atmosferę? Długo już pracujesz w ALBIONE? @kamila@kamila, a skąd pochodzi Twoja opinia? Na jakim stanowisku pracujesz w tej firmie? A innym jak się pracuje w ALBIONE? Czy są obecnie prowadzone rekrutacje? Nie udało mi się znaleźć żadnych ofert pracy w internecie - czy jest sens aplikować?

kamila@kamila

Dobre pieniądze, miła atmosfera .... Pracuję od kilku lat i jestem usatysfakcjonowana zarówno ze stałej formy zatrudnienia jak i z wynagrodzenia. Polecam pracę w Albione , wszystkim tym, którym chce się pracować !!!

zadowolonaJA

myślę,że to żadna tajemnica! :) stała prowizja % od sprzedaży indywidualnej, bez konieczności wyrabiania progów (co praktykuje większość firm )- do tego artykuły dodatkowo premiowane + kasa za konkursy tygodniowe i miesięczne . Nie będę tu pisała o kwotach bo i tak nikt nie uwierzy , napiszę tylko ,że wynagrodzenia są BAAARDZOO satysfakcjonujące .

Ala
@zadowolonaJA

Polecam pracę w Gdańsku. Dużo się zmieniło na plus. Miłą, przyjemna atmosfera. Wynagrodzenie na czas (podstawa , do tego zawsze % od sprzedaży i premia za konkursy).Umowa na okres próbny - zlecenie(zawsze pierwszy m-c). Jak ktoś chce sobie posiedzieć , to wiadomo, że nic nie zarobi. Nie znam innej firmy gdzie szef daje tyle możliwości żeby" dobrze zarobić ". Trzeba spróbować i przekonać się samemu. Myślę, że żaden szef

Agata

@zadowolonaJA - mogłabyś rozszerzyć temat systemu prowizyjnego w ALBIONE? Może Twoje zadowolenie zachęci osoby zastanawiające się nad zatrudnieniem w firmie. :)

zadowolonaJA

Pracuję w tej firmie już kilka lat i wynagrodzenia są wypłacane ZAWSZE NA CZAS, dostałam umowę o pracę na czas nieokreślony, oczywiście zaczynałam od umowy zlecenie ale nie ma w tym nic dziwnego ...to forma umowy na okres próbny, który jest praktykowany przez większość firm. Ja jestem zadowolona i jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w której można zarobić fajne pieniądze poprzez wysoki system prowizyjny , szczerze polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o ALBIONE - Gdańsk

• Jak się pracuje w ALBIONE?

Zobacz opinie na temat firmy ALBIONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALBIONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALBIONE
2.1/5 Na podstawie 73 ocen.

ALBIONE