Opinie o MCW w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MCW. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MCW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCW w Łódź

ted Nowy wpis

@Menager a ja mam inną opinię. Porównując z innymi firmami tego typu ta jest OK. (popraw pisownię angielską)

simon Nowy wpis

oo, no prosze, ja nic nie słyszałem o tym przetargu, jak to mogło się stać? a też prawd, ze takie firmy gdzieś są schowane, ale działają cały czas i nie wiem czemu ich się aż tak nie docenia, moim zdaniem ludzie też czasem powinni spojrzec na takie firmy od "wewnątrz" bardziej i dowidziec się do i jak.

jubiler Nowy wpis

już od dłuższego czasu monitoruje firmy które zajmują się tą samą tematyką co MCW w województwie mazowieckim i muszę przyznać że to właśnie ta firma imponuje mi w największym stopniu. Sam chętnie przyłączyłbym się do ich zespołu, ale widzę , że chyba w tradycyjny sposób aplikując nie ma na to szans...

ANTY MCW I DS GROUP

wszystko ode mnie to dialog z lipca!!! wszedłem po miesiącu przerwy i okazuje się że nie ma moich opinii, żałosne pewnie przekupili administratora i wstawili troche pozytywnych opinii żeby ładnie wyglądało!!! TAK WŁASNIE DZIAŁAJĄ!! nie dajcie się im zwieść!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MCW spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
ANTY MCW I DS GROUP

Tylko kilku osobom, ktoś z biura od WAS, bo tam nic pozytywnego nie ma w tej firmie, wszystko jest udawane. Robicie z siebie przyjaciół ludzi, idealnych pracodawców, że niby dajecie takie możliwości a jak przychodzi co do czego to nie ma nic!!! I zachowujecie się jak banda dzieciaków i nic więcej. To nie praca tylko zabawa w naciąganie ludzi!!! Wszystko dobrze dopóki FIRMA na WAS zarabia a na końcu zostajecie bez niczego zmęczeni całą tą firmą, jeszcze jak pada jakiś oddział to CI pieniędzy nie wypłacają zarobionych!!!

ANTY MCW I DS GROUP

I uwaga na rozmowie zawsze albo po dniu próbnym stały tekst, który teraz może zmienią!!! CZY UWAŻASZ ŻE NALEŻY SIĘ KIEROWAĆ OPINIAMI INNYCH!!! oczywiście odpowiedź nie bo większość osób raczej myśli za siebie albo się stara ale nie dajcie się na to nabrać już. Ja też kieruje się własnymi opiniami nie słucham innych ani nie wierze w opinie tylko sam zawsze sprawdzam ale teraz nauczyłem się że czasami trzeba POSŁUCHAĆ innych i po prostu nie pchać się w takie (usunięte przez administratora) nie dajcie się zwieść ich tekstom, nie warto iść do tej firmy, strata czasu pieniędzy, jak macie samochód to jeszcze będą na was wołać żebyście w teren swoimi jeździli i będziecie dopłacać do interesu, jeszcze dorabiać ludzi, którzy nie mają szacunku do nikogo chociaż twierdzą inaczej. Sprzedali by własnych rodziców dla pieniędzy a co dopiero WAS!!!

ANTY MCW I DS GROUP

I co najwazniejsze jesli ktoś aplikuje na stanowisko kuriera czy magazyniera to nawewno nim nie zostanie ale napewno przydziela na stanowisko przedstawiciela handlowego poniewaz nie maja nic innego oprucz chodzenia po domach takze nie rezykujcie i trzymajcie sie z dala od tej firmy bo mi tez mydlili oczy awansami gdzie to jest nie mozliwe w mcw. naklad byl taki ze bylem na 9 w pracy i wracalem 21-22 do domu bo wczesniej nie da sie szkonczyc. Najlepiej idz spróbuj a zobaczysz i sięprzekonasz o ile ci mózgu nie wypiorą:)

ANTY MCW I DS GROUP

Praca w tej firmie jest od poniedzialku do soboty i ilosc godzin jest nie ograniczona jesli ktos podpisze 5-6 umów dziennie to konczy prace tylko gdzie sie idzie kazdy mowi ze to oszusci bo taka prawda jest wiec wraca sie zazwyczaj az 1 umowa po calym dniu czyli okolo 21 bo jak wrocisz wczesniej to i tak pojdziesz dobijac.I nie ma stawki tak jak mowi na rozmowie Magdalena tylko są prowizje i oczywiscie od tych umow co ktos nie zrezygnuje a maja na to 14 dni.Takze zarobki 800zł na miesiac to jest max a wiem bo pol roku tam robilem i zaluje, i to jest tylko praca na swiezym powietrzu bo chodzisz od domu do domu po to zeby ludzie cie wyzywali:)

ANTY MCW I DS GROUP

Oby zakazali D2D w Polsce w końcu można iść dzisiaj samemu sobie wszystko załatwić a nie łazić po domach bez sensu!!!

ANTY MCW I DS GROUP

Przede wszystkim AKWIZYTORZY nie sprzedawcy!!!!Mają już swoje specjalne chwyty, sposoby, wystarczające doświadczenie zdobywane przez lata w manipulowaniem ludźmi dlatego zdarza się jeszcze nabrać nie do informowanych!! ale ludzie nabierają na szczęście świadomości i nie wpuszczają naciągaczy do domu, co do pracowników, żerują wśród najmłodszych od razu po szkołach bez doświadczenia zawodowego z niewielką inteligencją, którymi łatwo sterować dają takim kartkę z tym co mają mówić i chodzą D2D po biednych ludziach bez dostępu do informacji o całej firmie. Podsumowując bardzo łatwo coś nie dopowiedzieć nie doinformowanemu człowiekowi. Łatwo nabrać, wykorzystują niewiedzę i dorabiają się na innych nic więcej!!! A z interesem różnie otwierają biuro na pół roku w jakimś rejonie naciągną ile się da likwidują firmy i idą w inne miejsca!!! i tak w kółko!!!

ANTY MCW I DS GROUP

Dokładnie to już wszyscy będą wiedzieć, że wiąże się ze stratą czasu praca taka wiąże się ze stratą czasu i pieniędzy bo tylko się tam wszyscy zadłużają, jak ci nie idzie podpisywanie umów robisz po jednej bo przez cały dzień wszyscy cię wyzywali od oszustów wracasz do biura o 22 a szef ci każe iść dobijać bo mu chodzi tylko o pieniądze a jak nie pójdziesz to cie zwalniają biuro zamykają i nie wypłacają pieniędzy za tą i tak nieuczciwą nędzną pracę! A te całe produkty to jakieś wielkie (usunięte przez administratora) mało komu się opłaca jakaś opieka lekarska od wrzodów na (usunięte przez administratora) na 100 zł miesięcznie!!! albo w najlepszym wypadku będziecie chodzić w teren z pastami do zębów po 20 zł za tubkę czy do butów też w mega kosmicznej cenie albo z papierem toaletowym czy nie wiadomo czym jeszcze ale przecież to wspaniałe produkty są!!!

ANTY MCW I DS GROUP

Dla wszystkich odwiedzających i czytających te opinie, zwróccie uwagę, że pozytywne opinie są napisane takim samym ,,językiem" tak więc pewnie pisze je jedna osoba pewnie biedna sekretarka, która dostaje z 5 zł /h albo niedouczona pani prezes albo pan prezes, którzy nic nie potrafią poza manipulowaniem!!! Nawet zdania mądrego złożyć nie potrafią bo wszystko mają na kartce napisane z góry i ledwo na pamięc się tego potrafią nauczyć!!! A samochody i wszystkie bajery, które rzekomo można tam zdobyc w leasingu bądź na kredyt, wdajcie się w ta firmę a nigdy nie wyjdziecie z dłogów

ANTY MCW I DS GROUP

Dokładnie tak jest, garba można sobie narobić i tylko tyle nawet na średniej krajowej w tym systemie sie nie zarobi 20 kilka zł od umowy i niewiadomo czy za wszystkie dostajesz pieniądze. Oszukasz 5 ludzi(jak oni to nazywają nie domówisz że będą rachunki prognozowane, opłaty handlowe i takie różne chwyty) może dostaniesz 60zł a może 20 a może za żadną nic, przy czym stracisz cały dzień na chodzenie po domach, pieniądze na dojazd do pracy i jedzenie w terenie. W końcu jeść coś trzeba a firma nic nie gwarantuje poza drobnymi na paliwo, chociaż i tak ledwo starcza jeszcze trzeba ze swoich dokładać jak się gdzieś wyjeżdźa. Pokazują jakąś śmieszną broszurkę z osobami, które awansowały a w historii firmy może było z 30 z kilkuset lub tysięcy pracujących!!! po co to pokazywanie??? Jak dla mnie to jest jak z osłem, kijem i marchewką, świetne porównanie tylko w tej zabawie moi drodzy osłami jesteście WY a marchewki czyli awansu nigdy nie uzyskacie bo tego nie ma. Właśnie tak działają, czysta manipulacja tak więc zachęcam nie bądźcie osłami. Lepiej iść pracować w sklepie na kasie bądź na stacji paliw lepiej się tam rozwiniecie niż w tej firmie bo rozwoju tam nie ma!!! na wejściu dostajesz kilka kartek o sprzedaży -wielkie nic i to nazywają szkoleniami??? to jakiś żart nawet pani prezes tą całą mowę ma przygotowaną na pamięć żeby już na pierwszym spotkaniu wam mózgi wyprać. Odpuście sobie lepiej znaleźć normalną robote a pieniądze zachecam wydać na prawdziwy rozwój, NAUKĘ!!! Zdobywana wiedza poprzez naukę w końcu przynosi efekty w postaci ciepłej, spokojnej naprawdę fajnej pracy i dobrze płatnej z czystym sumieniem. W DS GROUP niczego się nie nauczycie.!!! Zapomnicie kim jesteście! tak wam w mózgu namieszają AWANSAMI!!!

daw

Tak baza jest ogromna każdy dom, bo sie tam po domach łazi.

daw

I co najwazniejsze jesli ktoś aplikuje na stanowisko kuriera czy magazyniera to nawewno nim nie zostanie ale napewno przydziela na stanowisko przedstawiciela handlowego poniewaz nie maja nic innego oprucz chodzenia po domach takze nie rezykujcie i trzymajcie sie z dala od tej firmy bo mi tez mydlili oczy awansami gdzie to jest nie mozliwe w mcw.A z tym co napisała Magdalena ze: Firma poszukuje dosyć często pracowników ponieważ jesteśmy prężnie rozwijającą się organizacją.Poszukujemy sekretarek, asystentek, konsultantów, doradców jak również instalatorów, magazynierów i kurierów.Współpracujemy z różnymi branżami i dlatego też rekrutacja w naszej firmie jest dosyć obszerna. To tylko ściema zeby ściągnać ludzi do siebie a każdy kto tam pójdzie i tak trafi na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Pozdrawiam Magdalene

Baze klientów? Pracownicy łażą po domach, na wybranej ulicy. To jest ich baza klientów;). A grafik możesz sobie ustalać między 21 a 8 rano, bo resztę czasu musisz łazić po kamienicach

Pozdrawiam Magdalene

Musze sprostować wypowiedź kolegi wyżej. Trzeba mieć własną działalność już po awansie na asystenta. No i 5 tysięcy na rękę też takim gwarantem nie jest. Nie brakuje biur które po prostu splajtowały, bo osoby je prowadzące, nie zarabiały odpowiednio by je chociaż utrzymać. Widziałem osobiście jak dwóch z nich do tego czasu, zwyczajnie klepało biedę:). Nie jestem pewien, czy pracowałeś jak jeszcze były ubezpieczenia. Ale do dzisiaj pamiętam, jak państwo managerowie, tłumaczyli ze weryfikacja telefoniczna będzie wykonywała u klientów zaraz po naszym wyjściu od nich. bo coś się może klientom w umowie nie spodobać;). (usunięte przez administratora) doskonale wiedzieli jak wygląda rozmowa z klientami, i oszukiwanie ich całkowicie akceptowali.

"niezdzusowany :)

MCW od ponad roku nie sprzedaje EC z ubezpieczeniami, zajmuje się tylko energią elektryczną wiec nie wypominaj firmie tego co robili nieuczciwi handlowcy którzy wciskali kit którejś babci ... nie możesz winic firmy za kilku oszołomów co kłamali i wciskali ubezpieczenie emerytom tylko po to by dostać większą kasę.. co do zarobków w tej firmie, owszem jest w dużej mierze zależna od wyników ale nawet dla początkującego wyrobienie 80-120 zl dziennie nie jest problemem bez bonusów, sprzedając samą energie elektryczną. Nie wspomnę już o 2 nowych biurach dla osób co pracowali tu po 7-9 miesięcy.. może i na biurze kokosów nie ma jak opowiadali na początku ale 5 tys na reke na własnym biurze to sądzę że i tak było warto się pomęczyć te parę miesięcy dla awansu i własnego biura. P.S. a co do własnej działalności jest potrzebna dopiero gdy awansujesz na menago i otworzą Twoje biuro

pozytywna

Chcę jeszcze powiedzieć że podczas całego dnia była super atmosfera, a szkoleniowiec z którym spędziłam dzień zaprosił mnie na lunch i bardzo dokładnie opowiedział strukturę firmy. Firma bardzo profesjonalna i dająca możliwości !!!! Będę codziennie pisać i osoby które przeczytały negatywy o tej firmie na pewno przekonają się i zechcą zapoznać się z nią osobiście.Serdecznie polecam

pozytywna

Witam.Ja dziś byłam w tej firmie na dniu próbnym i polecę wszystkim którzy są młodzi i chcą się rozwijać.Jak poznałam system awansów w tej firmie to poczułam że ta firma jest stworzona dla mnie i że będzie super. Polecam zapoznać się z tą firmą osobiście a nie z forum.

Zostaw merytoryczną opinię o MCW - Łódź

MCW
2.5/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Solec 81B lok. 73
    00-382 Łódź