Opinie o ExMot Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ExMot Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ExMot Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ExMot Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Maniek Nowy wpis

Z perspektywy klienta , nie wiem jak wygląda ten balagan od środka. Natomiast z serwisem rozstałem się już kilka dobrych lat - byla tragedia . Postanowiłem wrócić jakiś czas temu i zobaczyć czy coś się zmieniło. Zależy mi na zetelnej i uczciwej naprawie , prowadzę firmę i nie mam czasu na jakieś hocki-klocki . Moja ostatnia wizyta przypomniała mi dlaczego zakończyłem współpracę i utwierdziła mnie w mojej decyzji . Chętnie bym wrócił ale tam musieli by zacząć pracować kompetentni ludzie ( kierownicy i ich poplecznicy )

Zbigniew Nowy wpis

Całkiem niedawno była tu oferta pracy dla kierownika serwisu samochodowego. Widziałem że oferowali premia powiązana z osiąganymi wynikami. Czy inni pracownicy serwisu też dostają premie? Ile można dodatkowo wyciągnąć?

Pracownik Nowy wpis
@Zbigniew

Tak. Każdy może ubiegać się o premie

Jak wygląda praca na stanowisku Kierownik Serwisu Samochodowego? Mogłaby osoba z tego stanowiska opowiedzieć o swoich obowiązkach i ogólnie o pracy w ExMot Sp. z o.o.?

Zorro Nowy wpis

Praca na luzie. Wiele nie trzeba robić tylko się uśmiechać do klientów, być miłym wpuszczać przodem i zawsze być szarmanckim w sotosunku do kobiet. Poza tym siedzisz sobie w fotelu, jeździsz na miasto np. na kawę lub herbatę (zależy co kto lubi) i w z zasadzie to wszystko. Polecam

Filip

Tak dobrze pracuje się wam, że zupełnie zaprzestaliście korzystania z tego forum, szkoda.

Kiełbasa
@Filip

Jest super! Ino troske mi sie but rozwiązał

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w ExMot Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. rozliczania gwarancji motoryzacyjnych?
Jarhead

Jakies informacje na temat atmosfery i zarobkow na magazynie ?

Konrad

Czy może ktoś napisać jaka jest atmosfera w pracy? Czy jakiś socjal macie?

Wiktor

Szkoda, że nikt nie pisze. Miałem nadzieję na jakieś informacje o pracy w firmie.

gosc
@Wiktor

A co bys chcial wiedziec konkretnie?

Stały Klient

Firma naciąga na części wmawia ze trzeba wymienić chodź nie ma na to wskazań . Mechanicy profesjonalni mili potrafią wyjaśnić kierowcy co było lepiej jak biuro . Magazyn niemiły dla osób które chcą otrzymać informacje a nie kupić , ocena 4/10

Paulina

@zenek, nie odniosłeś się do mojego pytania, jak w takim razie można to rozumieć? ExMot, nadal prowadzi działalność i zastanawiam się, w jaki sposób dziś traktuje swoich pracowników? Bo to co pisałeś jest dość niepokojące, ale z drugiej strony nie ma co do tego żadnych dowodów i szczegółów.

Paulina

@zenek według Ciebie ExMot Sp. z o.o. nie traktuje odpowiednio swoich pracowników. Co przez to rozumiesz? Masz tutaj na myśli jakieś konkretne sytuacje? Chętnie dowiemy się więcej na ten temat.

zenek

Tylko nie na Fabryczną!!!!fałsz i obłuda.Do tego banda nieudaczników a pracownika mają za nic.Każdy który się zwalnia z tej firmy idzie do sądu pracy i wygrywa,niestety nic ich to nie uczy.Teraz kolej na mnie żeby spróbować sprowadzić ich na ziemię

Widzę, że poszukują nowego handlowca w kujawsko-pomorskim. Czy praca na tym stanowisku w ExMot Sp. z o.o. należy do ciężkich?

ziom

Witam Pan od opłaty za parking zapomniał chyba dodać, że kazał zamówić części o wartości ok 20 tys. po czym ubezpieczycielowi zaproponował rozliczenie szkody jako całkowitej. - przedstawiam tylko sprawę od drugiej strony.pzdr

sdj

jako klient też nie polecam exmot, wstawiając auto do naprawy likwidator zrobił wycene i uznał szkode całkowitą, a exmot już zacieral rece że będzie naprawiał i kokosy zarobi. WIęc wymyslili, że chcą za parkowanie auta. Przez 3 tygodnie około 3 tys zł. Nikt się nie zgodzil na takie bez umowne liczenie za parkowanie to do Sądu mnie oddali. Unikać jak ognia exmot. Nie wstawiajcie auto do nich do naprawy bo w razie co naliczą wam za parkowanie. To jest chora firma.

były

Przychylam się do opinii, dużo fałszu i stawianie ludzi na baczność, "kierowniczek" (usunięte przez administratora)też udaje ważnego i lata z skargami do szefostwa a zapomniał jak był elektrykiem lecz liza (usunięte przez administratora) i palma odbija.

NATALIA

MÓJ MĄŻ WŁAŚNIE DOSTAŁ TAM PRACĘ JAKO handlowiec ... NIECIEKAWIE SIĘ ZAPOWIADA JAK WIDZĘ W/W

handlowiec

Podzielam negatywne opinie o pracy pod rządami [usunięte przez moderatora]. Absolutny brak szacunku do ludzi, totalny brak wiedzy okazywany na każdym kroku, podejście do pracownika w stylu " ja nie wiem, załatw natychmiast". Do tego fałszywy "prezes", który pracownikowi z uśmiechem mówi jedno a 3 minuty później leci do pseudo-szefowej i przekazuje sprawę od drugiej strony. Generalnie praca dla ludzi o silnych nerwach, mających samych siebie za nic. Dopóki córka właściciela będzie tam rządzić, moja noga w progach Exmotu nie postanie

eneasz

Firma zarzadzana katastrofalnie przez jedną z córek własciciela. Ta pani nie nadaje sie do zarządzanie firmą, ba wogóle nie nadaje się do jakiejkolwiek pracy. Totalny brak kompetencji, wyobraźni i szacunku do ludzi. Takim miernotom wydaje sie, ze jak po tatusiu ma sie pieniadze to jest sie kimś - a to kompletne zero.

Zostaw merytoryczną opinię o ExMot Sp. z o.o. - Bydgoszcz

ExMot Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Fordońska 38
    85-719 Bydgoszcz