Opinie o Manpower Group Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Manpower Group Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Manpower Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manpower Group Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Zdzisław Nowy wpis

Gubią dokumenty, wyśmiewają się z pracowników a załatwić tak coś graniczy z cudem. Bagno

Interesant

Witam Manpower to jedni wielcy (usunięte przez administratora) Ja od miesiecy czekam za wypłatą,którą rzekomo wyslali pocztą a nie dotarla do dnia dzisiejszego. Telefonow nie odbierają a pani tam siedzącą jest glupsza niż ustawa przewiduje... Napewno sprawa trafi do sadu w najblizszym czasie Procedury wdrażane Pozdrawiam Monpower oszustow!

Manpower
@Interesant

Szanowna Pani/Panie, chcielibyśmy sprostować kilka elementów w Pani/Pana wypowiedzi, z którymi nie możemy się zgodzić, a ponadto uderza ona w dobre imię naszej firmy. Najprawdopodobniej podała Pani/Pan niewłaściwy adres korespondencyjny i stąd opóźnienie. Natomiast opóźnienie wynikające z błędu w adresie może sięgać najwyżej 2-3 tygodni, a nie „kilku miesięcy”. To Pracownik ponosi pełną odpowiedzialność za wskazanie adresu do nadania przekazu z wynagrodzeniem. Jeżeli wskazany adres jest błędny, to proces zwrotu przekazu pocztowego z placówki pocztowej do Pracodawcy jest niestety bardzo czasochłonny i niezależny od nas. Po otrzymaniu zwrotu przekaz z wynagrodzeniem jest niezwłocznie kierowany na ponownie wskazany adres lub zgodnie z wolą Pracownika – przelewem. Wobec tego zaistniała sytuacja nie jest winą naszej firmy. Jeżeli chodzi o kontakt z nami – jesteśmy dostępni dla Państwa dyspozycji pod numerem telefonu biurowego, telefonu naszej konsultantki, a jeżeli nie możemy odebrać w danym momencie, to zawsze oddzwaniamy. Tak więc nie możemy zgodzić się ze stwierdzeniem, że nie odbieramy telefonów. Co do inwektyw kierowanych w naszą stronę to nie będziemy ich komentować, a jedynie zaapelujemy o kulturę i szacunek ????.

@Manpower

Nastepne wasze klamstwo o zlym adresie???? Macie pracownikow za nic!!! Najpierw nie wyplacacie naleznosci za dany miesiąc a potem wyrzucacie jak smieci na bruk!!!! A pani tam pracujaca w biurze jest tak bezczelna,że szok!-potrafi prxedluzyc umowe i w tem sam dzien wyslac smsa,iz sie pomylili i rozwiazanie umowy bezpodstawne wyslac!!!! Masakra Nie polecam Manpower

X
@Manpower

Dla was kultura sie nie należy, poniewaz wy jak i wasi pracownicy biurowi jej nie macie!!! Jestesci bezczelni i do tego zlodzieje!!!

@Manpower

Ta oszukana pani nie jest sama. Nie rylko ona zostala oszukana i zle potraktowana przez tą ową agencje. Tez zostalem wyrzocony na ulice jak smiec poniewaz upomnialem się o zle wyplacone wynagrodzenie,zostalem oszukany o tydzien pracy za ,ktory do dzis nie mam zaplacone!!! Manpower to oszusci??? Pewno nas oszukanych i potem wyrzuconych jest duzo wiecej. Sprawe trza naglosnic i zrobi porzadek z pseudo agencja. Napewno nikomu was nie polece,bo jestescie oszustami zlodziejami. Znajde wszystkich oszukanych i moze pizew zbiorowy zrobi z wami porządek!!! Bo jak mozna tak ludzi oszukiwac i okradac!!! Szczyt bezczelnosci!!! Jeszcze udawac pomylke. Masakra.....????????????

takitam Nowy wpis
@Interesant

Miałem z nimi do czynienia.

Mikołaj Nowy wpis

Nie polecam tej firmy, byłem na spotkaniu rekrutacyjnym. Przyszedłem do siedziby rekrutator kazał na siebie czekać chwilę (trwało to 30 minut) tylko po to by usłyszeć że nabór został zakończony. Żenująca sytuacja o takich rzeczach powinienem zostać powiadomiony przed spotkaniem.

Maja Nowy wpis
@Mikołaj

Powiedziałeś, co myślisz o takim zachowaniu podczas spotkania?

Jan

Oczywiście masz prawo mieć takie zdanie, ale zastanawia mnie, dlaczego odradzasz pracę w tym miejscu? Na pewno jest jakiś powód, który konkretnie na to wpływa. Przedstawisz go?

@Jan

Pewnie...np to,że brak wynagrodzenia za dany miesiąc? A po upomnieniu i naglosnieniu wyrzucają pracownika?? Tak sie robi?? Czy to za male argumenty,że są oszustami?? Pewno za niedlugo zmienia nazwe i będą dalej oszukiwac ....chore to jest Wogole po co te agencje jakby nie szlo isc do pracy normalnie Masakra jakas

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Manpower Group Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Bys

Szukałem pracy. Zająłem na stronę internetową tej agencji pracy , znalazłem aktualną ofertę pracy która mnie zainteresowała , wysłałem swje CV. Po trzech dniach otrzymałem telefon względem danej oferty pracy , moje cv miało być przekazane potencjalnemu pracodawcy. Miałem otrzymać informację telefoniczną z agencji pracy odnośnie odpowiedzi w sprawie pracy. Czekam już 2 tydzień . A zapewniano mnie że się odezwa. Taką to profesjonalna agencja pracy.

S
@Bys

Najlepiej to umieją skasowac komentarz Tak,prawda boli jak widac

Gall Anonim

Śmieszna firma. Umowę rozwiązałem zwiny Manpower i oddałem sprawę do sądu pracy. A lalunia z tej firemki po niecałym miesiącu dzwoni do mnie z rzekomo arcyciekawą ofertą pracy. (usunięte przez administratora) na kółkach, nawet nie weryfikują z kim i po co się kontaktują. Żenada

przyglądającysiezbliska

Witam wszystkich chcących zacząć współprace z firmą ManpowerGroup Sp. z o.o. przygladam sie oddziałowi bydgoszcz ... Pracownicy z wymaganą grupą ... Umowa o prace tymczasową hmm... dziwne warunki pracy tzn. pracownicy przebywają na terenie miejsca pracy nie jednokrotnie powyżej 9 godzin z czego wychodza dziwne rozliczenia ponieważ mają płacone i liczone godziny tylko efektywne co wychodzi z raportów dziennych raz 4 godziny raz 6 czyli nie liczy sie czasu pracy np przygotowania do pracy, przygotowania potrzebnego ekwipunku do efektywnej pracy wynoszenia smieci przemeblowań w pokojach nie ma ujetych w godzinach pracy przerw przyslugujących pracownikowi pracodawca w ten sposob nie jest w stanie zapewnic 8 godzin dziennie co za tym idzie nie jest w stanie zagwarantowac nam 40 godzin w tygodniu wychodzącego z przecietnie 5 dniowego systemu pracy w Polsce fakt że za przepracowaną niedziele przysługuje dzień wolnego to jest zachowane a co z dodatkiem za prace w świeta ??? Chciałbym aby Firma ManpowerGroup Sp z o.o. oddział bydgoszcz ustosunkował sie do tej wypowiedzi . Nie jest to mój ostatni post zamierzam dokładniej sie przyjrzeć tej pracy pozdrawiam.

On4567

Uważam , że pani która prowadzi rekrutacje nie nadaje się do tej pracy jej mimika twarzy wyglada tak jak by pracowała po prostu z musu . Mówią , że zadzwonią pomogą znalezc pracę a tak na prawdę człowiek sam sie ich prosi i nie potrafią nawet zadzwonić . Uważam , że ktoś inny powinien prowadzić rekrutacje pracowników osoba która robi to z uśmiechem i osoba której sie chce pracować i chce pomóc ludziom którzy szukają pracy i im zależy Pozdrawiam gorąco agencje pracy Monpower:)

ana

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów.specjalizuja się w zatrudnianiu do pracy tymczasowej, rekrutacji pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne. aktualie w firmie trwaja nabory na Pomocnik Magazyniera (również dla osób bez doświadczenia) gdzie stawka godzino to 14zl/h na umowie o prace tymaczasowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Manpower Group Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Manpower Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Manpower Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manpower Group Sp. z o.o.?

Manpower Group Sp. z o.o.