Opinie o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

Fabryka Mebli Gala Collezione to doświadczony polski producent nowoczesnych mebli tapicerowanych, działający na rynku od 2001 roku. Fabrykę tworzą cztery zakłady produkcyjne: Sweet Sit w Gniewkowie, SLA.WIA w Tucholi oraz Gala Collezione w Lisim Ogonie i Chełmnie. Łącznie we wszystkich czterech zakładach zatrudnionych jest 700 pracowników.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sweet Sit w Gniewkowo Przasnyska 11 A lok. 215

Janusz Kowalski

Fabryka Mebli Sweet Sit w Gniewkowie do działu krojowni tkanin zatrudni: pracownik do obsługi maszyny tnącej typu cutter Pracownika wdrażamy, szkolimy i przygotowujemy do objęcia stanowiska. Praca w oparciu o dwie zmiany 5.30-13.30, 14.00-22.00, umowa o pracę po pierwszym miesiącu próbnym na umowę zlecenie. Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez portal OLX lub dostarczając cv na portiernię Zakładu ul. Inowrocławska 9, (wejście od strony ul. Piasta). Kontakt telefoniczny w godzinach 8.00-16.00 Poproszę o opinie czy warto widzę że ogłoszenia na ten dział pojawiają się często aż tak jest źle że nikt nie chce pracować na krojowni?

Krojczy
@Janusz Kowalski

Źle nie jest jeśli chodzi o pracę. Za to zarobki śmiech obiecują od kilku lat i wiele sie nie zmieniło. 5 lat temu dostawaliśmy 15do 20% więcej. Teraz po zmianach na najwyższych szczeblach jest dramat organizacyjny. Z tego co jakiś czas temu mówiono będzie wymiana całej krojowni i widać że to postępuje. Teraz po zatrudnieniu pierwszego obcokrajowca ta zmiana nabierze tempa. Kierownictwo krojowni poniżej krytyki magazynier tkanin wydziera się na wszystkich jakby był co najmniej szefem całej krojowni Szok. Takich ludzi trzeba eliminować. W ogólnym podsumowaniu nie polecam. Najbardziej doświadczeni krojczy już szukają innej pracy.

Janusz Cebula
@Krojczy

Skoro poniżej krytyki i jeden się drze bo ma coś z dynią to może dobrze że wymieniaja na obcokrajowców a kierownictwo krojowni jakiej ma być narodowości?

@Krojczy

A co Ty za brednie piszesz tu? Jesteś z krojowni czy może poległy z inka i z zemsty wypisujesz bzdury z myślą ze zrobisz na złość i pod górkę? Dla wiadomości wszystkich.. Na krojowni jest lepiej niż było robota idzie do przodu zarobki są większe niż były i organizacja lepsza. Zadwn doświadczony krojczy nie chce się zwolnić a Pan który się nadziera ma poprostu donośny głos a nie ze się nadziera na wsyzstkich. Nie pozdrawiam i poczytaj sobie paragrafy jak ci się nudzi.

pan kleks
@112

Kolorowo nie jest zostało moze z 3 normalnych a reszta tampony liżą d każdemu

Jurne knurzysko

Meble produkowane w tej firmie to tandeta kupiłem na lewo wyro i się rozkraczyło po 3 miesiącach fakt było intensywnie użytkowane bara bara bara riki tiki tak . Nie kupujcie tej tandety nie warto przepłacać za ten szajs a podobno założyli sprawę byłemu kierasowi z krojowni że jakieś wały kręcił ją bym lepiej sprawdził co się dzieje w magazynie okuć śrubek i nakrętek bo passacik B5 nieraz jak opuszczał bramę to zawieszenie ledwo wytrzymywało od towaru pozdrowienia dla kolesia co się uczy na koparko-ładowacza no i wiadomo koziołeczka z inka duet niesamowity zawodowcy normalnie ale teraz pewnie im się upier doliło jak trzeba bagażniki otwierać przy każdym wjeździe i wyjeździe to jakaś paranoja nie wszyscy są złodziejami w tej firmie tylko nieliczni . Hej.

Artur
@Jurne knurzysko

Sprawe założyli to ciekawe czy wyda kolegów

Robur
@Jurne knurzysko

No wiesz jedni jeżdżą BMW a inni Passatem a lepiej jeździć Passatem za swoje zarobione niż BMW za lewicowe :)

Baziek
@Robur

No tak mieć wynajęty garaż blisko firmy nie mając nawet prawka a co dopiero auta. Każdy wie po co komu takie tematy. Spółki działają i to aby we dwie osoby....

Andrzej112

Coś o tym wiem..

Lipek
@Robur

No tak pasacik za swoje hihihi nie ośmieszaj się każdy wie co jak i ile lewizny było. Tera tylko uszy na dół bo strach że kiero może niuchać. Powoli wszystkich się pozbędzie bo po to tu jest zebyfirme wyczyścić z takich....... Powoli mu naświetlimy kto i co robił.

Kombajnista z PGR

Pajacyki z magazynu tkanin , jakby im pozabierać telefony w ,, PRACY " to by chyba by poumierali , ale niema co się dziwić. Małolat pseudo kierownik sam wieczne siedział na telefonie to tym nierobom też pozwala . Jezu święty jaki oni mają zapierdal , taki że jak przyjechało więcej wałeczków do rozładowania to wołali krojczych zawodowców ( sory za skromność ) do rozładunku . Wieczne stękający misie pluszowe , to jest banda konfidętów , a i jeszcze jedno na koniec krojczyni w długich czornych włosach niedługo chyba będzie oblizywać worek moszn...owy małolatowi. Nara do następnego wpisu , pozdrawiam .

Damian
@Kombajnista z PGR

Loooo co tam się na tej krojowni odstawia hej???????

Budowlaniec

Zamknąć , zburzyć i zaorać ten żałosny zakład . Właściwie to tylko tyle .

Robuch
@Budowlaniec

A ludzie gdzie prace znajdą?

Leon
@Budowlaniec

Przecież idą trudne czasy. Jak zburzą nasz zakład to gdzie pójdziemy? Przecież każdy ma wybór i może się zwolnić.Dużo ludzi już się odgrażało że się zwolni a pracują do dziś.Każdy marudzi i gada na kogoś a sam na siebie nie patrzy.Wszyscy wiedzą że jest monitoring, że kierownik chodzi po zakładzie a mimo to mają zlewkę.Potem co? Pretensje do wszystkich tylko nie do siebie. Przez takie zachowanie tych pracowników inni muszą cierpieć bo odbija się to na wszystkich.Nam już w tej firmie chyba nikt nie dogodzi dlatego że ludzie nie potrafią ze sobą rozmawiać tylko sobie zazdroszczą wypłat. Oczywiście, że zarobki powinny być wyższe na każdym stanowisku ale niestety tak nie jest. Atmosferę tworzymy my pracownicy.Kiedyś było zupełnie inaczej jeden drugiemu by pomógł a dzisiaj jeden drugiemu podłożył by nogę żeby ten się przewrócił.Jeszcze chcę podkreślić,że każdy kto pracuje w naszej firmie jest ważnym pracownikiem nie jak w różnych wpisach krojownia, tapicer czy stolarnia.Cały czas jako koledzy z pracy nie mamy do siebie szacunku.A o przecież to nie my decydujemy o naszych zarobkach.Możemy mieć, tylko nadzieję że będzie lepiej i tego nam wszystkim życzę...

Staś
@Budowlaniec

A może jak jesteś taki mądry żeby zburzyć i zaorać to może ty otwórz firmę i nas zatrudnij.Na pewno będziemy ci wdzięczni, ale jeżeli nie masz takiej możliwości to po prostu zamilcz.Wiadomo że w naszej firmie nie jest kolorowo, ale jednak wypłaty mamy i to na czas.

Pan
@Budowlaniec

Dokładnie nic dodać nic ująć

Tapicer

800zł przez 3 miesiace oferta po 10h soboty na popoludniu

czy bede podpierdalaczem

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Skretyniały Staś

A skąd wiesz póldeb .. ilu że jeszcze tam pracuje.

Jałowcowa z viando

Jak zburzą ten żałosny sweet sit , to roboty jest w pip wystarczy się rozejrzeć, a dureń co wypisuje że gdzie pójdziemy to chyba jest inwalidą albo jest upośledzony jak nie potrafi se innej fuchy załatwić, no faktycznie że kasa jest na czas to super argument żeby tam robić a może jeszcze jakieś plusy są bo chyba NIE .

Podobno pracując w firmie Sweet Sit można liczyć na zarobki 12400 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Ciekawy

Gdzie taką kasę się zarabia jakie stanowisko ?????

Zbuk

To jest stawka bez umowy pożyczki na próbnej umowie możesz liczyć nawet na 150000 zł oczywiście brutto .

Ciapaty

Nowy Och Kar... najlepiej chyba lubi słuchać sam siebie , (usunięte przez administratora) , ale to dzięki swojim ulepionym przez niego (usunięte przez administratora) wszystko jest notowane nawet te jego żołnierzyki zaczeły go naśladować nosząc kajecik pod pachą ( pozdrowionka dla wsioka z wierzbi ) Ta ,, firma ,, jest bardzo ZŁA .

Nikt ważny
@Ciapaty

Jeżeli ktoś jest wymagający to jest nie dobry.Skoro tak piszesz to otwórz firmę i daj nam zarobić a my i tak będziemy narzekać i nie będziemy nic szanować bo to będzie Twoje a nie nasze i zobaczymy wtedy jak będziesz swoich pracowników szanować.Też będziesz nas głaskał? Czy jednak będziesz wymagał bo się okaże że to Ty za wszystko płacisz.Nie chcę tutaj bronić naszej firmy, ale na pewno myślenie by Ci się zmieniło.

Teczkamen
@Nikt ważny

Widać po magazynie tkanin jak misiek kokosowy ogarnia temat:)zabawa telefoniki w pinciu do jednego walka jak się pojawi to podwyżki są a małolat od rozladunkow rządzi starym krojczym parodia westernu

Barbarzyńca

Ta firma jest totalną porażką , nie polecam absolutnie nikomu , nawet największemu wrogowi . Wolałbym chyba żebrać na ulicy niż tam iść , albo kraść. Tam prawie każdy każdego (usunięte przez administratora) , atmosfera (usunięte przez administratora) , kamer tyle że się czuje jak w Big Brother , zarobki jak na dzisiejsze czasy to żenada , oprócz tapicerów ( oni jakoś nigdy nie stękali na kasę) , żadna parówa nie powie ile zarabia . No i ta banda dupowłazów , armia nowego kierasa , donoszą nawet jak ktoś głośniej (usunięte przez administratora) . Urlopy można sprzedawać , ba nawet im to na rękę bo więcej czasu będziesz (usunięte przez administratora) dalał w firmie . Z biura (usunięte przez administratora) jak wchodzi na hale to łeb do góry i ani dzień dobry ani pocałuj mnie w (usunięte przez administratora) . Ludzie pomalutku ale systematycznie opuszczają ten (usunięte przez administratora) Pozdrowienia dla tych co jeszcze muszą tam się męczyć. HEJ.

Pati

Dobry dzień co tam słychać wew firmie dobrego warto wracać?

Stolarnia

Dlaczego nikt nie poruszy tematu stolarni. Przecież to od nich zaczyna się nasza praca. A z tego co się orientuję to chłopcy też tam kokosow nie mają. Słyszałam że w lutym (usunięte przez administratora)ich na 1000 zł przy wypłacie bo niby ktoś źle policzył. 13 zl/h śmiech na sali.

lubomba
@Stolarnia

krojownia jest ważniejsza nie jakaś tam stolarnia

Koniec
@Stolarnia

Zaklad powoli upada info z pierwszej ręki więc niestety szukać pracy bo wypłaty coraz mniejsze a zaraz nie będzie nic. Zauważ że naokoło wszedzie więcej zarobisz niż w tej firmie a coraz gorzej jest i jeden wielki nieporzadek.

Krowa

Obiecanki gadanie a tu czas leci a jak nie ma przedstawionych stawek nowych tak nie ma. Nikt nie wie za co pracuje i za ile ciągle gadanie i przedłużanie. Wyplaty są źle liczone szwaczka od x lat były robione w bambuko bo nawet przy 100%akordu nie miały najniższej stawka 9 zł śmiech na hali normalnie jakbyście się postawiły to możecie walczyć o odszkodowanie poczytajcie kodeks pracy sobie. Akordowcy na krojowni? Następni nic nie robicie z tym? Po pierwsze macie umowy podpisane najniższa plus premie jaki akord jak przy takich metrach jak wy kroicie nie macie nawet najniższej stawki godzinowej kolejny absurd a nie wiem czy wiecie Akordowcy są wtedy gdy mają ustalony pułap normę w wy nie macie samowolka tyle ile skroicie to taka macie stawkę godzinową śmiech żeby mieć stawkę godzinową najniższa krajowa to jest nierealne do wykonania. Jesteście rozliczani nieprawnie z kodeksem pracy i nieprawidłowo nawet soboty nadgodziny no kto widział żeby zwykła dniowa była większa niż za sobotę przyjście? Soboty są po to żeby każdy sobie dorobił do wypłaty. Dziwię się że nikt z tym nic nie robi.. Robienie ludzi w bambuko wypłaty źle liczone bezprawnie wogole następnym razem patrzcie co podpisujecie ale i tak jesteście wszyscy na wygranej pozycji akordowcy głównie krojownia bo w umowie macie najniższa plus premie a przypominam że najniższa to podstawa więc każdy musi najniższa dostać a nie na najniższa pracować na tym nie polega akord.

@Krowa

Słuchaj kolego akordowiec to osoba pracująca na akord a nie na najniższa stawkę godzinową krajowa.. Z tego co zrozumiałem jesteście faktycznie rozliczani nie prawnie. Macie 18 gr za metr tkaniny skrojonej dzielone na wszystkich krojczych. Najniższa to podstawa bzdura jest ze na najniższa tzrwba na okordzie biegać śmiech najniższa daje państwo a jeśli zakład wykorzystuje ludzi to jest to nieparwne. Powinno być najniższa plus akord czyli tyle ile zrobicie pod warunkiem że pracodawca wam przedstawił pułap normę jaka musicie zrobić w ciągu miesiąca bo inaczej nie możecie nazywać się akordowcami. Wynagrodzenie akordowe to stawka akordowa przemnożona przez liczbę wytworzonych przez pracownika produktów lub usług. Pracodawca zapisuje wysokość stawki akordowej w umowie o pracę. Ewentualnie może ona znajdować się w regulaminie wynagradzania obowiązującym u danego pracodawcy.W systemie akordowym uwzględniona jest tak zwana norma pracy. Wskazuje ona, ile produktów powinien wykonać pracownik w określonej jednostce np miesięcznie. Także nie ma czegoś takiego pora wziąć sprawy w swoje ręce i doprowadzić nasze wypłaty do porządku bo nasz zakład cały czas stoi w miejscu od x lat wszyscy się pną w górę.. W bonduelle ludzie zarabiają po 3.500 interlakt to samo poszedł w górę tylko nie my. Nas oszukuja i nieprawnie rozliczają.

Karolak
@Krowa

Znowu krojownia i pretensje o wszystko do wszystkich zmienił się zarząd a krojownia nadal swoje jęki i żale na tapicerowanie potrzeba i na pakowanie tu się możecie wykazać.Tak samo magazyn kto to widział żeby przy układaniu wałków było wiecej pracowników niż na montażu czy pakowaniu z nudów za chwilę telewizor przyniosą a na pakowaniu ludzi brak. Jeszcze mają pretensje że zarabiają za mało za taką ścieme ja się pytam?

Kiju
@Karolak

Nie że znowu krojownia cebulaku i nie najeżdżaj że znowu krojownia pretensje i żale bo ciągle obiecywanie tylko nic więcej na tapicerni macie akord normalny i wypłaty też macie ok a na tapicerowaniu z czym mamy się wykazać? Z tym że we dwóch mebel nałożycie na podnośnik i cały dzień strzelanie pistolecikiem? Żenada człowieku przyjdź i pochodź przez cały dzień z walkami polaguj sobie to zobaczysz jak Cię giry będą boleć nie wiesz o co chodzi to siedz cicho albo się przedstaw to wyjaśnimy to. Byś był robiony w bambuko tak to otworzył byś oczy. A nie gadka bezsensu przyjdź na tapicerowanie się wykazać cały dzień prykanie pistoletem. A tu trzeba nie dość że myśleć liczyć to jescze biegać z tymi walkami za psi (usunięte przez administratora) Koniec z sobotami i się skończy. Prosta sprawa tymbardziej że obiecane to było Ponad 2 miesiące temu. (usunięte przez administratora) nic wiecej

Wyzsyk
@Kiju

Tymbardziej że mamy najodpowiedzialniejsza robotę bo robimy na kilka zakładów komplety a od nas praca się zaczyna a jesteśmy olewani i robimy za (usunięte przez administratora)grosz czym wiecej metrów tym mniejszą wypłata i ten śmieszny akord a umowy najniższa plus premie i nadgodziny

JK
@Wyzsyk

Na tapicera trzeba się uczyć pol roku żeby trochę ogarniać.1,2,3 kierownik nie dobry kasa za mała że kolesiostwo że czepianie się a teraz co nie ma kolesiostwa?Jeden przykład kto wozi pokrowce a kto siedzi za tego waszego złego i kim się otacza na magazynie no i co łyso?

Szwaczka
@JK

No tak, to fakty co ta osoba pisze i ma szczerą rację... popieram. Dodam tylko, że na tym dziale jak tylko powstał były zawsze jakieś problemy. Ludzie sami sobie je stwarzają, niestety tak jest.

Szpaner
@Szwaczka

Trafnie jak się ktoś otacza rodziną i kolesiami to będą równi i równiejsi czyli cała masa problemów.

Prawda

Wreszcie jakieś zmiany na krojowni na lepsze, atmosfera i brak fałszywości i robota idzie do przodu brawo. Odbudujcie dawne ruiny oby tak dalej i do przodu. Pod poprzednią władzą wszystko było robione tylko pod siebie a tak naprawde krojczych miał gdzieś do tej pory przez jednego pacjenta z inka krojczym wiszą pieniądze za naukę bo ciężko było listę zanieśc do biura czy swiezy przykład z niedawna wpisać kolegę do akordu. Mieć tysiaka a nie mieć ale po co jak nie było czasu bo swoje interesy pod siebie ważniejsze. Głowy do góry i kroimy dalej. Idzcie do przodu daciey radę. Zmiana jak najbardziej na plus. Były cały czas negatywne opinie ciągła nienawiść dogryzanie sobie działami wiadomo przez co i przez kogo . Koniec z tym. Pan Karol widać stara się bardzo podobno mozna z nim normalnie porozmawiać to co trzeba załatwi i zrobi żeby było dobrze. Jakbym mógł z chęcią wróciłbym do pracy ale przez jedną osobę jestem niestety skreślony w tej firmie za Prawde. Powodzonka

Koronny
@Prawda

Jeszcze nie ma spokoju bo nejmar sportowiec z magazynu donosi wszystko słowo w słowo Panu swemu z inka a powinien dostać za to jesiennego liścia. Sam go wydał ze ma z nim dobry kontakt i wie wszystko od niego kto co mówi kto co robi kto jak piardnie żenada. A teraz wydzwania po osobach których zwolnil o pomoc. Karma

Józef
@Koronny

Tam wszyscy wmagazynie wiedzieli co sie dzieje dlatego mieli wyplaty wieksze niz ludzie na akordzie .porazka .wszystkich pod sciane. ha

Dariusz
@Józef

Racja a teraz płaczą o podwyżki bo przyzwyczajeni byli do rarytasów kto to widział żeby magazynierzy mieli więcej niż akordowcy na krojowni chodzą do biura płaczą o podwyżki a krojczym nie płacą za akord a chłopaki naginają metry. Sportowiec Nejmar niedługo Ci uszy spuchną od tego paplania donosisz wszystko pomagasz mu bo szuka świadków a wydaje Cię każdemu. Mam nadzieję że karma wróci bo wy wszystko wiedzieliscie na magazynie co się świeciło.

Dobra rada
@Prawda

Zapomnij opinie masz już wyrobioną nowy łyka wszystko jak Reksio szynkę.

Fabryka Mebli Sweet Sit w Gniewkowie zatrudni: Pracowników do pakowania mebli tapicerowanych - oferta tylko dla mężczyzn! Praca polega na pakowaniu gotowych mebli tapicerowanych, odbywa się w zespole dwuosobowym. Osoby bez doświadczenia przeszkolimy i wdrożymy. Praca dwuzmianowa: 5.30-13.30, 14.00-22.00 od poniedziałku do piątku MAGAZYNIER WYROBÓW GOTOWYCH - ZAŁADUNKI Praca polega na załadunkach mebli do transportu oraz kontroli stanu magazynu i asortymentu. Osoby bez doświadczenia przyuczymy i wdrożymy. Praca w oparciu o dwie zmiany: 5.30-13.30 oraz 14.00-22.00. W okresie od listopada do marca gwarantowane posiłki regeneracyjne. Jakie są plusy a jakie minusy pracy na tych stanowiskach i jaka kasa?

Bartas
@Kandydat

Aktualne?

Prokurator

Moze jak jestes obecny kierowniku na forum to przyjrzyj sie pracy brygadzistow na temat wydawanych pokrowcow swoim ulubiencom.

Czarna Perła

Jedyna dobra rzecz ,która mnie spotkała w tym zakładzie to poznanie wyjątkowej dziewczyny. Nie wiem czy czytasz to forum ale nie potrafię przestać myśleć o Tobie. Cały czas siedzisz mi w głowie. To jest jak jakaś paranoja ,bardzo mi na Tobie zależy i wiesz o tym doskonale. Spędziliśmy ze sobą dużo cudownych chwil. Jesteś sympatyczną i niesamowitą Kobietą. Zawsze podobał mi się Twój nietypowy śmiech i spojrzenie prosto w oczy. Zrobiłbym dla Ciebie wszystko gdybyś tylko otworzyła swoje serce tak jak ja otworzyłem swoje. Dałbym Ci całusów i przyjemności tysiące żeby z Tobą być na zawsze Słońce. Lubię być z Tobą .Tęsknie za Tobą niesamowicie. Brakuje mi Twojego towarzystwa ,dotyku Twoich delikatnych dłoni ,przytulania i wszystkiego co z Tobą związane. Jestem rozdarty na kawałki ,załamany na maksa wiedząc że Cię nigdy nie zobaczę.Jesteś sensem mojego życia. Przy Tobie mam mnóstwo energii i chęci na wszystko. Tak niewiele potrzeba do szczęścia żeby życie nabrało kolorów.

Amor
@Czarna Perła

Kolego w życiu tak już jest jak jedno chce to drugie nie bardzo a potem jak pierwsze przestanie to drugie chce.jak dwoje chce na raz to jest cud.A jak chcesz mieć coś na zawsze to zrób sobie tatuaż bo z miłością przyjaźnią i pracą to różnie bywa.

ADWOKAT

Witam wszystkich mądralińskich na tym firmowym żenującym forum chciałbym przypomnieć że forum firmowe służy do opinii firmy a nie o pracownikach i oczernianiem , ale już czas wkrótce się wyjaśni jacy jesteście mądrzy z tymi wpisami. Jedna sprawa już praktycznie jest wyjaśniona kto pisze i oczernia, z tego co wiem to są już kolejne zgłoszone wnioski z wpisami i oczernianiem. Zobaczymy tych twardzieli piszących i wymądrzających się i psującym reputację firmy. Odrazu składamy wnioski z paragrafu 212. Nie będzie przebacz nie pozdrawiam cwniakow których tylko piszą a nie umieją iść do właściciela lub prezesa powiedzieć co go boli.

Wilk
@ADWOKAT

A tak wypisywał cwaniaczek obrażał się odgrażał podpisywał się swoim imieniem tera ma.

Komisja
@ADWOKAT

Pan nie bądź taki mądry bo Pana IP też jest na liście tak jak wszystkich. Tu każdy na każdego najeżdża. Jeden mądrzejszy od drugiego tylko że większość wpisów to niestety sama prawda jeśli nawet jak ktoś ma miękka du e i Łazi po sądach i celowo leczy się na głowę rzekomo to i tak to co było czy jest pisane to prawda więc jeśli ta osoba udowodni swoją prawdę to moga go cmoknąć w cztery litery a dowodów i świadków jest tyle że uhuhu więc łaźta sobie po sądach i traćta te piniundze marne co zarobiota. Piąteczka

Unia Gniewkowo
@ADWOKAT

Wyda się i poleci kilku forumowych d. zamiast pracować to wypisują, telefoniki im powinni pozabierać bo akord jest.

Radosław

2 163,56 PLN tyle po nowym roku wyniesie najniższa biorąc pod uwagę wzrost cen i paliwa szału nie ma.

JP

Bardzo nie ładnie zachowała się dziś jedna ze szwaczek wydzierając się na inną- starszą od siebie koleżankę. A jeszcze gorzej zachowała się przełożona przyzwalając na to !!!!!! A było to w jej obecności. Wstyd...

@JP

Bardzo nie ładnie to zachowała sie koleżanka starsza bo to ona pierwsza sie wydarła i jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj bo tylko to potrafisz robić jak widać na forum pisać to jest dopiero wstyd!!!!!!!!!!!!!

JP
@Hmm

Pisze na forum bo boję się że będziesz na mnie krzyczeć i nikt mnie nie obroni :-p to potrafisz robić najlepiej caly zakład słyszał. Za grosz szacunku do starszych to dopiero wstyd

Bnn
@JP

Na szacunek trzeba zasłużyć ty widocznie nie zasługujesz tylko wymadrzac sie potrafisz na forum ogarnij sie

Fan
@JP

Boje sie hahaha!!!A wstydu to ty chyba nie masz bo z tego co widzialem i słyszałem to pierwsza sie wydarlas z tą japą na koleżankę i nie zgrywaj teraz nie winnej bo jest to żałosne ,a zakład cały niech słucha tu i tak nic sie nie ukryje.Widac ze nie masz co robic po pracy tylko głupotami sie zajmowac.BRAWO TY HAHAHA

Psss
@JP

Tylko nie posikaj sie w majty jak będzie na ciebie krzyczec beka

Hmm

Wymądrzac się haha!!!! To będę gdzie chce i kiedy chce jesli bedzie potrzeba a ciebie to (usunięte przez administratora)obchodzi!!!!A ze ktos jest starszy to nie znaczy ze mogę komus na wszystko pozwolic!!!Wiem kto to pisze i po co ci to na forum szukasz sensacji jak zawsze szukaj dalej!!!Zaskoczona?NIE Bo mnie niczym nie zaskoczyłas to swiadczy tylko o tobie!!!

Xd
@Hmm

Ty nie możesz komuś na wszystko pozwolić??? Sama sobie za dużo pozwalasz jakbys nie zauważyła. Takie masz koleżanki niby A większość się śmieje z Ciebie za plecami A sensację to ty robisz z byle gówna i się z tego cieszysz . Żal

@Xd

Popierwsze nie mam koleżanek w pracy!!!Gowno to robie w kiblu jaki mi sie chce a nie tak jak ty...... Żal to mi ciebie ze nie masz odwagi prosto twarz mi powiedzieć tylko cwaniakujesz na forum!!!Myslisz ze zablysniesz tym hahaha I nie będę zniżac sie do twojego poziomu bo jak widac jest zerowy!!!!

Walsie
@Hmm

Po to na forum jesteś opisana żeby wszyscy się dowiedzieli kto jest zakałą na zmianie

Al
@Hmm

W pracy nie ma koleżeństwa sprzeda Cię każdy za kilka zł pamiętaj ze jesteś lubiana bo jesteś konkretna i masz swoje zdanie nie wchodzisz w d i nie kablujesz w szyciu Ci mało która dorówna a leserstwem innych sie nie przejmuj od nygustwa rosnie (usunięte przez administratora)

Godek
@Al

Wchodzi wchodzi tylko jak nikt nie widzi tak głęboko jak tampon w..........

@Hmm

Każda z was siebie warta. Obserwujemy tę sytuację z boku i powiem żenada na maxa. Wszyscy się z Was śmieją ...brawo Wy

@Hmm

Bo poziom też zerowy jak koleżanka już masz.

Ggg
@Hmm

A o tobie co świadczy? Poziom równy zeru. Że też z takim elementem przyszło mi pracować.

Żal
@Xd

Żal to ludzi którzy czytają twoje wypociny. Z nikim i niczym już tego nie można porównać.

Kot
@Walsie

A tobie w domu powinni odciąć neta żebyś smrodów na forum nie wywlekała. A zakałę to w rodzinie poszukaj. Żałosna istoto.

Kala
@Xd

Sensacja można nazwać to co masz w głowie zamiast mózgu. Niestety tam nawet w czasie sekcji nie będą chcieli się grzebać żeby smrodu nie narobić.

Martyna
@Kala

Szanujcie się dziewczyny i wybaczcie sobie .

seat :):):) BMW

Jest ogłoszenie że potrzeba do pracy tak. Przyszedł kolega fachowiec kroić potrafi na każdym katerze tak. Dali go na piankę i montaż no parodia normalnie. Po czym go zwolnił ten nowy za nic. Gdzie tu jest sens rekrutowania i kto nad tym ma kontrole bo przecież nie ten nowy bo skąd miał wiedzieć ze akurat ten kolega jest bardzo dobrym krojczym? Pytam czy ktoś kontroluje to wszystko? Tak samo z tym mieszaniem się do krojowni skoro jest kierownik to kto pozwala na to żeby mu ten nowy mieszał niech się zajmie swoją robotą a nie krojownią tak.

Alladyn
@seat :):):) BMW

Przypominam tylko ze kierownik krojowni tyle juz namieszał ze szok.wiec juz nic krojowni nie zaszkodzi.namieszaja i rozwala krojownia albo sami wcześniej uciekną zostawiając syf jakiego jeszcze tu nie było.

Czarnoksiężnik z Ozz
@Alladyn

Koordynator się nauczy i przypilnuje metrów żeby krojone było dwa razy tyle. Różdżką zamieni ludzi na dwa razy szybszych i chętnych do pracy za niższe stawki. Z kapelusza wyciągnie królika który przypilnuje żeby nic z magazynu nie ginęło a kareta żeby nie kursowała z niewidzialnymi w systemie kompletami. Nastanie kraina w której każdy będzie szczęśliwy a inwentura przyniesie plusowe stany.

Ktoś
@Alladyn

Może być że tak jest....ale czekamy teraz na zmiany. Podejrzewam że nowy kierownik poszuka sobie jakiegoś tampona i będzie miał info o wszystkim i wszystkich. Będziemy kroić tak jak do tej pory i czekamy. Na pewno będzie ciekawie. Poczekamy zobaczymy.

Miś Cocolino
@Ktoś

Teraz też są tampony kierownik krojowni wie od nich wszystko o wszystkich tak to działa niestety.

Bibi
@Czarnoksiężnik z Ozz

Sądzę że teraz będziemy kontrolowani podwójnie albo potrójnie. Jeśli jeszcze nasz kiero dogada się z tym jakimś koordynatorem to będzie sajgon i ewakuacja. Niech se sami przy maszynach stoją. Nie za te piniondze.

Jakub
@Bibi

Dogada się jak nie będzie fruwał ogólnie dziwne zjawisko są brygadziści a tu koordynator to niby że co ważniejszy

Jeleń

koordynator nauczy się wszystkiego od Kierasa i co dalej jak myślisz z którym się pożegnają??????

Hanys
@Jeleń

Na krojowni nie potrzebni są kierownicy koordynatorzy itp. Tym bardziej że niczego nie wnoszą nic nie pomagają wprowadzają tylko zamieszanie.krojownia istniała już bez kierownika jeśli pamiętacie.tak ciężko o konkretnego magazyniera konkretny plan na katery norma tyle i tyle i ludzie ogarną a tak tylko niepotrzebne zamieszanie.A tu każdy jeden mądrzejszy próbuje się wybić na czyims doświadczeniu.jest tu tyle do ugrania??o co kaman?

Patison
@Hanys

Pryndko szybko biegim ale bezbłyndow oto kaman

skwara
@Patison

i za pól darmo

Lucjan
@Ktoś

Tampon już Łazi tzw kaczy łeb w czerwonym kubranku

Info z Nidzicy
@seat :):):) BMW

Posiadam informacje o owym Panu, nowym kierowniku produkcji waszym i król ten nie ma żadnego doświadczenia i kompetencji a przechwalać się może każdy i wymyślać. Koleś który robił na zwykłej produkcji który dostał się po znajomości tak wysoko. Poprzednia firmę nam rozwalił a połowa z nas leczy się u psychiatryka powiem tak, póki nie ma jescze dojścia do całej władzy radzę uciekać jak najszybciej nie polecam.. To dopiero początek nie dość że wulgarny to bez pruderyjny. Zawsze było ja mam doświadczenie w tym wiem o co chodzi a nie potrafi zarządzić niczym zresztą się nie dziwię bo brak doświadczenia czy to w drewnie czy to w meblach. Wprowadził chaos i (usunięte przez administratora) owal ludzi. Podwyższał nam normy obiecywał podwyżki jego motto to zapie....... Za małe pieniądze. Współczuję wam. Pozdro z nad wielkich jezior

Pola
@Info z Nidzicy

No ludzie zaczynają odchodzić już a strach pomyśleć dalej a to dopiero początek a już na chorobowe ludzie odchodzą. Laska była zatrudniona na krojenientkanin ledwo co się nauczyła kroić dobrze jej szło to ten wulgarny nowy przeniosl ją na lekkie krojenie gdzie miała rękę rozwalona i głupie teksty do niej się wcale nie dziwię.

TApicerok
@Pola

to kto tam u Was teraz rządzi ten nowy czy Andrzej?????

Hah
@TApicerok

Teoretycznie jeszcze Andrzej ale praktycznie to szara eminencja i jego pupil nieszczepiony???? Zakład na psy schodzi. Pora zamykać budę.

TApicerok
@Hah

Ależ to jest nieuczciwe ktoś się stara przez lata buduje dział a przyjdzie jakiś nowy i się panoszy bo zna tego i tamtego co za (usunięte przez administratora) normalnie nepotyzm.

Cegla
@TApicerok

Proszę cię.buduje stara!chyba po trochu rozwala.przypomnijcie tylko sobie ilu ludzi juz nie pracuje bo nie umiał się dogadać slabe kompetencje i znikome umiejętności kierowania.reszta to tylko wykonywanie obowiązków przełożonych.i też znał tego i tamtego ze otrzymał stanowisko prawda.Kolej rzeczy po prostu.jesli wszystko było by ok nie leciały by glowy.Zauważcie

kibel
@Cegla

Masz rację goście nie pracują bo rozwalali nam całą krojownie. Wiemy doskonale o kogo chodzi. Jak zostali wywaleni to atmosfera się poprawiła i to fakt. Na małych katerach to odczuliśmy a co dopiero na dużym gdzie robili. Cały czas spiski i buntowanie jednych krojczych na drugich. Więc nie gledz i nie kłam....Nie bronię kierownika bo swoje też miał ale tak perfidnie kłamać. Wstyd. Na szczęście wszyscy zainteresowani wiedzą jak było.

Były
@Cegla

Proszę może w końcu ktoś zrobi porządek z osobami rządzącymi ludźmi.. Nie którzy sami uciekają na chorobowe że strachu przed utratą posdki.. Brygadzistka są tylko jak atrapy do brania wypłaty.Ba południowej zmianie siedzą i nic nie robią

Gabi
@Były

Od brygadzistek daleko polmuzgu. Taki mądry to siądź na stanowisku i pokaż co potrafisz. Jesteś ograniczony dlatego nigdy nie awansujesz. Pamiętaj jeśli jesteś tym kim jesteś nie dowalaj się do ludzi którzy coś osiągnęli bo byli lepsi od Ciebie.

Tok
@kibel

Kłamstwa?Moze Wymienic po kolei z kim była spina kogo chciał wyrzucić niektórych nawet kilka razy ha ha.(szybciej wymienic z kim nie)faktycznie dawidek był od zbierania pierdółek i spiskowania macias od roboty a cyryl od dobrej atmosfery.moze i niektórych żal.nie bój się nie wrócą

F16
@kibel

Kogoś zwolnili jeszcze z dyrekcji czy kierownictwa? Coś rozwalili? Nastał koniec nygustwa pora brać się do pracy uczciwie tak jak tapicerzy a leserzy płacz :):):)

kibel
@Tok

Nie boję się że wrócą bo nie wrócą. A było tylko zadymiarza mi i to była prawda. Dawid zrobił się normalny jak spod ich wpływu wyszedł. Fakt mamy nadzieję że nie wrócą bo niektórzy wtedy odejdą. Nie dało już się tej atmosfery wytrzymać. Teraz widać że bez nich też robota idzie więc nie byli tacy wspaniali. Kieras wypadł z gry pech i każdy z nas tak może kiedyś skończyć to nie koniec świata,ale nie kłam że było jak piszesz bo nie było.

Keki
@F16

No tak w tej firmie tylko tapicerzy pracują brawo. Poczekamy co dalej na tapicerni będzie. A leserem sam jesteś. Tutaj także krojownia i szwalnia jest.(usunięte przez administratora)

Bizon14
@Gabi

Kolesiostwo a nie najlepsi niech Pan Kierownik sprawdzi kto jest rządzącym i dla czego :):):))pupile grubcia nie fachowcy i tak już zostało. Teraz zaczęło się podlizywanie nowemu będzie mądry to od razu pozna kto się do niczego nie nadaje a przeważnie to ci co najbardziej wchodzą w bruzdę. Zaloty już widać :):)Mało ludzi to i brygadzistwo się szerzy po co szkoda rąk do pracy niech pokażą, niech pomogą.

Typ
@kibel

Zadymę i niesprawiedliwość robil kiero a chłopacy walczyli o swoje właśnie z nim.pamiec mam swietną

Cyprk
@Typ

Tak tak pamięć masz szkoda że już nie pracujesz naplulbym ci w pysk. Nadal zadymę robisz. Niech wszystko toczy się swoim torem. My chcemy spokoju w pracy czy to z nowym kierownikiem czy koordynatorem nieważne najważniejsze że w spokoju jeśli się da. Jak nie to większość z nas odejdzie i tyle

Kolo
@Bizon14

Tak już się zaczęło dwa pewne typy już są... Jeden był pupilem byłego kiero.... Oo wchodził mu bez mydła za to były dodatki premie i co tylko ,a teraz pieje z zachwytu nad nowym kierownikiem. Władza się zmieniła niestety ludzie nadal tacy sami ciekawe czy go zweryfikują że jak chorągiewka na wietrze? Drugi jest chlorem co każdy wie a swój swojego wyczuje no i nowy kiero zaczyna lgnąć do niego. Słychać już było bo sława nowego wyprzedziła że i alko i mocniejsze rzeczy podobno. Ludzie już odkryli kim jest trzeba wyczekać. Może tak źle do końca nie będzie. Poczekamy zobaczymy.

Normal
@Cyprk

Taki jesteś odważny bo już nie pracują podejdź mi napluj. Nawet nie masz odwagi napisać z jakiego jesteś dzialu tylko siać zamęt potrafisz. My tu na krojowni swoje wiemy pajacu.

Sebix
@Normal

Ciekawe ale sam też się nie podpisałeś buraku. Taka odwaga..... przyganial kocioł garnkowi. Wy tam na krojowni jeszcze nie wiecie nic. Powoli powoli na szczęście nowy o was już wyrobił sobie pojęcie i swoje notatki poczynił. Zobaczymy co zrobicie.Znajac życie jak karaluchy się rozbiegniecie bo waszą robotę po krótkim wprowadzeniu każdy zrobi.

Kolo

Żal nie ściska ale tu zgrywa kolegę uśmieszki itp a tu z (usunięte przez administratora) strzela i już donosi na wszystkich(usunięte przez administratora)

Lolek
@Kolo

Z tym się zgodzę kolega za każdym razem wtyka się w kuper kolejnemu kierownikowi. Napatrzył się na szwagra jak kier. Darkowi wlazł i tak mu pozazdrościł że już kolejnym kierownikom nie popuścił i nie dał wykazać się innym we włażeniu w cztery litery. Poprostu ma talent. Musimy teraz uważać co się przy nim mówi.

@Lolek

Został brygadzistka bo właził w tylek kierownikowi Andrzejowi.. Wszystko mu śpiewał a w oczach kolegów udawał świętego.. Boi się pracy fizycznej więc się trzyma recami i teraz próbuje być wspaniałym brygadzistka.. Co innego mówi do kolegów.. A inaczej śpiewa do kierownika.. Weź się ogarnij.. Bo robisz to samo co twój szwagier który kiedyś był magazynierem na skórach..

Kroik
@seat :):):) BMW

Paradoks całej sytuacji jest taki że nie tylko gościa wywalił bez podania przyczyny i nawet mu nie pozwolił rozpocząć pracy ale po pierwszym dniu próby tak pojechał krojczynie tymczasowo oddelegowana na tap.lekkie że ta mu podziękowała i poszła na chorobowe. Podejrzewam że taka sytuacja to będzie norma w naszym zakładzie. Dobre czasy się kończą.

Pucek

Biniu może zrozumiałeś w końcu dlaczego narzekają koledzy....

@Pucek

Ciekawe czemu juz nie przesiaduje wpracy przy maszynach na szwalni..?

Tak
@Pucek

Ciekawe . podejrzewam że brak jest obiektu westchnień i dodatkowo strach przed podpadnieciem kieraskowi. W końcu nie na to pracuje cały czas żeby podpasc. Teraz trzeba punktować

Krawcowa
@Pucek

Tak przesiadywał, ale w przerwach. Może na zegarku się nie znasz i nie wiesz o której są przerwy.A może żal (usunięte przez administratora) ściska...

Tak
@Krawcowa

O co te kłamstwa przerwy nie trwały godzinę a nawet więcej. Zapytaj między pracownikami szwalni i krojowni. Tam było wszystko widać. Więc nie kłam w żywe oczy bo wiemy jak było.

@Krawcowa

Nie ma obiektu zainteresowania i już nie przychodzi.. Tylko dlatego...

@Tak

Już znalazł sobie następna koleżankę na drugiej zmianie tylko robi to dyskretnie i nie przychodzi do niej tak często.. Tylko pisze..

@Pucek

Chociaż coś. Niech ma coś od życia. Oprócz podpier........ jeszcze jakieś hobby. Zawsze jakaś odmiana.

Zbyś

A co zazdrosny jesteś?

Dyro
@Tak

Niektórzy na krojowni wszystko widzą tylko nie siebie.A ha przecież siebie na wzajem nie znoszą.Już zapomnieli jak się o nich mówiło? Przypominam statek miłości...Różne rzeczy na po południówce się działy a teraz się mądrzą.Przyganiał kocioł garnkowi...

As
@Zibi

Ludzie czy wy macie coś z głowami? Za chwilę będziemy pisać kto w jakich gaciach chodzi.Czy naprawdę w domu nic ciekawego nie macie do roboty? Jest to żenujące i się tymi wpisami kompromitujecie.Te wpisy coraz bardziej pokazują wasz poziom, kulturę i inteligencję.Takie bzdury wypisujecie że głowa mała.Zajrzyjcie do waszych głów i dobrze sprawdźcie czy macie mózgi.

@Zbyś

Nie.. Bo teraz nie mam o kogo.. Bo już nie wróci.. A Ty nadal szukasz bo lubisz zmiany...

Zbyś

A jednak zazdrość.

Szwaczka.
@Dyro

Co to za statek milosci ? Moze przegapilam.

Teraz trzeba się wziąść za uczciwa pracę.. Interes już nie kwitnie..

Zostaw merytoryczną opinię o Sweet Sit - Gniewkowo

• Jak się pracuje w Sweet Sit?

Zobacz opinie na temat firmy Sweet Sit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 284.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sweet Sit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 107 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sweet Sit?

Kandydaci do pracy w Sweet Sit napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sweet Sit