Opinie o Lema3D Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lema3D Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lema3D Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lema3D Sp. z o.o. w Kraków

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Lema3D Sp. z o.o.?

Czy Lema3D Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

koronawirus Nowy wpis

Jeśli nie byłeś/byłaś w firmie, to zapewne nie wiesz, że .... tam nie ma czego podnosić i z czego szkolić. To firma zajmująca się produkcją gadżetów reklamowych .... jakiego szkolenia oczekujesz ? Wchodzisz do firmy, pracujesz i ..... tyle. To nie corpo czy firma informatyczna gdzie rzeczywiście jakieś szkolenia mogłyby być (i zapewne są) organizowane, a produkcja (dość niszowa) gdzie się siedzi przy maszynie i .... tłucze w zasadzie codziennie to samo. Reasumując, kompetencje przynosisz ze sobą do firmy, czyli zazwyczaj ograniczają się do posiadanie dwóch rąk i jakiejś elementarnej ogólnej wiedzy, no chyba, że aspirujesz na stanowisko projektanta, to wtedy .... rzeczywiście jakąś wiedzę powinieneś/powinnaś posiadać z tzw. defaultu, bo nikt Cię nie zatrudni tylko po to żeby Cię od razu wysłać na szkolenie. Musisz pokazać, że już coś umiesz. Jak pokażesz, to BARDZO MOŻLIWE, że firmie będzie się opłacać w Ciebie inwestować i jakieś szkolenie dla Ciebie zorganizuje.

Biblioteka Świdnik Nowy wpis

Serdecznie polecam i jestem bardzo zadowolona z produktów - breloki i zawieszki. Materiał jest super, precyzja wykonania oraz intensywne i żywe kolory. Widać, że dużo serca włożyliście Państwo w pracę !

Czy zdarzają się nadgodziny w Lema3D Sp. z o.o.?

Angela

Tak zawsze i wszędzie produkcja najważniejsza????

Alek

No pewnie po 16 godz w warunkach nie spełniających warunków BHP oraz sanitarnych....

KARI
@Alek

kiedy u nas pracowałeś ??? bo nie kojarzę żadnego ALKA??? a już na pewno nie teraz kiedy załoga jest niezmienna... jestem bardzo ciekawa

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lema3D Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Karina

Odrazu zaznaczę ze nikt mnie nie zmuszał żebym wyrażała tutaj swoje opinie ale to co czytam aż mnie trzęsie. Jestem pracownikiem tej firmy już ponad 5 lat i odrazu zaznaczę ze nie jestem przyjęta po znajomości tylko jak ktoś to niżej opisał z ulicy. Po pierwsze to produkcja więc nie oczekuj że będziesz miał podłogi cudownie czyste i nie uwalisz się farba, bo jeśli uważasz że tak jest na produkcji to raczej radzę szukać pracy w biurze. Tu się ma styczności z farbami i chcąc nie chcąc się ubrudzisz. Po drugie nikt od ciebie nie wymaga ze masz chodzić 12 czy 16 GODZIN! Ludzie nie szalejcie tylko pytają czy chcesz dorobić prosta sprawa chcesz idziesz nie chcesz nie idziesz, nikt cię nie bije za to że odmówisz. Trzecia sprawa robisz sobie przerwę kiedy chcesz tak naprawdę jest mała stołówka chcesz to idziesz i na spokojnie zjesz, to że z niej nie korzystacie to nie mój problem, ale nie piszcie głupot że stoicie nad maszynami i jecie bo to wasz wybór że tak robicie, macie miejsce na posiłek a to że z niego nie korzystacie to nie problem firmy. Owszem wypłaty się nieraz spóźniały ani nigdy w życiu odkąd tam pracuje nie było opcji dostania wypłaty z opuznieniem miesięcznym tak jak piszecie, co najwyżej kilka dni. Prawda jest ze pracujesz na akord wiec skoro siedzisz na telefonie lub sobie nie radzisz z produkcją to nie licz że zarobisz kokosy to tak nie działa, to praca dla zręcznych osób, za byle jaka pracę nie zarobisz złota. A na koniec kierownictwo. Nie wiem ja zawsze w tej firmie czuje się świetnie i czuje się jak w jednej wielkiej rodzinie mimo że jestem z przysłowiowej "ulicy" ale ciężko pracuje i nie szukam wymówek. Nie miałam nigdy problemu z wzięciem wolnego i dwu tygniowego urlopu jak tu piszą co po niektórzy. Wszystko jest do dogadania. Jeśli ty jesteś w porządku i pracujesz a nie się obijasz to nie masz powodu żeby narzekac. Tyle pracowałam w dużo gorszych pracach i Lema przy tym to spełnienie marzeń.

Sławek

Tak z całą pewnością do przedsiębiorstwa szef ma daleko. Dla niego to tylko pieniądz a wyzysk goni wyzysk. Teraz w dobie pandemii cała produkcja nie ma masek, dozownikow i wszystko wygląda jak było przed zero higieny..... Bo terminy... Chłopcy z produkcji skończą i szef wszystkich zwolni a potem zatrudni, albo i nie na nowych lepszych dla niego warunkach. Tak jest mobbing każdego dnia i będzie.

koronawirus
@Sławek

Chłopie, przecież ta cała sytuacja z tym koronawirusem zaskoczyła kompletnie wszystkich, więc nic dziwnego że nie można było kupić na początku masek czy innych środków septycznych. Natomiast to że szef prowadzi firmę po swojemu i zatrudnia na takich warunkach jakie sam ustala .... no wybacz, ale ..... to on jest właścicielem firmy i robi tam co chce, więc jeśli komuś nie pasują warunki pracy, to przecież nikt nikogo na siłę w firmie nie trzyma, a każdy nowy potencjalny pracownik jest oprowadzany po firmie i widzi jak to wszystko wygląda, czyli podobają mu się warunki, to podejmuje pracę, a nie, to nie.

Angela
@koronawirus

Co to znaczy szef prowadzi firmę po swojemu... Bez higieny, BHP i na czarno to niech przeniesie się do Chin i tam robi te śmieszne breloki... A nie w Polsce próbuje ludzi przekonać, że pracują dla wyższej ideologii... (usunięte przez administratora) a nie praca... A szef to tylko do swojej kieszeni zgarnia... Nie polecam!!!!

koronawirus
@Angela

Angela/pracownik napisał/a: //// Co to znaczy szef prowadzi firmę po swojemu //// Dokładnie to co znaczy, czyli jeśli się jest właścicielem jakiejś firmy, to się ustala warunki pracy w tej firmie. Powtórzę, że NIKT NA SIŁĘ CIĘ PRZECIEŻ TAM NIE TRZYMA ani nie zatrudniłeś/łaś się tam pod przymusem. Mamy wolny rynek pracy i jeśli uważasz, że warunki pracy Ci nie odpowiadają, to po prostu zmieniasz pracę i tyle. Oczywiście masz prawo wyrazić swoje niezadowolenie lub porozmawiać z właścicielem i przedstawić swoje zdanie + oczekiwania. Niemniej jednak jeśli się nie dogadacie (właściciel i Ty) , to albo pracujesz na warunkach które są, albo zmieniasz pracę po prostu.

Sławek

Byłem.... Handlowcem w Lemie i powiem szczerze najgorsza praca jaka miałem... Zero wsparcia na samym początku.... Brak sprzętu do pracy.... Pensja podstawowa.... Premia marna... Przerw zero... Jedzenie przy komputerze... Szef... Nadrabia miną i te jego tabelki w Exelu... Drugi szef G porażka... Wrzeszczy ale nic nie wie... Mobbing 8 godz dziennie... Warunki sanitarne zerowe... Zimą zimno w biurze, a latem skwar....

Łucja
@Sławek

Po tym co napisałeś o warunkach pracy w Lema3D odnoszę wrażenie, że pozostawiają wiele do życzenia. Naprawdę panuje tam mobbing? Podasz jakiś konkretny przykład tego typu sytuacji?

Grześ

Ile można zarobić na produkcji, pracując tylko od poniedziałku do pt?

RAFAŁ

Czy można awansowac w tej firmie?

Zuzka

Mój brat tam pracował i już nie pracuje.... Nie dało się dogadać z ludźmi, bo co z tego, że mili jak ilość szefów na m 2 nie do zniesienia wszyscy od wszystkiego... A szukanie winnych jak coś zawalisz i strasznie, że za produkcję oddasz.... Nie polecam.... Mój brat ciężko wspomina... Kasa marna.... Grafik ciężko do ogarnięcia...

JARO

Pracowałem w tej firmie, ale na szczęście zmieniłem po roku czasu na coś normalnego. Niestety wszystkie opinie są prawdziwe. W firmie od początku jest pokazana miła atmosfera, jednak to tylko pozory. Mobbing na każdym kroku panowie kierownicy przez duże K , patrzą jak tylko wykorzystać nowe osoby. Faktycznie o pieniądze trzeba się prosić, opóźnienia do 2msc z wypłatą. Warunki okropne nie masz gdzie zjeść , a jedzenie między trującymi farbami nie polecam, prawdziwa chińska firma ...Dawno powinna być zamknięta, o ubraniach czy maseczkach nikt tu nie słyszał ... często omijają BHP szkolenia, a o umowie o pracę tylko marzyć , co innego na papierze, co innego w realu , stawki za zlecenia różne, nie jesteś z rodziny to śmieszne grosze..... Szczerze nie polecam .

GoChA

Ja tam pracowalam bardzo dlugo i nie moge nazekac wszystko bylo do dogadania zmiany godz pracy jak i dni wolne z dnia na dzien, praca jest dla ludzi ktorym sie chce pracowac bo jest na akord wiec sam decydujesz ile zarabiasz ja osobiscie nie moglam nazekac a opinie ludzi ze malo zarabiali tylko swiadczy o nich samych.. swietna ekipa mlodych osob do pracy, jesli chodzi o przeryw sa w stalych godz i sa az 3 jak w malo ktorej firmie :-)

Lili
@GoChA

Pracowałaś zapewne po znajomości dlatego taka pozytywna opinia.... Może gdybyś przyszła z ulicy to byś wiedz jak to jest pracować po kilkan Ascie godzin dłużej bez przerw i za marne grosze.... W niedzielę i święta.... Bo zlecenia są... Na hali gdzie nie ma podstawowych warunków sanitarnych... A farbami smierzdzi tak, że po 12 godz boli Cię głowa i za przysłowiowe dziękuję!

@zawiedziony a to nie jest tak, ze za styczniowa prace dostaje się rozliczenie w lutym ?

@Michał

Dokładnie obiecywali złote góry zarobki jak z bajki a tu nic... (usunięte przez administratora)

@Michał

Jest zawsze tak tam było... Oni mają zwykli pracownicy nie muszą... I tłumaczenie, że mało zleceń.... Jak kierownicy zarabiają 3 twoje pensje to jak masz mieć kasę na czas..

Czy w Lema3D Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Kapitan

przez wiele lat praktykowane były prezenty dla dzieci pracowników i premia świąteczna dla wszystkich pracowników. nie wiem czy to się zmieniło.

Anik

Jakie paczki.... Haaa to nie ta firma w Biedrze dostaniesz a tam koperty kiedyś były i ulubieńcy dostawali premie a szaraki po 200 zł...... Nie warto nawet iść na rozmowę.

Anik

Pracowałam w Lemie kilka dobrych lat temu, ale z tego co widzę nic się nie zmieniło. Praca tylko dla rodziny (usunięte przez administratora) Znajomi zawsze mieli wypłaty na czas inni pracownicy prosili się o zaległe wypłaty. Zarządzana marnie, (usunięte przez administratora)handlowiec zlecenia robił tylko na swoje nazwisko, bez skrupułów potrafił pozbawić kogoś bazy klientów. Bhp i sanepid dawno tam powinny zrobić porządek. Nie było możliwości mieć normalna umowę o pracę, czy dostać urlop 2 tygodnie jak w normalnej firmie, wszystko na lewo, śmieszne 1/2 etatu a praca po 12h. Jak nie byłeś ulubieńcem szefa to nie warto wogóle się starać, zawsze winny się znajdzie a Ty na szarym końcu wypłata. Nie polecam tej firmy wyzysk i nic konkretnego się nie nauczysz,ani nie zarobisz.

ZAWIEDZIONY

Pracowałem tam kilka lat, smród brud i ubóstwo, za styczeń dostaniesz kasę pod koniec lutego albo z początkiem marca, nie wiadomo jakie stawki itp JEDNI WIELCY KŁAMCY !!!!!!

Kapitan
@ZAWIEDZIONY

Pracowałam tam blisko 7 lat. Bywało różnie, czasem brakowało zleceń i było słabo z kasą ale nigdy nie czułam się oszukana. Każdy chętnie Ci pomoże, super ekipa, Szef jak mało gdzie do dogadania. Skoro było tak źle to czemu pracowałeś tam aż kilka lat?

Stefan

@ZAWIEDZIONY Mam wrażenie, że firmy pomyliłeś. Idealnie to nigdzie nie jest!!

Jarek

Czy ktoś może konkretniej wypowiedzieć się co nie pasowało mu w firmie?

Dawid

Co obecnie można napisać o pracy w Lema3d? Czy prowadzona jest rekrutacja? Jeśli tak, napiszcie na jakie stanowiska prowadzony jest nabór. Może ktoś napisze jak pracuje się w Lema3d. Jakie są warunki pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego? Zachęcam do udzielania się na forum.

owa

musisz się dokładniej przyjacielu rozglądać w sieci. branża gadżety reklamowe, soft pcv, druk3d zawsze obfituje w jakieś miejsca pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Lema3D Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Lema3D Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lema3D Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lema3D Sp. z o.o.?

Lema3D Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Lipowa 4
    30-701 Kraków