Opinie o Magdalena Mider Cemid Finanse w Kraków

CEMID FINANSE W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do pracy osób na stanowisko Mobilny Doradca Klienta ds. Produktów Bankowych. Mobilny Doradca Klienta ds. Produktów Bankowych Miejsce pracy: Kraków Region: małopolskie Opis stanowiska: • Aktywne pozyskiwanie klientów dla Cemid Finanse. • Edukacja finansowa klienta. • Przeprowadzanie analiz potrzeb finansowych. • Praca w zespole nastawionym na osiąganie i realizację wspólnych celów. Wymagania: • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych, łatwości nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z Klientem, • Silnej motywacji do rozwoju zawodowego i chęci uczestniczenia w rozwoju firmy • Skuteczności i wytrwałości w działaniu, • Dobrej organizacji czasu i pracy, • Mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej lub sprzedaży przez telefon. Oferujemy: • Atrakcyjny system wynagradzania, • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe, • Samochód służbowy, • Telefon, • Kompu

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magdalena Mider Cemid Finanse w Kraków

cheeky

Pracowałam w firmie sales agency w chrzanowie czyli filia cemid finanse, osobiscie nie polecam, stare pracowniczki dbaja tylko o swoja (usunięte przez administratora) a nowych odcinaja... co prawda daja telefon ale z laptopami to roznie bywa, mozesz dzwonic nawet 200 polaczen dziennie i siedziec tam ile chcesz ale ciezko jest cos sprzedac zwlaszczxa jak na poczatku daja ci baze danych i mozesz tylko z 1 najdrozszego banku oferowac kredyty - ludzie jak juz slysza meritum bank to mowia nie!! i oczywiscie nie dosc ze dostajesz grosze jako wyplate to cie jeszcze ciulaja na kase. masz osiemset cos na reke i newt bez odliczania sladek oni i tak ci zabieraja jakias kase wiec dostajesz marne grosze a potem wmawiaja ze za malo polaczen bylo, albo malo godzin... osobiscie nie polecam! ta praca to porazka! a pracujacy tam... szkoda slow... jedyna osoba ktora jest cos warta to pan sebastian m.

andi Nowy wpis
@cheeky

a jaka daja umowę...jaki system wynagrodzeń....co z samochodem?

Zostaw merytoryczną opinię o Magdalena Mider Cemid Finanse - Kraków

Magdalena Mider Cemid Finanse
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Juliusza Lea 99 lok. 37
    30-058 Kraków