Opinie o MM Group w Bydgoszcz

lovel

monitoruje ale pusto jak w boksach ;D

stig

:D a sam nie monitorujesz :p

lovel

jaki tu spokój chyba każdy siedzi na swoim koncie i obserwuje ;D

bialchem

Oferta firmy:Bialchem Group Centrala (usunięte przez administratora) bialchem@bialchem.pl Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty "Bialchem Group" Sp. z o.o. na zakup węgla kamiennego. Towar importujemy z Kuzbaskiego Zagłębia Węglowego w Rosji zapewniającego najlepsze walory użytkowe tj. wysoką kaloryczność oraz niską zawartość popiołu i siarki. Oferowany do sprzedaży węgiel dostępny jest w kilku asortymentach - kostka, orzech, groszek, miał. W razie potrzeby zapewniamy również transport. Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych Klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy. powini z nimi nawiązać z nimi kontakt napewno się dogadają

M.W.
@bialchem

Chętnie kupimy od was węgiel. Jaki termin płatności? Wezmiemy, sprzedamy a pieniądze przelejemy na nasze konta na Cyprze:)

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
ggg

Padaczka uspokoj się bo padaczki dostaniesz

Padaczka

Witam Ja z wielkopolski. Kierownik z kierowcą. Razem czekamy na wypłaty. W czerwcu były około 15:00 więc może ta wypłata też w o tej godzinie będzie. A jak nie to się zwolnię. I niech ważą łopatami.

bmw

Ja również do poniedziałku daje czas.

Orzech gruby.

Ja również do poniedziałku daje czas.

stig

Pewniak a z kąt masz takie info? to co ty masz gdzie indziej umowę jak wszyscy mają w 2 firmach. nawet i kierowcy którzy jeszcze pracują na składach. Ale ja nie wierze w takie bajki bo ostatnio firma miała problem ale pracownik dostał sałatę na konto.

Pewniak

Witam informacje z pierwszej ręki. Zarząd wybrany leczzzastanawiają się skąd wziąć węgiel i sprzęt bo Ruskie się wycofali, a jeśli chodzi o wypłaty to wypłat nie będzie dla pracowników którzy mają umowę podpisana z gg work.Pozdro ja rzucam wypowiedzenie na szkodę pracodawcy i otwieram swój skład.

@Pewniak

Tak czy siak...ja daję im czas do końca tygodnia na przelanie kasy a do poniedziałku na jakieś konkretne informacje odnośnie sprzętu i dostaw, inaczej też zabieram swoje zabawki i przenoszę się do innej piaskownicy...

Kuzyn

Chyba nie ma sensu pisania czegokolwiek bo zamiast pogadać na poważnie bez wyzwisk to sie nie za 5minut i tak ktoś kogoś wyzwie bo to forum i trzeba po prostu powyzywać(usunięte przez administratora)

misiowy

daj spokój widzisz co gość pisze " przecież jak jutro wpłynie wypłata to się nic nie stanie " dla mnie to jest nie fer oczekują od nas punktualności, więc powinni świecić przykładem, skoro mogą się spóźnić jeden dzień to dlaczego nie miesiąc? (usunięte przez administratora)

Cieć

Co zrobisz z dostawami bez sprzetu na placu ?

K2

Dajcie sobie spokój z wypłatami, przecież jeszcze jest cały dzień! a nawet jak wpłynie jutro to też nic strasznego się nie stanie... Urlopy są wstrzymane bo w każdej chwili mogą ruszyć dostawy i wrócić sprzęt, tyle że wprost niczego nam nie mówią...jak w poniedziałek przyjdę do pracy i okaże się że nie ma nadal żadnych ustaleń ani dostaw to czas się będzie zbierać bo na następną wypłatę już nie będzie z czego wyłożyć a nie sądzę żeby zarząd sięgnął do własnej kieszeni na kasę dla nas..

@K2

W każdej chwili mogą ruszyć dostawy ale (usunięte przez administratora) jak potłuczony człowieku. Mogą ruszyć, z (usunięte przez administratora) mąki jak młyn stoi...

@misiowy

Nie będę polemizował z gościem o IQ poniżej programatora do pralki... Najpierw naucz się kultury a dopiero potem dyskutuj... Skoro uważasz że się mylę to dlaczego jeszcze nie położyłeś wypowiedzenia? pracujesz dla idei?

K2

Nigdzie nie napisałem że pracuję przy łopacie...to Ty wyciągnąłeś taki wniosek, błędny zresztą. Co do terminu wypłat to już się przyzwyczaiłem do jednodniowej obsuwy ale to naprawdę nie jest koniec świata...jak dzisiaj zrobią przelewy to dostaną ci którzy mają w WBK i pewnie Pekao...

@K2

Proszę Cię skończ już polemizować.

lajt

i jak ma ktoś wypłate?

lovel

No właśnie nie czaje tego dlaczego nie chcą dawać? A do kogo kol heis pisałeś o urlop ? ;p

mis

A ja tam mogę robić i za struza jeśli tylko będzie wyplata a będzie na pewno to nie panikowac. Co do urlopów to dziwne bo nie chcą dawać.

Heis

Mi kazali wstrzymac sie z urlopem do przyszlego tyg.

lovel

wie ktoś coś czy można uderzyć na urlop czy brak zgody? Bo na co tu siedzieć za stróża ;D a i wypłaty też jeszcze nie ma ;D

wacek

u mnie węgiel sie kończy..ładowarki brak tylko merc jest ale to juz pewnie nie za długo..zobaczymy czy dzis sianko na konto wpłynie.tylko co jesli wpłynie a dalej w niepewnosci bedą trzymac. bez sprzętu i towaru..

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group