Opinie o MM Group w Bydgoszcz

M.W

Jak długo czekałeś na wyznaczenie rozprawy w MM Group?

martin

ja 21szego w bydgoszczy o ekwiwalent ale z tego co sie orientuje to nie wiem czy jest wogole jakis sens bo firma jest w likwidacji takze szanse na jakies pieniadze marne

mati do kier

ja mam w czwartek a ty gdzie masz?

kier

Mati tu chyba już nikogo nie ma ja mam 4 lutego sprawę.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
mati

ma ktoś sprawę 21 stycznia?

mati

ryko byles na sprawie? opowiedz cos

kaja

ja tez zostałam zaproszona na rozmowe w tej firmie w poznaniu ? znów firma sciema ? nie ma nic porządnego na rynku pracy?

byly

ake ty ku.... głupi jesteś tej firmy niema

Kier

Witam. Czy ktoś może ma wezwanie do Bydgoszczy na 4 lutego na rozprawę. ?

onnnn

ci co złożyli wnioski do sądów to dostali wezwanie na rozprawę jedni o kasę inni o świadectwa pracy

ryko

Ja mam na 7stycznia 2016

onnnnnn
@ryko

ryko ale w Bydgoszczy?

b.pracownik
@ryko

witam czy masz sprawę o kasę z MM Work service bo ja mam wyrok prawomocny i komornik umarza a tam jest likwidator i jak ją ściągnąć może wiesz

onnnnnn

Witam. czy ktoś wybiera się na sprawę do Bydgoszczy 26 stycznia???

zaniepokojony

czy otrzymał ktoś wezwanie do prokuratury w sprawie składów

cx

Tutaj czyli gdzie

dolnyśląsk

witam, ja robię dalej na składzie i mimo, że mam lepiej niż było wcześniej to i tak człowiek myśli o sw.pl . . . . choć sam się dziwie dlaczego.... jakiś sentyment pozostał... oprócz kilku (usunięte przez administratora) z dk mon to było ok....

wujo

Szkoda że reaktywacji nie będzie ja tam dalej robię na jakimś składzie ale nie ma to jak w skladachwęgla.pl powaga tam nie było czasu się nudzić !!

ww pasat

hej co tam ze składami ktoś coś wie jak świadectwa z gg mm czy jeszcze tam pracujemy

jerzy

jak mozna nie dawac sobie rady w takiej pracy?co tam jest takiego stersujacego, smiechu warte...

w, Skąd masz takie info? Myślę, że to wszystko ustawione bo komuś firma nie pasowała a ciągle nic konkretnego na niego nie mają bo wyroku nie było (po za tym że odsiaduje jakieś zawiasy).

w

a mój gps mówi że rozkradliście majątek marcina w. dzieki bogu państwo zapłaci odszkodowanie :) pozdrowak

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group