Opinie o MM Group w Bydgoszcz

mistrz

Popieram. Lepiej coś robić niż siedzieć i marudzić

OMG

Tona szybko idzie, lepiej to niz siedziec na dupie i narzekać

hhhh

Co wy się spuszczacie wczoraj załadowałem 3t i ręce mi nie odpadły trzeba będzie to załaduje 70. Ważne jest żeby coś się ruszyło z dostawami bo zamówień jest tyle że orzecha grubego trzeba 2 tiry. Dobrze by było żeby pisać na czacie sprawdzone informacje a nie bzdury.Pozdrawiam.Dobrze Będzie

ols
@hhhh

a ja załadowałam 6 ton ręcznie i nie pękam

stig

jak żeś głupi to napierdalaj nawet 70 ton jak masz na składzie tyle. inni jeszcze na głowę nie upadli :D

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
OMG

Wlasnie napieprzalem lopata tone orzecha :|

czik

nie przeżywajcie maja część składów zlikwidować tam gdzie dobre utargi były skład zostanie proste

robol

To w końcu jest ten zarząd,czy go nie ma,hee?No,ale żarty na bok,bo... Bądźmy dorosłymi,poważnymi ludźmi i się nie kłócmy. To nie czas i miejsce.Mamy przecież firmową skrzynkę mailową,zacznijmy tam rozmowę z górą naszej firmy i nie będzie anonimowych wiadomości i pisania głupot. Wspólnie wyciśniemy z nich prawdę i wyrazimy swoje opinie na temat tego co się dzieje w firmie. Chcemy wszyscy znac prawdę,chodzi mi o pracowników sw.pl,a na tym forum może wejśc kazdy i sobię poczytac co i jak.

piks

ej jak tamten jest taki logik to go do zarządu

praco........

Czy nie mogą normalnie po ludzku i z chodź odrobiną przyzwoitości rozwiązać umowy z pracownikami a nie robić takie cyrki? porażka

wypowiedzenie

Miał już jakiś kierownik problemy przy przejmowaniu składu przez kontrolera po wypowiedzeniu?? czepia się czegoś??

ols

jeśli chodzi o sprawę dzierżaw, na pewno będą zapłacone. w tej chwili wszystkie płatności zostały wstrzymane. najprawdopodobniej pieniądze będą płacone z utargów. pozdrawiam

Kuzyn

wiesz co te bajki o nowym zarządzie to ja słyszę od trzech tyg.,ciągle niby coś sie dzieje ściema i nic więcej!!

...

To kup rolete, bedziesz lepiej widział

sss

do,mmnie tez dzwonili

passat

UWAGA!!! Oficjalnie pryed chwil miem telefon, dzwonili ze zostal wybrany nowy zarzad od poniedzialku rusza odbudowa firmy.Takze nie martwcie sie bedzie wszystko dobrze.

Predator

Tak mój skład jest na południu kierowca na l4 a ja dałem wypowiedzenie. W poniedziałek mają przyjechać wypożyczonym Reno Clio czarne na blachach WW i w 4 przeważać skład łopatami. Poważnie!!

mistrz

Zachowaj swoje pesymistyczne myślenie dla Siebie i nie siej zamętu. Co do Pana W to poczytaj lepiej trochę więcej bo Ci ludzie z poprzednich firm Pana W dostali kasę co do złotówki. Następna sprawa jest taka że nie tylko On ma udziały. Tyle tematu pesymisto

mistrz

Powiem krótko. Za dużą kasę mają z tego żeby to zostawić. A stać ich na to żeby się podnieść patrząc na ich majątki.

stig

no Rzeszów i jeszcze 3 tylko nie wiem gdzie już zamknięte. A teraz czekać na resztę. Jak mówię że tak będzie to tak będzie bo firma nie będzie się pogrążać w większe długi takie jest moje zdanie. Jak sami u nas stawialiśmy skład tak go będziemy rozbierać

mm

Z kuj-Pom 30-ści ładowaczy stoi w Toruniu przeznaczonych do sprzedaży pewne info więc jak to ma być dalej

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group