Opinie o MM Group w Bydgoszcz

ups

Kiero nie rozśmieszaj mnie...nikt tu nikogo na sile nie trzyma, bedziesz marzyl o urlopie ? A co pracownicy myslisz robia w tej firmie..marza o urlopie...zwlaszcza teraz jak nie mozna wziac bo agencje nie obsluguja..ludzie boja sie zwolnic bo nie dostana swiadectwa pracy...mozna policzyc jaka godzinowke ma kierownik za taka prace i odpowiedzialnosc. Gdybys robil na skladzie, a nie w biurze, bo pewnie tak jest to innaczej bys pisal...firma niech sie podnosi. Prosze bardzo, tylko niech pozniej nie skomla ci co dalej pracuja ze nie byli swiadomi jak cos nie pyknie, a pozwow itp co raz wiecej z roznych stron.

ggg
@ups

O jakiej Ty odpowiedzialności piszesz człowieku? Wytłumacz bo mnie krew zaraz zaleje. Wszystko komp za Ciebie liczy itd a Ty piszesz o odpowiedzialności?? Za co ta odpowiedzialność pytam? Za łopatę i miotłę? Ogarnij sie chłopaku

ups
@ggg

To chyba proste jak drut...jesli masz 5 tys w kasie i nagle to zginie albo jesli nie wplacisz tego do banku, bo cos..jestes za to chyba odpowidzialny. Nawet pracownik waty cukrowej jest odpowiedzialny za swoje stanowisko pracy. Jesli nie zamkniesz budy/ kontenera, to ktovza to odpowiada..moze nie pracownik skladu ? Jesli takie myslenie ma pracownik skladu to nie chce wiedziec jak pracujesz...Sa kierownicy, ktorzy za czysty , ogarniety wiecznie sklad i dobra obsluge klienta powinni dostawac premie, a sa inni, ktorzy powinni zostac zdegradowani. Np. Gdy kieras pokazuje tylko palcem i obsluguje tylko navireo, a kierowca robi reszte czyli robi najwiecej i do tego zarabia mniej. Jesli ktos nie dostal wuplaty a pracowal na skladzie to powiniem zamknac sklad na swoja klodke i isc do domu, a dyscyplinarka moga sobie podetrzec d...jesli ktos dostal wyplate i siedzi dalej pytajac sie o jakiej odpowiedzialnosci mowimy....nie mam pytan, ale takiej osobie nie powierzylbym nawet kamyczka.

jkjuiui
@ggg

Ty się chłopie ogarnij-nie wiesz że odpowiedzialny byłeś za węgiel, nie dostałeś nigdy obciażenia za braki - popytaj po kolegach to się dowiesz ilu dostało pomniejszone wypłaty za braki, albo musieli wpłacić kasę po rozliczeniu komisyjnym przez tzw. zarząd

ggg
@jkjuiui

Nigdy braków nie miałem. Wystarczy sobie pilnować pewnych rzeczy i braków nie ma, chyba że sam je robisz. Jak Ty mówisz tutaj o odpowiedzialności to co mają powiedzieć kasjerki w bankach, gdzie obracają dużo większymi kwotami.

KONKURENCJA
@ggg

To jak handlowałeś tym węglem? U mnie na składzie w ubiegłym roku na sprzedaż 80 tys ton brakło ok. 500ton

pd
@KONKURENCJA

gdzie ten skład to ja prosił bym o zatrudnienie

KONKURENCJA
@pd

Centralna Polska. Praca bardzo cięzka, 10-12 godz dziennie. W tym roku nawet gorzej bo nie było zimy i sprzedaż jest o 50% mniejsza więc kierowcy poochodzili

gffdb
@ggg

gościu, jak kręciłeś wałki to nie miałeś braków. Ja miałem taki przemiał towaru, że łódka dziś wpływała i wieczorem jej nie było - i nagle robił się brak - ciekawe dlaczego ? A jeżeli chodzi o odpowiedzialność to wytłumacz mi dlaczego po przekazaniu składu pracownikowi i odbyciu uw po powrocie dostałem obciążenie za węgiel ( braki ), które narobił PS. Jak miałeś w ofercie koks i proszek, który nabijałeś na paragon to kto musiał za niego zapłacić? Wpadł DK i rozliczał kase a tu minus 18 zł bo co kierownik miał dokładać po 1gr za wydany towar ?

MMMMMMM

A(usunięte przez administratora) CIĘ OBCHODZI CO KTO PISZE NIECH SOBIE PISZE TO NIE TWÓJ PROBLEM JAK NIE MASZ OCHOTY TO NIE CZYTAJ, I TAK CAŁY KRAJ WIE CO TA ZA FIRMA , NO CHYBA ŻE TO CIEBIE BEZPOŚREDNIO DOTYCZY

kiero:)

Człowieku siedzisz nic nie robisz i jeszcze ci źle jak się nie podoba to spadaj z tej firmy i nie denerwuj innych pracowników. Jak nie odpowiada to wypad do łopaty tam będziesz pracował od 6-20 zarobisz 1600zł a o urlopie to będziesz mógł sobie pomarzyć bo będziesz pracował bez umowy. Oprzesz się o łopatę i będziesz sobie marzył jak to dobrze było na Składach Węgla.(przypominam nikt nikogo tu na siłę nie trzyma nie pasi to do łopaty nieroby)

roki

Nie mogą bo na umowie masz stałą pensje a nie godzinówkę jeśli wczesniej coś takiego zrobili to jest to przestępstwo i tego co kazał to zrobić należy zgłośić do odpowiednich służb. Polecam nagrywać wszystkie rozmowy, robić zdjęcia i wszystko co tylko może się przydać aby walczyć o prawdę. Pozdrawiam.

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
bob

urlop kolego napewno bedzie mniejszy z takiego wzgledu ze umowy beda tylko na 1 etat a kasa bedzie ta sama i umowa bedzie ze składamiwęgla.pl a nie z zadnymi mm czy gg pozdrawiam wszystkich

kierownik

sluchajcie ma ktos telefon do jakiegos szefa finansow? bardzo prosze niech poda. pozdrawiam

kaczorek

Godziny pracy sie zmieniły tylko zeby nie było ze znów nam urlopy zabiorą tak jak to było jakis czas temu . . .

kelow

czy ma ktoś z was numer do kadr ? Kto chce dołączyć z was do pozwu zbiorowego ?

Cierń

Panowie - godziny pracy sie zmieniły od dzisiaj !!! Pon - piąt : 8-15 Sobota : 9-14 Kasa niby taka sama.

Laptop

u mnie to samo ze jak nie dostalem wyplaty to do sadu ale jutro pip i pokieruja a nie wiem czy i oni nie zrobia kontroli w tej firmie, ale zlodzieje co zeruja na cudzym nieszczesciu zycze im wszystkiego najgorszego zeby nasi pracodawcy czyli mm gg i te inne mafiozowe spolki odsiedzialy swoje ale tu jest polska i kazdy dobrze zyje poza pracownikami jeszcze trzeba zadzialac zeby moze tvn sie zajelo matka corki spolki xxx ze takie walki ida jak bede mial znac to pokieuje was chlopaki bo ja nie bylem na l4 a jak nawet ktos byl to i tak musza wyplacic bez wzgledu czy na l4 czy normalnie chodzilo sie i siedzialo na sklad jutro bede mial pewne informacje i nie dajmy sie okrasc bo siedza i sie ciesza jak nikt z ty m nic niie zrobi tylko nie wyzywac pozdro bedzie ostra awantura

srz

okolo 12 nie mialem kasy zadzwionilem i dostalem odpowiedz ze zabraklo dla mnie pieniedzy i ze firma jest niewyplacalana i trzeba wszystko przez sad zalatwiac

xcv

mBank , pko, bgz

A przez jaki bank przyszły Wasze wypłaty? Ja nadal czekam i nic.

ja nadal nie dostałe, podobno cos nie przeszło ale wierzyć mi się nie chce

kolejne kłamstwo

ds

no z gg i mm nie ze składów wegla.pl dostalem :) czemu wkółko jedni i ci sami pisza ze nie dostali kasy ? żal pl nie macie co w domu robic ? sami l4owcy pewnie albo co wyrzucono ich na zbity

Laptop

Nie ma wypłat z gg i mm trzeba do sądu pozdro

misiu bez sciemy

pracuje na skladzie skonczyla mi sie umowa z agencjami , dostalem zlecenie ze sw.pl , swiadectwo pracy normalnie dostalem do domu pozdrawiam : ) wyplata terminowo dodam , na zleceniu nawet wiecej hi hi

@misiu bez sciemy

kłamstwo !!!

misiu

Witam kolegów dzwoniłem dzis do sw.pl powiedzieli mi jeżeli chcemy świadectwa czy kase to tylko sądownie bo firma jest nie wypłacalna a poczta ktora wraca od nich to dlatego że tej poczty nie odbierają a siedziba nadal istnieje. I ci co siedzą w domu i nie są zwolnieni bo nie mają składu to też zapraszam do sądu bo to już nic sie nie zmieni

ksiadz, a czy normalnie pracujesz czy jesteś na L4? Masz towar na składzie?

ksiadz
@ja

wcześniej byłem na L4, zwolniłem się ale cały czas brak świadectwa pracy i wyrejestrowania ze ZUSu, w urzędzie pracy nie chcą zarejestrować.

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group