Opinie o QUIZA w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie QUIZA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w QUIZA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QUIZA w Gdynia

Tymon

Czasami trzeba wziąć szczotkę i pozamiatać ale praca przecież nie hańbi!! Przecież to są sporadyczne sytuacje.

Rampampam
@Tymon

Oczywiście ze nie, ale przychodząc do pracy jako operator wózka i przez miesiąc pracy w firmie Tylko sprzątales bo nikt Ci nie powie tez co masz robić.. sam musisz sobie szukać zajęcia,

Nieznany

Super Firma, Super Pracodawca , Polecam !!!

H
@Nieznany

Ja też!!!!!!!!!

@H

Ty też super firma i super pracodawca? Ha ha

JejJej

To najlepsza firma w jakiej udało mi się pracować. Pracuje tu już 6 lat i nie mam na co narzekać. Dobre zarobki, atmosfera. Jest czasami dużo pracy ale jak ktoś się decyduje na prace ze świeżymi produktami to musi wiedzieć ze czasami jest tempo. Polecam !

@JejJej

6 lat to całkiem spory staż pracy w jednym miejscu. Czy w związku z Twoim stażem masz również z tego tytułu wyższe wynagrodzenie od osób, które dopiero co zaczynają pracę w firmie QUIZA? Czy na przestrzeni tych przepracowanych lat udało Ci się awansować na wyższe stanowisko? Opisz nam, jak to wygląda w Twoim przypadku.

@JejJej

Nie wiem jak dałeś radę aż 6 lat w tej firmie.. jedna wielka porażka.

@Nieznany

Twoja opinia zupełnie różni się od tego, co zostało przedstawione w tym wątku. Mógłbyś napisać, dlaczego w taki sposób oceniasz to miejsce pracy? Chciałbym, abyś uzasadnił Twoją opinię, ponieważ na chwilę obecną trudno zrozumieć, dlaczego tak uważasz. Zachęcam do przedstawienia bliższych szczegółów.

Aśka
@Marcin

Niektórym pasuje tu praca. Proszę nie generalizujcie wszystkiego.

@Aśka

Jesteś wśród osób, które pozytywnie oceniają pracę w firmie QUIZA? Możesz napisać, od jak dawna jesteś zatrudniona w tej firmie, czy może wypowiadasz się z poziomu byłego pracownika? Zachęcam, abyś wyraziła szczegółową opinię na temat tego pracodawcy. Twój wpis będzie pomocny dla czytelników odwiedzających ten wątek.

Aśka
@Marcin

A co potrzebujesz wiedzieć na ten moment?

Mat

Powiem tak firma napewno nie jest do polecenia ,żeby tam pracować . „Adi” masz racie z tym (usunięte przez administratora) jest coś nie tak uważa się tam za jakiegoś chyba właściciela firmy , wogle nie potrafi zarządzać ludźmi , przez niego co zauważyłem atfosmera na tej zmianie jest kiepska.Pracowałem tam przez jakiś czas i zrezygnowałem sam z tej firmy.

@Mat

Co konkretnie wpływa na to, iż według Ciebie nie da się polecić pracy w firmie QUIZA? Może na podstawie swoich doświadczeń związanych z tym pracodawcą zauważyłeś jakieś pozytywne aspekty, którymi można się podzielić z czytelnikami? Pamiętaj, że są tu osoby, które rozważają podjęcie zatrudnienia w tej firmie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie QUIZA? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno
Hanna

@Adi, było jakieś uzasadnienie tego stwierdzenia, że nie nadajesz się do pracy w firmie QUIZA? Masz może przypuszczenia, na jakiej podstawie zostały skierowane w Twoim kierunku te słowa? Nie rozwiązałeś jakiegoś zadania, które weryfikowało Twoje umiejętności, które będą przydatne w tym miejscu pracy?

@Hanna

Tak jak pisałem wcześniej skierowano mnie z urzędu pracy jako pracownik magazynu i operator wózka widłowego . Na rozmowę o prace , czekajac spory czas na rozmowę . W końcu przyszedł pan (usunięte przez administratora) , nic się zbytnio nie wypytywał czy dobrze umie jeździć na wózku widłowym itp. Kazał mi czekać przyszedł po chwili i mi powiedział „pan tu się nie nadaje do tej firmy” I Dowidzenia. To było chamskie i nie luckie , może niemam 40lat ale wiem jak wyglada ciężka praca . Dlatego odradzam taka firmę żeby tylko tam jechać zostać obrażonym przez jakiegoś (usunięte przez administratora) , jeszcze nigdy w żadnej innej firmie Polak tak mnie nie obraził , (usunięte przez administratora)

@Adi

Czy informowałeś może po całej sytuacji urząd pracy, który wysłał Cie na rozmowę kwalifikacyjną w firmie QUIZA? Urząd w jakiś sposób próbował dowiedzieć się, dlaczego rozmowa przebiegła w taki sposób? Napisz, jak dalej potoczyła się cała sytuacja.

Hanna

@Adi, możesz przybliżyć, jak dokładnie wyglądała sytuacja, o której wspomniałeś w swoim komentarzu? Pracowałeś w firmie QUIZA i zostałeś niewłaściwie potraktowany, czy dopiero miałeś rozpocząć pracę w tym miejscu, jednak ktoś stwierdził, że jednak nie podołasz powierzonym obowiązkom? Sprecyzuj, proszę, jak to wyglądało.

@Hanna

Byłem na rozmowie o prace z urzędu . I(usunięte przez administratora) w prost mi powiedział ze ja się nie nadaje do tej pracy , było to poprosi chamskie

Adi

Powiem krótko omijajcie tą firmę . Zostałem tak potraktowany przez jakiegoś(usunięte przez administratora)ze nawet jak bym mi dali tam szanse pracy to bym szybko się zwolnił . Jak można powiedzieć że się nie nadaje do tej pracy jak nawet nie widział jak pracuję .

Hanna

@Hdfhh, co oznacza Twój komentarz? Nie rozumiem, dlaczego dodałeś taki wpis w wątku opinii o pracy w firmie QUIZA, gdyż nie wnosi on nic do wątku głównego forum. @Tymon, widzę, że posiadasz wiedzę, która mogłaby być przydatna osobom, które poszukują informacji na temat pracy w firmie QUIZA. Możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami?

Hdfhh

Hzdhhhdh

Hanna

@Rampampam, znasz być może powód dlaczego tak jest? Jest możliwość rozwoju w firmie Quiza? Czy firma ta organizuje jakiekolwiek szkolenia? @Zbynio, mógłbyś proszę rozwinąć swoją wypowiedź tak aby była ona bardziej przejrzysta dla osób odwiedzających forum. @Nieznany, proszę napisz na forum z czego wynika taka a nie inna atmosfera w firmie, jeśli byłbyś w stanie.

Zbynio

Papierki można mieć na wiele uprawnień ale umiejętności brak!

Rampampam
@Zbynio

Umiejętności są i doświadczenie tez, ale nie potrzebne akurat w tej firmie bo dostając się na stanowisko operatora wózka to i tak się tylko sprząta cały magazyn tak jak wszyscy pracownicy tam pracujący..

Filip

Może nie spełniasz wymagań potrzebnych do pracy na wózku?

@Filip

Ukończony kurs na operatora wózków i doświadczenie 4 letnie chyba jest wystarczające..

@Filip

Z reszta wydaje mi się, ze jeśli ktoś nie spełnia wymagań na jakieś stanowisko to po prostu się nie zatrudnia tej osoby na te stanowisko.

Nieznany

Zatrudniają na stanowisko operatora wózków a pozniej kończysz cały dzień na miotle, atmosfera w pracy jest straszna. Szkoda czasu i nerwów na ta firmę. Zdecydowanie odradzam.

Magic

Jak wygląda praca wózkowego w Quiza na Rdestowa 49? Jakie zarobki ?

@Magic

Zatrudnia na wózek a cały dzień na miotle będziesz biegał za marne grosze, nie polecam

Nieznany

Nie polecam firmy, zatrudniają na stanowisko operatora wózka widłowego a cały dzień chodzisz i tylko sprzątasz bo nie ma nic innego do roboty, na rozmowie obiecują wysokie zarobki, możliwość nadgodzin a później okazuje się ze wcale tak nie jest.. ludzi traktują strasznie, (usunięte przez administratora) za marne grosze..

Daniel

Może warto docenić fakt że firma jest dobra. Nikt na siłę nie trzyma i zawsze można zmienić.

Były kierowca.

Logistyka Quiza Nie polecam, Idąc na rozmowę warto zapytać. Czy kierowcy się sami ładują ? Czy maja za to zapłacone dodatkowo? Czy przekraczają godziny w nocy? Czy należy im się regularny NIE SKRÓCONY odpoczynek za prace w nocy? Czy jest grafik w jakim pracują ? Czy kierowcy musza myć sami 18metrowy zestaw? Ilu kierowców odeszło od początku roku? Fakt mają nowe samochody i to wszystko co ta firma może Ci zaproponować, 4000 wypłaty podzielona na podstawę premie godziny nocne delegacje. Jeździsz po nocach po biedronkach lidlach i prosisz żeby ci towar przyjęli,

Roberto
@Były kierowca.

Wszędzie trzeba zapie dalac :) polecam plandeke na kraj... Po jeździsz pogadamy co lepsze

Munio
@Były kierowca.

Jak często. Myją naczepy

mariusz
@Roberto

No tak skoro nowe auto to ustalcie kwestie zarobków na 2 tys, nowy zestaw szefa opłaci wam rachunki i wyżywi rodzinę. Ludzie na tyle się zgadzacie więc do kogo macie uwagi, sami z siebie robicie wała. Nie wiem po co tylko takie rzeczy pisać to nie wina firmy tylko wasza. WAły na czasie pracy to też wina szefa?kochani tylko wasza, ja to ustalam na wsstępnie żeby było jasne, dlatego nie zmieniam pracy co miesiąc.

Jonasz

Może firma musi robić oszczędności? Warto starać się o pracę??

Wowa

Atmosfera jak w (usunięte przez administratora) non stop 31 dni w miesiącu pensja troszkę powyżej minimum krajowego przyjmują non stop średnio co 2 miesiące się ktoś zwalnia ratuje ich Ukraina

Ola

Co z tym myciem zestawów przez kierowców Firmę nie stać na myjnie.

Były
@Ola

No niestety nie stać, kierowca ma stała pensje i to jest w jego obowiązku umyć zestaw raz na 2 tyg

Zostaw merytoryczną opinię o QUIZA - Gdynia

• Jak się pracuje w QUIZA?

Zobacz opinie na temat firmy QUIZA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QUIZA?

QUIZA
2.4/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Rdestowa 49
    81-577 Gdynia