Opinie o QUIZA w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie QUIZA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w QUIZA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QUIZA w Gdynia

Gwatemala

Wszystko co piszą w komentarzach o tej firmie to prawda :( Chcesz pracować w tej firmie przygotuj się na ... wyzysk, wyzwiska , traktowanie jak psa , chaos organizacyjny oraz inne sprawy nie mieszczące się w głowie . (usunięte przez administratora)

On
@Janusz

Ludzie nie chcą mieć kłopotów.

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Może praca sama w sobie nie jest zła ani jakoś mega ciężka jak na prace magazynową, ale to jak Cię tam potraktują to wystarczający powód do tego by nawet tam nie zaczynać. Podpiszą z Tobą umowę, a z dnia na dzień zostajesz bez pracy. Najpierw zatrudniają pełno osób, gdy nie ma prawie żadnej pracy i zaraz po tym Cię zwalniają. Dodam, że zwolnili samych Polaków, osoby z Ukrainy i Gruzji są tam traktowane pierwszorzędnie. Nawet brygadzistą jest Ukrainiec, wiecznie naburmuszony i wkurzony o to, że masz czelność zapytać czy ma dla Ciebie jakąś pracę do wykonania. Z plusów na pewno był elastyczny grafik, można było samemu sobie ustalać kiedy chcesz przyjść do pracy, ale jednak myślę, że nawet to nie rekompensuje tego, że z dnia na dzień można zostać na lodzie. Idąc do tej pracy byłem nastawiony na to, że opinie które przeczytałem mogą być naciągane, by po prostu zaszkodzić firmie, jednak przekonałem się na własnej skórze, że są prawdziwe. I nie, nie jestem osobą która się "obijała" lub wymigiwała od pracy, pracowałem normalnie, wykonywałem każde zadanie jakie mi zlecono i nie kombinowałem, oni tak po prostu bez żadnego ale zwolnili 20 osób, zostawiając(usunięte przez administratora) (Ukrainców i Gruzinów). Nie polecam

STILL Nowy wpis

Zgadzam się w 100%, że Ukraińców i Gruzinów jest tam więcej niż nas, Polaków. Pracowałam w tej firmie i wszystko mi odpowiadało, zarówno grafik jak i praca. A to, że tam brygadier jest Ukraińcem, tak, nie wiem, komu zrobił źle, ale bardzo mi pomógł i nauczy na wózku widłowym. jestem mu wdzięczny, że spędził ze mną czas i nauczył mnie jeździć. Zawsze mi podpowiadał i uczył. I zawsze można było z nim porozmawiać na każdy temat. Nie sądziłem, że istnieją tak dobrzy ludzie. Jest ekspertem w swojej dziedzinie. I to, że ich Kierownik Kamil jest osobą niezrównoważoną psychicznie, nie uważa nikogo tam za człowieka, jest Bogiem i każdy powinien go czcić. Ciągle chodzi po okolicy zły na wszystkich, krzyczy, poniża Ukraińców i nieustannie obwinia ukraińskiego brygadzistą za każdą źle wykonaną robotę. A jeśli masz uprawnienia UDT, to udaj się do ukraińskiego brygadzistą, a on nauczy Cię jeździć lepiej niż inny z firmy.

Izka Nowy wpis

Hej, możecie dać znać jakie warunki pracy ma teraz handlowiec? głównie o zarobki mi chodzi, bo nie zostały wskazane teraz w opisie. Nie widzę wzmianki o prowizjach, więc czy występują?

Kacha Nowy wpis

Specjalista ds. przyjęcia i wydania towaru. Jak oceanicie te prace? czy jest monotonna? Zaczęłam po prostu przeglądać oferty na stronie z ciekawości po tym jak ktoś zaczął doradzać pracę zarówno w biurze jak i w magazynie. faktycznie na każdym stanowisku jest jakoś słabiej? Zaczęłam się zastanawiać czy to tez praca na część etatu skoro można ustalić dni i godziny indywidualnie?

QUIZA poszukuje osoby na stanowisko Magazynier w miejscowości Gdynia. Bierzesz udział w procesie rekrutacji? Jak wrażenia?

hahaha

Firma umieszcza dopisek o kulturalnej atmosferze, a to kpina :) żadna poważna firma tego nie pisze, bo to powinno być oczywiste. Spodziewajcie się od ryżego (usunięte przez administratora)pracowników i arcychamstwa gościa niezróważonego emocjonalnie i ewidentnie frustrata. No w życiu mu nie wyszło to wyżywa się na pracownikach... Podsumowanie: chamstwo najwyższego stopnia, wyzysk, brak poszanowania pracowników, łgarstwa i cwaniactwo, lewizny, a BHP to mit

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie QUIZA? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Załoga została kiedyś opisana jako zgrana ale to nie odnosiło się bezpośrednio do biura? W nim jak teraz się pracuje, jaka atmosfera? upewniam się, bo było ogłoszenie na początku roku na Rdestową dla sekretarki. Podane zostały widełki do 4,6 tys, wiec chce się zorientować w warunkach. tylko jedna osoba jest potrzebna do pełnienia tej funkcji? Są awanse?

Gwatemala

Janusz
@Gwatemala

Bardzo negatywnie wypowiadasz się o pracy w firmie. Nikt z kierownictwa nie pilnuje porządku żeby ogarniać ten bałagan organizacyjny? Najlepiej zgłosić przełożonemu złe traktowanie, bo takie zachowania są karalne. Przynajmniej ja bym tak zrobił.

On
@Janusz

Ludzie nie chcą mieć kłopotów.

Kierowca

Cześć wszystkim może ktoś się wypowiedzieć jakie są warunki na stanowisku kierowcy C e?

Milwa98
@Kierowca

Masz 4500zł na początek,później 5tys praca o różnych godzinach noc,dzień, cała Pl brak grafiku każdego dnia do 16 dzwonią lub piszą co robisz następnego dnia lub na nockę..brak planowania sobie czegokolwiek ..

Dawid Gd
@Kierowca

Czy może ktoś wie jakie są obecnie warunki pracy na stanowisku kierowcy, jakie systemy, czy ładują powroty itd.

Maciej

Polecam firmę. Praca przewidywalna , atmosfera w porządku, bardzo fajna załoga. Praca w systemie zmianowym i każdy znajdzie swoje miejsce. Kompletacja towaru na wysyłki do sklepów , jak w każdej tego typu firmie trzeba dążyć na czas żeby ciężarówki się nie spóźniły. Bardzo miła międzynarodowa obsada. Kierownictwo wymagające ale to dobrze bo wiadomo jaki jest cel firmy.

Czy w QUIZA pracuje się na open space?

Pracował

Ta firma to (usunięte przez administratora) prany , lepiej unikać taka firmę

Genku

Na magazynie ?

tak

openspace i owoce wtorki, a nawet bananowe czwartki

As

@Arek. Powiem tobie tak omijaj tą firmę wielkim łukiem ( największemu wrogowi bym tej firmy nie polecił) , pracowałem tam jakiś czas zarobki słabe żeby mieć dobrą wypłatę to musisz pracować wszystkie weekendy i święta. Co do atmosfery to jeszcze takiej firmie nie pracowałem ,pracują tam tak fałszywi ludzie ,a szczególnością jest tam jeden Kamil (rudy) jednak rude to fałszywe . Potrafi tylko do szefów latać i kablować ( biegać jak piesek) na wszystkich ze tylko On tam jest najlepszy inni się nie nadają wyzywa wszystkich i obraża ( KARMA WRÓCI KIEDYŚ DO NIEGO ) wiec zanim tam pójdziesz to się zastanów . Lepiej mieć dalej ale pracować z przyjemnością ...

Genku
@As

Hehehe Faktycznie. Kamil ma potencjał

tester gier

Robota może nie za ciężka ale wypłata to porażka 12,35 netto za godzinę. Robota tylko i wyłącznie na przeczekanie aż znajdziemy lepszą... w każdym razie NIE POLECAM.

Karol
@tester gier

Kolego, ale to przecież płaca przez agencję.

Natalia

Czy ktoś może napisać coś o pracy kontrolera jakości? Jakie są zarobki? Atmosfera pracy?

Zapomniany
@Natalia

Dramat. Oprowadzono mnie po hali. Nie dość, że zimno (polecam ubrać się ciepło + coś ciepłego do picia), Brak jakiegokolwiek stanowiska do kontroli. Stanowisko wyglądało tak, że na 5 paletach euro ktoś ustawił sobie komputer i inne przyrządy do mierzenia. A i nawet krzesła nie było więc stoisz cały czas. Praca dość ciężka bo trzeba przerzucać kartony, każdy waży średnio 20kg. A co najśmieszniejsze to zaproponowane warunki. 2300 zł brutto na umowie zlecenie. Dramat. PIP powinna się o tym dowiedzieć.

@Zapomniany

Jak na magazynie chłodniczym ( banan musi mieć kontrolowana temperaturę ) ma być ciepło?

Majka

@tester gier ale chyba tak ogólnie to przyjemna praca takie testowanie gier?

Tester gier
@Majka

Testowanie gier to może tak, ale praca quiza banana to raczej nie

Tomasz Bogiel

Praca niezła na wstępne Michał mówi o tym że jest jazda w nocy i święta także nie można traktować tego jako problem. Pracowałem tam jakiś czas największy problem to fakt że każdy kierowca ma przepisane auto i traktuję je jak swoje a Ty skaczesz z auta na auto i chłopaki mają pretensje o to. nie zawsze uda się po dwóch nocach jazdy wysprzątać auto po ciemku tak jak zobaczy to "właściciel" rano.obiektywnie podchodząc do tematu też by mnie to wkurzało jakby ktoś jeździł autem w którym mam swoje rzeczy w którym śpię Nie polecam pracować tam jako skoczek. Ale jak zaoferują Tobie przypisane auto to można rozważyć prace tam bo umowa jest w porządku i chyba można liczyć na podwyżki z czasem

Karol

@natalia gdzie widzialas taka ofertę ?

Kuba

Pytanie do osoby która aktualnie pracuje, ile zarabia operator wózka? Jakie są zmiany ? I czy weekend jest wolny?

Henry

Trudno byłoby znaleźć bardziej doświadczoną firmę. Tyle lat zbierania doświadczeń do tego dobry pracodawca,więc tylko dobrze można napisać.

Arek

Może ktoś więcej powiedzieć o firmie Quiza ,jak tam atmosferą w firmie i zarobki bo mieszkam blisko tej firmy . Chcę się tam zatrudnić .

Konrad

Normalna firma ale trzeba pracować a nie narzekać. Może nie jest idealnie tylko czy jest taka firma?

Byłem również w firmie Quiza w pracy jeden dzień i zrezygnowałem sam. Jest tam jakiś chyba (usunięte przez administratora) rano przyszedłem do pracy pełny zapału . Myślałem ze kierownik mi pokarze jakie będą moje obowiązki , a on powiedział niech pan idzie coś tam robić i to było na tyle. Jak można coś robić jak nikt mi nie powiedział co mam robić . Tyle co zobaczyłem w tej firmie nie przestrzegają bezpieczeństwa bhp. Wiec nie polecam tej firmy.

@Andrzej

Na jakie stanowisko zostałeś zatrudniony w firmie QUIZA? Chciałbym, abyś sprecyzował, co dokładnie robiłeś przez cały dzień swojej pracy w tym miejscu? Nie było innych osób, które mogły pokazać Ci, jak mają wyglądać Twoje obowiązki? Co z pozostałymi pracownikami, którzy tam pracują? Nie byli chętni do pomocy i wprowadzenia Cię w zakres obowiązków? Przedstaw, jak to dokładnie wyglądało.

Andzej
@Marcin

Miałem pracować jako pracownik magazynowy i jako sztaplarkowy . Ostatnim czasie zmieniałem parę firm , ale na taką jak Quiza to jeszcze nie trafiłem. Większość tam pracuje Ukraińców którzy nic nie rozumieją po polsku, nie szło się wcale dogadać i stego co zauważyłem sami nie wiedzą co maja tam robić. Większości firmach przeprowadzają rozmowę co mam robić , a nie jak ten chyba kierownik „ niech pan idzie tam coś robić” ile można stać i nic nie robic . Poszedłem za jakaś chwile się spytać co mam robić to mi odpowiedział „ niemam czasu „ i stał z Ukraińcami sobie gadał . Byłem pierwsz dzień w pracy , w normalnej firmie to przeszkalania przełożeni nowych pracowników . A to wyglądało tak ze po co wogle tam przyszedłem . Dlaczego wystawiają ogłoszenie ze potrzebują ludzi , wcześniejsze wpisy na waszej stronie tez dotyczą tego kierownika ukrainca chyba jest coś nie tak z tym kierownikiem „ on niema pojęcia o zarządzaniu ludzi” Że właściciel tej firmy tego nie widzi .

Rampampam
@Andrzej

Miałem tak samo jak zacząłem prace, byłem miesiąc i nawet przez taki okres nikt nigdy nie powiedział co należy do moich obowiązków i co mam robić. Tak jak mowisz ciężko cis robić nie wiedząc co.. a Pan niby kierownik który miał przeszkolenie zrobić to chyba nie nadaje się na stanowisko swoje a do tego strasznie nie miły.. nie polecam firmy

Zostaw merytoryczną opinię o QUIZA - Gdynia

• Jak się pracuje w QUIZA?

Zobacz opinie na temat firmy QUIZA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QUIZA?

QUIZA
2.4/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Rdestowa 49
    81-577 Gdynia