Opinie o Europhone w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Europhone. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Europhone o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europhone w Warszawa

PH

Moi drodzy nie polecam zdecydowanie. Rozmowa trwa trzy godziny i nic sobą nie wnosi. Gdy jesteście zaproszeni na rozmowę nie ma informacji ile czasu masz poświęcić. Jeśli macie zbyt duże doświadczenie, pytają jaką mają gwarancje czy nie odejdziesz zbyt szybko od nich ( żenada).Generalnie jeśli macie zbyt duże doświadczenie nie wezmą Was,( choć inni pracodawcy zabiegaliby o takiego pracownika). Jednym słowem nie polecam!!!!!!!!!!!!!

IP

Mega nie polecam. Nieuczciwi zlodzieje. Wlasnie sie z nimi sadzimy :/

em

pracowałem w salonie. przy inventaryzacji okazało sie że są telefony które zginęły rok temu a ja mam bulić za to. pierldolnik na maxa, sklep prowadziłem własny i na torbie od czereśni miałem lepszą księgowość. kierownik regionalny mi się trafił na tyle dziadowski że sie ożenił w wieku 40 lat!!! jeszcze coś? ciągła gadka o kasie a kasy nie ma na koncie a ja za chleb nie zapłace obietnicą że jutro oddam shójnia i grzybnia z sórówom

na kilkunastu gosci przyjetych do biura w ktorym pracowalem niezostal zade wiekszosc odeszla z dlugami nieslucha tego co ci obiecuja i niepodpisoj weksla konkurecja jest wielka i w pewnym momencie okaze sie ze zarabiasz 800zl albo jeszcze wkladasz wlasna kase a odnich slyszysz ciagle bedzie lepiej porazka a czesto klijeci podchodza niepowaznie jedziesz umawiasz sie na spotkanie placisz za paliwo a on na wstepie ci mowi nie albo mowi ze teraz niema czasu przekalkuluj sobie wszystko zanim bedziesz adb oni nic nietraca a ty mozesz wiele!!!!!!!!!!!!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Europhone? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Europhone - Warszawa

• Jak się pracuje w Europhone?

Zobacz opinie na temat firmy Europhone tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Europhone
2.6/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Forteczna 19A
    61-362 Warszawa