Cyfrowy Polsat

Opinie o Cyfrowy Polsat

sandra 2016-10-18 09:47
Jak dla mnie to jest ciekawa praca w firmie u nich jako Konsultant - Współpracownik, bo nie spotkałem się do tej pory z podobnym stanowiskiem. Zastanawiam się właśnie nad tym jak u nich jest z wynagrodzeniem.
Mama 2016-10-26 14:14
Nie polecam, firma działa na zasadzie spychologii.
Pracując udaje że dba o pracownika, obiecują złote góry etc.
Mój przykład: PRZESTRZEGAM wszystkie matki (lub przyszłe mamy) które będą się wybierały do pracy na infolinie CP. Odchodząc na urlop macierzyński 3 razy rozmawiałam z kierownictwem, czy będę mogła wrócić na swoje stanowisko. Zapewniono mnie że nie widzą przeciwwskazań. Polecono mi również, żebym zgłosiła się 2 miesiące przed powrotem do pracy, w celu odbycia dodatkowego szkolenia po roku czasu. CV zostało przekazane i cisza. Miesiąc przed końcem macierzyńskiego firma informuje mnie, że nie chce kontynuować ze mną współpracy, nie tłumacząc dlaczego. Reasumując miesiąc przed końcem macierzyńskiego zostałam bez gwarancji zatrudnienia i z małych dzieci . Z zaufanego źródła dowiedziałam się że ktoś narobił mi czarnego PR, kierownictwo przyjęło informację do wiadomości, i skreślili mnie jako pracownika. Żałuję tylko że nie mogę sprawy wnieść do Sądu, (bo byłam zatrudniona jako współpracownik) Takie sprawy powinno się wyjaśniać u źródła, a ludzi którzy podkładają świnie powinno się takiej firmy zwalniać.
Atmosfera pracy DOBRA
Pieniądze BARDZO DOBRE
Traktowanie ludzi po ostatnim moim doświadczeniu DNO.
Dziękuję wam CP, kierownictwu i całej reszcie że wpędziliście mnie w długi i poczucie bezsilności.
Dodam tylko że pracowałam tam 2,5 roku miałem dobre wyniki, byłam zadowolona z tej pracy jeśli chodzi o finanse i elastyczność grafiku, ale niestety....... Firma wolała w trakcie mojej nieobecności uwierzyć w bajkę, która nie istnieje i pozbyć się dobrego pracownika NA WSZELKI WYPADEK!
pracownik były 2016-11-07 04:05
Jako praca na 4-5 miesięcy spoko, ale nie dajcie się nabrać na te głupoty o niewiadomo jakim hajsie. ;) Atmosfera okej, ale pracownika strasznie się wyzyskuje i po kilku miesiącach nie masz nawet siły wstawać rano do pracy. Czasami problem z wypłatą.
Nemezis 2016-11-15 22:00
Pracowałam tam kilka lat...Z perspektywy czasu zastanawiam się co mną kierowało?! Czy bałam się zmian,czy byłam aż tak zdesperowana?!Praca jest ok maksymalnie na 2 lata, po tym czasie wzrasta ZUS i nie opłaca się po prostu pracować za takie stawki.Przez osiem lat nie dostałam podwyżki, pracowałam w szowinistycznym małym dziale, gdzie kobiety nie miały szans na rozwój...Moja wiedza w zakresie obsługi klienta, technik sprzedaży oraz techniczna jest ma wysokim poziomie a mimo to podwyżkę dostali kumple kierownika oraz jeden dupowlaz robiący po 250h.Atmosfera do bani, ludzie się nawzajem obgaduja,nie wiesz komu zaufać.Kiedy odeszłam, odzywam i uwierzylam, że jestem naprawdę dobra. W nowej pracy nikt nie mówi mi, że jestem idiotka czy "jak ci się nie podoba to się zwolnij".Podsumowując: praca na maks. 2 lata. w dość dużej atmosferze i non stop w kolejkach.
Mandarynkaa taka 2016-11-28 07:20
Witam,pracował ktoś moze jako konsultant/współpracownik na Warszawskim targówku?
Jeśli tak proszę o info na temat jak przebiega tam praca,będę wdzięczna.I to się w ogóle różni czymś od konsultanta z centrum polsatu?Bo ostatnio się ogłaszają i się zastanawiam czy wysłać nim moje CV...
Adam 2016-12-03 10:31
Mam pytanie odnośnie pracy. Formą zatrudnienia na najniższych stanowiskach (konsultant) jest działalność gospodarcza, tzn firma vs firma. Czy po jakimś czasie, 3 czy 6 miesiącach pracy w ten sposób firma oferuje jakieś dodatki socjalne? Premię na święta, ubezpieczenie grupowe czy chociażby kartę multisport? Pytanie tyczy się szeregowego pracownika, bez umowy o pracę. Nie o kadrę menadżerską, czy etatowców.
Z góry dziękuję za odpowiedź
nick 2016-12-06 09:51
Złotówki tam za darmo nie dostaniesz.
Roman 2017-01-04 12:30
Nie prawda.
Multisport jest, koszt miesięczny jest naprawdę nie wygórowany (ok. 20-30 zł).
Premie coroczne są jak masz staż chociaż z pół roku, nie są małe. Świątecznych niestety nie ma i nigdy nie było dla współpracowników. Jak jesteś cierpliwy, ambitniejszy niż te wszystkie darmozjady, które to piszą negatywy i nie mają przebicia życiowego (tzw. gimbaza) oraz zagadasz to polecam dostać się do DOK i mieć spokój oraz normalnych przełożonych i lepsze warunki godzinowe czy unormowany grafik z ilością godzin jaka Ci odpowiada.
Ubezpieczenia są w Twoim zakresie tak samo jak pilnowanie ZUS i US.
Gość 2017-01-15 14:42
Na ich miejscu bym cię znalazł jak bym to zobaczył, co to za tekst będzie "chciał cię szybko zaliczyć" jak ci nie odpowiadała tam praca było się zwolnić a nie teraz ferment siejesz
SebaM 2017-01-20 11:24
Pracowałem tam jakieś 18 miesięcy. Na początku szkolenie na dziale infolinii około tygodnia czasu. Płatne, ale dopiero po tym jak Cie zatrudnią (tzn. musisz założyć działalność gospodarczą). Szkolenie dość ogólnikowe. Później siadasz na słuchawce i gadasz z klientami, a wiedza ze szkolenia jednak zdecydowanie nie wystarcza. Trzeba samemu o wszystko dopytywać, a klient czeka wku*wiony na linii. Jeśli nie robisz 200h w miesiącu to po odliczeniu ZUSu i US to na miesiąc wychodzi około 2000netto.
Jędrula 2017-01-22 20:08
Wiem że praca w Cyfrowym Polsacie jest spoko, ale mam pytanie czy jak konsultant pracuje bardzo dobrze ma szanse na lepsze zarobki? Ewentualnie premia? Jak to jest oceniane?
Praca praca 2017-01-26 09:28
Jeżeli ktoś z was szuka pracy ale nie chce być tyranem traktowanym jak numer w statystyce to odezwij się do mnie. 3100 podstawy plus prowizje. Praca od 9-17 więcej szczegółów podam przez tel.
Pozdrawiam
Mądrala 2017-01-27 19:01
Cyfrowy Polsat to super opcja. Praca pewna, zarobki ok.
martiiixxx 2017-02-09 17:48
Jeśli dobrze sprzedajesz to dostajesz prowizje, mój kolega wlasnie sprzedaje duzo i dostaje co miesiac okolo 2000 prowizji i do tego ponad 2000 podstawy, także da się.
martiiixxx 2017-02-09 17:49
Mądrala 2017-02-14 16:03
Jak się dobrze pracuje to się dobrze zarabia. Cyfrowy Polsat to firma dla ludzi myślących, otwartych na nowe tematy. Warto tu pracować , można sie rozwijać i dobrze zarabiać. Wiem co piszę bo tu pracuję.
Krewny 2017-02-20 02:27
Kochani planuje zaczac prace w cyfrowym polsacie na ul Lubinowa mam pytanie czy jako nowy pracownik mozna od pierwszego miesiaca pracy robic po300 h w miesiacu?
Sendo1 2017-02-20 07:35
zależy na jakim dziale, bez tej informacji trudno określić.
krewny 2017-02-20 21:57
a to kieruja podczas rozmowy na rozne dzialy?
Sendo1 2017-02-21 07:23
Napisz na jaki dział się rekrutujesz, są różne zasady na różnych działach.
Jędrek 2017-02-21 21:22
Czy firma ma zapotrzebowanie na instalatora? Bardzo chciałbym dostać sie tu do pracy.Praca dająca satysfakcję nie tylko finansową ale również rozwój człowieka. Czy ludzie w firmie są fajni czy niekoniecznie?
noname 2017-02-23 22:09
dokładnie, tak samo odradzam pracy na łubinowej
Weronika 2017-02-27 15:51
@noname dlaczego odradzasz tam pracy?
Adam 2017-03-18 20:51
Weroniko, tam w każdym dziale jest dwóch, trzech pracowników - kierowników. Reszta to ludzie zgarniani z ulicy gotowi założyć własną działalność gospodarczą. Umowa firma vs firma to zwykłe śmieciowe zlecenie. Kierownik z umową o pracę i pracownicy, których nie chroni prawo pracy. Do dyrektorów nie ma dostępu. Nawet jak Reszty można się domyślić jaka patologia tam panuję. W jednym wielkim skrócie, seksizm, obrzydliwe propozycje i zastraszanie. Praca tam wyłącznie dla facetów.
Iza 2017-03-19 14:37
Ostatnio zobaczyłam nowe oferty pracy i m.in. praca dla przedstawiciela handlowego w Drezdenku. Może ktoś wie w tym temacie więcej i mógłby się podzielić tą wiedzą? wszelkie informacje mogą się przydać zanim podejmę decyzję. Jakie benefity wchodzą w skład wynagrodzenia?
Weronika 2017-03-20 08:27
@Adam, dziękuję. A jakie pozytywne aspekty dostrzegasz?
kary 2017-04-06 12:16
Jeśli chodzi o pracę przedstawiciela handlowego odradzam każdemu ! zatrudniają cię na umowe zlecenie nie masz szans przejścia na umowę o pracę jeśli chodzi o wynagrodzenie jest one prowizyjne na spotkaniu obiecują złote góry a wychodzi wielka klapa :) robiłem tak miesiąc dla spróbowania zarobiłem 100 zł praca polega na chodzeniu po domach i pukanie do drzwi i rozwieszanie ulotek które sam musisz podpisa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobisz w tej pracy możesz co jedynie dorabiać jak masz jakąś stałą prace :) nie dostajesz ani pieniędzy na transport żeby poruszać się między miastami i uderzać w jakieś dzielnice gdzie jest dużo telewizji naziemnej bo tam najlepiej uderzać nie dostajesz firmowego telefonu możesz podać tylko swój lub kupić jakiś starter jedynie co ci dadzą to teczkę i ulotki z polsatu na więcej niestety nie licz wykorzystują ludzi jak mogą ty im podpiszesz umowę oni na tobie zarobią 3 4 tysiące a tobie dadzą 15 zł prowizji żeby zarobić tam z 3 tysiące zł to musiał byś podpisać z 50 umów co jest nie realne są tam jakieś progi premiowe ale nie licz na nie jest to syf nie praca zresztą widać na olx ile ogłoszeń jest bo coraz więcej ludzi się przekonuje że to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dopóki nie dadzą normalnych warunków pracy będzie tak ciągle a wystarczyło by dać najnizsza krajową sprzęt do pracy komórka-laptop-teczka i do tego prowizję ale lecą po taniości kompletnie więc odradzam i tak przy okazji [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] was [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z POLSATU.
gutek 2017-04-06 12:20
Jeśli chodzi o przedstawiciela to jeszcze możesz chodzić w terenie po 12 godzin nic nie podpiszesz czyli nic nie zarobiłeś totalne dno.
Weronika 2017-04-06 12:24
@kary, a długo już nie jesteś zatrudniony w Cyfrowy Polsat? Może od tego czasu zaszły jakieś zmiany?
Misia 2017-04-11 22:18
Witam po swietach mam zaczac szkolenie na infolinie ogolna polsatu na targówku mozecie napisac mi czy rzeczywiscie mozna tam pracowac po 300h w miesiacu jak sie chce?
Anita 2017-04-19 10:02
Mam nadzieję, że dostanę się do pracy w Cyfrowym Polsacie.
Weronika 2017-05-15 09:25
@Anita w takim razie trzymamy za Ciebie kciuki. Na jakie stanowisko aplikowałaś?
Dla zainteresowanych również pracą w Cyfrowy Polsat - na stronie internetowej firmy znajdziecie aktualne ogłoszenia: http://www.grupapolsat.pl/pl/oferty-pracy
Maciek 2017-06-10 22:42
Nie polecam
Praca na własnej działalności gospodarczej
Sam płacisz sobie zus ,w razie choroby nie zarabaiasz ,wpadasz w długi , praca która zamiast dać szasne i stabilizacja ,powoduje że ciągle jesteś w stresie
Tylko dla bardzo zdesperowanycj
serio ?
Na kasie w biedronce mam lepiej i mniej stresu
Karol 2017-06-13 21:21
Może mi ktoś wyjaśnić co to się stało , że mają tak duże zapotrzebowanie na przedstawicieli handlowych? Jakie trzeba spełniać warunki na starcie? Może jakieś wymagania?
kk 2017-07-19 16:06
Bo pracujesz na umowe zlecenie bez żadnej stawki godzinowej czyli tyle ile zbierzesz zamówień na telewizję internet tyle zarobisz zazwyczaj zbierasz w przeciągu miesiąca ok 5-10 czyli ok 700 zł na rękę może trochę mniej generalnie praca taka żeby sobie dorobić 2 dni w tygodniu nic więcej . Jeśli chcesz pracować tylko w tym to raczej jako 18 latek ktory siedzi na garnku u mamy bo nic więcej w ogłoszeniu piszą o zarobkach 3-5 tysięcy bzdura :) też na to się połasiłem chciałem zobaczyć coś nowego dobrze że pieniądze mam bo zarobiłem 174 zł dokładnie po miesiącu pracy miałem chyba 3 -4 umowy na telewizję za 20 zł syf syf i jeszcze raz syf wstydzili by się takie coś proponować ludzią co najlepsze nie potrzebujesz nawet żadnego doświadczenia prawda jazdy bo jezdzisz z przydupasami po osiedlu i walisz ludzią do drzwi i udajesz biznesmena :) dali by najniższa krajową 13 brutto do tego doliczyli prowizję to ludzie by oknami i drzwiami walili bo przy tej pracy mógł byś faktycznie z 4 - 5 tysięcy zarobić a tak to możesz liczyć na jakiś ochłap pozdrawiam nie idz w tą stronę kolego.
MARCELINA 2017-07-19 22:30
Cyfrowy Polsat jest spoko firmą ale stoi na sprzedaży więc tego wymaga od pracowników.
bb 2017-07-23 22:05
Faktycznie dobra firma dadzą ci 40 zł prowizji a oni przed cały okres umowy zarobią z 5 tysięcy albo i więcej jeśli podoba ci się zarabianie 100 zł na miesiąc i wolontariat dla polsatu to idz pracować i przestań pisać bzdury .
Szwejk 2017-07-25 17:44
Pieniądze najlepiej niech każdy liczy w swoim portfelu. Jak ktoś podpisuje umowę to zna warunki finansowe i w czym problem?
Po rekrutacji 2017-08-12 09:05
Bardzo słabo. Noe polecam...
Mirek 2017-08-12 15:02
Interesuje mnie praca przedstawiciela handlowego w Kołobrzegu. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć kilka informacji potrzebnych przed rozmową rekrutacyjna o ile do mnie zadzwonią? Jak się wam pracuje? Czy macie socjal?
Weronika 2017-08-16 19:22
@Mirek - czy udało Ci się zdobyć interesujące Cię informację? Warto podzielić się swoją wiedzą na temat zatrudnienia z innymi użytkownikami forum. Obecnie Cyfrowy Polsat prowadzi rekrutację na wiele stanowisk. Jak przebiega sama rozmowa kwalifikacyjna? Na co warto zwrócić uwagę przygotowując się na pierwsze spotkanie z pracodawcą? Osoby potencjalnie zainteresowane podjęciem pracy skorzystają na waszym doświadczeniu.
Ta na "nie" 2017-08-17 22:55
Pracowałam w tym bajzlu 4 lata i... sorry, ale nie. Kierownikami zostają ludzie z racji wieku a nie na to co mają w głowie (a nie mają nic)
Potem kierownikami zostają ich członkowie rodziny... Żenada.
A jak nie włazisz w tyłek to nic nie osiągniesz...
Ta na "nie" 2017-08-17 22:55
Potem kierownikami zostają ich członkowie rodziny... Żenada.
A jak nie włazisz w tyłek to nic nie osiągniesz...
Hrabia 2017-08-20 14:11
Szkoda, że czasami nie potrafimy obiektywnie ocenić swoich umiejętności(słabych)
Nikx 2017-09-25 15:59
Jeśli chcesz być zwolniony z dnia na dzień bez zapowiedzi jest to miejsce idealne dla Ciebie. Jesteś na niższym stanowisku, czyli jesteś kimś gorszym, czemu mieliby Cię szanować?
Nikx 2017-09-25 15:59
Jasiek 2017-10-01 18:34
Jeszcze nie tak dawno można było pomarzyć o pracy w takiej firmie a teraz niektórzy tylko narzekać potrafią. Widzę, że Cyfrowy Polsat ma bardzo długą listę ofert, jaki jest tego powód?
Pozdro 2017-10-02 13:52
Przede wszystkim mało kto pracuje w tej firmie. Jeśli już możesz współpracować z tą firmą. W większości zatrudniają na działalność gospodarczą, ewentualnie umowę zlecenie. O umowie o pracę możesz pomarzyć.
Aśka 2017-10-06 10:06
Mam nadzieję, że te wszystkie dziwne systemy zatrudniania ludzi zostaną w sposób znaczący ograniczone!
Sprzedawca przez S 2017-10-17 03:03
Ekhm... 5-10 umow to sie dziennie pisze, jezeli tyle sprzedajesz w miesiacu to to albo ta praca nie jestdla Ciebie, albo zle Cie wyszkolono. Na prawde. Pracuje z ludzmi ktorzy po trzydniowym szkoleniu nie pisza niz 2 umowy dziennie.
Zostaw swoją opinię o Cyfrowy Polsat - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cyfrowy Polsat