Cyfrowy Polsat

Opinie o Cyfrowy Polsat

były pracownik 2015-04-28 12:49:59
"Polecam tę pracę wszystkim którzy nie mają sumienia, współczucia i za grosz empatii dla innych ludzi" - dokładnie. Na tym polega sprzedaż, niestety :)
sas 2015-05-04 19:39:21
wow widze ze kierownictwo zaczeło pisać posty jak im dobrze...
pilne 2015-05-14 22:46:13
jaki jest telefon do cp w centrum jesli chodiz o rekrutacje?
pilne 2015-05-14 22:46:28
jaki jest telefon do cp w centrum jesli chodiz o rekrutacje?
Leire 2015-05-26 01:09:48
Przeslano mi link do pobrania ankiety niestety aby go pobrac trzeb wyslac sms, ktorego koszt to 37 zł. Chyba zarty sobie stroicie ludzie, szukam pracy, nie wydatkow!!!!!!!
zainteresowany 2015-06-12 21:42:58
Możesz napisać jak wygląda praca jako montażysta? Czy zatrudnia CP czy jakaś inna firma, a może musiałbym zakładać własną działalność? 2000 to brutto, czy netto i ile godzin trzeba pracować. Chciałem się przyjąć, ale nie wiem czy warto. obecnie nie pracuję
Paweł 2015-06-15 20:15:59
Witam ile prowizji można wyciągnąć przy utrzymaniu klienta?
Pracownik 2015-06-16 15:53:57
Ludzie porażka. Jak ktoś jest baranem który nie ma swojego zdania i żadnych ambicji to polecam. Pracowałem tak ponad 2 lata i to tylko dlatego że zmuszała Mnie sytuacja finansowa. Kiedyś jeszcze było znośnie , ale teraz to jest skandal. Nie chodzi mi tu o wyniki, chociaż są bardzo wysokie do zrealizowania( szczególnie dla nowych). Kadra która tam pracuje nie ma zadnych kompetencji a wymaga nie wiadomo czego. Praca po 12-13h jak w obozie. Zero traktowania jak człowieka. Nie pasuje to wypad. Poprostu zal. Naprawde nie polecam RODACY
pracownik 2015-06-16 15:56:39
Prowizji od 500zł. Ja miałem po 2000 bo pracowałem po 200h, ale człowieku nie idź tam. Uwierz mi idź gdzieś gdzie zarobisz mniej ale bedą Cie traktować jak człowieka
Paweł 2015-06-16 22:48:25
sytuacja finansowa mnie niestety do tego zmusza ciężko wyrzyć za 1700zł
yolo 2015-06-17 09:27:32
"wyRZyć" zapewnę jest ciężko :)
Rico 2015-06-17 20:09:37
Ponawiam prośbę o szczegóły dot. pracy jako montażysta. Może coś ktoś napisać ??
Marmich 2015-06-18 17:48:24
Czy wiesz kiedy wyplacaja pieniądze pracownikom call center cyfrowego polsatu? W sensie konsultatom
Marmich 2015-06-18 17:50:14
Tzn czy ktoś z was wie jaki jest termin wyplaty. Ogolnie pytam.
romek 2015-06-22 05:20:29
ile trwa szkolenie?
Patryk 2015-07-25 14:11:27
Nie polecam NIKOMU, szkolenie trwa 2 tygodnie, atmosfera jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stres, stres i jeszcze raz stres. Ludzie nie idzcie tam do pracy. Kto sie zatrudni, juz po paru dniach zdaje sb sprawe ze to nie dla niego, a kasa za szkolenie przepada- stad szkolenia co tydzien. ODRADZAM WSZYSTKIM!!!! STRATA CZASU.
MARIUSZ 2015-07-31 16:46:16
Niestety ale tak jest 1000% prawdy, fajnie że dają szanse każdemu na pracę i to jest na plus
Misia 2015-09-21 22:33:28
Zdecydowanie nie polecam! Nowa kierownik robi sajgon, przydziela zmiany swoim pupilkom a reszta musi sie zadowolić 40h roboczymi w miesiącu... Ciekawe jak za to mozna sie utrzymać w Warszawie...? Mnostwo osob odejdzie... Ale spoko w końcu ciagle rekrutacje trwają
Ewela248 2015-11-07 00:30:08
Hej, obiło mi się o uszy, że w Polsacie jest samozatrudnienie. To prawda? pracuje ktoś tak?
zainteresowany 2015-11-07 08:51:07
witajcie,
chciałem sobie usystematyzowac i wychodzi tak:
-współpraca na zasadzie własnej działalności gospodarczej
-wymóg przepracowania minimalnej okreslonej liczby godzin
-stała stawka godzinowa
-premie
Finalnie, nie wychodzi na papierze dramatycznie- szczególnie przy małym zusie i założeniu, że nie zapłacimy podatku ( a przy fakturach rzędu 3000-4000zł nie ma szans, zeby podatek zaplacić).
Mam jednak kilka pytań:
-czy zmiany w Warszawie są 6 czy 8 godzinne?
-czy zalożenie dla średnio rozwiniętego i ogarnietego człowieka premii na poziomie 700zł jest realne, czy nieosiągalne?
-ile godzin dziennie trwa szkolenie wstepne ( jak rozumiem rozliczane 40-30-30 po przepracowanych miesiącach)
-czy jest jakies ograniczenie w wystawianiu rachunkow- w sensie, ze np. zaczynam szkolenie 9 listopada. dwa tygodnie i pracę powinienem zacząc 23 listopada. Do końca meisiąca mogę przepracowac 6 dni- czy za to wystawię rachunek na początku grudnia, czy bedę musiał czekac do stycznia?
-czy jest mozliwośc, aby firma nie wyplaciła pieniędzy za szkolenie?
dziekuję
loktrek 2015-11-08 18:39:51
Zmiany 6godzinne, średnia prowizja to 400-500pln, w zależności od tego jaką masz kartę celów. Żeby wejść w prowizję musisz zrealizować ją na min. 80% (nie jest to łatwe zadanie wbrew temu co sie słyszy). Później dostajesz tyle % kasy z prowizji na ile masz karte celów. Odnośnie kasy za szkolenie, żeby ją dostać musisz przepracować minimum 80 godzin, inaczej wypłacają ci za samą przepracowaną godzinówke. Odnośnie tego czy nie zapłacą w ogóle nie ma takiej możliwości, co najwyżej z kilkumiesięcznym opóźnieniem np. zamiast jednej transzy dostaniesz dwie następnego miesiąca jeśli sie upomnisz. Na rękę masz 12pln także na godzinówce bazuj, tylko jeśli nie będziesz realizować wyniku to cię wywalą :P
Andamon 2015-11-09 18:03:24
w polsacie więcej nie zarobisz
heeeeeee 2015-12-02 16:32:29
yolo- polonista się znalazł dziękuje Panie Miodku dobre heeeeeeeeeeee
hshzxh 2016-01-11 21:31:25
Po nowym roku szkoda czasu na prace
Organizator2016 2016-01-25 22:26:17
Zgarniam prowizję średnio 5 tys godzin do tego ze stawki godzinowej 14 netto przy około 220 godzin jest około 3 tys, więc 8 tys w miesiąc na luzie można zarobić jak ktoś jest dobry. Jestem bardzo zadowolony. W razie pytań, proszę pytać na adres email organizator2016@gmail.com
Organizator2016 2016-01-28 08:01:12
Na innych działach się nie znam, ale jak ktoś by zastanawiał się czy warto, to w Dziale Telemarketingu Wewnętrznego warto :)
Barik 2016-02-23 17:49:18
Przestrzegam przed punktem na ul Partyzantów 98 w Bielsku-Białej. Dodali ogłoszenie o pracę na większości portali. Wysłałem CV, zadzwonili do mnie i umówili się na spotkanie. Jednak gdy dotarłem na miejsce okazało się, że sobie zapomnieli o rozmowie kwalifikacyjnej i odprawili mnie z kwitkiem. Tak więc ostrzegam by nie marnować czasu.
Kuba 2016-02-24 06:43:29
Witam mam oferte pracy ph d2d w rejonie wlkp prowizje od 30 -250 zl za umowe nastepnie 30-41 umow - 500zl 42 - 51 -900zl itd. Pytanie do osob ktore pracowaly czy to dobre stawki i czy poczatkujaca osoba taka jak ja jest w stanie zrobic te 30 sztuk w ciagu miesiaca ?
krystian 2016-02-24 09:29:25
Witam, czy dla PH d2d jest jakaś podstawa czy tylko prowizja? i czy są jakieś narzędzia pracy?
Pracownica 2016-04-15 15:40:33
Jak masz gadane to 30 umów zrobisz w dwa dni. Bynajmniej na słuchawce tak to wyglada.. Czasem zdarza się, że na zmianę (6 godzinną ) robisz nie po kilkanaście a nawet kilkadziesiąt umów. Co nie zmienia też faktu, że są dni w których wyjdziesz z jedną bądź zerem
Mateusz 2016-04-17 16:51:09
Pracuje w Polsacie od początku marca jako PH i moge stwierdzic ze jest to złota robota. Prowizje od sprzedazy sa dosc wysokie + podstawa dla poczatkujacych, wsparcie kierownika i współpracowników, nikt nie ciśnie, można pracować ile się chce i kiedy się chce. Polecam jak najbardziej
MAXIOR 2016-08-11 21:47:16
Szczera prawda wygania duże a płaca mała nie warto tam pracować, praca bez przyszłośći
xyz 2016-08-26 09:38:24
Wiecie może jak wygląda praca w CP jako przedstawiciel handlowy?
xyz 2016-08-29 12:20:08
Ale chodzi mi o to czy jest to typowe d2d?
xyz 2016-08-29 12:20:35
Ale chodzi mi o to czy jest to typowe d2d?
DUK 2016-09-15 21:21:57
Jeśli chcesz zarobić zarobisz możesz robić godzin ile chcesz od 8 do 21. Wymagania to 0,55 umów na 1h czyli prawie 2 umowy na 4 godzinny. Zarobki przy 200 h to średnio od 3000zł do 5000zł zależy jak sprzedajesz. Jeśli chcesz pracować w sprzedaży polecam na start ale jednak po 2-3 latach ci się znudzi.
jan 2016-10-06 15:41:24
jak poskarżyć się na kierownika obsługi klienta cyfrowego polsatu
sympatyk 2016-10-07 16:55:46
Omijajcie magazyn z dekoderami na Łubinowej 4, taka mała chińska fabryka, okropna atmosfera i bezczelni pracownicy którzy czekają na kogoś żeby ich wyręczał i żeby można było nim pomiatać, najgorsza robota to wyjmowanie brudnych dekoderów z pudeł i rejestrowanie, syf kiła i mogiła, odradzam pracę w Polsacie, a jeżeli już tam niestety traficie to uważać na Igora N. blondynka w okularach i kierownika zarazem plus zarośniętego Arturka zza biurka przy taśmie, wieści rozchodzą się tam szybciej niż dźwięk!!!
szukam pracy 2016-10-18 09:38:12
Pytanie do osób znających temat- czy jest różnica pomiędzy zatrudnieniem w warszawie w alejach jerozolimskich, przy dworcu centralnym, a na Łubinowej? Z tego co wiem i tu i tu pracują pracownicy infolini, mniej więcej wiem, jakie są stawki w centrum, nie wiem, czy jest tak samo na Łubinowej?
sandra 2016-10-18 09:47:46
Jak dla mnie to jest ciekawa praca w firmie u nich jako Konsultant - Współpracownik, bo nie spotkałem się do tej pory z podobnym stanowiskiem. Zastanawiam się właśnie nad tym jak u nich jest z wynagrodzeniem.
Mama 2016-10-26 14:14:33
Nie polecam, firma działa na zasadzie spychologii.
Pracując udaje że dba o pracownika, obiecują złote góry etc.
Mój przykład: PRZESTRZEGAM wszystkie matki (lub przyszłe mamy) które będą się wybierały do pracy na infolinie CP. Odchodząc na urlop macierzyński 3 razy rozmawiałam z kierownictwem, czy będę mogła wrócić na swoje stanowisko. Zapewniono mnie że nie widzą przeciwwskazań. Polecono mi również, żebym zgłosiła się 2 miesiące przed powrotem do pracy, w celu odbycia dodatkowego szkolenia po roku czasu. CV zostało przekazane i cisza. Miesiąc przed końcem macierzyńskiego firma informuje mnie, że nie chce kontynuować ze mną współpracy, nie tłumacząc dlaczego. Reasumując miesiąc przed końcem macierzyńskiego zostałam bez gwarancji zatrudnienia i z małych dzieci . Z zaufanego źródła dowiedziałam się że ktoś narobił mi czarnego PR, kierownictwo przyjęło informację do wiadomości, i skreślili mnie jako pracownika. Żałuję tylko że nie mogę sprawy wnieść do Sądu, (bo byłam zatrudniona jako współpracownik) Takie sprawy powinno się wyjaśniać u źródła, a ludzi którzy podkładają świnie powinno się takiej firmy zwalniać.
Atmosfera pracy DOBRA
Pieniądze BARDZO DOBRE
Traktowanie ludzi po ostatnim moim doświadczeniu DNO.
Dziękuję wam CP, kierownictwu i całej reszcie że wpędziliście mnie w długi i poczucie bezsilności.
Dodam tylko że pracowałam tam 2,5 roku miałem dobre wyniki, byłam zadowolona z tej pracy jeśli chodzi o finanse i elastyczność grafiku, ale niestety....... Firma wolała w trakcie mojej nieobecności uwierzyć w bajkę, która nie istnieje i pozbyć się dobrego pracownika NA WSZELKI WYPADEK!
pracownik były 2016-11-07 04:05:11
Jako praca na 4-5 miesięcy spoko, ale nie dajcie się nabrać na te głupoty o niewiadomo jakim hajsie. ;) Atmosfera okej, ale pracownika strasznie się wyzyskuje i po kilku miesiącach nie masz nawet siły wstawać rano do pracy. Czasami problem z wypłatą.
Nemezis 2016-11-15 22:00:07
Pracowałam tam kilka lat...Z perspektywy czasu zastanawiam się co mną kierowało?! Czy bałam się zmian,czy byłam aż tak zdesperowana?!Praca jest ok maksymalnie na 2 lata, po tym czasie wzrasta ZUS i nie opłaca się po prostu pracować za takie stawki.Przez osiem lat nie dostałam podwyżki, pracowałam w szowinistycznym małym dziale, gdzie kobiety nie miały szans na rozwój...Moja wiedza w zakresie obsługi klienta, technik sprzedaży oraz techniczna jest ma wysokim poziomie a mimo to podwyżkę dostali kumple kierownika oraz jeden dupowlaz robiący po 250h.Atmosfera do bani, ludzie się nawzajem obgaduja,nie wiesz komu zaufać.Kiedy odeszłam, odzywam i uwierzylam, że jestem naprawdę dobra. W nowej pracy nikt nie mówi mi, że jestem idiotka czy "jak ci się nie podoba to się zwolnij".Podsumowując: praca na maks. 2 lata. w dość dużej atmosferze i non stop w kolejkach.
Mandarynkaa taka 2016-11-28 07:20:18
Witam,pracował ktoś moze jako konsultant/współpracownik na Warszawskim targówku?
Jeśli tak proszę o info na temat jak przebiega tam praca,będę wdzięczna.I to się w ogóle różni czymś od konsultanta z centrum polsatu?Bo ostatnio się ogłaszają i się zastanawiam czy wysłać nim moje CV...
Adam 2016-12-03 10:31:52
Mam pytanie odnośnie pracy. Formą zatrudnienia na najniższych stanowiskach (konsultant) jest działalność gospodarcza, tzn firma vs firma. Czy po jakimś czasie, 3 czy 6 miesiącach pracy w ten sposób firma oferuje jakieś dodatki socjalne? Premię na święta, ubezpieczenie grupowe czy chociażby kartę multisport? Pytanie tyczy się szeregowego pracownika, bez umowy o pracę. Nie o kadrę menadżerską, czy etatowców.
Z góry dziękuję za odpowiedź
nick 2016-12-06 09:51:10
Złotówki tam za darmo nie dostaniesz.
Roman 2017-01-04 12:30:24
Nie prawda.
Multisport jest, koszt miesięczny jest naprawdę nie wygórowany (ok. 20-30 zł).
Premie coroczne są jak masz staż chociaż z pół roku, nie są małe. Świątecznych niestety nie ma i nigdy nie było dla współpracowników. Jak jesteś cierpliwy, ambitniejszy niż te wszystkie darmozjady, które to piszą negatywy i nie mają przebicia życiowego (tzw. gimbaza) oraz zagadasz to polecam dostać się do DOK i mieć spokój oraz normalnych przełożonych i lepsze warunki godzinowe czy unormowany grafik z ilością godzin jaka Ci odpowiada.
Ubezpieczenia są w Twoim zakresie tak samo jak pilnowanie ZUS i US.
Gość 2017-01-15 14:42:26
Na ich miejscu bym cię znalazł jak bym to zobaczył, co to za tekst będzie "chciał cię szybko zaliczyć" jak ci nie odpowiadała tam praca było się zwolnić a nie teraz ferment siejesz
SebaM 2017-01-20 11:24:00
Pracowałem tam jakieś 18 miesięcy. Na początku szkolenie na dziale infolinii około tygodnia czasu. Płatne, ale dopiero po tym jak Cie zatrudnią (tzn. musisz założyć działalność gospodarczą). Szkolenie dość ogólnikowe. Później siadasz na słuchawce i gadasz z klientami, a wiedza ze szkolenia jednak zdecydowanie nie wystarcza. Trzeba samemu o wszystko dopytywać, a klient czeka wku*wiony na linii. Jeśli nie robisz 200h w miesiącu to po odliczeniu ZUSu i US to na miesiąc wychodzi około 2000netto.
Jędrula 2017-01-22 20:08:19
Wiem że praca w Cyfrowym Polsacie jest spoko, ale mam pytanie czy jak konsultant pracuje bardzo dobrze ma szanse na lepsze zarobki? Ewentualnie premia? Jak to jest oceniane?
Zostaw swoją opinię o Cyfrowy Polsat - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cyfrowy Polsat