Opinie o LoVo S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie LoVo S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w LoVo S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LoVo S.A. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

LoVo S.A. zatrudni osobę na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Zniesmaczona Nowy wpis

Jak zarząd wyjeżdża w swoje wielotygodniowe wakacyjne podróże dookoła świata to zapomnijcie o pensji na czas. Nie ważna, że pracownik ma dzieci do wyżywienia, kredyty do spłacenia... wówczas liczy tylko się powiew wiatru we włosach na jachcie lub widoki przez okno z kampera.

pracownik Nowy wpis
@Zniesmaczona

pracuje od wielu lat w firmie i nigdy nie było sytuacji aby pensja byla później niż wskazany w umowie dzień 6 każdego miesiąca, tym samym Twoja opinia jest nieprawdziwa. Nie ma czy zarząd jest na wakacjach, czy nie. Pensje były zawsze wypłacane na czas

dfd

Ja pracuje prawie 2 lata i jest spoko. Jesli znasz swoja wartosc i jestes dobry w tym co robisz to możesz ugrac, jelsi sie opierniczasz to wiadomo wylecisz albo lecisz na malej aksie. Wszystko zalezy od ciebie i ile z siebie dajesz. Atmosfera jest fajna, fakt sa tez kryzysy ale gdzie ich nie ma. W sumei podsumowujac jest OK i moge powiedziec ze polecam.

Grażyna Nowy wpis
@dfd

Czy w dalszym ciągu pracujesz dla firmy LoVo? Czy w ciągu swojej kariery w firmie dostałeś jakiś awans ,bądź podwyżkę? Napisałeś "fakt są też kryzysy"- podasz przykład? Naprawdę będę wdzięczna za odpowiedź:)

Były Pracownik

Firma w której w dziale biznesowym nie da się zarobić jak piszę kolega wyżej, ceny usług telekomunikacyjnych są już tak niskie że nawet jeśli by mi dali 20 % to by mi się nie opłacało. Coś tu kręci kolega staruch, max 3000 brutto plus max 500 brutto prowizji. To jakaś PORAŻKA, a szczególnie dyrektor marcin k, oszukuję kręci, wyzyskuję i ewidentnie chwali się nie swoimi sukcesami. Dziwne że jeszcze go nie zwolnili, pewnie do tego już się zabierają. Atmosfera fajna i mili ludzie ale oni nie wyżywią mnie i rodziny . Przy okazji widać PR działu marketingu w komentarzach .

@Były Pracownik

@Były Pracownik, jak długo pracowałeś w firmie? Jaka atmosfera panowała w zespole? Mówisz o 3000 złotych brutto plus 500 złotych brutto prowizji-czy taka kwota była Ci sugerowana na rozmowie kwalifikacyjnej?

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Staruch

Kilka słów od kogoś kto pracował i dobrze zna tą firmę: przy umowie o pracę więcej jak 4700 na rękę, na początek nie dostaniecie a na pierwsze prowizje trzeba trochę poczekać więc jak liczysz nna kokosy to musisz na nie poczekać. Po roku już z prowizjami średnie zarobki też nie przekroczą 7-8 tys. nawet przy cięższej pracy. Oczywiście najpierw przetrwajcie 1 rok. Na rozmowie walczcie o te 4700 bo to jest do wzięcia (tyle jest w widełkowym budżecie) później po okresie próbnym nie łatwo wywalczyć więcej. Jak gość na rekrutacji będzie tobie opisywał błyskotliwą wizję o prowizjach i stosunku jaki odgrywają względem podstawowego wynagrodzenia, nie daj się zwieść to próba dla ciebie i twojego charakteru i sprawdzian umiejętności negocjacyjnych tak przy okazji. Ogólnie w Lovo dłużej niż 1 rok w dziale biznes, potrafi przetrwać tylko elita elit i może dlatego Ci co przeszli rekrutację i później kolejne próby nie zarabiają jak byle... ale tu trzeba ostro grać, patrzeć w oczy rozmówcy, mieć argumenty i pokazać charakter już na rozmowie rekrutacyjnej - oni to oceniają wysoko, przecież o to właśnie tu chodzi. Jak spełnisz te kryteria to reszta przychodzi z łatwością. Sama atmosfera w pracy dla pracoholików naprawdę na dobrym poziomie - warunki socjalne, czas na odstresowanie (a bywa po czym) - są tam nawet do tego celu odpowiednie pomieszczenia ;-) Mimo nie najlepszych pieniędzy na start to jest tam trochę jak w Koreańskiej korpie ale ogólnie polecam na rozwinięcie skrzydeł, oczywiście tylko silniejszym osobowościom. Pozdrowienia dla M.

abc
@Staruch

Piszesz o kwotac w przypadku umowy o pracę czy B2B?

abc
@Staruch

Piszesz o kwotac w przypadku umowy o pracę czy B2B?

@Staruch

Cześć @Staruch mogę dopytać o staż Twojej pracy w LoVo? Czy często dostawałeś nadgodziny? I najważniejsze: stosunek kadry kierowniczej do reszty zespołu?

Grażyna

Dzień dobry drodzy użytkownicy:) Mam nadzieję, że i ja znajdę na portalu gowork.pl pomoc niezbędną do podjęcia życiowej decyzji. Czy w dobie kryzysu LoVo przeszło na pracę zdalną? Czy w firmie istnieją konkursy, szkolenia, dzięki którym można sobie dorobić do pensji?

Filip

Czy bardzo zmieniła się praca w trakcie pandemii? Przestaliście korzystać z forum bo pewnie dobrze się pracuje?

Zainteresowana

Napiszcie proszę, czy warto podjąć pracę w tej firmie???

Olek

Czy jest jakiś powód,że tak rzadko tu zaglądacie?

Weronika

Czy ktoś pracował w firmie na stanowisku Junior Account Manager w dziale współpracy międzyoperatorskiej? Aktualnie trwa rekrutacja na te stanowisko. W ofercie firma nadmienia, że gwarantuje niezbędne narzędzia do pracy i dodatkowe benefiy. Czy oprócz karty multisport są również inne pozapłacowe bonusy?

Weronika

@dfd, a co Ci się najbardziej podoba?

Karol

to bardzo w porządku pieniadze, powiem Ci ,że mało kto tyle oferuje poza tym, na poczatek też płacą adekwatną stawkę do stanowiska poza tym na poczatek wiele nie dostaniesz ale w porzadku pod tym względem, że pozniej wiedzą o tym, że nalezy zmienic umowę i dać podwyższkę

Sławi

Dobre pytanie poprawne zarobki. Gdy byłem na rozmowie we wrześniu dostałem 3500 zł netto (bo mam działalność) + Vat i dogadaną propozycję dojścia do 5000 za pewne działania. Wszystko miałem dogadane, ale dostałem odpowiedź z drugiej firmy z drugiej strony Warszawy z kasą od razu 4500 zł + spory ryczałt za paliwo, więc jestem tu. Nie wiem jak w lovo, ale warunki były wejścia były ok i można było się na rozmowie oczywiscie dogadać do kolejnych pieniedzy. Tyle z mojego spotkania mogę powiedzieć

Pracowałem w LoVo kilkanaście miesięcy, zmieniłem, ze względu na konieczność powrotu do domu. W skrócie jeżeli zależy Wam na dobrej atmosferze w rozwijającej się firmie, która myśli o przyszłości i o pracownikach to LoVo jest dla Was. Oczywiście trzeba pracować, bo za obijanie się nikt nie zapłaci. Ja jednak uważam, że przez te kilkanaście miesięcy wiele się nauczyłem, poznałem wartościowych ludzi z którymi spędzałem również wolny czas. Co do wynagrodzeń, to wydaje mi się, że są poprawne, przynajmniej tak było w moim przypadku.

Dzisiejszy

Byłem dzisiaj. Szef sprzedaży z którym rozmawiałem jest dość otwarty na własne inicjatywy. Jak zapytałem o możliwości rozwoju to zapytał co chcę osiągnąć i jaką mam argumentację do tego. Jak go przekonam, to on zarząd przekona. Brzmi nieźle, nie wiem jak w praktyce. powiedział o możliwości budowania małego zespołu jako lider sprzedaży, coś jak koordynator. Naprawdę kupiłem temat :)

Stef

@Macik oczywiscie czy warto czy nie dowiesz sie juz pracujac. Firma jest 10 lat na rynku. Z tym gosciem co rozmawialem wygladal, brzmial i wypowiadal sie bardzo sensownie, ale nie wiem jak jest w marketingu. Musisz wyslac cvke i poczuc. W sprzedazy jak masz umowy jestes guru, jak nie to cie nie ma. W marketingu nie wiem jakie zasady obowiazuja Firma wyglada na dajaca mozliwosci, ale po pewnym czasie tak naprawde bedzie wiadomo jak jest rzeczywiscie. Gosc od sprzedazy powiedzial, ze bede mogl swoj projekt partnerski realizowac, a na tym sie znam. Zatem jesli mnie wezma i bede tym sie zajmowac, to moze byc naprawde fajnie. Ja bym wyslal cv, a na spotkaniu zadal pytania ze swojej listy i staral sie poczuc klimat. No ale to ja bym tak zrobil ;)

Stef

Stefano

Nie wiem czy dobra atmosfera, ale ludzie faktycznie jakby nie zestresowani. Byłem we wtorek na rozmowie. Szukają nowych handlowców pod projekt softwarowy. Brzmi dobrze. Mam dostać telefon pod koniec przyszłego tygodnia. Dostałem zaproszenie na warsztaty na dzisiaj, ale nie mogłem przyjechać. Była prezentacja dla klientów. Ciekawy pomysł no i można sprawdzić czy chce to sprzedawać, no ale nie dałem rady pojechać. Czekam na telefon

Koli

Hejka, zadzwonili dziś do mnie z zaproszeniem na rozmowę specjaliste do rozwiązań. Widzę, że raczej ok opisujecie rozmowy i warunki i widzę, że aktywnie teraz szukają. Dla mnie 2 i pół netto jest OK, więc się wybiorę w poniedziałek na rozmowę. Liczę na pracę, bo już półtora miesiąca odpoczywam na wakacjach i czas gdzieś ruszyć.

Zaskoczony

Ja też byłem na spotkaniu. Spoko gość prowadzący i sympatyczna dziewczyna na wejsciu, chyba jeszcze raz się przejdę :) Tak poważnie, to propozycja pracy w sprzedaży godna przemyślenia. Narzędzia, produkty, wsparcie, kasa składająca się z kilku elementów, karta benefit i szkolenia za lojalkę, to nawet mi pasuje :) Na dzien dobry dostałem pytanie o kawę lub wodę, nie pamiętam, żeby ktoś mi tak zaproponował. To miłe. Oczywiście nie wiem jak ta sympatyczność do tej firmy wygląda u klientów, którym się sprzedaje usługi, ale widać, że atmosfera w tym biurowcu jest niezła. Co ciekawe jest tu tylko jedna firma, wiec nie spęd różnych ludzi, a pod biurem nawet miejsce na papierosa i rower. W przyszłym tygodniu mają zadzwonić (skądś to znam :)). Jak dostanę propozycję, to wejdę w temat, chyba, że coś mi się trafi innego. Pierwsze wrażenie jak dla mnie OK

Zostaw merytoryczną opinię o LoVo S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w LoVo S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy LoVo S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LoVo S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LoVo S.A.?

Kandydaci do pracy w LoVo S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LoVo S.A.
2.8/5 Na podstawie 33 ocen.

LoVo S.A.