Opinie o Adros Sp. z o.o. w Dobrzyca

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Adros Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Adros Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adros Sp. z o.o. w Dobrzyca

kuku

umowy o pracę na jaką kwotę brutto?

DROBIARZ
@kuku

1750 zł brutto.

DROBIARZ

Praca na dwie zmiany 6 dni w tygodniu, nocna zmiana 10 godz. dzienna zmiana od 12 do 14 godz. fizycznie bardzo ciężka praca, atmosfera pomiędzy pracownikami tragedia.

xxx

Możesz napisać coś więcej?

no juz byś chciala

2004 a dzis to sa dwie rozne bajki. Moze i kiedys bylo fajnie i mila atmosfera ale nie teraz. Te kurczaki ja są lepiej traktowane jak ludzie. Drą sie o byle co. tylko wykorzystuja i nic wiecej !!

karolina

witam pracowałam w adrosie 2004 roku 3lata wspominam ten czas za bardzo dobry byłam na dziale uboju patroszenia atmosfera super co prawda nigdy się nie wiedziało kiedy się skończy ale powiem tak jak ktoś prace szanuje to ja mam ja nigdy nie zapomnę pracy w adrosie i ludzi z którymi pracowałam z weterynarzami Mariuszem Mieciem Bartkiem Andrzejem i kierownikiem Lukaszem super ludzie a najwazniejsza w pracy jest atmosfera

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Adros Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku PRACOWNIK OBSŁUGI LINII PRODUKCYJNEJ?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
norka

He to widac że tak jest co miesiąc prawie lub co 3-4 poszukują na te same stanowiska nie wiem czego oni szukają ideałów ???chyba takich jak sie zagra tak zatańczą albo te osoby które sie zatrudniają nie mogą psychicznie i odchodzą bo nie bardzo rozumiem podejscia żeby przyjmować wciąz nowych ludzi i zwalniać ???? niech powiedzą jasno czego szukają po jednym czy 2dniach jasno nie nadajesz sie a chcą nie wiadomo czego szczególnie jedna kierowniczka a potem leci w kulki

br
@norka

Oni by chcieli zeby ludzie pracowali tam 24 godziny. najlepiej jakby jeszcze wogole nie jedli nie wychodzili do ubikacji. powiesz ze Cie nogi bola a kierowniczka na to " tu nie ma pracy siedzacej " pss... fakt jest tam duzo pracownikow ale jezeli tak beda postepowali z ludzmi to Ci wszyscy kierowniki nie kierowniki beda pracowac sami i w tedy beda wiedziec jak jest bo jak narazie to tylko zadza i ma byc tak jak oni zachca i to jest fair. Pracownik nie ma wogole swojego zdania ani nic. Jakby sanepit by do nich wlecial to by zlikwidowali ta firme. Zeby tam isc to trzeba miec stalowe nerwy i najlepiej nie nazekac bo taka jest prawda. Te kurczaki sa lepiej traktowane jak te psy. Zanim tam pojdziecie to przemyslcie sobie czy chcecie. bo tam jest gorzej niz w oswiecimie. a kamer nasrane jak nie wiem co, w banku tyle nie ma. a Ci ktorzy wypowiadaja sie dobrze to nie maja innego wyjscia widocznie bo tam robia i chca dac dobra opinie bo nie maja innego wyjscia.

norka

były

Dajcie sobie spokój szczególnie na produkcji. W biurze wyścig szczurów same tajemnice i kopanie dołków pod "kolegami i koleżankami" byle być na wierzchu. Koleżeństwo - znajomi szefa zbijają bąki a zbierają laury, sumienny pracownik zawsze dostaje po dupie omijać szerokim łukiem.

mulatka

uważam,że to dobrze prosperujący zakład, daje pracę tak wielu ludziom w tej małej miejscowości, a pracować wszędzie trzeba, nie ma co narzekać

I dobrze bo ktoś wkońcu napisał prawde co tam się dzieje istny (usunięte przez administratora) w żadnym zakładzie nie ma rywalizacji jak tam a towar nie schodzi bo bakterie maja haha

ludzie dajcie spokoj z ta firma zwłaszcza (usunięte przez administratora) ten dzial i (usunięte przez administratora) panie tam pracyja po 12 godzin jeszcze w (usunięte przez administratora) zle ze malo

?

Naucz się pisać później wystawiać komentarze

...xxx...

Na wjeździe do Adrosu gdzie po tym stelażu idzie ten kabel to powinien być taki napis jak w (usunięte przez administratora)

rozczarowana

w pełni zgadzam się z negatywnymi opiniami, również tam pracowałam, praca po 8 godzin, odeszła w zapomnienie ha powiem więcej 12h zmiana to standard, wynagrodzenie zasadnicze w pełni niezadowalające do przepracowanych godzin, wiec w zadadzie na każdą złotówkę pracuje się podwójnie. Rezultat: zmęczenie, przepracowanie, i marna płaca. Polecam wszystkim którzy chcą pracować jak roboty zaprogramowane na prace czasem ponad 12 h ,spanie i jakikolwiek brak życia osobistego.

Jacek

Kamer na wieszają nad głowami wiecej niż w banku jak by wiara miałą co wynosić, a nojlepsze to jak kierowniczka stoi z technologiem jak gestapo niemieckie i patrzą jak kobitki obrabiają fileta masakraaa palce po owijane plastrami bo ile można stać w miejscu 12 godzin i dzubać w dodatku (usunięte przez administratora)

On i ONA

TAM JEST MASAKRA W ADROSIE DOSYĆ ŻE NIE MIŁA ATMOSFERA TO I ZAROBIĆ NIEDAJĄ ZA TAKĄ CIĘŻKA PRACE, JEDZIESZ DO PRACY ALE NIEWIESZ OKTÓREJ WRUCISZ URLOPU NIECHCA DAĆ A JAK WEŻNIESZ WOLNE NA TELEFON TO PREMIE ZABIERAJĄ WSZYSTKO SZYBKO SZYBKO A NA KONCU JEBANY JESTES MASZ ROBIĆ ZA 5 A INNI SE PO HALI CHODZĄ Z PALECIAKAMI I W (usunięte przez administratora) A TNĄ TAK SAMO TA KIEROWNICZKA E.S. DOSYĆ ŻE PANNA TO JESCZE WCIĄŻ MAŁO CHCE SIE POKAZYWAĆ LEWEMU ŻE JEST LEPSZA OD 1 ZMIANY MASAKRAAA TEN ZAKŁAD, IDZIESZ DO TOALETY TO NIERAZ CHODZĄ ZA TOBĄ MASAKRA NAJGORSZY ZAKŁAD..

Gunia

Zgadzam sie z tymi wszystkimi opiniami.Tam jest okropnie.Wiadomo tylko bylo na ktorą godzine szło sie do pracy,a o której wyjdziemy nie było wiadomo.

były

(usunięte przez administratora) kradniesz razem z (usunięte przez administratora) paliwo dziadu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

agnes-1981@wp.pl

adros to najgorszy zaklad pracy ludzi traktuja jak smieci warunki sa gdy ma byc kontrola

nowy
@agnes-1981@wp.pl

pracowalem tez tam najgorsze co bylo to zmianowe znecajace sie nad pracownikami slabszymi

Mieczysława

W pełni się zgadzam z poprzedniczką, zarobki marne jak na taki wachlarz godzin pracy, praca po \"8\" godzin stawała się często pracą po 12 godzin ;/

XXXX

Witam, Ja tam pracowałam i nie jestem zadowolona. Jest strasznie nieprzyjemna atmosfera. A firma daleka od tego jak przedstawiała ją P. kierownik. Nacisk na warunki sanitarne jest gdy ma być kontrola. Po zakończeniu pracy dokument o tym ze jestem przez nich ubezpieczona wysłali mi dopiero w momencie jak mi to ubezpieczenie wygasło!!!! Mocno negatywne wrażenia o firmie aby. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Adros Sp. z o.o. - Dobrzyca

• Jak się pracuje w Adros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adros Sp. z o.o.?

Adros Sp. z o.o.