Opinie o Adros Sp. z o.o. w Dobrzyca

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Adros Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Adros Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adros Sp. z o.o. w Dobrzyca

Zainteresowana

Jak wygląda praca w biurze? Wynagrodzenie minimalne?

Robert81

kolega mnie namawia abym złożyl tam podanie,mówi ,ze owszem jest ciezka praca i czasem po 11 godzin bo tyle jest do przerobienia ale da sie wytrzymać i jak ktos chce pracować to bedzie pracował,sam nie wiem co robić,te komentarze odstraszają jednak

Obecny pracownik

Praca to nie przedszkole. Firma płaci za pracę, a jak widzę po forum to niektórzy tylko oczerniać potrafią.

kogucik

przyjdź na kokoty, robota pasuje, co dzień sie w domu jest i kur pełna lodówa w domu, kierownik wporzo nie pije za często, piękne panie w biurze i ogólnie a ostatnio nawet asia nie jest zbyt upierdliwa i nie wyzywa na kierowców jak tacho nie nie pasuje, ludzie składajcie CV bo robota pasuje

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Adros Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku PRACOWNIK OBSŁUGI LINII PRODUKCYJNEJ?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Marian

pany powiedzcie szczerze ile tam na kraju można zarobic jako kierowca? może być na kurach lub chłodni byle co dzień w domu być a nie w kabinie jak beduin - te 4 z przodu jest czy nie? bo różnie się słyszy na okolice, dzwoniłem niedawno do kierownika czy jakiegoś szefa (nie jestem pewien) i zachwalał robotę i że pensja dobra ale chciał bym opinie kierowców poznać

planista

Witam nie potrzebują tam czasem spedytora/planisty? Znam niemiecki, angielski i francuski w mowie i piśmie oraz podstawy hiszpańskiego, z dogadaniem się i załatwieniem spraw nie ma najmniejszego problemu, znam programy komputerowe, giełdy transportowe, umiem planować trasy, bukować promy, znajomość winet i tak dalej.... mam też kontakty z firmami zachodnimi.

rzeźnik

ile tam można zarobić na dziale uboju? płacą godzinówki? nadgodziny itd?

kokot

Basia - szczęściem było by mieć taką wierną kobietę ale dobrze wiemy jakie są kobiety, nie czarujmy się :) ja tam wole co dzień mieć pozór na babe i być w domu - bo diabeł wodzi na pokuszenie :) a wiadomo od kobiety zaczęło się całe zło - tak uczą nawet w kościele (przypadek adama i ewy)

Paweł Grobelny

Poznam zaniedbywaną żonę kierowcy TIR-a, ja miły, zadbany, brunet, wysportowany 30 latek, chętne proszę pisać mifol1@poczta.fm Dobrzyca, Pleszew, Jarocin, Krotoszyn, cel spotkania - miło spędzić czas, wspólne wyjazdy w góry lub inne piękne miejsca Pozdrawiam Paweł Grobelny.

kokot

kolego dawaj na żywiec - robota pasuje w domu co dzień się jest, twoja kobieta nie będzie musiała szukać po sąsiadach szczęścia tak jak to szukają te kobiety co ich chłopy jadą na Anglię he he he na lodówkach w Adrosie co drugi kierowca to rogacz!

kiero c-e

na przewoz kur bym chcial przyjsc bo wyjazdy tygodniowe czy dwutygodniowe mnie nie interesuja mam mloda zone i wygodne wyrko :) spanie w kabinie mnie nie bawi - powie ktos ile tam mozna zarobic na klatkach? 4 z przodu jest czy nie? weekendy wolne czy weekend w tygodniu?

były ohroniaż

mi robota pasuje jak robiłem przy sipie na budowie to miołem 1500 jak byłem ohroniarzem to też mialem 1500 wienc tera 4000 mi starcza to dla mnie durzo piniendzy, a ze w domu mnie ni ma no to trudno mi pasuje, dobra firma ten adros ja tu bede robił pdpuki się da, fajnego mam manika i pasuje

GANKSTER

JO TYRZ PRACUJA W ADROSIA

Gosc

Naucz sie pisac ale widac miales 6 z polskiego

Jan
@były ohroniaż

Zaklad porazka ,gorzej niz u Biernackiego .Chamstwo ludzie okropni .Najgorszy zaklad jaki spotkalem

Tobi
@były ohroniaż

Jan popieram twoja wypowiedz. kierownictwo wredne .Zajebac sie idzie,wykorzystuja a zas sie dziwia ze ludzie ledwo przyjad to na drugi dzien juz ich nie ma i tak sie dorabiaja

kokot

są przyjęcia dla kierowców w restauracji ostatnio tak popili że masakra, na żywcu robota pasuje

marian

są przyjęcia na żywcu? ile można zarobić? też trzeba myć zestaw samemu?

biuro ma ubaw

a za siedzenie na parkingu w 35 stopniowym upale i kręcenie pauzy weekendowej lub czekanie na ładunek to ile wam za to płacom? za ile się zgodziliście podpisując umowy? łysemu pasuje ta robota a wam nie? to się zwolnijcie a nie w necie i w kabinie stękacie a na firmie "tak panie kierowniku" "dobrze panie kierowniku" "tak panie kierowniku wykręciłem 5 godzin pauzy i mogę jechać" no co jest z wami ludzie:?

były

międzynarodówka za 4500 to jest śmiech panowie, ja już tu nie pracuję i mam o wiele lepiej teraz robie system 2/1 i mam 6000zł i co 14 dni 6-7 jestem w domu w ogóle nie żałuję że mnie tu nie ma

duży

porażka i tyle nic dodać nic ująć - za darmo 6 dni stałem w maju na parkingach a w domu po 9h się jest i ogień w trase

koko dżambo

zdecydowanie odradzam pracę jako kierowca c+e robota niepoukładana, weekendy na zaszczanym parkingu na zachodzie za darmo się siedzi, brak poszanowania dla człowieka, życie prywatne nie istnieje liczy się tylko dobry fracht, wypłata słaba i ciężko się doliczyć za co - nieoficjalnie od frachtu, już lepiej iść do firmy transportowej na system 3/1 i się będzie więcej w domu niż w adrosie no i pieniędzy więcej będzie. nie ma zgrania kierowców by coś z tym zrobić, po urlopie już mnie tu nie będzie

zły i wkurzony

Panowie kierowcy z "handlu" jesteśmy pipy i frajerzy, stoimy za free na weekendzie i te 30zł to nawet na obiad i prysznic nie starczy - nic z tym nie chcecie zrobić? Wszyscy narzekacie po kątach ale żeby się zebrać i iść do szefa to jaj nie macie i co tak się będziemy dawać dymać? Przecież biuro ma na nas wyrąbane bo jak byśmy mieli diety z 50 oiro/dzień to by intensywnie myśleli żeby nas ściągać na pazuę do domu a tak to mają was w 4 literach - czego nawet nie kryją! Mają was/nas za frajerów, Jeśli nie dojdzie jakiejś inicjatywy to szukam innej pracy bo na zaszczanych parkingach na weekendzie za darmo- za moje! stał nie mam zamiaru, coraz gorzej się robi, robota nie planowana, biuro buja w obłokach zresztą wiecie jak jest, zróbmy coś z tym panowie albo ekipa zgranych kierowców się rozleci.

jest ciężko

w czerwcu przyjęto 26 osób z tej grupy prawdopodobnie przetrwają 4-5 osoby reszta zrezygnuje po miesiącu :) i tak w kółko o czymś to chyba świadczy może o tym, że praca nie jest lekka a zarobki takie sobie

Zostaw merytoryczną opinię o Adros Sp. z o.o. - Dobrzyca

• Jak się pracuje w Adros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adros Sp. z o.o.?

Adros Sp. z o.o.