Opinie o SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PORT POLSKI OŚRODEK ROZWOJU TECHNOLOGII w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PORT POLSKI OŚRODEK ROZWOJU TECHNOLOGII. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PORT POLSKI OŚRODEK ROZWOJU TECHNOLOGII na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PORT POLSKI OŚRODEK ROZWOJU TECHNOLOGII w Wrocław

Agnieszka

Widać, że dziunia z HR tutaj troluje, że takie lukratywne miejsce pracy. Stronic z daleka od tego pseudo pracodawcy. Jak ktoś niżej tutaj napisał pseudo naukowców lub wylęgarnia patologii pod szyldem nauki. Szukają jeleni i tyle. Nie polecam tego pracodawcy. Wszystkie uczelnie w Wro odwróciły się od tego tworu socjologiczno-patologicznego. Ci co to zachwalają sa tam umoczeni i dostają kasę.

@Agnieszka

Zlikwidować tych pasożytów sqrwysyny zniszczyli szkołę w imię przekrętów z łapówkami zawszeni zasrańcy

Katarzyna
@Agnieszka

Czytam te opinie ponieważ faktycznie jestem zainteresowana praca w tym miejscu i zastanawiam się skąd az tak negatywne podejście. Mam znajomych którzy wciąż tam pracują i mam od nich zupełnie inne informacje. Owszem dużo się podobno zmienia ale nie wypowiadają się tak radykalnie jak niektórzy tutaj.

Opisywać ten przekręt który pochłonął setki mln zł i dalej generuje straty PORT dla wszelkiej maści nierobów i miernot. Produkcja smrodu,brudu i hałasu w imię najnowocześniejszych technologii KPINA!!!

gość

Uwaga na PORT (usunięte przez administratora) i przekręciarze nowoczesne technologie niszczą okolice smród połączony z wszechobecnym hałasem

Hanna

@wiktor, owszem firma EIT obecnie prowadzi rekrutacje na przeróżne stanowiska, między innymi na : inżyniera badań w labolatorium, specjalisty do spraw komunikacji i wiele innych. Wszelkie istotne informacje na ten temat znajdziesz pod tym linkiem -->> https://www.port.org.pl/oferty-pracy/

@Hanna

Pseudonaukowcy pod nowym szyldem przekręciarze zatruwający życie mieszkańcom smrodem hałasem nazwa port to furtka do nowych wałków

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PORT POLSKI OŚRODEK ROZWOJU TECHNOLOGII. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. Trwałości Projektów?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Firma czy raczej wylęgarnia przekrętów. Tzw specjaliści w większości osoby pozbawione kręgosłupa moralnego. Pod płaszczykiem badań naukowych odbywa sie pralnia pieniędzy. Pazerni na pieniądze lansiarze ich działalność nie ma nic wspólnego z naukom a tym bardziej rozwojem. Nowe oferty pracy to stanowiska dla naiwniaków, którzy będą harować za grosze a ich przełożeni będą ciągnąc wysokie profity. Dużo młodych osób tam pracuje albo z desperacji albo są w układzie. Omijać szerokim łukiem to pseudo B+R "coś". Lepiej poszukać czegoś innego aniżeli pakować się w niewolnictwo i mobbing

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

@Wiktor

Z daleka od tej firmy. Przekręty i wałki pod szyldem najnowocześniejszych technologii.

gość

Wylęgarnia gównojadów i przekręciarzy.Brud,smród i hałas to wizytówka zasrańców tylko (usunięte przez administratora) szuka roboty w tym gównie.

zainteresowana

Czy możecie coś doradzić odnośnie stawek zatrudnienia, funduszu socjalnego na stanowisku inżyniera ds. badań?

Hanna

@sirocco o warunkach na jakim stanowisku piszesz? Co więcej możesz napisać o swoich doświadczeniach z Wrocławskie Centrum Badań EIT+ sp z o.o.? Chętnie poznamy Twoją opinię. Piszesz, że praca była po 12 godzin dziennie. Dlaczego?

werft

wiedze ze nadal szukaja inzyniera procesu we Wrocławiu teraz uwazam ze to dobrze swiadczy o firmie ze oferowane jest kandydatowi m.in. zatrudnienie na umowę o pracę a nie wiecie jakie sa zarobki tutaj?

TOM LEEK

jak najdalej od tej spolki to wydmuszka co najwyzej ladnie prezentuje sie z zewnatrz zas w srodku pustka.. szkoda slow na wszystko od zarzadzania po atmosfere traktowanie przez przelozonych, kazdego szarego pracownika tam zjedza zniszcza czy to pracownika twz biurowego czy naukowego. pelno obsurdalych procedur brak finansowania i wielka nie wiadomo w kwestii utrzymania campusu

Zuzia

thinker EIT+ ma doktorów i profesorów na kopy. Niestety, technologie Biomedu są sprzed 30tu lat (bacytracyna na wirusy kiedy FDA odrzuciło to 20 lat temu) ponieważ profesura żyje w takiej rzeczywistości i za Boga nie pozwoli na zmiany. Logistyka jest pod psem i kierownictwo nie ma pojęcia (brak wykształcenia) lub ciągnie swoje rzeczy ponieważ Zarząd nie wie co ma robić. Utrzymanie kampusu kosztuje 12 mln+/rok co daje 60 mln+/rok fundowanie. Granty takiego kalibru przychodzą z EU ale WCB EIT+ nie ma ani zaplecza ani ludzi aby ich obsłużyć. Naukowcy uciekają ponieważ wszelkie pieniądze są albo przeżerane przez administracje albo utopione w logistyce która zajmuje 9 miesięcy na zamówienie odczynników. Poważni inwestorzy tez nie przyjdą ponieważ oni pójdą do Krakowa albo Warszawy. W efekcie, finansowanie jest przez KGHM. Moi koledzy szukaja innych inwestorów niz EIT+ ponieważ wiedza ze to sa utopione pieniądze. Instytuty PANu robią to samo i wychodzą o wiele lepiej niz gdyby ciągnęli pieniądze z takiej biurokracji. NIEUDOLNOŚĆ jest wizytówką firmy EIT+. Ludzie sa zastraszani i wiele chce odejść. Gdzie tylko?

thinker

z tego co rozumiem wypowiadaja sie tutaj sami doktorzy albo przyszli doktorzy ? bo to centrum z tego co zauwazyłem szuka prawie tylko PhD. Ja chciałem włąsnie pracowac przy projektowaniu nowych takich mikro-urzadzen, w clean roomie - w Polandii jest przeciez tylko i wyłacznie neokolonia software house'ów i biurowców, tak, że kiedy koszty pracy beda zbyt wysokie zagraniczne firmy w miesiac przeniosa sie na wschód ze swoim kapitałem. Polandia. Zastanawiam sie czy nie wysłac tam papierków, tylko ja mam tylko inzyniera. Ale jakas tam wiedze (jeszcze) mam i robiłem prace w laboratorium (praca z próżnią, bonding anodowy, utlenianie wysokotemperaturowe, fotolitografia, trawienie w KoH i HF) no i ogólnie MEMS'y (krzem i szkło) oczywiscie nie mam dwóch lat doswiadczenia. Jakiekolwiek szanse na powodzenie tej misji ? Aha - jesli osoba z tytułem doktora ma zarabiać 6 tys netto to hmmmm... to chyba kpina co ? W tym kraju wszystko jest nienormalne, w UK na stanowisko zwiazane z własnie process i podobnymi poszukuja tytułu Bachelor, tylko w tym naszym nienormalnym kraju jest taka nagonka na doktorów, którzy potem i tak uciekaja do korpo. Pracowałem w korpo z doktorem własnie gdzies z Fizyki zajmujacym sie praktycznie tym samym wiec tak własnie jest.

realista

góra dwa lata i rypną z hukiem!!! koszty mają kosmiczne, a zarobki mierne, wrocławskie uczelnie nie chcą już utrzymywać tego kosztownego garba bez przyszłości!

Dome

Nie ma ofert, bo Zarząd właśnie ogłosił, że do końca roku pracę straci 90 osób z 240 zatrudnionych. Firma w ogóle nie zarabia, a koszty utrzymania są gigantyczne. Dwa lata i będą gryźć glebę.

nanomed

Mam wlasne fundusze naprojekt dotyczacy rozwoju nanotechnologii w diagnostyce medycznej. Czy moglby mi doradzic czy warto lub nie zaczac projekt w tym centrum? Z gory dziekuje za wszelka pomoc...

Prac2

Popatrz na finanse i przeczytaj wypowiedz Rektora Politechniki Wieckowskiego. Zmarnowana kasa 1 mld zl, laboratoria biotechnologiczne nie ukończone po 1+roku terminie oddania, kontrole na okrągło. Jedynym Działem co pracuje to może Nanotechnologia. Pracowałem tam i wiem co pisze. Zazdrość jest tez powszechna ponieważ firma wpycha sie pomiędzy tradycyjne uczelnie i instytuty. Motto teraz jest budowa drugiego centrum badawczego kiedy jest ich pełno w Polsce i EU nie chce więcej fundować takich behemotów. Jeśli chcesz porównać podobne centra, jedz do Krakowa lub Poznania. Przynajmniej w Poznaniu zbudowali wszystko jak potrzeba (WCZT).

Pracownik2

Poszukaj pracy gdzies indziej. Firma jest nieudolna logistycznie i brak jakiejkolwiek wizji. Jak masz fundusze, idz do Wroclawskiego Parku Technologicznego.

kinnn

No to dobrze się składa, bo ja właśnie kilka dni temu się dowiedziałem ze nie przedłuża mi umowy i juz zacząłem szukać nowej pracy. podobno właśnie w firmie Wrocławskie Centrum Badań EIT+ sp z o.o. pracownicy mają dosyć dobre warunki zatrudnienia. Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej i wysłąć CV :-)

janko

zawsze warto na praktyke składać nawet jak Cię nie wezmą to warto. chociaż w to watpie bo darmowy pracownik zawsze jest mile widziany, oczywiście jesli mówimy o praktyce, na staż jeśli chcesz płatny to pewnie będzie ciężko. jednak wychodze z zalozenia ze próbowac zawsze warto. w kazdym razie o praktykach słyszałem

• Jak się pracuje w SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PORT POLSKI OŚRODEK ROZWOJU TECHNOLOGII?

Zobacz opinie na temat firmy SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PORT POLSKI OŚRODEK ROZWOJU TECHNOLOGII tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PORT POLSKI OŚRODEK ROZWOJU TECHNOLOGII?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PORT POLSKI OŚRODEK ROZWOJU TECHNOLOGII
1.8/5 Na podstawie 71 ocen.

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PORT POLSKI OŚRODEK ROZWOJU TECHNOLOGII