Opinie o SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PORT POLSKI OŚRODEK ROZWOJU TECHNOLOGII w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PORT POLSKI OŚRODEK ROZWOJU TECHNOLOGII. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PORT POLSKI OŚRODEK ROZWOJU TECHNOLOGII na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PORT POLSKI OŚRODEK ROZWOJU TECHNOLOGII w Wrocław

Dawid

A z czego ta rotacja wynika ?

Absolutnie odradzam podejmowania pracy w PORT Wrocław. Zmarnowane kilka lat życia kariery zawodowej... Sposób zarządzania placówką jest dramatyczny i w zasadzie jednoosobowy. Manipulacja ludźmi jest prowadzona na porządku dziennym, a główny sposób działania jest prowadzony "po trupach do celu". "Rozwój" jesli można to tak nazwać jest prowadzony tylko i wyłacznie w oparciu o potencjalne korzysci finansowe dla placowki. Pracowników którzy choć głośno wyrażają swoje zdanie zwalnia się z dnia na dzień bez podawania rzeczywistych powodów zwolnienia. Pracownikom medycznym zainteresowanym podjęciem pracy w powstającym szumnie brzmiącym Centrum Diagnostyki, w którym wykonuje się jedno badania diagnostyczne zalecam dużą ostrożność i sprawdzenie ile z osób pracujących w tym miejscu ponosi odpowiedzialność zawodową za wykonywane tam czynności... Jeśli nie chcecie marnować lat swojej kariery zawodowej naprawde radzę omijać to miejsce.

Zaniepokojona

Co się w tym Instytucie dzieje że tyle zwolnień?

Prawda
@Zaniepokojona

PORT jest bardzo źle zarządzany. Stąd ta coraz gorsza sytuacja.

@Zaniepokojona

Zwolnień jest tyle bo wynika to z nieudolnego zarządzania i z wynikającej bezradności zarządzających. Dostają błędne informacje od jednej osoby w instytucie i na tej podstawie są usuwane osoby. Zatrudniane są nowe osoby za horrendalne pieniądze do tworzenia grup a żeby uzbierać na ich wynagrodzenie trzeba zwolnić z 10 innych .Zarządzanie jest poniżej krytyki. Ale czego się można spodziewać jak decyzyjne osoby są z przypadku i protekcji.

Hanna

Na rynku pojawiły się nowe oferty pracy we Wrocławiu. Zawarta jest informacja o zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę. Często ten rodzaj umowy wiąże się z pakietem benefitowym - dofinansowanie kart multisport/fitprofit, prywatna opieka medyczna. Jak to wygląda w Wrocławskie Centrum Badań EIT+ sp z o.o.? Czy możemy liczyć na dodatkowe wynagrodzenie pozapłacowe?

@Hanna

Z tymi pakietami bym nie przesadzała. Pakiet medyczny jest za sporą dopłatą przez pracownika. Nie wspomnę o tym ,że nie mam opieki w jednej placówce jak medicover czy lux med tylko usługi są rozrzucone po jakiś różnych placówkach we Wrocławiu. Słabe to jest. Multisport też za sporą dopłatą -więc się nie opłaca. To nie jest instytut , który dba o pracowników, wręcz przeciwnie. Wykorzystają Cię i pozbędą się Ciebie.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PORT POLSKI OŚRODEK ROZWOJU TECHNOLOGII. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. Trwałości Projektów?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
Nicki

Po przekształceniu w instytut nadal nic sie nie zmieniło. Osoba zarządzająca pseudo dyrektor z rozdania politycznego bez kompetencjo przywodczych i jakikolwiek umiejętności zarzadczych. Przytulił sie do niego długoletni niekompetentny pracownik ktoremu brakuje wiedzy finnasowej ale odpowiedzialny jest wlasnie za ta dzialke. Ten natomiast ma swoich slugusow rownie glupich jak on. No i to jest cala struktura w Port. Pracownikow z wiedza i doswiadczeniem maja za nic. Nikt ske nikim nie przejmuje. Do ludu wysylane sa jedne komunikaty a sami robia co innego. Pelen balagam i haos. Nie warto zawracac sobie tym.miejscem glowy. Banda nieudacznikow,patrza aby oszukach pracownikow,sami dziela sie kasa a dla innych niestety juz nie starcza. Mam.nadzieje ze tym.nieudacznikom.to koryto sie skonczy.

Jak długo czekaliście na odzew z Wrocławskie Centrum Badań EIT+ sp z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

PORT

Nie istnieje już EIT+, więc nic dziwnego że nikt do Ciebie nie oddzwania ;)

obserwator

Omijajcie ten przekręt dutkiewicza szerokim łukiem,wylęgarnia pasożytów pod hasłem (usunięte przez administratora)

Na wypowiedzeniu
@obserwator

Rozczarowuje następujące: Że zarządzają ludzie którzy z usługami badawczymi i funkcjonowaniem Instytutu nie mieli nic wspólnego, ani nie mają o tym pojęcia. Mało tego zatrudniają do zarządzania kolejnych ludzi którzy nadal nie mają pojęcia i się nie znają. Ci z kolei rekrutują swoich ludzi, nadal bez kompetencji do tego miejsca. A ludzie którzy się znają mają ich wszystkich słuchać. A kiedy Ci którzy się znają wykazują oznaki myślenia i chęć polepszenia złej sytuacji którą wytworzyli już Ci którzy się nie znają to nie są mile widziani i muszą odejść.

Witajcie, rekrutowałam się do EIT+ kiedy jeszcze pracowali tam ludzie z kompetencjami, pasjami i pozytywnym nastawieniem. Na przestrzeni lat sporo się w tej kwestii zmieniło. Jak jest obecnie, wiem tylko z drugiego źródła. Jedno jest prawdą, że jest to miejsce, gdzie można zdobyć różnego rodzaju doświadczenie. Wdrożony system procedur porządkuje zarówno pracę laboratoryjną, jak i administracyjną. Można też zdobyć pewne doświadczenie odnośnie pisania wniosków projektowych, spotkań biznesowych. Musicie się przygotować na system pracy korporacyjny. Płace nie były i nadal nie powinny być złe. Pakiety typu benefit, raczej nadal nie są dostępne. Odnośnie wszystkich wulgarnych komentarzy co do smrodu i hałasu. Wentylatornie muszą pracować cały czas, a smród, skąd niby miałby pochodzić skoro nie ma tam żadnej produkcji?Rozumiem, że mieszkańcy narzekający na sąsiedztwo nie pamiętają czasów, kiedy był tam Miejski Dom Opieki i miejsce w którym izolowano chorych na czarną ospę. Do niedawna znajdowała się tam jeszcze chłodnia na zwłoki. Obecnie część budynków jest wyremontowana, teren zadbany a wielu okolicznych mieszkańców chodzi tam na spacery z dziećmi, nie tylko ze względu na spokój, ale również dlatego że można tam spotkać sarny, czy wiewiórki. Może obecni mieszkańcy wolą jednak wrócić do dawnego stanu? Albo sytuację kiedy wszystko zostanie zamknięte, a na teren wkroczą bezdomni czy kręcący się w okolicy Romowie?

obserwator

Wentylatory muszą pracować to zamieszkaj (usunięte przez administratora) przy wentylatorach łapówkarz dutkiewicz przekrętów narobił przy budowie tego syfu a ty baranie to akceptujesz. Wyburzyć tego gniota który generuje smród chemii i hałas.

obserwator

Non stop hałasują i smrodzą chemią,przekręt łapówkarza dutkiewicza nie jest chlubą Wrocławia

Nie będzie tu dobrze dopóki PORTem będą kierować tak niekompetentni ludzie

Pracownicy

Jaka idea przyświeca władzom Instytutu aby na kierownicze stanowiska zatrudniać osoby nienaukowe, bez żadnej znajomości obszaru usług badawczych i laboratoryjnych? Przecież to kompromitacja i ciągnięcie organizacji na (usunięte przez administratora)...

K

Nie pokusili się o poinformowanie o negatywnym wyniku rekrutacji. Proces rekrutacyjny oceniam negatywnie.

Antoni
@K

Czy poza tym, że nie dostałeś odpowiedzi zwrotnej, coś jeszcze wydało Ci się nieprofesjonalne podczas rozmowy rekrutacyjnej? Daj znać. Dzięki.

Kamil

Mam nadzieję, że dobrze sie pracuj skoro od dawna nie ma żądnych wpisów?

nowy pracownik - naiwny
@Kamil

Hahahah dobry żart

xx
@nowy pracownik - naiwny

A czy możesz cos powiedzieć wiećej o pracy

@nowy pracownik - naiwny

Tak. Nie polecam nikomu

gość

Wytwórnia smrodu i hałasu wentylatory pracujące 24h/dobę zarząd nie raguje na skargi mieszkańców Moje sugestie dla Wrocławskie Centrum Badań EIT+ sp z o.o.: Zlikwidować ten uciążliwy ośrodek pełen pseudonaukowców Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wynieść się z PRACZ

Dawido
@gość

nie raguje na skargi mieszkańców?? jakie skargi?

nie lubię malkontentów
@gość

znowu to samo... przestań waść spamować

zainteresowana

Czy możecie powiedzieć jakiego rzędu zarobków można się spodziewać na stanowisku inżyniera badań? Jakieś dodatki? Benefity? Umowy na czas określony czy nieokreślony? Będę wdzięczna za pomoc.

Wojciech
@zainteresowana

Od Twojego zainteresowania pracą w firmie Wrocławskie Centrum Badań EIT+ minęło już trochę czasu, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy zdecydowałeś się aplikować na stanowisko inżyniera badań? Jeżeli tak, to miałbym do Ciebie prośbę, abyś opisał, jak w Twoim przypadku przebiegał proces rekrutacyjny oraz czy znajomość języka angielskiego to podstawa, aby w ogóle móc myśleć o zatrudnieniu w tej firmie?

Hanna

@anonymous, nie podważam tego, czy Twój komentarz jest zgodny z prawdą czy też nie. Jedynie co mi nie odpowiada to forma Twojej wypowiedzi, która zawiera słowa niewłaściwe i obraźliwe. Znacznie inaczej będzie odbierany Twój komentarz jeśli będziesz tak miły i w sposób kulturalny wyrazisz swoje zdanie na temat Wrocławskiego Centrum Badań EIT popierając to jednocześnie zgodnymi z prawdą informacjami.

@Hanna

Wytwórnia smrodu i hałasu 24h/dobę zapraszam na wizję lokalną zasrany PORT niszczy piękną okolicę ale na każdego przychodzi czas rozliczeń zwłaszcza tych zasrańców pseudonaukowców

były pracownik EIT+

Fakt, może i w dawnym EIT+ nie dzieje się obecnie najlepiej, ale pracuje tam jeszcze trochę osób na poziomie, które mają pełne prawo mianować się naukowcami. Nie rozumiem niespełnionych osób, które za cel obrały sobie hejt i chociaż nie mają nic nowego i istotnego do powiedzenia, ba! nawet nie znają zasad ortografii, to ślamazarnie próbują się wykazać jako anonimowi "goście". Litości...to nie miejsce do tego, sugeruję choć odrobinę rozsądku i pomyślunku

@były pracownik EIT+

Padłam!! Naukowcy jacy, którzy gdzie?! Chyba wyrobnicy :)

Hanna

@anonymous, Twój komentarz jest wulgarny i niewiele wnosi do tematu. Narusza tym samym zasady jakie panują na forum łamiąc tym samym regulamin GoWork. Jeżeli masz zamiar wypowiadać się na temat Wrocławskiego Centrum Badań EIT rób to proszę w wyważony, merytoryczny sposób. @Tomek, czy jesteś już po rozmowie? Wspominałeś coś o podwyżkach, czy podczas rozmowy informacja ta potwierdziła się?

@Hanna

Wulgarny bo prawdziwy? Zbierz tych popaprańców z zarządu tego gównolitu spędzcie weekend w wytwórni hałasu pn.PORT i się wypowiadaj. Banda przekręciarzy znalazła uwiła gniazdko w PORCIE dwa lata max. i to (usunięte przez administratora) sie rozleje

Mają dostać NOBLA za hałas liderzy w topieniu kasy na bzdety ale to nie będzie wiecznie trwać szczury uciekają z tego gówna dlatego łysa (usunięte przez administratora) dupkiewicz pozbył sie tego gówna

PORT czego się pytam przekrętów i oszustów?. Ludzi mają tam za nic. W głównej mierze pracują tam ludzie z polecenia a szarzy pracownicy są rekrutowani , jako tania siła robocza. Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy. Jeżeli tak można w ogóle o tym miejscu napisać. Pracownicy wyższego szczebla to pasożyty, którzy zastraszają innych nieświadomych pracowników. Człowiek idąc do pracy tam, myśli, że znalazł prace z perspektywami i będzie się rozwijał. A tam już kłamią na etapie pisania ogłoszenia o pracę. Wymagania wysokie a jak przychodzi do dyskusji o pensję to najlepiej wolontariat. Dobre miejsce dla różnego rodzaju przekrętów i kombinatorów. Nie ma to nic wspólnego z komercjalizacją i sektorem B+R.

Złożyłem CV na stanowisko inżyniera badań i zastanawiam się nad tym jaka kwotę zaproponować na rozmowie kwalifikacyjnej. Słyszałem że nie tak dawno w tej firmie były spore podwyżki. Podpowiedzcie co warto zaproponować.

• Jak się pracuje w SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PORT POLSKI OŚRODEK ROZWOJU TECHNOLOGII?

Zobacz opinie na temat firmy SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PORT POLSKI OŚRODEK ROZWOJU TECHNOLOGII tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PORT POLSKI OŚRODEK ROZWOJU TECHNOLOGII?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PORT POLSKI OŚRODEK ROZWOJU TECHNOLOGII
1.8/5 Na podstawie 71 ocen.

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - PORT POLSKI OŚRODEK ROZWOJU TECHNOLOGII