Opinie o Bezpol w Myszków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bezpol. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bezpol o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bezpol w Myszków

oko

oko Cześć co tam u was słyszano jako że są zwolnienia a co się stało ? czyżby powrócił może lider z Hali nr 4 ( czarna łapka do pracy) no bo tak wszyscy mi mówili że jak kogoś zwalniają to musiał kogoś podkopać u prezesa . Ja tam będę w firmie za tydzień to się zobaczy .

Maja

Bezpol rekrutuje i obecnie poszukuje osób do pracy jako Specjalista ds. Zaopatrzenia oraz Kierownika Produkcji. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć osobom, które rozważają aplikację?

Tupek

A to ta firma jeszcze istnieje? Hahaha przy takim zarządzaniu to juz w zeszłym roku piwinna być zamknieta. Dziwie sie że jeszcze tam ktoś został, te same albo i lepsze pieniądze zarobicie gdzie indziej i w normalnej atmosferze. Czasy gdzie ludzie za takie grosze pracowali już dawno minęły a prezesom się wydaje że kokosy :D polityka firmy bezpol, za dużo pracowników i za wysokie wypłaty trzeba zwolnić i obciąć stawki. Jak dobrze że mnie to już nie dotyczy.

vader

Cóż, za niektórymi osobami z kadry zarządzającej nie będziemy tęsknić :D (S.D.) Więcej szkód jak pożytku. Szef wziął się za porządki, jest szansa że firma jeszcze stanie na nogi .

Aplikowałeś do firmy Bezpol? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Misiak

Wygaszania zakładu ciąg dalszy. Zwalniani są już pracownicy doświadczeni z wieloletnim stażem. Zostało absolutne minimum choć pewnie to nie koniec zwolnień. Polityka firmy to sen wariata. Nie polecam :/ a szkoda bo kiedyś szło się do pracy z przyjemnością a teraz nie wiadomo na kogo wypadnie.

oko

obecny pracownik (kadra zarządzająca)

ja już szukam nowego miejsce pracy

piotr

firma srednio zatrudnia rocznie 10 osob i 10 zwalnia

@piotr

No już nie 10 zwalnia jednego przyjmuje.

były pracownik 5 lat

podzielam opinię kolegi wyżej. nie polecam dla osób które zarabiają godziwe pieniążki w innej firmie mają ustatkowany byt i chcą rzucić wszystko i zacząć od nowa to nie korporacja tylko firma rodzinna w dodatku działająca jeszcze w garażu tutaj rządzą prezesi a nie własne osiągnięcia na rzecz firmy. Pamiętaj liczy się wola prezesów nie Twoje zasługi i dokonania.

Jacek qqq

Dla wszystkich którzy przychodzą na rozmowy kwalifikacyjne do BEZPOL. Pracodawca będzie was łudził obietnicami, świetlaną perspektywą firmy, a rzeczywistość jest jak ten blaszak gdzie siedzibę ma firma. Przykład Zapytajcie niech wam pokażą gdzie będzie wasze miejsce pracy wtedy przejrzycie na oczy. Obiecują jedno jest drugie. I nieważne czy będziecie pracować na hali czy w biurze. Stanowczo odradzam osobą które rezygnują z innej pracy na rzecz rozwoju swojej ścieżki kariery w BEZPOL. Polecam dla bezrobotnych.

Bezpol 321

Nie polecam

tomek

Ja to chętnie bym się załapał na tego młodszego konsultanta ds. telefonicznej obsługi klienta, ale jakich zarobków można się spodziewać? Dzięki za odpowiedź

bezpol2016

pracownik ochrony? chyba zwykły stróż który pierdzi w stołek a na nockach śpią ! Już za produkcje nawet sie biorą i jeszcze narzekają że za mało im płacą nie muszą robić na produkcji i nie bedą zajmować miejsca pracy!

kecup

Na razie nie jeszcze są zwolnienia bo niema zamówień

oko

Cześć Wera- niem tu nic nieprawdopodobnego tak było bo gościu się naraził kierownictwu i niema przebacz .

oko

Ja nikogo nie śledziłem tylko byłem na spacerku i piwku a potem przeszłam się po odpuście no i się spotkałem to wszystko w tej sprawie nie ma nic dziwnego po prostu okazało się że to pracownicy firmy gościa wywalili a nie dyrekcja od cała sprawa (tak jest premia tylko podobno )

oko

cześć mam dla was fajną nowinkę dziś widziałem na odpuście waszego byłego LIDERA Z hali nr 4 ( czarna łapa ) normalnie mnie szczęka opadła gościu szedł z dziewczyną podszedłem i się przywitałem i co się okazało że to jego na życzonka normalnie szok gość ma gust i klasę A tak na niego wszyscy psioczyli że taki i owaki i.t.d. Mało tego pokazał mi pasek z wypłaty i po raz drugi mnie zaszokował zarobek po potrąceniach 4278zł.Noto się nazywa fart dzięki temu że BEZPOL go zwolnił.

lukasz

nie polecam tej firmy dziś miałem zwiad na obieckie i mnie usuneli za to ze miałem komputer rozłożony nie wypłacili mni za 24/h służby i jeszcze chcieli na mnie policje nasłać nie chodzcie tam do pracy!!

oko

Cześć wam dawno mnie tu nie było więc postanowiłem was odwiedzić i co zobaczyłem to normalnie szok bród i jeden wielki syf na wszystkich halach kiedyś to chociaż był porządek ano ludzi na urlopy bezpłatne lub do zwolnienia no bo prawo pracy się zmieniło mam pytanko co się stało z liderami z hal 2 i 4 Słyszałem że są zmiany w zarządzie może na lepsze dziękuje za możliwość odwiedzin pozdrawiam .

łobuz

A ja widzę że firma się zwija, na otodom widnieje do kupna cały biurowiec gdzie siedzi Elektronika!

Zostaw merytoryczną opinię o Bezpol - Myszków

• Jak się pracuje w Bezpol?

Zobacz opinie na temat firmy Bezpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bezpol