Opinie o TPT Sp. z o. o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TPT Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TPT Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPT Sp. z o. o. w Łódź

Ania Nowy wpis

A podają prawdziwą kwotę na rozmowie ?

iks Nowy wpis

Hej, ale wiecie czy niedługo pokaże się u nich ogłoszenie pracy chociażby na kadrowego? Chętnie bym się załapał,z właszcza, że jest pewnie szansa u nich na zarobki adekwatne do powierzanych obowiązków.

Danuta Marosik Nowy wpis

Witam. Dziwi mnie usuwanie opinii ludzi ,którzy się pod nimi podpisują. Nie rozumiem faktu usunięcia przez administratora mojego wpisu.

Danuta Marosik Nowy wpis

Każdy kto pracował z panem (usunięte przez administratora)wie jaki On jest. Kłamie ,oszukuje ,manewruje i lawiruje. Wśród osób,które dalej tam pracują również na próżno szukać dobrych opinii. Ale cóż ,jedyne co można powiedzieć o Panu prezesie to to ,że na pierwszym spotkaniu z klientem potrafi obiecywać cuda . Po podpisaniu umowy i rozpoczęciu pracy na obiekcie wychodzi to co wszyscy już wiedzą. Panowie ,którzy wykonują zlecenia (nie bede wymieniać ich imion )najlepiej żeby pluli na mopy i szmaty i tym sprzątali. A gdyby tylko szanował i płacił pracownikom to co obiecuje to żyłby jak pączek w maśle.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie TPT Sp. z o. o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
Anty TPT

Kaja o czym ty piszesz? Ta firma to porażka. Nie awansujesz tam nigdy. Więcej tracisz niż zarabiasz. Rozwinąć to można Gniadzikowi rurkę która mu opadła od dawna. W biurze sobie zrobił jakiś bar i gra w te bierki elektryczne podwodne. Nie polecam tej firmy i bardzo proszę uważajcie na nich!

Gniadziko

Wiemy że fifi to jest właśnie Pan prezes. Nie umie nic zrobić porządnie i tylko wyrzywa się na pracownikach. Nie ma tam pieniędzy. Więcej stracisz czasu na te pracę a zarobisz bardzo mało. Wypłaty są dopiero po min. 4 tygodniach umówionego terminu. Ta firma to katastrofa i nie polecam jej jak każdy inny, który tu piszę oprócz fifi (prezesa firmy TPT). Napisał to tylko żeby się obronić a klejnoty to mu opadły jak odeszli najlepsi pracownicy a i tak dużo wytrzymali.

Danuta Marosik

Witam. Ja również byłam pracownikiem firmy TPT Sp.z o.o. Nie mam nic do ukrycia więc mogę podpisać się pod swoją opinią. Pracowałam kilka lat. Zaczynałam swoją pracę od sprzątania ,po uplywie jakiegoś czasu zostałam zaopatrzeniowcem,potem do tego koordynatorem i przedstawicielem handlowym. Z racji pelnionych funkcji otrzymałam do swojej dyspozycji samochód a własciwie namiastkę samochodu.Był to opel agila.Stan techniczny samochodu tragiczny.Po roku jeżdziłam citroenem .Ponieważ moja praca polegała na sprawdzaniu i kontrolowaniu obiektów oraz dostarczaniu chemii na te obiekty samochód trzymałam w garażu.Jednak wszelkie swoje prywatne sprawy załatwiałam tankując samochód za swoje prywatne pieniądze na co posiadam stosowne faktury na paliwo.Czas pracy - nienormowany.Zarobek - 1600 zł brutto.Kiedy trzeba było pracowałam od 6 rano,czasem do późna.Nie narzekałam. Narzekać jednak mogę na obietnice składane przesz Pana Prezesa. Najpierw miała być prowizja za załatwione zlecenie - nie było. Potem na moje pytanie o podwyżkę kolejna obietnica o premii na święta. Minęły święta ,nowy rok i sprawa się rozmyła.To tyle o mnie. Teraz jeszcze kilka faktów. Ja wyplatę dostawałam różnie ale blisko 10 każdego miesiąca, jednak pracownicy na obiektach czasem nawet po 20-tym. To ja byłam osobą do której bardzo często trafiały płaczące pracownice ,potrzebujące ciężko zarobionych pieniędzy.Nie prosiły o zapomogę czy pożyczkę ale o własne pieniądze. Więc moja droga fifi jeśli chcesz jeszcze podyskutować na temat firmy TPT to przedstaw się ,chociaż myślę ,że wiem kim jesteś.

fifi242@tlen.pl

wiecie co wy wszyscy poszkodowani to jakas paranoja piszecie jaki to gniadzik zly i cham a wy hm czy wy byliscie fer a ty gruba nie ogolona malpo szukasz poszkodowanych a ile kasy wyciaglas obijalas sie autem a teraz dupe trujesz ile wam pomogl tego co po nie ktorzy nie pamietaja

poszkodowani

Witam. Wszystkich poszkodowanych i oszukanych przez firmę TPT Sp. z o.o. z ul.Kopernika 15/17 proszę o zgłaszanie sie na adres meilowy poszkodowani.tpt@wp.pl. Opisując krótko czego dotyczyło oszustwo . Poszukujemy osób aby zakończyć wreszcie bezkarne działania pana prezesa.

Kiedy pracuje się w tej firmie i coś się dla niej robi pan szef G. bardzo miły ,kiedy się odchodzi jest się ostatnią świnią i szują. Panie G. niech się Pan otrząśnie bo to nie czasy PRL-u. Teraz jeśli ma się dobrych pracowników trzeba ich docenić,odpowiednio zapłacić i szanować bo jedyna prawda to ta ,że gdyby nie Pana pracownicy to nic by Pan nie miał. To ,że opuścili Pana wszyscy ,którzy robili wszystko aby wyciągnąć firmę z dna nic nie dało Panu do myślenia ? Pracy w tej firmie nie polecam ,wyzysk pracownika za którego nie odprowadza się ani składek na ZUS ani podatków. Szkoda czasu i nerwów.

zgadza się że praca na czarno brak jakiejkolwiek umowy pracuję w lipcu kilka dni i poczekam na pieniądze jeśli będą na czas pewnie dam sobie spokój ale jak będzie zwlekał z wypłatą pewnie skończy się wizytą w PIP na pewno jest to mój pierwszy i ostatni kontakt z TPT NIE POLECAM !!!!! Atmosfera beznadziejna

MARIUSZ

Właściciel oszukuje pracowników, zatrudnia na czarno, nie wypłaca wynagrodzeń, oraz oszukuje państwo

pracownik TPT - 2013-05-29 07:06:15 Szanowni koledzy ciekawe ,który z Was przychodził na czas do pracy,który z Was pokazał chociaż przez jeden dzień swojej pracy ,że zasługuje na kwotę wyższą niż 6zł. Każda z tych osób ,która napisała tutaj swoją opinię wiedziała przystępując do pracy ,że stawka godzinowa to 6 zł.Po co w takim razie zgadzaliście się na tą kwotę skoro teraz to główny Wasz zarzut ? Jeśli któryś z Was szukał pracy lżejszej od leżenia to oczywiście macie rację.Bo w tej firmie się pracuje.A soboty i niedziele ? Cóż firma sprzątająca to specyficzna praca,sprzata się wtedy kiedy klient sobie tego zażyczy przy czym od razu należy zaznaczyć,że za takie zlecenia szef wypłaca dodatkowe pieniądze,no chyba,że ktoś przyszedł do pracy tylko po to żeby "być" a robota nie została odebrana przez właściciela czy administratora budynku. W takim wypadku świadczy to tylko o Was nie zbyt dobrze bo paproki z Was a do sprzątania się nie nadajecie. Na koniec tylko dodam,że ilu ludzi tyle opinii a każdy kto odchodzi z pracy z jakiegokolwiek powodu zawsze napisze o tej firmie źle. Pozdrawiam ....pracownik firmy TPT.Jednym słowem chcesz powiedziec że kasa sie zgadza , jest o czasie , i dodatkowo płacone za exstra robote i to jest[usunięte przez moderatora] żart. Pracowałem 4 mies. i tylko raz kasa była o czasie, za każdym razem [usunięte przez moderatora] próbował mnie walnąć na 50 - 100 pln. Powtarzam ludzie szkoda nerw i czasu na tych kanciarzy z kopernika

pracownik TPT

oszukany

Były pracownik - 2012-11-16 10:29:27 Nie polecam pracy w firmie TPT SP. z o. o. która się mieści w Łodzi na Kopernika15/17. Pracodawca nie wypłacalny, wypłaty dostają tylko Ci którzy nadal pracują osoby na L4 albo które nie pracują czekają dłużej. Pracodawca lubi wyżyć się na pracowniku jak coś jest nie tak. Atmosfera panująca w tej firmie jest poniżej zera. Ten człowiek traci wszystko przez samego siebie! NIE POLECAM!POTWIERDZAM. [usunięte przez moderatora] to kłamca i oszust nie płaci ludziom za wykonaną prace, opóżnia wypłaty o pare dni, nie szanuje swoich pracowników uważa i wierzy w to że ludzie powinni go po rękach całować że mają prace i nic nie robi dla nich. W biurze siedzi wystraszona sekretarka i p. [usunięte przez moderatora]która upodabnia sie do wszechszefa jednym słowem ludzie nie wchdzcie tam nawet bo nie warto. NIE POLECAM

Gniadzio

Były pracownik - 2012-11-16 10:29:27 Nie polecam pracy w firmie TPT SP. z o. o. która się mieści w Łodzi na Kopernika15/17. Pracodawca nie wypłacalny, wypłaty dostają tylko Ci którzy nadal pracują osoby na L4 albo które nie pracują czekają dłużej. Pracodawca lubi wyżyć się na pracowniku jak coś jest nie tak. Atmosfera panująca w tej firmie jest poniżej zera. Ten człowiek traci wszystko przez samego siebie! NIE POLECAM!Jeżeli chcesz pracować za darmo to oczywiście polecam.Właściciel nie wypłaca należnych pieniędzy, oraz nadgodzin, soboty i niedziele są traktowane jako normalne dni tygodnia.[usunięte przez moderatora]cię za stawkę godzinową, która wynosi 6zł brutto za godzinę maksymalnie, natomiast przy wypłacie wymyśli zawsze jakiś preteks aby nie dostać całych pieniędzy.Umowa o pracę w tej firmie nie istnieje , pracujesz na własną odpowiedzialność czyli nie masz ubezpieczenia.LUDZIE BRONIĆ SIĘ OD TEJ FIRMY I JEJ WŁAŚCICIELA.

Zostaw merytoryczną opinię o TPT Sp. z o. o. - Łódź

TPT Sp. z o. o.
1.4/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Wólczańska 55/59
    90-608 Łódź