Opinie o ZinkPower Buk Sp. z o.o. w Niepruszewo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ZinkPower Buk Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZinkPower Buk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZinkPower Buk Sp. z o.o. w Niepruszewo

siemanko

Śmiać mi się chce z tej firmy. Tonący chwyta się brzytwy! Definitywnie brakuje rąk do pracy! Ogłoszenia po pracowników pojawiają się wszędzie gdzie mogą! Ostatnio nawet jedna z agencji posredniczących (specjalnie nie podam jaka aby jej reklamy nie robic, ale bardzo zaprzyjaźniona jest z cynkownią) proponuje premię 50 zł jeżeli przyprowadzi się pracownika produkcyjnego i 100 zł jeżeli ten nowy pracownik przepracuje 180 godzin. No śmiech na sali! Jeżeli zmieni się płaca podstawowa i warunki pracy w tym zakładzie to automatycznie ludzie do pracy sami się zgłoszą.

Placa na początek 10 zl za godzinę... BRUTTO ! Po 3 miesiacach moze 50 gr wiecej. Premie są... Od czerwca do października ale nie ciesz sie bo i tak za co tylko będą mogli to Ci odciągną.

olał ciepłym moczem

Karta multisport ci się marzy? Dostaniesz ale karte obiegu zlecenia na czarnej lub białej i do dzieła. Tempo tempo, bo klient po odbiór towaru juz czeka, bo jacus obiecał, że odebrać już może, mimo ze towar czarny na placu jeszcze leży.

opary

kiedyś tam tyrałem i dziwię się że ta firma ma jeszcze klientów.podobno ktoś z czarnej z pracowników został brygadzistą i jak to bywa w każdej firmie zmienił się na gorsze.nie dziwi mnie to,bo wszystko jest kwestią inteligencji i wykształcenia.szkoda tylko że tacy ludzie nie zdają sobie sprawy z tego,że kiedyś nie będą już pracować w tej firmie i na swej drodze spotkają tych ludzi ,których nie raz źle się traktowało a wtedy... ludzie długo pamiętają takie gęby :D

do oparty
@opary

Wiesz, tu już tylu przyszło przez okres funkcjonowania tej firmy kierowników, brygadzistów i jakoś każdemu odechciało się tu pracować. Przychodzili ze Szczecina, z Konina lub z rekrutacji na rejonie. I co się z nimi stało? Odpowiedz sobie czy pracują tu jeszcze?! NIE!! A chcesz wiedzieć dlaczego? Po pierwsze syf jak cholera, a po drugie z zarządzającym tą firmą nie idzie załapać wspólnego języka, po trzecie JZ to straszny lizus i w dodatku to on ustawia szefa zakładu. Gdzie tak jest w normalnej firmie?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ZinkPower Buk Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
adamski adam

Płaca równa made in china, a wydatki jak na zachodzie... praca w zpb=wolontariat

nie idz do roboty

nie przychodz fajki wszak mozna na hali kiedy i jak chcesz palic na kawe o ile robisz na czarnej wypijesz na bialej nie ma opcji jak klient czeka za towartem to wiksa i gaz pan kierownik juz jest i ci powie co tu robisz nie za dlugo kawe pijesz klient czeka zdaza sie ze i browar plynie ale jak przychodzi co do czego to szef z batem nad toba stoi patrzy nie wiadomo co se mysli zazwyczaj jak jest robota lato bo tak to nedza to na 4 rano ci przyjdzie robic do 14 za 50% i wiecznie biegiem bo to juz powinno wyjechac 2h temu bo za tym juz czekaja bo cos zaraz wyjdzie z pieca. lepiej idz na promocje do oszoloma albo do majstra na wykonczenowke

chętny do pracy

Odechciewa mi się przychodzić na sezon nawet tu. Jestem w klasie maturalnej i miałem w planie przyjść na 2-3 miesiące aby zarobić sobie na wakacje, ale widzę, że tylko będę poganiany, tylko zakłamywany i wykorzystywany. Dziękuję serdecznie. Mówię stanowcze nie. A ofertę pracy przez agencję to niech sobie włożą gdzieś. Serdeczne dziękuję i pozdrowienia środkowym!

suwak

za gorami za lasami za 7 morzami zyl sobie batman ktory rzadzil 2 robinami. gdy na necie wpis prawdziwy sie pojawi batman sadem kazal straszyc poslugujac sie swoimi robinami. robin jeden choc poczciwy ma juz luki od falszywej kokainy. robin 2 zaklamany nieudany i falszywy daje ludzia pusta wiare. robioc robic mowi a jak dojdzie do podwyzki to bedziecie lubi. minal rok 1 i 2 a podwyzek nie ma nadal, chyba robin gdzies je zgubil lub cos j e b n a l po omacku by miec spokuj na swyw brudnym od klamstw sumieniu. a tu niemcy za oknami, przyjechali nabrac wiary ze zpb sie oplaca choc klientow z okoliny tu nie na da. otuz kazdy z okolicy wie, ze zpb nic dobrego po za droga cena nie oferuje. batman teraz jest osrany trzesie swymi luznymi portami, co pokazac przed niemcami? towar nagle sie zjechal jednak nie kientow okolicznych lecz szczecinskich i koninskich. jaki moral z tego plynie? firma juz 3 lata po dnie plynie czy to wina pracownikow? czy batmana w czarnej pelerynie co nie czuly na uwagi propozycje, jakies zmiany dla niego kazdy z nas to hwast! batman lata tu i tam i powietrze truje nam wraz ze swymi wiernymi slogami robinami. batman w skrocie to jest taki gosc ktory racje ma miec wciaz, a robini jego glupio madrzy sludzy powtarzaja jego niczym nie poparte bzdury. teraz temat z innej bajki. gdzie kienci sa miejscowi?? U KONKURENMCJI!!!!! co za sprawa ta stoi? cena i brak checi checi. ja nie mowie tu o ludziach tylko wyzej postawionych szujach choc i tacy by sie znalezli wsrod roboli co czasami mogli by uzywac do roboty po za miesni rowniez glowy. kazdy kto ma troche checi i pomyslow co nie miara w koncu idzie z tad w (usunięte przez administratora) bo czlowiek moze sie tu starac znienic cos na lepsze ale batman i tak obojetnoscia go odeprze!! robin dlugi i niekiedy kulawy co jest ladnie p o j e b a n y co pojecia nie ma wcale jak powinno wchodzic to co czarne i wychodzic to co biale. udowodnil w swojej wierze ze dobrze dzialajaca ekipe swoimi manipulacjami r o z j e b i e. tu jednego sie oszuka tu drugiego udobrucha tu trzeciego wkoncu sie oszuka. ostatecznie co sie dzieje?? to co kiedys i bez niego znakomicie se dzialalo mialo rece i nogi teraz lezy i placze w obloki. teraz jestem juz gdzie indziej i nie straszne mi wasze puste grozne slowa. jedno tylko chce przekazac ze pan K to wielka klapa, a pan M do zarzadzania sie nie na daje. Zdaje sobie z tego sprawe ze tego wpisu jutro juz nie zastane bo usuna go bandzwoly ktore maja z tego powodu pelne przed niemcami pory. pozdrowienia dla ekipy z bialej sle pisal ten co na suwnicy jakis czas spisywal sie ;)

jack

Klapa, klapa ziomale.

No ostatnio jechałem i bida na placu. Sam biały towar leży, a z czarnego trochę bramiarzy zostawiło drobnice. No ale jakość i obsługa ma wpływ na to ile jest klientów.

Ale ja

Ale macie opinie na tej stronie ojojoj na taka to sobie chyba zasłużylicie przez ten czas co istniejecie dodac by mozna ale nic ujac

Batman i Robin

Najlepszy jest i tak Batman i robin jak lataja po hali

byly klient

Opinie na temat cynkowni są mizerne. Wiele osób zrezygnowało ze świadczenia usług przez zinkpower, ponieważ są niezadowoleni. Wiele osób jeździ tu bo musi choć im się nie podoba tu wszystko. Mało co tu nie kuleje! Ustalone terminy nie obowiązują, opóźnienia to norma, liczne niedocynkowania ( mimo, że towar pierwsza klasa), zdarzyły mi się też braki ilościowe (otrzymałem mnmniej sztuk niż przywiozlem) a reklamacja nie została uznana.

klient

Byłem klientem tej firmy w Szczecinie, niestety ja i moi pracownicy często byliśmy poniżani przez kierownika czy wagowego , a jeden tam tylko jest bezczelny. Wożę towar do innej cynkowni , moi znajomi również tak uczynili . Widać ,że Pan prezes stracił kontrolę nad firmą a klienci uciekają .

Dział Handlowy ZPS
@klient

Jaki wagowy Pana poniżał i jaki kierownik?

Marcin K. . Jak będziesz dalej wpisywał bzdury które tu piszesz to ( i nie tylko tu ) to już niedługo wszyscy sąsiedzi, znajomi , pracownicy firmy gdzie teraz pracujesz będą wiedzieć jakim jesteś szują .

anty

Firma dno. Nie polecam

anonim 3

to chyba dawno nie byleś koło tej firmy bo ja akurat tam często jestem choć już nie pracuje i niestety ale bhp jest cały czas przestrzegane bo wszyscy w kaskach chodzą nie ma wyjątków a co do wynagrodzenia to chyba jesteś gościem z pierwszej lepszej łapanki i tylko głupoty wypisujesz. a ludzie przez Antidotum są zatrudnieni przez pierwsze 3 miesiące jak się sprawdzą to dostawają umowę normalną od pracodawcy. A w Amazonie dostaniesz 1400 zł i umowę na 3 miesiące po 3 miesiącach podziękują i szukasz dalej pracy.

miki fiki
@anonim 3

To idz przez antidotum pracuj na umowę zlecenie! Miesiąc dwa i jestes zbędny, robią pa pa. Pamietam jak w ubieglym roku przewinęło sie ponad 30 osób z agencji na miesiąc może dwa i zostało zatrudnione 4. Bajki piszesz. Dobrze znam realia. Słyszałem rozmowę marka z prezesem i antidotum zarabiało na godzinę od jednej głowy okolo 3 zl. Ludzie z agencji nawet za nadgodziny czy za spboty nie mieli wiecej płacone. Jak niby tą firmę tak rewelacyjnie wspominasz to przyjdź zatrudnij się przez agencję antidotum na umowę sieciową i przynieś do domu 1300 zł. Utrzymaj rodzinę za takie grosze to przebije ci piątkę i dostaniesz uznanie, no chyba, że jesteś na garnuszu mamisi i pracujesz tylko na swoje przyjemności, wtedy 1300 na bank ci starczy a i jeszcze dołożysz za 100 zł, bo ostatnio na stacji paliw taniej. ciesz się, że drogiego węgla nie musisz kupować do celów grzewczych, bo byś biegał jak większość pracowników i zbierał po hali deski, palety i inne gów.na, które w piec idzie włożyć, aby ciepło w tyłek rodzina miała.

piotrek
@miki fiki

Masz rację. Ogólnie opisując to firma sobą reprezentuje totalne dno, w dodatku jest nieudolnie zarządzana.

piotrek

ricardoo
@miki fiki

Niedługo ludzie nasrają na tą firmę. Albo kopną cie po sezonie w tyłek, albo zapier...dalasz na smieciowej umowie danej przez agencję pracy.

Duża firma? Ponad 20 robili na zmianie to wg ciebie dużą firma? Lepiej iść do Amazon za podobne pieniądze, dostaniesz obiad, pracujesz tam 4 dni w tygodniu a nie jak w cynkowanie 6. Cynkowanie to totalny wyzysk. Zatrudniają tu tylko przez agencję Antidotum na umowę zlecenie. O kodeksie pracy i bhp to możesz zapomnieć. Ludzi traktuje się tu jak popycha czy do napędzana wynagrodzeń biurowych

Domuenty rekrutacyjne tj. cv + list motywacyjny należy przesłać na praca@cynkownia.com

majki

Ale palet naginelo na 2 zmianie! Ciekawe kto uzupełni brakującą ilość. Nich ci co biorą je na opał lepiej sobie węgla kupią zamiast kraść drewno.

Zostaw merytoryczną opinię o ZinkPower Buk Sp. z o.o. - Niepruszewo

• Jak się pracuje w ZinkPower Buk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZinkPower Buk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZinkPower Buk Sp. z o.o.?

ZinkPower Buk Sp. z o.o.