Opinie o ZinkPower Buk Sp. z o.o. w Niepruszewo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ZinkPower Buk Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZinkPower Buk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZinkPower Buk Sp. z o.o. w Niepruszewo

kolego powinienies zgłosic sie do psychologa bo masz problem z sobą nikt ci krzywdy tu nie zrobił ani pracownicy ani kierownicy po prostu nie chciało ci się pracować tylko kapować na wszystkich dobrze że cię tu już nie ma powodzenia ci życzę.....

Byłypracownik
@pracownik

kolego ? jak już to powinno zachować jakąś formę grzecznościową ale i tu nie umie się Pan zachować poza tym "kolegów" mógłbym policzyć na pięciu palcach jednej dłoni z którymi można było porozmawiać, jak bym nie chciał pracować to nie aplikował do tej firmy, kapować tak od pierwszego dnia pracy ? Jak się Panowie zachowujecie do innych tak robią inni do Was. Chalo Panie/Pani Moderator i dobrze Pan / Pani zrobił mam "kropka w kropkę" spisane przed interwencją. Przyjemności. Pozdrawiam.

dość

ten oddział nie powinien istnieć a już ten co kieruje zmianą, po co on wogóle tam jest skoro dopuszcza żeby pracownik z kwasów wrzeszał na innego i łapami wymachiwał.

Leszek
@dość

Możesz zdradzić coś więcej o atmosferze w Zinkpower? Jak jest na innych oddziałach? Będę wdzięczny za komentarze.

gazet nad gazerami

pracowałem tam 1.5 roku i nie było mi tam zle.wiadomo w tych czasach jest różnie ale ja nienarzekalem ludziska.ekipa kasa kadra w porządku.jak ty jesteś w porządku to ktoś i dla ciebie jest w porządku.pozdro

gazer nad gazerami
@gazet nad gazerami

miało być gazer ????

Tymon

Niektórzy maja pod górę do pracy. A może ktoś dla zabawy pisze takie denerwujące opinie?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ZinkPower Buk Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
ROZKOSZ

JA MOGE POWIEDZIEĆ Z WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA ŻE NIKOMU NIE POLECIŁBYM TEJ FIRMY .LUDZIE TRAKTOWANI SĄ JAK MASZYNY MASZ ROBIĆ WIĘCEJ I WIĘCEJ .PRZYCHODZĄ NOWI PRACOWNICY TO "STARZY" CHAPACZE DOBIERAJĄ SOBIE DO PAR TAKICH DELIKWENTÓW A OSOBA KTÓRA ZASŁUGUJE NA WIĘKSZE PIENIĄDZE JEST ODSTAWIONA NA BOK .JEŚLI ZAPYTASZ DLACZEGO NIE ZOSTAŁEŚ RÓWNO POTRAKTOWANY TO ODPOWIEDŹ NIE JESTEŚ SAMODZIELNY JEST IDIOTYCZNA !!!! CHŁOPAKI TO CO ZARABIAJĄ MAJĄ ZA NADGODZINY I ""PREMIE"" KTÓRE PRZYZNAJE RZEKOMO W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI ALA BRYGADZISTA A PÓŹNIEJ KIEROWNIK .NO I NA KOŃCU MUSZE WSPOMNIEĆ O URLOPACH NA ŻĄDANIE -PARANOJA W TEJ FIRMIE PROSISZ SIE POWTARZAM PROSISZ O WŁASNY URLOP KTÓRY ZRESZTĄ CI SIE PRAWNIE NALEŻY. JEDEN DZIEŃ L4 I MASZ PO PREMI W JAKIEJ FIRMIE TAK JEST??? TU JEŚLI CHOROWAĆ TO LEPIEJ DO KOŃCA MIESIĄCA BO I TAK PREMI BRAK .

@ROZKOSZ

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję ze kompletnie nie odnajdujesz się w grupie ponieważ koledzy wola "dobierać sobie w pary" (jakkolwiek to brzmi) nowych pracowników a Ciebie "odstawiaja na bok". Widocznie ludzie Cię nie lubią. Wnioskuję tez ze chciałbyś na 21 dni roboczych w miesiącu mieć 15 "urlopu na żadania" a na pozostałe 6 L4. Chłopie od ukończenia szkoły przez 10 lat byłem tylko raz na L4 i nie było mnie 3 miesiące (zabieg - kolano) a dla Ciebie najważniejsze to żądania i L4 i jeszcze 5000 co miesiac na konto może byś chciał? L4 na jeden dzien hahah? Jak się jest (usunięte przez administratora) to się lata z katarkiem po L4. Najlepiej odrazu połóż się do trumny.

Nkkkjh

Coto za (usunięte przez administratora) pisał??! Raz był tylko na zwolnieniu ha ha. Dobry robol,tyraj chłopie dalej he he. Ale koło ha ha

Edyta

@Zeus, nie musisz zgadzać się z opinią innych użytkowników, przy tym jednak nie musisz kierować w stosunku do nich negatywnych określeń. Może po prostu warto, żebyś zdecydował się przedstawić własną opinię o swojej współpracy z ZINKPOWER NIEPRUSZEWO. Jakie stanowisko zajmujesz w tej firmie i jakie warunki są mu przyporządkowane?

Wiedzmin

W każdej firmie znajdzie się jakaś czarna owca nie oszukujmy się w naszej też się taka znalazła ja osobiście jestem zadowolony z pracy i z kierownika zmiany B ludzie ogarnijcie się wszyscy pracujemy na to żeby zarobić tak czy nie ? A nie żeby kapowac jeden na drugiego !!! Nie na tym to polega psuje się atmosfera przez to w pracy wiadomo że kierownik zmiany zawsze będzie zbluzgany za pracownika ale czy zawsze jest winny NIE !!! Nie jesteśmy dziećmi !!! Wielki szacunek dla kierownika zmiany B bo to on za nas (usunięte przez administratora) nastawia i zbiera ciegi !!!

Zeus
@Wiedzmin

Wazeliniarz z ciebie jakich mało

Edyta

@anonymous, dobrze, że odczuwasz zadowolenie ze współpracy z ZINKPOWER NIEPRUSZEWO. Ważne jednak, żebyś podzielił się z innymi użytkownikami forum, tym co bezpośrednio na nie wpłynęło. Twoja wypowiedź zainteresuje innych użytkowników tego forum.

Edyta

@Wiedzmin, jesteś zadowolony ze swojej współpracy z ZINKPOWER NIEPRUSZEWO. Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej? W jaki sposób pracodawca docenia Twoje zaangażowanie? Oferowany Ci jest jakiś system premiowy? Jeżeli tak, to jakie warunki musisz spełnić, żeby otrzymać premię w tej firmie?

@Edyta

nie wiedźmin, ale jestem zadowolony!

Edyta

Jakie kwestie Waszym zdaniem warto poruszyć na tym forum? Czy osoby aktualnie zatrudnione w ZINKPOWER NIEPRUSZEWO zdecydowałyby na opisanie jak po nowym roku prezentuje się to przedsiębiorstwo? Może warunki zatrudnienia uległy zmianie? Zachęcam do wznowienia dyskusji o tym pracodawcy. Wszystkie uwagi przez Was pozostawione będą ważne z perspektywy osób planujących współpracę z ZINKPOWER NIEPRUSZEWO w przyszłości.

Edyta

@Wiktor, w sprawie jakiego stanowiska byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej? Rozumiem, że miesięczne wynagrodzenie Ci nie pasowało. Jakie jeszcze warunki zostały Ci zaproponowane podczas rozmowy? W oparciu o jaką umowę miałbyś współpracować z ZINKPOWER NIEPRUSZEWO?

Edyta

Na https://www.zinkpower.com/pl/kariera.html nie ma wprawdzie wyszczególnionych ofert pracy, jednak widnieje informacja o możliwości aplikowania do ZINKPOWER NIEPRUSZEWO. Czy ktoś z Was w ostatnim czasie został zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie są Wasze wrażenia?

Wiktor
@Edyta

Byłem na rozmowie i powiem szczerze żadnej rewelacji nie ma najgorsze jest to ze pracujesz tak jakby na dworze bo tam niema ogrzewania no i ta stawka godzinowa nie dla mnie niestety

brook

chłopaki powiedzcie mi pracuje ktoś jeszcze z tych którzy są od samego początku??? (usunięte przez administratora) ekipa !!!słyszałem że nawet imprez integracyjnych nie macie??? za tą prace którą wy wykonujecie należy wam się naprawdę szacunek i o wiele większe pieniążki .nadal jest 13 zł brutto???

Edyta

@Vip, możesz opisać to wszystko jaśniej? Skoro, masz nad sobą brygadzistę to raczej mu podlegasz i musisz wykonywać polecenia, tak? Dlaczego nie polecasz? Rozumieć mam, że t praca dla osób które są wstanie się podporządkować? Wyjaśnij.

Vip

W tej firmie albo grasz z brygadzista i przynosisz mu kiełbaski albo jestes traktowany ze wszedzie musisz robic a jak powiesz ze nie to masz pewny wylot nie polecam

Ta firma to porażka. Brak ludzi, brak narzędzi a tony chcą... jakaś paranoja.

Czy w tej firmie w biurze pracuje jeszcze pan Jacek? Chodzi mi o tego mądrale co układa plan produkcyjny na 120%. Sam osobiście to słyszałem jak prezesowi się tak chwalił. Ludzie aby go zrealizować muszą zapier... zapier... i jeszcze raz zapier...dalać! Tu przychodząc do pracy musisz mieć świadomość, że pracujesz na najniższej krajowej na umowie zlecenie. Pracując tu musisz mieć 6 rąk i 4 nogi i najlepiej abyś przerobił 1.5 tony na godzinę, robił od rana do wieczora czy na drugiej zmianie od południa do późnej nocy. Sobota to obowiązkowy dzień pracy, a spróbuj nie przyjść. Co do premii to dostają głównie przydupasy. Uwaga na donosicieli. Jednym z największych kabli tego zakładu to Długiiiii. Ten pracownik to z byle czym idzie się spowiedzi, bo myśli, że jakieś szczególne względy sobie wyrobi... NIE POLECAM TEJ FIRMY

Adrian

Ostatnio pojawiają się na różnych portalach ogłoszenia za bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, czytaj 13 zł brutto na godzinę - podatek. Umpwa zlecenie czyli najpopularniejsza śmierciówka. Praca tylko na sezon. Na jesień jesteś kopnięty w du#pę. Średnia ocen na forum mówi sama za siebie. Prędzej bym polecił pracę w Amazonie niż w ZPB.

Co to jest

Dla panującego tu pana M. powiedzenie typu: przyjście pracownika do pracy w sobotę jest dla niego nagrodą to coś jest tu nie halo! Bo ktoś dostanie 150 zł do wypłaty więcej to ma być dla niego nagroda? Śmiech od ucha do ucha.

klijęt

Co za fatalna obsługa towar jest przyjmowany z wielką łaską , pracownicy przyjmujący towar zamiast przyjmować go to po kontach bawią się telefonami jak by nie wiedzieli po co idzie się do pracy prze ciesz ludzie stojący w kolejce dają im pracę .

Zostaw merytoryczną opinię o ZinkPower Buk Sp. z o.o. - Niepruszewo

• Jak się pracuje w ZinkPower Buk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZinkPower Buk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZinkPower Buk Sp. z o.o.?

ZinkPower Buk Sp. z o.o.