Opinie o ZinkPower Buk Sp. z o.o. w Niepruszewo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ZinkPower Buk Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZinkPower Buk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZinkPower Buk Sp. z o.o. w Niepruszewo

kaczy

Tony, tony, tony. Tu nie liczy się człowiek, tu liczy podsumowanie dnia i wykonanie planu. Po trupach, ale trzeba ułożony plan wykonać na 120 %. (usunięte przez administratora)

hirek

Ilość firm, które zlecaly usługi cynkowania i zrezygnowały można liczyć w dziesiątkach. Firmy odchodzą z bardzo prostego powodu- jakość i długi czas wykonywania usługi. No ważnym aspektem jest cena...

wlkp

Flano w Buku jest 7x160x3

lelek

(usunięte przez administratora) Przychodzili tu różni kierownicy zmianowi z różnych innych cynkowni i po tygodniu odechciewalo im się tu siedzieć. Tu liczy się tylko tonarz, nie liczy się człowiek i stwarzane mu warunki pracy. Ogloszenia z antidotum nawet nie ściągają, non stop możesz przyjść do pracy, bo rotacja taka, że szkoda opisywac. Tu dobrze mają osoby, które jest się w stanie policzyć na palcach jednej ręki!

am

Ta twoja wypowiedź niby z Polimexu z Siedlec to nic innego jak osoba z Zinkpowera próbująca opisać, że gdzieś indziej jest podobny chaos. Mnie nie obchodzi to co dzieje się po drugiej stronie kraju i ten z konkurencyjnej cynkowni też ma to gdzieś co się dzieje w Buku. (usunięte przez administratora) To bardziej realne było by gdybyś (usunięte przez administratora)napisał, że jesteś z Kurowa, Rydzyny lub Obornik, ale pracowników z tych zakładów nie interesuje polityka ZPB. Ich tylko cieszy fakt, że w związku odpływem naszych klientów oni mają więcej roboty...

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ZinkPower Buk Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
zenon

(usunięte przez administratora)Wypłata mizerna, atmosfera w pracy nędzna, warunki pracy koszmarne. Osoby na stanowiskach oderwane od rzeczywistości, (usunięte przez administratora) Zakład z pozoru niby nowoczesny, a na wszystkim się szczędzi.

długi

Domyślam się, że w wypowiedziach powyżej chodzi o pana(usunięte przez administratora)Jesli tak to zgadzam sie w 100 % z tym co jest opisane. Dodam od siebie, że straszny wpływ wywiera na kierownika zakładu.

Możesz robić i robić i robić i robić a i tak na 10 wypłata taka, że żal tyłek ściska. Brak słów

wąski

O następny się zwolnił i chce wylać swój żal i niezadowolenie z pracy i współpracowników

antidotum

Będą poszukiwać ale na śmieciowej umowie zlecenie przez agencję Antidotum. Miesiąc i nastepni, miesiąc i nastepni, taka jest polityka zakładu. Nie licz na to, że jak będziesz agencyjny to że długo tu zagrzejesz miejsce. W dodatku praca za najniższą krajową i zero dodatku za nadvodziny. W ubiegłym roku przewinęło się około 30 agencyjnych i zostawili może z 5 lub 6. Bardzo duża rotacja ludzi. Związane jest to z koszmarnymi warunkami pracy i jiskimi placami. W dodatku z pewnym zarządzającym nie idzie wytrzymać. Jak nie wierzysz to przyjdź na miesiąc, przekonaj sie i wyrób sobie zdanie o cynkowni. Jest to praca dla osób mało ambitnych i to najlepiej na krótki czas. Wiecznie będziesz słyszał, że mało zrobione. Od taka mentalność.

Ty ale glupi jestes, ze chcesz tu przyjsc do pracy

Arek

No nie mów, że za najniższą krajową lub 100 zł więcej bedzie Ci się opłacać jeździć ok 30 km do pracy! Mogę podać Ci adres firmy odległej od Ciebie o połowę mniej km i dostaniesz blisko 20 zł na godzinę na start.

@Arek

Jeśli to mozliwe to możesz napisać. proszę o kontakt: hubi.942@wp.pl Po prostu skończyłem właśnie szkołe, kończe matury i nie wiem kompletnie gdzie iść a w Grodzisku trzy firmy na krzyż i żadna nie chce mi odpowiedzieć :/

Hubi

Nie mówili mi o konkretnym stanowisku tylko miałem coś ładować na samochód. Ale dzieki za odpowiedź, na pewno wezme to pod uwagę :)

Aga
@Hubi

Coś mylisz ,unas przez ANTIDOTUM przyjmują.

Hubi

Witam wszystkich. Dostałem propozycję pracy w tej firmie i chciałbym się wiecej dowiedziec o niej. Czy się opłaca czy nie ? Tym bardziej czy opłaca się dojeżdzać z Grodziska Wlkp ? Proszę o odpowiedź.

do hubi
@Hubi

Daj sobie spokój z tą firmą. 11 zł na godzinę brutto-podatki. Przez okres próbny nic premii, a po okresie premia albo jest albo jej ni ma... Tu był jeden z Grodziska w ubiegłym roku i obiecywali mu złote góry, siedział każdy dzień dłużej i ani złotówki nie dostał więcej. Poszedł (usunięte przez administratora) i z tego co wiem to dostaje teraz jak na warunki w Polsce konkretne pieniądze. A na jakie stanowisko Ci proponują przyjść?

Słyszeliście, plotka niesie się szybciej po zakładzie niż internet po sieci. BĘDĄ PODWYŻKI!!!!!

Usuwanie niewygodnych opini to norma. Co to za forum jak nie można tu wypowiedzieć się na temat zakład u pracy? Po prostu jedna zasada-to co nie jest wygodne trzeba usunąć. Praca w koszmarnych warunkach. Brak wszystkiego co potrzebne do wykonywania swoich zadań, już o rękawicach ochronnych na dłonie nie wspomnę...

pracuś

ale cisza na forum zapanowała.(usunięte przez administratora)żyjemy w wolnym kraju i mamy wolność słowa. nikt tu nie kłamie, nie oszukuje-poprostu pisze jak jest, co go boli. widzi tą nieudolność.

maciek

moi drodzy, jeśli chcecie aby robota była to jakość świadczonych usług musi się znacząco podnieść. już zapomnieliście ile reklamacji na kaszę było? a do czego niby są handlowcy??? od siedzenia w ciepłych pomieszczeniach za biurkami??? Niech ruszą swoje szanowne cztery litery i objadą wszystkie firmy w rejonie wręczając prospekty reklamowe, w końcu pensje za coś biorą...

beniu

Dajcie sobie spokój z tym zakładem pracy. Sama podstawa wynagrodzenia to totalna porażka, nadrobić tu jedynie można premia i nadgodzinami, w przeciwnym razie nie utrzyma rodziny za 1300 do ręki. Na stronie antidotum cały czas jest zamieszczone ogłoszenie, że potrzebują na umowę śmieciową. W tym roku widać, że z robotą będzie kiepsko, ponieważ wiele firm odeszło gdzie indziej.

cześć

Roboty nie ma i nie będzie z prostych przyczyn. Sporo klientów uciekło, ponieważ jakość drastycznie spadła i obsługa klienta. Sami możecie to dostrzec. Jakiś miesiąc temu był właśnie tego typu komentarz dodany i bardzo szybko został usunięty (zapewne ten też zostanie), ponieważ opisywał prawdę.

ah

Co tam warunki racy, gdzie jest robota ! W zeszłym roku o tej porze już się kręciło. Jak tak dalej będzie ,czas szukać pracy za miedzą.Bez nad godzin nie utrzymamy rodzin

Zostaw merytoryczną opinię o ZinkPower Buk Sp. z o.o. - Niepruszewo

• Jak się pracuje w ZinkPower Buk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZinkPower Buk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZinkPower Buk Sp. z o.o.?

ZinkPower Buk Sp. z o.o.