Opinie o ZinkPower Buk Sp. z o.o. w Niepruszewo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ZinkPower Buk Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZinkPower Buk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZinkPower Buk Sp. z o.o. w Niepruszewo

ahmed

wiele opini specialnie usuwanych ze względu na prawde zawartą w komenarzach. prawda boli i w oczy kole! ktoś chyba nie chce aby prezes wiedział co cię w tym(usunięte przez administratora) dzieje. Jednym słowem praca w koszmarnych warunkach

zinkpower ma najniższe lub jedne z niższych stawek płacowych w całej strefie przemysłowej. pracownik, który jest związany od początku z tą firmą żeby miał 11,50 brutto na godzinę to chyba jakiś absurd!!!! (usunięte przez administratora) w każdym tego słowa znaczeniu!!! chcesz być kolejnym (usunięte przez administratora) to zapraszam, lada moment ruszy nabór przez agencję antidotum

Pracownik związany od początku nie ma 11.50.

jan

w tej firmie jest naprawdę ciężko niema co ukrywać ale na szczęście powstają nowe firmy i lada moment ludzie zaczną odchodzić a wtedy się oczy otworzą co niektórym ja osobiście żałuje decyzji ale mam nadzieje że niedługo dostane odpowiedź pozytywną i wtedy napisze troszkę więcej :) na razie cisza

Filippo

5 tyś to dostają biurowe darmozjady

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ZinkPower Buk Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
do macieja

Da Pana Macieja będzie specialna stawka 500%. Przyjdz do cynkowni za 10 zł brutto/godzinę to zobaczysz czy za 1300 do ręki utrzymasz rodzinę. Plac pusty i lada moment robta stanie i kliena będziesz witać z owartymi rękoma

5 tyś to zobaczysz za 2-3 miesiące pracy z nadgodzinami i sobotami chyba

dzidek

5 tyś. ale brutto.

cynkoza

Ale dobrze że były te bony na święta to się wyrównało.....

cynkoza

Wypłata to porażka za tyle nadgodzin!!!

Kasa

Kiedy te podwyżki obiecane???

anymaniak

Ale dziś wiało w robocie!

ktos

popieram cie w 100%

ludzie jak wam się tu nie podoba to droga wolna są inne firmy które płacą złote kokosy kto was siłą trzyma???jeśli się pracuje to premia jest i głupot nie gadajcie !!!a za przyjście do pracy i ściemnianie 8 godzin chcielibyście po 5 tysięcy??? dziwie się że narzkacie. Pracowałem w gorszych fimach i bywało raz tak raz tak ale zawsze znalazły się jakieś osoby którym to nie pasowało . w dzisiejszych czasach ciężko o robote więc szanujcie ją i cieszcie się że ją macie ja wiem co to jest niemieć roboty przez długi czas :( jeszcze raz koledzy zastanówcie się !!!

przypadkowy
@pracownik

za 5 tysięcy to byście mieli naprawdę kolejkę chętnych . netto oczywiście

Janek

Układy z ANTIDOTUM nic nie pomogło! Od początku października miało po 10 osób agencyjnych przyjść na każdą zmianę i co??? Nici z planu...

sieczkarnia

Zbieranie złomu po rowach samo zdrowie. Każdy były pracownik będzie żle pisał o swojej byłej firmie

Kosiarka

Dla potencjalnego pracownika to firma bez przyszłości:niskie zarobki,bardzo złe warunki pracy(pył,dym,hałas),ciężka praca fizyczna,brak ogrzewania zimą,problemy z urlopami i z załogą,która zmienia się jak rękawiczki.Praca ponad siły często po 10godz.(usunięte przez administratora)Nie polecam.Jeśli ktoś na prawdę nie może znaleźć pracy,to tam jest jego ostatnia deska ratunku,choć osobiście lepiej siedzieć w domu i zbierać złom po rowach,szkoda zdrowia ,a ono jest najważniejsze.

Jarząbek

I kto to pisze, pracownicy zmiana A na zmianę B. Po wymienionych osobach . To zmiana B pisze na zmianę A. Ani słowa o zmianie B. Wniosek czyli musimy pracować bo mamy rodziny i będziemy opisani na goworku wiadomo przez kogo .

flałers

jeden jedyny się zwolnił

KLIMASZESZ

Skoro wypłata ma być do 10 to jest i nie wypisuj bzdur bo zawsze ją masz na czas, a jak Ci coś ne pasuje to zwolnij się. (usunięte przez administratora)

pablo

Panowie, a co wiecie moze o odziale w Szczecinie, mam isc na rozmowe i niewiem czy to nie jest strata czasu :D jak te zarobki wygladaja troche dokladniej ? :D

Zostaw merytoryczną opinię o ZinkPower Buk Sp. z o.o. - Niepruszewo

• Jak się pracuje w ZinkPower Buk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZinkPower Buk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZinkPower Buk Sp. z o.o.?

ZinkPower Buk Sp. z o.o.