Opinie o ZinkPower Buk Sp. z o.o. w Niepruszewo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ZinkPower Buk Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZinkPower Buk Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZinkPower Buk Sp. z o.o. w Niepruszewo

Nikodem

Pijaństwo w tej firmie i góra to toleruje, bo jak m.a. wypier...doli połowę załogi to kto mu będzie robił? Chyba, że elegancik - karierowicz z biura tyłek ruszy aby rączki pobudzić i trochę na hali zmarznąć, w co wątpię.

wodzu

Widać, że panu Markowi się nudzi, śledzi w miarę na bieżąco wpisy i te nie wygodne każe usuwać administratorowi.

Część ludzi przychodzi do pracy aby pracować, a część ściemnia. Najgorsze jest to, że najwięksi ściemniacze, którzy się opiepszają i robotę mają w tyłku to nie wylecą, a ci którzy przykładają się do roboty, siedzą cicho to najczęściej wylatują.

Ciekawi mnie jedno. Mianowicie dlaczego usuwa się tu komentarze i cenzuruje wpisy? Czyżby prawda bilała? Czyżby ktoś się bał, że prezes zobaczy to czego nie powinien przeczytać? No tak, potem zada niewygodne pytanie i jak tu wybrnąć? MIEDZYZDROJE 2014

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ZinkPower Buk Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
były

(usunięte przez administratora)a poziom zarządzania produkcją i zakładem pozostawia wiele do życzenia.

andrzej

Jeszcze tak absurdalnych decyzji podjętych nie widziałem w życiu. Na każdym kroku brak profesjonalnego zarządzania.(usunięte przez administratora). Ogłoszenie a antidotum wisi non stop. Każdy wie co to za firma i jakie są fatalne warunki pracy tu.

gość

witam mam małe pytanko.mianowicie dlaczego zwalnia się osoby pracujące (w taki czy inny sposób)a osoby które biorą wolne bez zgody,nie zostają nadgodzin a do tego na wszystko kładą .... pracują nadal??? jest w tej firmie jakaś zasada???czy tylko przypadkowe osoby są tymi "wybranymi" ?

gość

tak tylko dlaczego osoby które dostają nn lub porzucają prace po jej rozpoczęciu są traktowane jakby nic się nie stało??? przecież to POŻUCENIE STANOWISKA PRACY i jeśli się dobrze orientuje grozi to zwolnieniem dyscyplinarnym czyż nie tak????no chyba że są tam jakieś układy z przełożonym ???

pracownik zinkpower

ludzie jeśli wam tu tak źle to dlaczego nie idziecie gdzieś indziej ??? ja tu pracuje już długo i nie narzekam ! jeśli pracujecie to pieniądze są i to nie małe więc głupot nie gadajcie.zasada jest prosta pracuj uczciwie to i uczciwie zarobisz a nie graj w kuli! lekko coś cie zaboli i zaraz L4 ja tą prace szanuje bo nie jest tak źle!!!

(usunięte przez administratora). Każdy robi kompletnie wszystko co mu się podoba i nikt nie ma kontroli nad tym, bo kierownicy zmianowi mają dyscyplinę gdzieś, dla takiego liczy się tylko pensja.

zenon

Omijajcie tą firmę jak się tylko da. Wyzysk pracowników na zorganizowaną skalę.

bob

Dobrze, że znalazłem sobie inną robotę. Teraz mam spokój, czyste stanowisko pracy a nie tak (usunięte przez administratora)No i co najwazniejsze, wypłata o wiele wyższa, bo te grosze nie starczają od wypłaty do wypłaty.

kacper
@bob

No ja też szukam innej. Byłem już na kilku rozmowach i teraz czekam na odpowiedzi. W cynkowni wogóle nie dba się o pracownika, nie liczy się z nim, poprostu masz(usunięte przez administratora). jak wół roboczy, bo dla handlowców liczy sie tylko wysoka pensja od sprzedaży, a dla kierownika najważniejsze są słupki i tabele. Nie tędy droga. To ludzie pracują na efekty końcowe i nie można ich eksploatować do granic wytrzymałości. Nie tędy droga. Nikomu nie polecam (usunięte przez administratora)

Dostałem ubrania tak nędznej jakości, że po miesiącu są już do wymiany, a każdy z przełożonych ma to gdzieś. Ich obchodzi tylko ilość, ilość i ilość. (usunięte przez administratora)

zenon

Ty się ciesz, że chociaż dostałeś ciuchy. Tu są tacy, co nie dostali i pracowali przez długi czas w swoich. Tu nie możesz doprosić się o rękawice, nożyce i farby na zaprawki a co dopiero o ciuchy... rób lepiej w tym co masz, (usunięte przez administratora)tylko tony sie liczą. Człowiek i jakość to drugorzędny temat...

Jak idziesz gdzieś szukać pracy i w cv masz wpisane zinkpower, to najczęściej słyszysz od innych same złe rzeczy i opinie. No niestety, na coś takiego zapracowal sobie zakład, a do tego doprowadziło w dużej mierze kierownictwo i pracownicy biurowi.

glutpower

Ta firma to totalna porażka. Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk.

Jacek Zawada

Robić, robić i nie marudzić. Jesteście tu po to aby szarpać jak (usunięte przez administratora) a nie wypisywać co wam żywienie sie podoba. To wy pracujecie na reputację firmy, a na dzień dzisiejszy tragicznie ona wygląda.

niki nick

Napisz jeszcze z dwa trzy posty krytykujące kierownictwo i mega duży handlowy i zostanie zwołane zebrane i każdy zostanie postraszony, że sprawa wyląduje na policji. Jakim prawem? Czy tu ktoś kogoś pomawia? Czy tu ktoś pisze nieprawdę? Tu same prawdziwe sytuacje są takie omawiane i opisywane, a że brak kompetencji zarządzających widać na każdym kroku to już inna sprawa.

majki

Plan × norma × ilość, plan × norma × ilość, plan × norma × ilość. Wtedy jak to wykonasz to może co niektórzy będą zadowoleni i nie będą kręcić nosem.

niki nick

Średnia opini mówi sama za siebie. Widać, że rewelacji nie ma.

niki nick

Ja proponuję kompletnie zlikwidować na goworku konto dla wpisów Zinkpower Buk. Wtedy kilka osób biurowych, kierownictwo mogło by wypisywać super opinie i dawać max ocene. Dlaczego Szczecin i Wielkopolska nie ma opinii? Bardzo prosta jest odpowiedź, mianowicie panuje tam znacznie lepsza atmosfera w pracy, zarządzają tam kompetentniejsze osoby, a człowiek to nie robot i za swoją pracę jest należycie wynagradzany. Buk to wręcz odwrotnosc tego co można zaobserwować w innych zinkpowerach.

prawda

Co ty za bzdury wypisujesz i czemu czepiasz się tego człowieka. Przecież on nie ma nic wspólnego z nami. Zazdrościsz mu czegoś ? Po co się więc przyjmowałeś do pracy fizycznej w cynkowni ? Przecież on nie jest od oglądania co jest na placu tylko od handlowania. Z tego co mi wiadomo to handlowcy układają propozycję, a kierownicy układają plan, więc tu też bzdury piszesz...może patrz bardziej na siebie...

Zostaw merytoryczną opinię o ZinkPower Buk Sp. z o.o. - Niepruszewo

• Jak się pracuje w ZinkPower Buk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZinkPower Buk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZinkPower Buk Sp. z o.o.?

ZinkPower Buk Sp. z o.o.