Opinie o Bs Steel Sp. z o.o. w Stęszew

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Bs Steel Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bs Steel Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bs Steel Sp. z o.o. w Stęszew

FantomDark Nowy wpis

Czy na pakowanie przyjmą dziewczynę? Słyszałem że potrzebują. Jak wygląda tam praca i czy kobieta da radę?

Czy urlop w Bs Steel Sp. z o.o. jest płatny 100%?

F Nowy wpis

Firma nie zbyt mądrze prowadzona W biurze ludzie wyśmiewają pracowników z produkcji Na produkcji jeśli nie masz układów to nie zarobisz Jeden brygadzista rozdaje prace na podstawie „kto mu głębiej w (usunięte przez administratora)wjedzie ten dostanie lepsze” a on sam tylko jeździ wózkiem elektrycznym i udaje ze coś ważnego robi. Pozostali brygadziści tańczą pod dyktando szefowej. Jedni się podlizują drudzy się nie wychylają i tak są bici po głowie. Ludzie pracują w soboty sporadycznie (No chyba ze jesteś tym wyżej postawionym u tych co trzeba to nawet w niedziele możesz przyjść) Wtedy to zawsze praca się znajdzie ( zależy ile drożdżówek przyniosłeś brygadziście) Na produkcji taka atmosfera ze każdy na każdego jedzie Nie polecam w/w firmy Zero perspektyw i zero jakiejkolwiek szansy na rozwój

Czy firma Bs Steel Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Bs Steel Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Nie polecam tej firmy totalne (usunięte przez administratora) Zaczynajac od spawalni zero atmosfery porobiły się grupy każdy każdemu (usunięte przez administratora) rąbie brygadzista o ile wgl można go nazwać brygadzista jeździ tylko na wózku i potrafi trąbić... Dogadać się z nim nie idzie jak by język w nosie miał.... Nie mówiąc już o zapachu jaki wydziela się z szatni po jego kąpieli... każdy jest fałszywy... kierowniczka zero zarządzania firma jak coś dobrze idzie wszystkich chwali a jak zle ma minę jak by jej ktoś na odcisk nadepnął fałszywa nie dotrzymuje słowa same negatywy.. kończąc na malarni o ile można to nazwać malarnia tam to jest dopiero cyrk królewny zamiast pracować robią sobie zdjęcia każdy musi za nich robić a one chodzą jak by nie wiadomo kim były nie polecam nikomu tej firmy... Dnoooo!!

Barbara

A czy pracodawca nie może wpłynąć w jakiś sposób na polepszenie atmosfery pracy w firmie? Czy takie problemy były w ogóle do niego zgłaszane? Można liczyć na jego wsparcie w konfliktach pracowniczych?

Franko
@Barbara

Były zgłaszane i są ignorowane. Człowieka jak szmatę traktują. Prezes o ile można tak go nazwać nawet nie zapewnił kurtek przeciwdeszczowych. Nie można liczyć na wsparcie w konfliktach.

Jolanta
@Franko

Czyli pomiędzy pracownikami panuje prawo dżungli? :( A ktoś o zapotrzebowaniu na te kurtki mu może wspominał? Może tu trzeba o pewne rzeczy się upominać po prostu?

Franko
@Jolanta

Było zgłaszane, po zaopatrzeniu w kurtki. Poszedł rozłam pomiędzy Prezesami spółki.

Pitagoras

Jako były pracownik( rok stażu) mogę powiedzieć wielkie NIE dla osób zarządzających w biurze. Każdy tam mówi co mu się podoba, (usunięte przez administratora)wymuszają aby człowiek siedział jak najdłużej ( wyjdziesz jak skończysz i Ci pozwolimy) no istna paranoja. Uważają, że sobota i niedziela to normalny dzień i musisz być w pracy. (usunięte przez administratora) brak zasad logiki. Jeśli chcesz zmarnować życie to zapraszam. W innym przypadku omijaj szerokim łukiem. (usunięte przez administratora)

Homer

(usunięte przez administratora) 0 organizacji pracy. Brak kordynstora a brygadziści są od gnania lejcami.

Ta firma to jakaś porażka, wynagrodzenie marne ale lesery siedzą bo się nie narobią, zero dyscypliny pracy, osoba zarządzająca nie ma żadnego pojęcia na ten temat, a o komunikacji z pracownikami już nie wspomnę, jeśli w (usunięte przez administratora) nie wejdziesz jesteś złym pracownikiem. Szkoda czasu i nerwów na tą firmę.

Agata
@Anonim

A co masz na myśli, że wynagrodzenie w BS Steel jest marne? Możesz je jakoś porównać? Np. najniższa krajowa w 2021 roku to 2800 brutto. To jest dobry miernik, tak uważam. Szukam też info, czy będą w firmie wolne miejsca pracy, bo w internecie nic nie znalazłam, a tak myślę, że pracownicy wiedzą, ludzie ze Stęszewa pewnie też.

@Agata

Jeśli dla ciebie wynagrodzenie 3200 brutto to dużo za skakanie po stanowiskach to próbuj sił w tej firmie do tego pół roku na agencji. Szukaj przez agencje serwis personalny

Zbigniew
@Anonim

A jakie są perspektywy na podwyżkę w Bs Steel? Co jaki czas można liczyć na wzrost wynagrodzenia? I czy oprócz podstawy są jakieś premie? Na jakich zasadach? Ciekaw jestem co mi powiesz :D

@Zbigniew

Podwyżki może i są ale też nie duże bo to granice 100-300zl brutto i to raz w roku, premia to jakieś 10% wynagrodzenia ale dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć bo każdy ma inaczej

@Anonim

No jeśli 3200 brutto to nie za ciekawie, co innego gdyby to było netto. Ale pewnie z premią wygląda to już lepiej?

To prawda ze firma ma zła atmosferę bo porobiły się grupy ?

Mateusz

Nie szukają może spawaczy z doświadczeniem ?

Były steelowiec

Atmosfera? Srednia. Jezeli dalej pracuje tam tłusta Jadzia to wręcz tragiczna. Wchodzi w (usunięte przez administratora) Rikke tak, ze az sie olej trzęsie na bebechach. Zero kompetencji managerskich, obraza, obgaduje.. Kiedys miala swoja kolezanke ktorej imie juz zapomniałem, ale wyschnieta blondyna tez ostro (usunięte przez administratora) byłą i morde darła. Gosc od zakupów chyba Adam, jakis kompletny (usunięte przez administratora) jest zakupowcem a mysli ze jest dyrektorem. Klasyczny cymbał. Sama w sobie Rikke - zostala wyjebana z Trioline za bycie rasowym bezmozgiem, nie uzytecznym do niczego. Tutaj zatrudnili ja spowrotem, ale (usunięte przez administratora) nie rwie, jest nie mila, nie rozumie procesu produkcji, (usunięte przez administratora) ludzi z roboty z dnia na dzień bo jak przyjdzie ktos kto umie ciut wiecej niz Ty, to od razu lecisz na morde. Samo w sobie biuro - (usunięte przez administratora) Byl spoko gosc kiedys na giętarkach od jakosci i ten byl spoko i kadry. Reszte do gazu. BHP - 0 Płaca - Moze 2tys dadzą Nadgodziny - tu nie ma problemu zeby robic

Karol

W dobrych firmach zarobki są jawne. W mizernych firmach robotnicy mają minimum, a zarząd maksimum, dlatego zarobki są tajne. Tak to wszędzie na świecie wygląda

Xxx

Firma totalne dno nie polecam nikomu .

kulfi

A jakie zarobki mają spawacze wie ktoś jak to wygląda czy idzie zarobić ?

PKM

Co do firmy brak organizacji pracy! Ludzie chcieli podwyzek, zabrali połowę przerwy,uciete zostały także minuty na produktach. Mówią że zarobisz na akord, w praktyce nie wyrobisz dziennego 480min.. A co to za akord jeśli stoisz zwracają Ci uwagę że nic nie robisz,obcinaja minuty za to. Moim zdaniem to każdy chyba robi dla siebie na akord. Chciałbym jeszcze dodać że premie to jest totalna porażka,lepiej jakby wogole jej nie dawali!!! Jedna wielką porażka!!! W tej firmie nie będzie lepiej tylko coraz gorzej! Jeszcze trochę nie będzie komu tam pracowac!

Ciekawy Marian
@PKM

Mógłbyś podać na jakim dziale? Bo chyba nie wszędzie jest aż tak tragicznie?

PKM
@Ciekawy Marian

Istotne jest to na którym dziale... Nie jestem spawaczem. "Bo chyba nie wszędzie jest aż tak tragicznie?" Owszem osoby na pensji nic się nie odzywaja,czyli mało nie zarabiaja... Na pilach,gientarce "Król nadgodzin" toczka przyjezdza po wypłatę..???????????? Chłopaki z magazynu też nic nie mówi także źle nie mają,moim zdaniem!

@PKM

Twoim zdaniem? A kim Ty jesteś, żeby innym do portfela zaglądać? Może Ty będziesz decydował kto i ile powinien zarabiać? "osoby na pensji nic się nie odzywają" do kogo się nie odzywają? do Ciebie? Powinni przyjść się Tobie poskarżyć na zarobki i załatwisz im podwyżkę? Wyobraź sobie, że nie każdy marudzi na prawo i lewo jak to ma źle, bo to nie jest przedszkole. A wyciągnie wniosków, że jeśli ktoś nie narzeka to musi mieś lepiej jest delikatnie mówiąc nadinterpretacją. Jeśli Ci się nie podoba, droga wolna... Mamy kilka przykładów pracowników, którzy odeszli, bo ktoś im czegoś naobiecywał po czym wrócili z podkulonym ogonem. Możesz iść zatrudnić się "na czarno" albo za najniższą krajową, a resztę pod stołem, może zarobisz więcej, problem się zacznie jak zachorujesz, będziesz chciał iść na urlop, czy wziąć kredyt itp. Jak na taką małą firmę, warunki stwarza bardzo dobre. Nadgodziny płatne 50% soboty 100%, radze się rozejrzeć jak jest w innych firmach, bo może się okazać, że obudzisz się "z ręką w nocniku". Nie pozdrawiam

OCB
@ja

Jest jeden taki przykład i to jest pracownik który sobie za bardzo nie radzi, wszystko trzeba palcem mu pokazać żeby coś zrobił zero kreatywności i pomysłów z jego strony aby co kolwiek ulepszyć i poprawic, tak więc nic dziwnego że wrocił z podkulonym ogonem wynika to tylko i wyłącznie z jego nieporadności...

abc
@OCB

Jest może trzech spawacz, którzy wykazują się inicjatywą. Reszcie tak jak mówisz, trzeba wszystko palcem pokazać. Najgłośniej krzyczą Ci co jak przyszli do pracy to nie potrafili dobrze szlifierki trzymać... Mają pół roku doświadczenia w spawaniu, a już by chcieli zarabiać niewiadomo ile...

Albatros

Panie kierowniczki zero pojęcia,brygadzisci jeden nie potrafi dobrze zdania zlozyc,drugi mlodszy niewiem jak sie znalazl na tym stanowisku,nie ogarnia tematu.zarobki nie adekwatne do wykonanej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Bs Steel Sp. z o.o. - Stęszew

• Jak się pracuje w Bs Steel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bs Steel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Bs Steel Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Mosińska 8A
    62-060 Stęszew