Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Goleniów Puławska 99

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rhenus Logistics S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Goleniów Puławska 99

malina

co to za bełkot?

znajoma

Ja też pracowałam w renusie i powiem wam szczerze jedyną rzeczą która mi została pozytywna z tej firmy to znajomi którzy są wierni do teraz a koleżanka dobrze napisała pracują tam ludzie lepsi i lepszejsi wiedząc że dobrze pracujesz zostajesz zwolniona bez słowa wyjaśnienia długo było ciężko ale nie żałuje że mnie zwolnili bo teraz jestem zadowolona z nowej pracy mało tego chcą by człowiek tam wrócił ale nie dwa razy do tej samej rzeki sie nie wchodzi pozdrawiam

peace

Pracuje w tej firmie jakis czas i nid zauważyłam tu w sumie żadnych romansów . Może dlatego,ze malo mnie to imteresuje.. bardziej skupiam sie na pracy,którą mam wykonać niż zakładowymi plotkami :-). Czytając niektóre posty zastanawiam się czy nie szkoda wam czasu na wypisywanie tych głupot . Pozd. PEACE :-D

Normalna
@peace

Ja pracowałam w renusie i mnie też nie interesowały nigdy plotki i zażylości innych ale jedno trzeba przyznać jak sie poczujesz jak zwolnią ciebie zamiast gorzej pracującej koleżanki bo ma tak zwany "układ" z przełożonym a jeszcze jak byś sie dowiedziała że ona dobrze wiedziała ze zostaniesz zwolniona a ona jest bezpieczna , także po prostu chodzi o to ze jesteście traktowane nie równo w tej firmie są lepsze i lepszejsze :) . Z góry uprzedzam ze wiem o czym pisze bo mi porzucona koleżanka przyznała sie do wszystkiego ze wiedziała ze jej nie zwolnią i ze ja wylecę bo ktoś musi powiedziała mi o tym dopiero po odejściu z renusa

Praca jest słaba. Dużo pracy w okresie zakupowym potem zwolnienia. Mała pensja a do tego zimno w ramach oszczędności. Normy to świętość i nic więcej.

Magazynier

Rekrutacja- o nic nie pytają tylko od razu wypełniasz formularz, badanie lek. każdy przechodzi i do roboty za grosze.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Miła

Witam. Romanse mnie nie interesują, chciałabym się dowiedzieć o jakość pracy, czy jest stabilna i jak płacą. Dziękuje z góry.

wolna

może czas już posprzątać to forum ?

wolna

a co masz na myśli pisząc, że nie tylko to mają w (usunięte przez administratora) ? rozszerz swoją wypowiedź

wolna

to chore co piszesz z tym mięsem, mam swój kawałek w domu i uwierz mi jest świetny w tym co robi, innego nie potrzebuję bo mam wszystko co mi potrzeba, to tak na marginesie, nie wszystkie kobiety w renusie myślą dolna czescia ciała jak by sie tu niektórym wydawało, jeździ,y pracowac a nie się gździć jak suki, także proszę nie pisać, że cały zakład to (usunięte przez administratora) to poważne oskarżenia, jak ktoś ma aż tak wiarygodne informacje to niech napisze jasno i konkretnie , które panie są tak frywolne, proszę z imienia i nazwiska, tak jak wczoraj to było ładnie tu podane nazwisko jednego pana, ciekawe swoja droga jak podle musi się teraz czuć jego żona, no proszę odważne osoby , wypisujcie tu swoje wywody.

Specjalista
@wolna

Brawo dla Ciebie ale jak widzisz inne też mają a jednak to za mało i wolą mieć nie tylko swój ale i cudze kawałki (usunięte przez administratora) :) Mnie to bawi bo na płacz już za późno :)

MaLiNkA
@Specjalista

(usunięte przez administratora) ONA O WSZYSTKIM WIE... A JEZELI CHCESZ WIEDZIEC TO SIE JEJ ZAPYTAJ!

kamila

to nie jest śmieszne, bo wstyd powiedzieć komukolwiek, że pracuje w rhenusie, przez takie kobiety tylko szarga się dobre imię innych kobiet, które tylko chcą pracować i nic więcej, normalna praca, nie po to szłam do tego zakładu aby być pośmiewiskiem tylko po pracę i pieniądze na życie, a widać niektóre kobiety mają to w dupie tak najogólniej mówiąc ! bo ja bym się w zyciu nie brała za obcego męża, ani nie poniżyła się aby dawać tyłka za 100% premii !!

ciekawy

co sie dzieje w tym zakładzie... (usunięte przez administratora)

wierna

(usunięte przez administratora) sami zobaczcie na siebie . poszli do innej bo tam lepiej płaca same byscie poszli ale nie bo pan brygadzista jest w rhenusie nie? i trzeba skorzystac bo moze teraz za was sie wezmie i przeleci

portos

kiedyś juz tu pisałem i pytałem ... ilu w tej firmie jest facetów, przecież każdego idzie namierzyć, nie ma tak że ktoś sie ukryje, Goleniów to mała mieścina !!

portos

Ilona ale ja to wiem, tylko nie przytocze tu nazwisk bo by nastąpił lincz zakładowy, sam widziałem co nieco , nawet na miescie w Goleniowie, jakież były te osoby zmieszane widząc mnie koło intrermache , widok bezcenny :)

jaco

temat się rozkręcił i to na dobre, moja żona się puściła a pan, z którym to zrobiła nabrał wody w usta i teraz jej nie zna, nie był kierownikiem z tego co wiem, ale nie ważne, mam tylko cichą nadzieję, że kiedyś jego kobieta zjebie mu życie..

yyy

nie wiem ktos Ty , moze nie jestes Ta osoba ale wierze w wiekszosc co tu wypisuja , ktos tez pisze ze z bardzo dobrego zrodla ma to pewnie nie bez podstawnie na jaw wynosi tu publicznie wszystkie brudy , wszyscy co i tak znaja sprawe pewnie polacza sobie watki i bedzie wtedy wiadomo czy to tylko plotki , to i twoja sprawa co ty robisz lub co wypisujesz

hehe

nie no... fajnie tu macie :) trafiłem na te wpisy przypadkiem i uśmiałem się co nie miara. pozdrawiam wszystkich z drugiego końca krajuuuu! będę polecał na fb

fiołek

Cały może nie ale na pewno nie kilka kobiet. Ja patrzę i patrzyłam, dużo da się zobaczyć jak tylko wie się na co zwracać uwagę.

jesiona

Dokładnie aniela... Ale musisz brać pod uwagę, tych co w dupie byli i gówno widzieli. Wypowiadają się najbardziej Ci, którzy nic nie wiedzą, albo wiedzą to sami po sobie z własnego doświadczenia. Poza tym widzę, że są także osoby, które pomylili naprawdę forum i robią sobie na złość tylko nie wiem w jakim celu, skoro można pozałatwiać to osobiście, a nie publicznie. A to co było rok temu na wigilii, owszem puściły się niektóre, ale to ich życie i ich sprawa, ich (usunięte przez administratora)i dajcie sobie spokój z takimi komentarzami, po co Wam to?

aniela
@jesiona

Pewnie jak by mogli to zaLatwić miedzy sobą to by to zrobili jak cywilizowani ludzie ale widać przykładowo ze jedna strona nie umie wprost rozmawiac (usunięte przez administratora)i ma tajemnicze zamiary , w jednym przykladzie to widac by miec lżej dostać awans i byc moze jeszcze cos wiecej , wiele osob prowadzi podwójne życie i sa jak chorągiewki nie mówiac o posiadaniu paru twarzy , ale niech na zdrowie im to wyjdzie i oby sie nie zagalopowali

@jesiona

Ty tak bronisz się tego tematu że pewnie też w tym wszystkim siedzisz , nie zdziwił bym sie jak byś była opisywana na tym forum i to w głównej roli

@yyy

Nawet gdyby to co z tego? Chcesz coś wiedzieć? Interesuje Cię coś? Jeśli nie to zajmij się swoim życiem... A może sam też jesteś w to wplątany w te plotki co?

@jesiona

Interesuje mnie , to jak częstujesz tak sobą to może i mnie nie ominie ten smaczek , (usunięte przez administratora) , sprzedać sie za coś nie szanować innych których pewnie skrzywdziłas , oby ci sie "powiodło"

yyy

dzięki za rade i jak mam z tego skorzystać to podaj swój adres

zapytaj swojej partnerki hahaha

@jesiona

razem udzielacie sie społecznie ze mam jej zapytac ?

@yyy

Tak, oczywiście,ale ona jest lepsza :D teraz Cię żegnam bo szkoda mi czasu na takie odrzutki społeczne jak Ty :)

jesionka

Dobrze, czekam z niecierpliwością, żegnam pajacu

@jesionka

jednak to Ty jesteś główną bohaterką tego opowiadania , Ty sie puściłas z kierownikiek :) to powodzenia w dalszej karierze :)szkoda mi Ciebie :)

@yyy

jednak masz złe informacje, ale myśl co chcesz, nawet gdyby to zazdrościsz? A w karierze nie brak mi powodzenia :) Pa

@jesionka

zal mi Ciebie , tylko świadczy o tym jak siebie szanujesz :):):)

yyy

każdy kto śledzi tu to wie że to zrobiłas z kierownikiem , czytając wszystko to też wynika ze skrzywdziłas wiele osób , donosisz pewnie w celu awansu lub innych kożyści z pracą związane mam nadzieje że żonka tylko nie bierze z Ciebie przykladu , tak samo pracują na drodze tam tylko jasno sie nazywa co robią i za co Ty mniej jawnie

yyy

I Ty własnie sie wypierasz :):)

jesuionka
@yyy

Myśl co chcesz, ale tak jak wspomniałam mam niezły akurat ubaw z Ciebie, że myślisz i wierzysz w to co tutaj ludzie piszą nie mając nawet odrobiny pojęcia :) fajnie tak, zabawnie :) i tak nie wiesz kim jestem więc koło piz...y mi to lata :)

@yyy

A poza tym to co czytałam wcześniej to była mowa o Pani o nicku "1234" to już zmienne zdanie majcie i jestem teraz ja?(usunięte przez administratora) Może warto jego samego zapytać? Brak odwagi? Śmiało..

1234 i jesionka to moze byc ta sama osoba wiec chodzi o te sama osobe

@yyy

Tak samo jak "yyy" i "1234" mogą być te same osoby :)

yyy

czy rekrutacj pan odbywala sie przy drodze ?

warto sie tam zatrudnic

to świętujemy awans

kika
@1234

wrto było dać kierownikowi

ktosik

To niech sie leczą w domu lub tylko w pracy nikogo po drodze nie krzywdząc

muminek

ciekawe te obliczenia , cos w tym musi być , w niejednym zakladzie sie pracowało ale ten zawyża w tym temacie średnią , kadra zapracowana jest.

ktoś

prl?

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Goleniów

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.
2.8/5 Na podstawie 186 ocen.

Rhenus Logistics S.A.