Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Goleniów Puławska 99

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rhenus Logistics S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Goleniów Puławska 99

martinezo

a tak jeszcze mi się stara maxyma, że przez łózko można zrobić karierę, tak to prawda ale też trzeba pamiętać, że wyciągając takie wnioski trzeba też mieć solidne podstawy pod to aby komuś to udowodnić :), gdyż czasami można kogoś skrzywdzić i zszargać opinię .. a tak bywało za moich czasów jak pracowałem, gdzie większość opinii i pomówień była bezpodstawna, no może poza kilkoma .. :)

martinezo

czytam te wątki i zatrważające jest to jak wiele kobiet leci na tych kierowników i brygadzistów, oczywiście mam tu na myśli mężczyzn jako grono kierownicze, jacyż to muszą być wspaniali faceci, normalnie chyba posiadają urode sportowca lub modela, wrodzony czar bogów skoro z opisu wątków wynika, że leci na nich przynajmniej 95% kobiet z tego zakładu, nic tylko Wam panowie pogratulować za takie powodzenie i furorę jaka robicie w tym zakładzie, mozna Wam pozazdrościć powodzenia, nonszalancji, elokwencji i zrozumienia kobiecej wrażliwości oraz natury, a może to te kobiety sa takie głupie, oderwane od domowej rzeczywistości, od mężów nic nie podejrzewających i żyjących w poczuciu stabilności oraz zaufania małżeńskiego, od domowej nudy, pieluch i obiadów, a w pracy znalazły kilku adoratorów, dla których tracą głowę ? watek zdrad domysłów jak widzę jest tematem przewodnim tego forum, gdzie nie ma żadnych konkretnych informacji na temat pracy, zarobków, atmosfery pracy, kierownictwa w kwestii zasadności umiejętności kierowania ludźmi oraz organizacji pracy. kończąc moją wypowiedź chciałbym jeszcze raz pogratulować panom pracującym w tym zakładzie, za ich wybitne możliwości a paniom życzyć rozsądku i rozumu. pozdrawiam były pracownik.

Ciekawy

Kto uważa że funkcja brygadzisty jest ważna ? Bo moja żona na takiego z Rhenusa poleciała a przecież w każdym innym zakładzie brygadzista to tylko łącznik z kierownikiem , chyba tylko w rhenusie robi sie z nich bogów bo w innych firmach zasówają jak kazdy pracownik a dopłacane maja właśnie za dodatkowe obowiązki ( kontakt z górą)

Pewne jest to ze w rhenusie ,zeby byc brygadzistka wystarczy byc z kierownikiem..,porazka....ma sue wtedy wolne kiedy trzeba itp. A inni musza sie prosic....ludzue sa ogolnie w przadku ,,ale to tyle.

Magazynier

Rekrutacja- o nic nie pytają tylko od razu wypełniasz formularz, badanie lek. każdy przechodzi i do roboty za grosze.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
pracownica

pytanie czy liczy się wiedza umiejętnosci i kompetencja czy tylko siedzisko przy awansach ... bo niektóre to są wręcz kosmiczne jak się awansuje od szaraka po brygadzistę?

pracownica

no takich fajnych pań co robią karierę jest kilka tylko ciekawe jak to robią od szaraka po brygadzistę w krótkim czasie? czy liczą się umiejętności wiedza kompetencje czy tylko moze coś innego na cztery litery?

Pani Nikt

Cóż praca w tej firmie do lekkich nie należy ale tak jest prawie wszędzie, prawdą też jest ze pracownik dla firmy nie stanowi żadnej wartości(usunięte przez administratora)

Hihot
@Pani Nikt

Dla firmy nie stanowi , ale chętna koleżanka stanowi łakomy kąsek dla np. Kolegi brygadzisty który chodzi na wiejską siłownie i myśli ze wypakowany poderwie coś wartościowego a prawda jest taka ze na takiego cielaka to tylko poleci łamaga :) PEACE

wtemacie

Jedyny plus w tej firmi to fajni ludzie na dziale i to by było na tyle. Człowiek się nie liczy,biedny socjal, kiepskie pensje. Ostrzeżenie dla wszyskich, jeżeli nawet uda wam się wywalczyć na rozmowie kwalifikacyjnej wyższą pensją to możecie być pewni że po okresie próbnym wam podziękują.(usunięte przez administratora)

Lajk

Tak bardzo lekka :) mężowie zdradzają żony z którymi pracują taki lansik , nosi taki łysy czapeczkę do tyłu i myśli że mu wszystko wolno :) :) :)

Lajk

Dokładnie !!! Trafiłaś

Obserwator

Co najmniej 50 osób znajdzie pracę w nowym centrum dystrybucyjnym, które powstaje w Goleniowskim Parku Przemysłowym. Na potrzeby duńskiej firmy logistycznej Prime Cargo. Chodzi o elektronikę, zabawki czy ubrania, a więc wszystko to, co klienci chcą kupować przez internet. Zakończenie inwestycji zaplanowano na trzeci kwartał tego roku.

Obeznany

W większości firm techniczny nie napracuje sie fizycznie jak szeregowy pracownik za to ma większa odpowiedzialność i presję nad sobą jak juz musi coś zrobić , tak myśle nigdy tej funkcji nie pełniłem

Pracownica

A co sądzicie na temat nowego "technicznego"? Jak dla mnie, to już poprzedni był lepszy - też ściemniacz, ale przynajmniej coś robił. A ten nowy? No cóż szkoda słów. Jakie macie opinie na jego temat? Sprawdza się czy też was irytuje?

Wredna

Widzę ze forum ucichło troszeczkę , całe szczęście że dzień kobiet wypadł w sobotę bo co niektórzy przemycaliby kwiatki dla swoich koleżanek lub dawali inne oznaki sympatii tak jak to było w tamtym roku ale za to w tym roku mogą się wykazać koleżanki bo dziś dzień mężczyzn tylko zadajmy sobie pytanie czy tacy u nas pracują ? Ale w razie co mamy jeszcze dzień dziecka w czerwcu , no i można uchwalić dzień ŁATWEJ zwłaszcza dla nie pracujących już w naszej firmie koleżanek z pakowania , tej jesieni pewnie znowu któraś sie zwolni " bez powodu"

Miła

Czy tu można się dowiedzieć coś innego niż tylko o romansach, pomówieniach itp.Pytam się czy jest praca czy przestoje jak w takich firmach i czy są zwolnienia, w jakim dziale jest dobrze, na jakie stanowisko się starać.

Pracownik.

Ale ona już nie pracuje, więc w czym tkwi problem? O osobach nieobecnych nie rozmawiamy.

A masz na to dowody bo bez nich to są oszczerstwa i pomówienia . A jeśli myślisz ze jesteś nienamieżalny to grubo sie mylisz wiec przedstaw dowody bo skończy sie to sprawą dla ciebie PRACOWNIKU

bylarenusik

czy (usunięte przez administratora)jeszcze pracuje ?

Gaworek

Tam gdzie ja Pracuje jest fajnie ,Rhenus nie podam odzialu ale moze tak sie za prace wziasc to tez inaczej .

Miła

A czy pracy dużo? Czy przestój, jak większości takich firm w styczniu , lutym. Czy jest dostosowana ilość pracowników do ilości pracy.

Zorientowany.

Ludzie, co Wy tam wiecie o romansach i układach. To, że ktoś ma lepszy kontakt (nie układ) pomiędzy pracownikami, nie oznacza wcale, że ktoś komuś d**y daje. No co jest z Wami? Praca jest pracą. Komu zależy, żeby pracować i utrzymać dom i rodzinę, ten nie zawraca sobie głowy pierdołami. Od razu uprzedzam komentarze na mój post - NIE, nie zdradzam, nie zostałem zdradzony, nie mam romansu. Praca jak w każdym innym zakładzie: normy, czas i stres. Aczkolwiek są dni, kiedy jest luz i można normalnie popracować bez stresu.

xyz
@Zorientowany.

mało wiesz co się tam dzieje

xyz

mało wazne na jakim dziale jestem , lecz ty albo wiele nie widzisz lub jestes jednym z aktorow który gra tam role i teraz odwracasz uwage od tych czynów

Miła

A jak tam kierownictwo, wiadomo, że ich też cisną, to oni cisną, ale czy są w porządku jeżeli chodzi o zwolnienie, urlopy, czy wszystko jest rozliczane?

aaaaa
@Miła

kierownictwo zajete jest ulubienicami z ktorymi ma bliski kontakt , jak bedziesz jak one to tez bedziesz miala lepiej i urlop kiedy tylko chcesz , premie i nagrody tez gwarantowane

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Goleniów

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.
2.8/5 Na podstawie 186 ocen.

Rhenus Logistics S.A.