Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Goleniów Puławska 99

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rhenus Logistics S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rhenus Logistics S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Goleniów Puławska 99

Ktoś

Widać że wiosna ubiegłego roku dała kilka nowych związków w zakładzie a lato kilka zakończyło i nie tylko zakładowych ale idzie nowy sezon zima , wiosna i od nowa . Poza tym tyra jak wszędzie nie ma co narzekać ci co uciekli do konkurencji maja gorzej praca w całe weekendy i to na trzech zmianach , no ale niektórzy musieli odejsc zeby partnerzy mogli zostać

@Ktoś

Witaj jeszcze mi powiedz ze mieszkasz w centrum Goleniowia lub kiedyś mieszkałeś a okaże sie ze sie znamy i niestety mamy obydwoje zdradzieckie drugie połówki

Ktoś

Przede wszystkim jak na byłego masz bardzo świeże informacje. A po drugie ten nick jest zajęty. Rozumiem, że internet to wolność wypowiedzi, ale już chyba przesadziłeś. Z resztą (usunięte przez administratora) odszedł od nas tydzień temu, a nie przypominam sobie, żeby ktoś został zwolniony w tym czasie, albo żeby się sam zwolnił. Więc dalej musisz tam pracować. Tylko dla zmyłki podałeś taki nick. Pozdrawiam.

grzechu

bo jej stary kazał się zwolnić ze wzgledu na afery (usunięte przez administratora) hahaa

Zarobki owszem (usunięte przez administratora) + do 15% premii po przepracownym pierwszym miesiącu (brutto). Czyli na rękę wychodzi ok. (usunięte przez administratora) PLN. Można by rzecz, że więcej niż średnia krajowa. A tak przy okazji nawiązując do afer nie spotkałem się osobiście z tego typu rzeczami. Co prawda, co niektórzy mają więcej do powiedzenia i "stoją lepiej w firmie", ale nigdy nie słyszałem, żeby ktoś kogoś podał o mobbing, czy wykorzystywanie swojej pozycji (czyt. stanowiska) czy też napastowanie w Rhenusie. Nikt też chyba specjalnie nie będzie się afiszował z romansem w pracy. Lecz to jest temat drugi. Co do pracy - normy, normy, normy. Tam rzeczywiście nie liczy się pracownik - tylko liczby i statystyka. Takie są realia i polityka firmy. Co do kadry zarządzającej - fakt są wymagający, ale tylko dlatego, że ich też cisną o to, żeby była jak najwyższą STATYSTYKA. Dużo do powiedzenia ma p.(usunięte przez administratora). - nie będę rzucał nazwiska - który nie ma odpowiedniej wiedzy na temat produkcji, a tym bardziej pracowników, których, np. rozdziela z dojazdami i k(usunięte przez administratora)Tak było i za czasów Liebolda.

Magazynier

Rekrutacja- o nic nie pytają tylko od razu wypełniasz formularz, badanie lek. każdy przechodzi i do roboty za grosze.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
shadzi

ja tam robiłem 4 miesiące i sa zalety tej pracy i wady w sumie tak jak w każdej ci co narzekają to myśleli że bd zarabiać nie wiedomo jakie pięniądze i warunki mieszkalne. ja pracowałem w poddzamie i zarabiałem 1500 euro a warunki miałem mieszkalne tylko łużko i gołe ściany wszystko brałem z wystawek a wy jesteście (usunięte przez administratora)

zarobiona i nie mam czasu, nie wiem kiedy :)

a tam, za pasem wigilia, będzie impreza, będzie zabawa, znów będzie się działo a potem ktoś dostanie w mordę za podrywanie cudzych kobiet :) oj będzie będzie sie działo :)

pracuś

ludzie opanujcie się za taką kasę jaką wam dają a waszą ciężką pracę szkoda waszych nerwów,czasu i zdrowia bo wasze kręgosłupy nie doczekają emerytur a poza tym jak oni tam traktują swoich pracowników wydzierają się na nich poniżają i stosują mobiing szkoda zdrowia za te marne 1.300 zł na rękę i to jeszcze jak ślicznie będziesz się usmiechać do brygadzistów i szczególnie do kierowników,którzy molestują młode panie !zastanówcie się miłe panie ja tam pracuję i widzę to wszystko!pozdrawiam:)

kaja
@pracuś

jak słysze te bzdury o usmiechaniu sie do brygadzisty czy do kierownika ze niby masz lepsze zarobki to smiech mnie ogarnia.. wiadomo ten co duzo robi to dostaje premie i nagrode,kto nie jest nauczony pracy to ma 1300 ,rhenus nie potrzebuje ludzi którzy sie opierdzielaja niestety,albo robisz albo znajdz sobie prace siedzaca,a wiekszosć ludzi która została z tamtad zwolniona to ci którzy normy nie potrafili wyrobic na zadnym stanowisku ,a to ze teraz ale maja to juz ich problem,zale powinni miec do samych siebie,albo robisz albo chowasz sie po magazynie..jak ktos jest energiczna osoba to na pewno da sobie rade i nazekac nie bedzie na pewno..ale cóz to po prostu zazdrosc ludzka ,pracowałam w tej Firmie i doładnie wiem jak tam jest,wiec dajcie sobie na luz z głupotami co prawda to prawda ale co za d€żo to i wieprz nie zje..Ci co normy nie wyrabiali na zadnym stanowisku to sa teraz w Fiege ..hhah tam jest miejsce dla takich co maja lewe rece albo dla takich co mysla ze za darmo wypłate dostana..

@kaja

To ciekawe dlaczego już tam nie pracujesz? jak było ci tak dobrze.

Soboty są rzadko,jak jest dużo pracy.

nowa

a ja mam pytanie czy zakład pracuje w soboty?

kaja
@nowa

jak sobie wypracujesz emeryture po 30 latach tez bedziesz miał taka..a teraz jestes młody to (usunięte przez administratora).trzeba a nie sie uzalac...

bolt

wszystko byłoby w porzo gdyby płace były lepsze bo niestety 1500 zł to emeryci dostaja za co za to ,że siedzą sobie w domciu a my (usunięte przez administratora) powinno byc najmniej 1800zł netto .wiec niech dyrekcja cos zrobi bo tęz zaczynam szukac innej pracy choc przyznam ,ze gdyby wolałbym zostac w Rhenusie ale nie za obecne stawki sorry

normalna

Panowie tak psioczycie, to coś wam poradzę tak z serca, za pasem znów wspólna wigilia, wóda będzie się lała pod stołem i znowu będzie afera, bo któraś pójdzie w tango, jak poprzednio ah norma, w tamtym roku było widać jakie się dobrało towarzystwo do wspólnego imprezowania w czasie i po wigilii, kto z was mądry niech odbiera kobietę o 22 i do domu, (usunięte przez administratora)

TAKA JA

straty pierdaty robota jak każda inna, pensja na poziomie 1600 zł w zależności od premii, masa ludzi ucieka do Fiege bo tam lepiej płacą za jakiś czas Rhenus będzie pusty jak kierownictwo nie da podwyżki minimum te 300 zł netto aby dorównać stawką do Fiege, ja już też tam się szykuję, jestem po rozmowach. bay bay Rhenus.

sas

hehe no to elegancko się tam dzieje ))) kiedy ta integracja ))

john

Witam, jak wyglada praca magazyniera w Poznaniu u na jakie zarobki mozna liczyc?

?

Te zarobki to dla pracowników z ponad rocznym stażem w/w zakładzie.a dla nowych nie ma tak dobrze.

Pluto

Zakład jak wiele innych zarobki dla szaraków 1700-2000 brutto,atmosfera zależna od predyspozycji własnych i umiejętności współpracy z innymi(usunięte przez administratora)

?

zapraszam wszystkich do PLR na integrację ;)

GATAX

niestety Panowie przedmówcy oboje macie rację, forum po to jest aby oceniać zakład pracy, jaki on jest nikomu bliżej nie trzeba jej przedstawiać, jest taki jak większość pracy w parku przemysłowym, liche pieniądze, pracy od groma itd itd można pisać aż do rana, ale jest, zawsze można iść pod kościół i żebrać, tylko nie liczcie że (usunięte przez administratora) coś wam da, po drugie faktem jest, że dziś już nikt w pracy nie będzie się afiszował z romansem, za bardzo jest to rozdmuchane o czym świadczy choć by fakt, że Goleniów małe miasto a ludzie słyszeli co się działo w firmie, chociaż by z tego forum, poza tym nikt nie jest głupi i swoje wnioski wyciągnie, czy lepsze bliższe prawdzie czy tylko te sensacyjne ale zawsze, to prawda że sprawy osobiste po pracy to nie problem firmy tylko ludzi, małżeństw itd, zastanawia mnie dlaczego żadne małżeństwo , mąż czy żona nie zrobili porządku wokół siebie tylko tu wylewają swoje żale, przecież jak ja bym wiedział kto mi puknął żonę to ona by już nie była moją żoną a gość by zebrał żeby to woreczka, "NOWY" nie afiszuj sie tak że chcesz sobie za free podymać bo i Ty możesz zgarnąć w trąbę tylko dlatego , że coś wpisałeś, a jak jesteś nowy to łatwo Cię namierzyć i będzie wiadomo kto, Panie "Brygadzisto", nie wiocha tylko jednym słowem życie, które układa się różnie, Pan np nie widzi tych nazwijmy to przytulanek itd, ale być może są, poza tym jest monitoring, więc ktoś na pewno widział i wie, romanse nie są prześladowaniem sexualnym w myśl prawa polskiego, dopóki jedna ze stron nie poczuj się pokrzywdzona i nie zgłosi tego na policję i do innych instytucji, więc nie ma mowy o mobbingu, poza tym proszę logicznie pomyśleć, która kobieta to zrobi? przecież tam pracuje 80% mężatek, kobiet z dziećmi, często mają po 2-3 maluchy, są ustatkowane, i co powiedzą mężom .. (usunięte przez administratora) lekko wyciągając wnioski coś było, byc może się skończyło a może i trwa, tyle tylko, że dziś ma to już miejsce na innym gruncie, no chyba że ktoś robi karierę ? moim zdaniem wszystko pachnie lipą .. proszę sięgnąć głęboko do kieszeni ale nie po kondomy tylko po rozum i to się tyczy i kobiet i panów, z poszanowaniem mąż jednej z pracownic, notabene bardzo ufam mojej żonie ! pozdrawiam serdecznie

BRYGADZISTA

(usunięte przez administratora)Pracuje w tej firmie prawie od początku i moge napisać tylko tyle, że podczas pracy nie ma żadnych romansów. Nikt nie daje żadnych znaków, że takie coś ma miejsce, bo gdyby nawet tak było to kierownictwo ukróciło by to na miejscu ! DOWÓD?? Od momentu istnienia firmy nie było żadnego zgłoszenia dotyczącego jakiegokolwiek prześladowania seksualnego !! Takie są fakty !! Więc jak ktoś pisze , że powinno się wyciągać konsekwencje służbowe za coś czego nie ma w pracy to jest po prostu(usunięte przez administratora)!! Natomiast to co dzieje się po pracy to nie jest w żadnym wypadku związane ze stosunkiem pracy. Więc jak , któryś z panów ma problemy z własną żoną to niech załatwia to na swoim podwórku! Forum jest do tego aby oceniać firme a nie poczynania swojej drugiej połówki ! (usunięte przez administratora)

asior

hahaha śmiać mi się chce jak to czytam, i co teraz bedzie nagonka na facetow z renusa ? haha mezowie i faceci kobiet z renusa łaczcie sie, zrobcie wiec i oflagujcie sie na znak protestu pod zakladem hahah trzeba bylo pilnowac swoich bab a nie teraz plakac nad rozlanym mlekiem, oj dobrze ze i ja juz tam nie pracuje bo mi tez by(usunięte przez administratora)obili tylko dlatego ze jestem facetem :) ps. a ja wiem ktore to byly babki za kinem ale nie powiem haha ale wstydzcie sie kobitki oj wstydzcie ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Goleniów

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rhenus Logistics S.A.?

Kandydaci do pracy w Rhenus Logistics S.A. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rhenus Logistics S.A.
2.8/5 Na podstawie 186 ocen.

Rhenus Logistics S.A.