Opinie o Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o. w Bydgoszcz Wyścigowa 7

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o. w Bydgoszcz Wyścigowa 7

klops

czy ja wiem czy zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy? raczej nie do konca, ciezko sie utrzymac z tej wyplaty, a praca jest ciezka i odpowiedzialna. Ale wypłata zawsze jest na czas

magda

mam ofertę w pracy błagam was heee czy w Bydgoszczy ktoś pracuje pracował>?

mel

Teraz rusza Warszawa. I zobaczymy jak będzie, niedługo zaczynam.

mel

Teraz rusza Warszawa. I zobaczymy jak będzie, niedługo zaczynam.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
kasia

Dokumenty do zusu nie wysyla "księgowa" z łodzi, a Dział plac w Toruniu. A opóźnienia w związku z macierzyńskim wynikają z pracy w ZUS.Wiec radze zgłębić temat a nie tylko narzekać. Zawsze można zadzwonić i się dowiedzieć i Ole to nie jest zbyt wiele...

Dawid.m

Szczerze odradzam prace w tej firmie bynajmniej w oddziale w łodzi tragedia pelno dziadostwa sie tam czaji a ich ksiegowa nawet nie potrafi wyslac dokomentow do zus-u w sprawe macierzynskiego moja malzonka pracowala w zeszlym roku kiedy urodzila citonet dopiero po 2 miesiacach wyslal dokumenty do zus kolejny miesiac w zusue czyli 3 miesiace bez pesji a w dzisiejszych czasach z jednej wyplaty sie nie da utrzymac domu...

Ja pracowałem w Citonet i nikt mi nie powie że nie ma tam wyzysku najlepiej jakbyście pracowali 24h i niczego się nie domagali. p."kierownik" tnie koszty na maxa. Najlepiej mają tylko Ci co siedzą cicho i się podlizują kierownictwu albo kłamią w żywe oczy tak jak pewna pani "kierownik" a to jest tam na pożądku dziennym. Zarobki to żadna rewelacja jak nie przychodzisz na dyżury (soboty i niedziele) to dostaniesz troszke więcej niż najniższa krajowa. Premia jest do 30% ale to tylko zależy od tego jak się starasz. Powiem tak jak was sytuacja nie zmusza nie idźcie do tej firmy ja zmarnowałem tam zdrowie i kilka lat życia.

loll

Prezesa juz nie ma :-)

loll

Podobno jest mowa Pani Prezes w Zabawnie?

pomorska

pracowałem w Zabagnie jak jeszcze byli wcześniejsi właściciele - teraz jest lepiej czy gorzej bo zastanawiam się czy wrócić do pralni

jezue

(usunięte przez administratora).Brawo.Ale nadal szuka sie oszczędności wśród pracowników na hali proponuję przyjżeć się kierowcom i zużyciu paliwa przez ich samochody tu sa oszczędności, chyba żę ktoś nie chce tego widzieć

dajcie sobie spokój

?

Osoba która napisała w/w opinię na temat pracy w cito net chyba nigdy nie pracowała ciężko, albo się podlizywała kierownictwu by coś osiągnąć. Ja z tej firmy odeszłam rok temu i wiem jak tam się pracuje. Więc niech mi nikt głupot nie pisze bo aż się [usunięte przez moderatora] chce jak to się czyta.

gosia

Anonim - 2013-06-07 03:15:04 Jaka podstawa?Tylko to co musza dac + premia do 300 zl ale o nia ciezko ciagle zabieraja ;

xxx

W Bydgoszczy jest tak samo

?

Kierownictwo - OK wyrozumiali,pozwalaja sie obijac,kablowac itp itd Praca - OK lekka zdrowa przyjemna Zarobki - OK na poziomie 4 kyu Atmosfera - OK bez podkladania swin, przyjacielska,rodzinna ZRESZTA PO CO SIE ROZPISYWAC - PRZEZYJ TO SAAAAAAAAAM

kocham młode laski z zakładu

a może za 1000 brutto co?? minimalna krajowa na 2011 to 1386!!! pożyczyć komuś kodeks pracy???

nie najniższa krajowa bo mamy jeszcze premię uznaniową a jeżeli wpadają nadgodziny to są zawsze wypłacane.............. ale praca jest ciężka.......... najgorsze jest to że panuje epidemia i przez nie których udawaczy mamy dwa razy więcej pracy

???

czy ktoś potrafi powiedzieć ile się zarabia w tej firmie czy to zbyt skomplikowane????

Zostaw merytoryczną opinię o Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 72 ocen.

Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o.