Opinie o Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o. w Bydgoszcz Wyścigowa 7

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o. w Bydgoszcz Wyścigowa 7

Viki Nowy wpis

Byłam na rozmowie w Citionet Bydgoszcz firma oferuje premie,wczasy pod grusza,ubezpieczenie dodatkowe zdrowotne na własnym koncie ,ubezpieczenie grupowe ,Mają też własne Ośrodki Wczasowe w Górach i nad Morzem gdzie niby płaci się grosze ????A jak to jest w Rzeczywistości ,prawda???Bo kierownik Pralni Nawet się nie przedstawiła i Lider zmiany z tatuażem też nie ?To wszyscy incognito w tej firmie?Ciągi komunikacyjne wąskie ,zabić się można ,wszystko pozastawiane wózkami z praniem,żadnego ładu porządku tam nie ma.DYSTRYBUTOR Z WODA W UPAŁY PUSTY ,BA NAWET KUBKÓW JEDNORAZOWYCH TAM NIE MA I SMIETNIKA NA ICH ODPADY!!!????????A osoby co mają jakieś wykształcenie nie mają tam czego poprostu szukać z podstawowym to tak i Ukraina tam rządzi ????

Ja Nowy wpis

No szkoda że nie mogę zamieścić ogłoszenia z Urzędu Pracy pt.Operator Urządzeń do prania,prasowania,chemicznego czyszczenia tekstyliów (Nr.oferty 2198)To nie nic z tym wspólnego poprostu ???? Faktycznie tam powinna zajrzeć Inspekcja Pracy i nie tylko

Ja Nowy wpis

Firma to Ukropol ,nic więcej ????????Byłam na rozmowie jak przy jednym stanowisku pracy można być latami ????Preferowani Ukrancy ,choć na rozmowie jest inaczej ????Bez makijażu a Ukrainki są pomalowane ,ciekawe !!!????????????Wody nie można mieć przy stanowisku pracy ,jest dystrybutor ,który jest pusty Baniak ????

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o.?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Paulina

Jak teraz wygląda praca w bydgoskim citonecie? Ktoś podzieli się z opinią?

Gabriela
@Paulina

Masz na myśli stanowisko doradcy handlowego?

@Gabriela
@Gabriela

Mam na myśli pracę przy procesie sterylizacji narzędzi.

Czy Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Jest OK System

Bylypracownik

hej prosze wszystkich byłych jak i obecnych odważnych obecnych pracowników CITONET BYDGOSZCZ o kontakt. Jeśli chcecie powiedzieć w sądzie pracy co się tam dzieje zapraszam. Właśnie walczę o odszkodowanie ponieważ niejednokrotnie skaleczyłam się o maszyny i rozwinela sie u mnie sepsa, walczyłam o życie. CITONET BYDGOSZCZ oczywiscie uwaza ze wszystko jest sterylne bezpieczne itd. Powoluja sie na bhp ktore nie istnieje.

Ile jest oddziałów tej firmy ?

citoworker

Dość często czytam opinie o cito. Z tego co widzę głównym problemem oddziałów opisanych tutaj są pieniądze{zarobki},ale w Bydgoskim oddziale dochodzi jeszcze żądna władzy i mająca wszystkich w du...za nic brygadzistka. Powiem wam że to co o niej piszą to prawda,choć nie cała. Jest jeszcze wiele spraw których nie poruszono. Np: Gnoi pracowników psychicznie,wrzeszcząc na nich z najdrobniejszych powodów,nie będę cytował by ADMINISTRATOR tego nie usunął.Największym problemem Bydgoszczy jest niedobór Polaków...została ich tylko garstka,która się wykrusza.Jedni odchodzą na emerytury inni przez brygadzistkę,inni przez atmosferę która tu panuje.Nie ma się do kogo odezwać w sprawie problemów które toczą to miejsce. Kierownictwo stoi murem po stronie opisywanej brygadzistki,więc gdy sobie używa na nas nie ma gdzie się udać...jakiś czas temu ktoś opisał sytuację w Bydgoskim cito i nazwał brygadzistkę 145 cm dobermanem a.w.p. Po krótkim czasie pani kierownik zwołała zebranie przy okazji którego ogłosiła że opinie na temat dobcia są fałszywe i że dobcio ma 150 cm a nie 145...żenada.Tym samym odsłoniła się całkowicie...co móżna myśleć o kierownictwie które tak się odnosi do problemów?...pozostawiam to waszej wyobrazni.Od tamtego czasu ubywa Polaków a ci którzy tu przychodzą uciekają jak poparzeni.Ci zaś którzy jeszcze pozostali mają coraz bardziej dosyć panującej tu atmosfery zepsucia i kompleksów BOGA pani brygadzistki która nadal nas gnębi.Zapraszam do przekonania się o tym osobiście.Jestem pracownikiem tej firmy i opisuję to ze swojego doświadczenia i punktu widzenia.Na koniec dodam tylko że zwykle ryba psuje się od głowy.Pozdrawiam wszystkich.

nicola
@citoworker

Szkoda,że o oddziale w Warszawie nikt nic nie napisze, może już nie istnieje? W sumie pracę wspominam miło tylko ze wzgledu na to,że poznałam tam kilka fajnych osób. A o brygadzistkach, szczególnie jednej, można by książkę napisać. O jej złośliwości i wydawaniu durnych poleceń. Tym bardziej ją szlag trafiał, kiedy po pracy zgraną, małą grupą szliśmy na imprezę, a jej nigdy nikt nie zapraszał :-) Może dlatego potem się wyżywała wykorzystując fakt,że ma stanowisko brygadzistki. Mogę jeszcze ponarzekać, ale i napiszę jeszcze raz coś pozytywnego - mimo różnych "akcji", miło wspominam tę pracę przez to,że poznałam tam kilka super osób.

Była
@citoworker

Poznałam tę osobę. Była w warszawskim oddziale. Nazwałam ją uzdrowicielką z Bydgoszczy. Pobyła, pokrzyczała, (usunięte przez administratora) i pojechała.

Wiktor

Firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowych pracowników? Może wiecie coś więcej, na jakie stanowiska?

Raszpel

Cześć o samej pracy mogę powiedzieć że ciekawa ;) bardzo wciagająca i jak ktoś lubi dokładność to się tam odnajdzie. Lecz... Brygadzistka ,Nowa Pani kierownik to jakaś pomyłka. Może zacznijmy od Kierownika oddziału Toruńskiego;) miła, przyjazna na kumpele by się nadawała Ale jak na kierasa bez kompetencji i wiedzy nie potrafiąca zarządzać ludźmi i bardzo łatwo ją manipulować i tu przechodzimy do wisienki na Torcie. Brygadzistka ehh... można by dużo Ale nie ma czasu ;) na początku gdy ją się poznajesz cudowna kobieta ;) Ale to tylko oblicze by wybadać teren. Po krótkim czasie... No cóż zdarzało się że i łzy przez nią wylewały dziewczyny. Zrozumiała uważa się za najmodrzejszą A reklamację z bloku operacyjnego w większości były na nią. W skrócie stosuje mobink. Ogólnie nie polecam chyba że ktoś ma nerwy że stali i potrafi sie postawić ale i taki tam dlugo nie popracuje bo ona wydajr opinie i w praktyce ona decyduje kto zostaje a kto wypad... Ja miałem.od szczęście że przyszedłem do pracy jak była na macierzyńskim. Jeszcze tak na koniec każdy każdemu tam (usunięte przez administratora) obrabia brygadzistka opowiada nie stworzone rzeczy o oddziale w Bydgoszczy więc tak z resztą zaczynała. Przemiał ludzi tam jest tylko i wyłącznie dla tego że atmosfera w pracy jest o (usunięte przez administratora) rozbić. POZDRAWIAM ^^

Witold
@Raszpel

Myślałeś o tym jak poprawić atmosferę w pracy? Może wspólne wyjście integracyjne zmieniłoby relacje na bardziej koleżeńskie. Napisz proszę także o innych warunkach zatrudnienia.

Placowka jurasz
@Raszpel

P ewa .ktora na niczym sie nie zna .zaloga do bani nawaleni wodka pracownicy rozwoza posciel po oddzialach .patola

Olgierd
@Witold

Nie ma wyjść integracyjnych.

Kamil

Niepokojące są opinie o firmie. Czy w takim razie dać sobie spokój z aplikowaniem?

Sławomir

@Cito worker nie współpracuję z Citonet-Bydgoszcz S.A. Zależy mi wyłącznie, aby na forum były rzetelne informacje o tym pracodawcy. To ważne dla osób, które poszukują tu zatrudnienia. Mógłbyś napisać coś więcej o tym pracodawcy? Na stronie jest parę interesujących ofert o pracę: https://tzmo-global.com/pl_PL/job_offer/ może podpowiesz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i na co zwrócić uwagę w trakcie jej trwania?

Cito worker
@Sławomir

Dziękuję za link. Z powodu organizacji pracy i stmosfery panującej w bydgoskim oddziale nie poleciłbym pracy tutaj nikomu więc co tu mówić o rozmowie kwalifikacyjnej. Nie bez powodu brak tu Polaków.

Hanna
@Cito worker

Niewielka ilość pracowników z Polski nie musi świadczyć o niczym złym, nie uważasz? Jeśli masz informacje na temat rozmowy kwalifikacyjnej, proszę podziel się nimi. Jeśli potencjalni kandydaci przyjmą ofertę pracy w firmie, będą mogli wiedzieć, czego się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej w Citonet-Bydgoszcz.

Citoworker
@Hanna

Nie,nie uważam. Z tego co wiem to POLSKA pralnia więc potrzebna jest dobra znajomość języka POLSKIEGO a to jest na niskim poziomie wśród Ukraińców którzy tu pracują więc ciężar odpowiedzialności za jakość wykonania usługi spada na tą garstkę Polskich pracowników...spada to raczej złe słowo, jest przerzucana na tych niedobitków. Większość Ukraińców zaś nie zna podstawowego asortymentu który trzymają w ręku 6 dni w tygodniu i po 8 lub więcej godzin dziennie...zastanów się więc nad swoim pytaniem raz jeszcze. Pozdrawiam.

xxx

Jedna wielka patologia, liderka pani A. nie ma zielonego pojęcia co robi a jej zastępca pani T. zajmuje się tylko graniem na tel, obie żyją plotkami. Kierowniczka natomiast faworyzuje osoby pod względem znajomości prywatnych jak i dupowłazów. Ciągle strasznie utraceniem premii, można się zatyrać, praca w warunkach tragicznych ale najwanizjeaze że w biurze jest klimatyzacja a w wejściu i tak czuć smród potu bo siedzenie na tyłku i krzyki na pracowników męczą. Nie polecam tego miejsca. (usunięte przez administratora) to mało powiedziane.

Narrator

Oddział Warszawski.Brak ludzi do pracy.Praca ciężka.Wypłata co miesiąc to inna.Nie polecam.Alkoholicy i donosiciele mile widziani .3/4 załogi to już ludzie z Ukrainy, którzy też się sami zwalniaja .Wypłata maksymalna 2300 z spora iloscia nadgodzin.

Pepe
@Narrator

Oddział Kraków-nigdy w życiu....ogromne braki w załodze,praca bardzo ciężka,płaca nie adekwatna do zarobków....Tylko dla ludzi na "zakręcie życiowym" i na chwilę.....lub desperatów....

Kaja
@Narrator

Nie 3/4 a 4/5. Polaków została garstka. Szpitale rezygnują z usług, z wiadomych powodów, dlatego pracy nie jest już tak dużo. Ukraińcy w związku z tym buntują się przeciwko wcześniejszym wyjściom z pracy, a co za tym idzie, zwalniani są Polacy. Też z wiadomych powodów. Jak ktoś napisał wcześniej - praca dla desperatów. Jedyna dobra rzecz, to wypłaty na czas, choć absolutnie nieadekwatne do wysiłku włożonego w tę pracę, a czasem i straconego zdrowia.

Citoworker
@Narrator

W Bydgoszczy tak samo ...nawet co do alkoholików. Tyle że teraz pracy mniej...i Polaków też.

Sławomir

@nicola, Czy udało Ci się zdobyć cenne doświadczenie lub inne umiejętności w tej pracy? Obecnie dla pracowników ważna jest atmosfera i poczucie przynależności do zespołu. Z Twojego opisu wynika, że w firmie Citonet-Bydgoszcz S.A. można na to liczyć. Czy orientujesz się jak wygląda aktualna sytuacja w tej firmie? Czy szukają nowych pracowników? Jak wyglądała Twoja rozmowa kwalifikacyjna?

Cito worker
@Sławomir

Nie wiem z kąd Ty jesteś, ale albo prowokator z ramienia Cito,albo lekko teges.

Sławomir

Czy ktoś z Was wie coś w temacie nowych zatrudnień w firmie Citonet w Bydgoszczy? Z wielką ochotą poznamy najświeższe wieści dotyczące pracy w tej firmie, najnowsze informacje będą w tym wątku bardzo pomocne dla innych użytkowników.

A co słychać w pralni w Zabagnie dalej dno jak było. Brygadziści robią co chcą a Ukraińcy mają większe prawa jak Polacy ?

Nicola

Jestem ciekawa jak się miewa obecnie Citonet w Warszawie na Banacha? Pracowałam tam 2 lata temu, ale przez Majkę nie przedłużyli mi umowy. Ci co znają temat, wiedzą jaka była :-P

Sławomir

@citoworker Wiele napisałeś na temat atmosfery w firmie Citonet-Bydgoszcz S.A. Jakie jest Twoje zdanie na temat pozostałych rzeczy w tej firmie. Czy pracownik tej firmy może liczyć na konkurencyjne wynagrodzenie? Czy w firmie istnieje coś takiego, jak program szkoleń? Dzielenie się opiniami na forum pozwala innym osobom poznać swoje przyszłe miejsce pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 72 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Citonet-Bydgoszcz Sp. z o.o.