Opinie o Flame Employment Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Flame Employment Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Flame Employment Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flame Employment Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Mitrilan

Kto jedzie 29 do Burnley do magazynu BOOHOO? kontakt: milanfan@vp.pl.

Juz

Czy w Flame Employment Polska Sp. z o.o. jest możliwość zdobycia jakiegoś sensowniejszego stanowiska?

Lukwroc

Witam, może ktoś się wypowie na temat pracy w burnley w baahoo wyjazd miał być 15 albo 22 z Warszawy i poznania, powiedzcie czy warto było pojechać i czy faktycznie jest tak jak oni pisali

Adix

Hej , ktoś jedzie 22 do Boohoo Burnley ? kamsanglia@gmail.com Piszcie ,

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Flame Employment Polska Sp. z o.o. na stanowisko MONTER ZABUDOWY POJAZDÓW? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Były Picker

Teraz jest oferta prze Flame do magazynu Boohoo jest to magazyn odziezowy w Burnley niedaleko Manchesteru robota ciezka nie jest ale trzeba sie ochodzic bardzo duzo nogi wysiadaja kto ma duza wage po przyjezdzie do angli przejmuje was agencja solsbury solutions oni załatwiaja wszystko juz na miejscu mieszkania co oni załatwiaja to jes tragedia jesli kto moze to niech sobie sam załatwia cos w swoim zakresie albo jedna mieszkanie w kilka osob tak bedzie najlepiej za chate co gora na miesiac wychodzi 300 350 funi lanlord kasuje 1000 funi kradziez w biały dzien wypłaty sa na czas z kasa nie ma problemu zadnego sa wypłacalni napoczatku jest szkolenie 5 dniowe po 8 godzin płatne 7,20 na godz pozniej wybuerzecie sobie zmiany na nocki jest 7,72 pracuje sie 3dni i 3 dni wolne po 12 godzin kontrakt jest na 12 tygodni ale trzeba sie duzoo ochodzic chudnie sie w oczach pozdrawiam przyszłych pickerów i packerów

Melon

Czy wie ktoś jak wygląda praca przy zbiorze owoców i warzyw w Holandii? Pozdrawiam

SEB

Agencja taka sobie ale juz w BOOHOO nie działa nie chcą juz tam jej teraz jak ktos by chciał do Boohoo sie załapac to tylko przez TRS cały czas nabór jest

PICKER BOOHOO

FERTY PRACY SA TYLKO TRZEBA WIEDZIEC GDZIE SZUKAC NA PRACUJ.PL MACIE OGŁOSZENIE Z ANGIELSKIEJ AGENCJI TRS JEST TAM WSZYSTKO TRZEBA POCZYTAC PRACA NA MAGAZYNIE.NAJLEPIEJ WYSŁAC MEILA ZE SWOIM CV CAŁY CZAS SA PRZYJECIA DO BOOHOO.POWODZONKA ZYCZE

mokka
@PICKER BOOHOO

niby tak ale wolałbym przez Flame jechać niz jakieś TRS... nie mają oni nawet tutaj certyfikatu na Polskę i nigdy nie wiadomo jak działa taka agencja a Flame jednak juz 10 lat więc robią to uczciwie skoro tyle lat dzialają sprawnie.

emenems

Agencję Flame współpracującą z Solsbury Solutions oceniam w skali 5 stopniowej na 4 z plusem. Byłem w Anglii w fabryce mebli i źle nie trafiłem. Agencja pomaga, pieniądz zawsze na czas. Można było tłuc nadgodziny. Jeśli załatwię swoje sprawy w Polsce, chciałbym wrócić tam, gdzie pracowałem.

emigracja

Hej, Od jakiegoś czasu obserwuję ten wątek i przyglądam sie ofercie agencji Flamę do magazynu do Wielkiej Brytami. Poważnie myslę o wyjeździe tymczasowym i dorobieniu sobie za granicą z doświadczenia wiem że dobrze czytać opinie ale tez dobrze sobie wyrobić własną.. Dla jednych dana praca jest lekka dla innych ta sama będzie nie do wyrobienia ... jednym sie chce pracować innym mniej itd .. Czy ktoś może wybiera sie na spotkanie rekrutacyjne do Warszawy ? albo zamierza odpowiedzieć na tą ofertę ? pozdrawiam W razie czego zostawiam maila angliaaa.9@o2.pl

xyz

najlepsze jest to że ogłoszeń do pracy w Boohoo tutaj w anglii nie ma A dlaczego? Bo każdy kto tu jest i pracuje legalnie od jakiegoś czasu (11 lat w moim przypadku) wie że to co jest oferowane przez tą firmę jest na pograniczu nielegalnosci Warunki Bytowie i możliwość stracenia pracy za próbę zmiany pracy powinny być zgłoszone do Citizena,na policję i do inspekcji pracy!!!! Z opowiadań slyszalam też że zakazane jest jedzenie szynki i kiełbasy (pork) na stołówce bo muslimy nie pozwalają W końcu Burnley to jeden wielki pakistan i kilka poleczek dających im d.....

Teresa

Witam, Mam pytanie czy ktoś wyjeżdżał z agencją do Sedberg School do pracy?? Jesli tak to proszę o informacje jak się tam pracuje.

Pracował ktoś lub wybiera się do fabryki mebli kuchennych znajdującej się w Grimethorpe. Proszę pisać jak warunki i praca ???

ssij

A czy pracownicy w Burnley, którym skończył się kontrakt z końcem stycznia dowiedzieli się czy pracują dalej?

byłemwidziałem

Byłem przez agencję Flame.Praca jako picker/packer. Pracowaliśmy przez dwie agencje Flame i Solsbury Solution w Burnley. Mieszkaliśmy 5km od pracy, dojezdzaliśmy taksówkami. Praca po 12h/4dni ( nie zdarzyło się, żeby nie było pracy). Norma w pracy do wyrobienia, z początku były śmieszne małe. Jeśli ktoś zamierza jechać do magazynu niech bierze ze sobą buty BHP. Rozchodzić je, żeby póżniej wygodnie się w nich przemieszczać. W ciągu 12h robi się 20-30 km w zależności od tempa pracy. Warunki mieszkaniowe porażka :(. Grzyb wszędzie gdzie tylko może być. W domu niemiłosiernie śmierdziało. Brak internetu, mikrofalówki. Mała lodówka na 5 osób. Wygniecione, stare, śmierdzące materace + prąd i gaz na doładowania, a to wszystko za kosmiczne wysokie pieniądze. Gdyby nie mieszkanie został bym tam. Lecz przy próbie rozmowy usłyszeliśmy "W przypadku zmiany mieszkania, jesteśmy zwolnieni z pracy", śmiech na sali... .Jeśli chodzi o wypłaty, zawsze na czas, po przepracowaniu miesiąca dostaliśmy 16h płatnego urlopu. Jednym słowem. Praca nudna, ale da się zarobić, mieszkanie to nieporozumienie i to straszenie ludzi w przypadku jego zmiany. Jakby ktoś chciał więcej informacji mail stunteer22@gmail.com

Piccker
@byłemwidziałem

Pracowalem przez agencje Solsburysolutions typowa złodziejska agencja ktora okrada polakow jak tylko sie da.Praca na magazynie spoko tylko trzeba sie troche ochodzic i sie nie wychylac grzecznym byc i wtedy kontrakt sie dostanie bezposrednio przez firme takze nie ma lipy.Mieszkania co ta agencja zalatwia tragedia jeden wielki syf smrod wszystko robione na odpierdziel o tak o rzeby tylko ladnie wygladalo.Najlepiej samemu zalatwic sobie mieszkanie niedaleko magazynu i po klopocie. Ztego co mi wiadomo to juz nie bedzie tam zadnych ofert do boohoo przez ta agencje nie sprawdzila sie byly na nia same skargi.

Lusy

zdecydowanie polecam wspolprace z ta firma

nie

Wiadomosc czlowieka z agencji, "szwagier tam jest" haha nawet gdyby tak bylo to Ci tego nie powie bo sie męczy i marżnie po nocach.! ot prawda a zreszta i nie tylko.

hm

wyjechało ze 100 osob i pracują czy dobrze .. zalezy co praca ok.. ale mieszkania nie..

zainteresowany

witam czy ktos wyjechal do magazynu BooHoo z Flejma i moze napisac jakie sa tam warunki pracy i mieszkaniowe oraz jaka agencja tam na miejscu sie tym zajmuje czy jest to solsbury z koordynatorami nextowymi? I czy tez trzeba przechodzic tam testy jak do nexta?

zabcia

Zapytanie o prace i warunki mieszkaniowe. Chce wyjechac do pracy zagranice przez firme FLAME EMPLOYMENT POLSKA. do pracy w miejscu BooShoo,bardzo prosze o opinie o tym miejscu,o pracodawcy i godzinach pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Flame Employment Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Flame Employment Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flame Employment Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Flame Employment Polska Sp. z o.o.