Opinie o Awiteks Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Awiteks Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Awiteks Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awiteks Sp. z o.o. w Kraków

Małgosia

Dzis wstapiłam do niedawno otwartego sklepu Awiteks na ulicy Bobrzynskiego przy Ruczaju. Chociaż bardziej przypomina mi to kawiarnię, niż sklep. Panie sprzedąjące miały duzy ruch, jednak dało sie zauwazyc ,ze sklep jest czysty i zadbany. Ceny bardzo widoczne . Produkty różnego rodzaju ,zacząwszy od pieczywa, ciasta , desery , lody- po prostu pysznie to wygląda. Muszę przyznać ,że jest to chyba pierwszy taki sklep w Krakowie z tak duzym asortymentem!

Lauro pracuję w sklepie Piekarni AWITEKS i już niedługo będą konkretne nazwy pieczywa,więc Ty i resztą klientów będziecie mogli swobodnie robić zakupy podając nazwę chleba. Póki co trzeba troszkę cierpliwości :) gorąco pozdrawiam .

Laura

Ja miałabym jedno życzenie do wszystkich Awiteksów - żeby ustalili jedną wersje co do składów chleba. Bo tak np. byłam w 5 Awiteksach i dowiedziałam się o chlebie na wagę: 1. Jest razowy. 2. Jest żytni 3. Jest żytnio - razpowy 4. Jest na miodzie 5. Ma więcej ziarenek niż Wieloziarnisty (podobny do Na wagę, ale mniejszy i bardziej suchy, sprzedawany na sztuki - ok. 5 zł jeden). Więc jaki w końcu to jest chleb?

klientka M1

Jestem stała klientką sklepu M1. Piszę ponieważ jestem pod wielkim wrażeniem nowego wyglądu oraz bardzo miłej i sympatycznej obsługi ! oby tak dalej :)

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Awiteks Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Magda

[usunięte przez moderatora] nie jest pracowadwca , wiec po co pisac czy jest "bosem" czy nie? Moze lepiej pomyśleć zanim doda się opinie. Pozdrawiam.

Andrew

Jestem Pewna że [usunięte przez moderatora] jest tam bosem logistyki !!

Maria

Ten sklep jest na ul. Krowoderskich Zuchów :) bardzo gorąco polecam !

Bogdan

Moj znajomy wspominal wlasnie o otwarciu nowego sklepu Awiteks, ale nie wiem dokladnie gdzie on jest. Czy moglby ktos podac adres?

Maria

Jestem pełna podziwu nowo otwartego sklepu Piekarni Awiteks. Wszystko wygląda świeżo i pysznie.Trzeba przyznać,że jest tam też bardzo miła obsługa,a to duży plus.

Awiteks masakra.....szczególnie na starym kleparzu nieprzyjemna ruda starsza pani...wredna i opryskliwa...na prośbę o pokrojenie chleba innego niż podaje wyskakuje z buzią że nie chce jej sie pokroić innego...chleb podaje gołymi rękoma i oszukuje z resztą ...ogólnie zal mówić

annnna

Również uważasz,że pracodawca w Firmie AWITEKS jest bardzo dobry ! Dziękuję pozdrawiam.!

yooho

[usunięte przez administratora] to małe g. a nie żaden kierownik wymyśliliście ha ha ha boki zrywać

Andrew

[usunięte przez administratora] jest kierownikiem całego zakładu i to on tam zarządza co i gdzie ma jechać !!

lala

nie kojarzę [usunięte przez administratora]? jaką rolę pełni tam ?

Andrew

Najlepszy z tych całych bosów jest [usunięte przez administratora]

lala

ja niweiem co te dziewczyny wypisują, przecież miałaś w-z żeby sprawdzić czego ile ci przywiózł kierowca a jak się towar nie zgadzał to na wydawkę trzeba było dzwonic,,, ja pracowałam rok i żałuję że odeszłam( nie zwolnili mnie,skończyła mi się umowa i przeprowadziłam się do męża,chcieli mi przedłużyć umowę) takie mądre na forum a chleba z poprzedniego dnia nie umiałyście oddać,,, ja jakoś nigdy nie miałam z z tym problemu. niechce ich bronić bo np z zwolnym był mały problem ale w jakiej pracy nie ma problemów....

Stokrotka

Witam wszystkich. Ja mialam \"przyjemnosc\" pracowac w tej firmie przez 3 m-ce... Wszystko bylo na poczatku ok, dopiero potem...zmienila sie kierowniczk i zaczela szalec, dziewczyny przez nia plakaly po sklepach (to byl 2006 rok), ja sie nia nie przejmowalam poprostu robilam swoje i tyle. Pozniej zaczelo sie z pewnym dostawca, mial na kazdym sklepie panienke na zaplecze i do mnie tez startowal ale mu sie nie udalo. Pewnego dnia probowal mnie zaciagnac przed godz 6 rana na zaplecze i przywalilam mu chlebem. Na szczescie wszedl wtedy klient i on wyszedl. Od tego momentu zaczal sie na mnie mscic, a ze byl to dobry kumpel wlasciciela to odbilo sie to na mnie. Nie dowozil mi ciasta na sklep, ale bylo odnotowane ze przywiozl 3 paczki. W ten sposob sie narobilo manko niby z mojej winy. Wszyscy tam trzymaja sie razem, jest to banda oszustow i (usunięte przez administratora) . Wszyscy normalni stamtad poodchodzili. Nie polecam, a co do pieczywa to fakt nie mozna oddac, trzeba caly syf tygodniowy wysprzedac porazka jednym slowem...

Pola

Hehe skoro tak miło wspominasz pracę w Awiteksie to czemu nadal tam nie pracujesz ?Chyba za mało w (usunięte przez administratora) sko wchodziłas skoro juz nie pracujesz !!!!!!!!!!! A tak apropos jest wolnosc słowa i mozna wszystko pisac !!!!!!!!!!!!

zaklik

ty beznadziejna dziewczyno jak możesz wypisywać takie brednie o dawnym pracodawcy..ja tez tam pracowałam ale bardzo miło wspominam widocznie nie byłaś za uczciwym pracownikiem i pewnie cie zwolnili i teraz wypisujesz takie brednie weź się zastanów zanim jeszcze kiedykolwiek coś złego na kogoś napiszesz:)))

hmmmm...

Ludzie w każdej branży niezależnie czy to piekarnia czy gastronomia czy nawet sklep z gwoździamy są plusy i minusy danej pracy. Jak kogoś zwolnią to zawsze się narzeka i nadaje na daną firmę, jak nie zwolnią to wtedy się mówi jaka ona wspaniała - logiczne myślenie.... W awiteksie nie pracowałam ale pracuje tam koleżanka i słyszałam dobre opinie, może czasem jest cieżko (ale w każdej pracy trzeba pracować) ale przynajmniej są wypłacalni, praca po 8 h, niedziele wolne -nie jest źle

Zostaw merytoryczną opinię o Awiteks Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Awiteks Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Awiteks Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Awiteks Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Awiteks Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 268 ocen.

Awiteks Sp. z o.o.