Opinie o PPUH "ERPLAST" w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PPUH "ERPLAST". Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PPUH "ERPLAST" o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPUH "ERPLAST" w Bydgoszcz

libra125

Sądząc po twojej ortografii i błędach na poziomie dzieciaka, trudno zrozumieć za co chcesz kupę kasy. Za co, skoro nawet podstawowej umiejętności pisania nie masz? Żal! I ty się o wielką kasę upominasz?! Ha ha ha

Ted Bundy
@libra125

Lepiej nie umieć poprawnie pisać ,niż być nieuczciwą szmatą jak twoi kierownicy i zasrani urzędasy, a ty jesteś pospolitym lizusem skurwiałych kierowników wyzyskiwaczy , którzy legną sie jak zaraza i plugactwo gorsze od szarańczy, więc spaliłbym was w Auschwitz, bo tam wasze miejsce gnoje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

...stabilna praca i dobra płaca, tak się ogłasza ten denny zakład, gdzie przekręcają ludzi z nadgodzinami i pensjami a cwaniaczki siedzą w biurach i nic nie robią za niezłą kasę...(usunięte przez administratora) ten zakład, zatrudniają ludzi za minimalne stawki jak mają dużo pracy a potem wypad, i pełno szwendających się pseudo kierowniczków z telefonami w łapach (usunięte przez administratora)

ile zarabia pracownik u was ktory stawia znaki?

A Panowie z tych aut czym się charakteryzują?? :D

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca kat. C, CE + HDS w firmie PPUH "ERPLAST"? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

przyjmę do pracy Erplast:) kto che zastąpić narzekających kolegów proszony jest o zgłoszenie się do działu kadr - grupa inwalidzka mile widziana :) Pozdrowienia dla pana z białej vectry ( wiemy ze jezdzi bez prawa jazdy) i czarnego citroena :)

Przyjaciel

Kolega ma rację, z tymi podwyżkami to można byłoby coś zrobić. Natomiast nie zgodzę się z faktem rzekomego wręczania kopert do ręki. Jeżeli ktoś tego nie widział to niech nie oskarża, bo oskarżyć łatwo ale udowodnić już dużo trudniej. Dlaczego jednak jest tak źle ??? Odpowiedź wydaje mi się łatwa, po prostu jest na to przyzwolenie... Kochany dyrektor nie kontroluje napływu zamówień, a raczej ich braku, gdzie są kontrakty, gdzie jest praca. Dlaczego inne firmy mają zamówienia i potrafią płacić pracownikom, natomiast my mamy już połowę marca i stoimy ja strach na wróble na środku pola i nic nie robimy, tego nie potrafię pojąć. Praca jest jaka jest, a raczej jej brak... z mojego punktu widzenia pozostaje nam czekać bo co innego możemy zrobić. Zwolnienie się jest pewnego rodzaju wyjściem ale pamiętać należy, że w dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć dobrze płatną pracę. Pozostaje nam tylko czekać, tylko pytanie jak długo....

Norek

Podzielam opinię kolegów niestety pracowałem w tym cyrku tam kazdy z biura chodzi zarobiony i pewien siebie niestety pracownik jest nikim , pracowałem tam w tym Erplaście jak to sie zwie przez 7 miesiency z czego ani razu nieujżałem premi na oczy tłumaczyli się kryzysem a w biuze sobie nagrody w kopertach dawali . Ja miałem 9,50zł na godzine po 3 miesioncach miałem obiecanom podwyżke do kturej niedoszło ale zato doszło straszenie o zwolnieniach to poszedłem na chorobowe niestety to zakład pracy chronionej i powinni zwrucic tam uwagę urzędnicy od kontroli a nie brac tylko koperty w renke i dowidzenia nikt nic niewidzi ludzie sie tam wykańczajom ten zakład powinna odwiedzic jakaś nieoficjalna komisja a nie żeby właściciel zarabiał na czyjejś krzywdzie i chorobie . Pozdrawiam kolegów z erplastu powodzenia

Bożyszcze nastolatek

Pewnie kolejną premie ujrzymy dopiero... na koniec roku, żal (usunięte przez administratora) ściska.

mam wolne

Ciekawe kiedy będą znowu zatrudniać....

Bożyszcze nastolatek - 2010-03-12 21:36:09 Powiem tak... wszyscy tak (usunięte przez administratora) na ten Erplast, a jednak w nim siedzicie i pracujecie. Jak coś się nie podoba to droga wolna, nikt was nie trzyma w tym jak piszecie a ty to kto?Personalny?czy z rodziny?

Bożyszcze nastolatek

Powiem tak... wszyscy tak (usunięte przez administratora) na ten Erplast, a jednak w nim siedzicie i pracujecie. Jak coś się nie podoba to droga wolna, nikt was nie trzyma w tym jak piszecie (usunięte przez administratora)" na siłę... Pozdro :D PS. szukam pracy :)

Pracownik Erplastu po raz 2

i ta atmosfera która panuje ciągłe straszenie

Pracownik Erplastu

Potwierdzam Opinie kolegi wyżej prawdziwe (usunięte przez administratora) są tylko napisu brak :D zatrudniają ludzi na kilka miesięcy potem kończą się zamówienia i koniec kariery w (usunięte przez administratora) i tak co roku !a wypłaty dobre tylko w tedy gdy jest premia ale żeby mieć 40% to trzeba wyrobić normę godzinową (taki ukryty akord;) ) dodam że normy wygórowane , nie polecam .

Hrab

Erplast jak co roku zatrudnił jesienią dodatkowe osoby na czas określony i nikogo nie zwolnił. Po prostu umowy się skonczyły. Najlepsi zostali - dostali nowe umowy. A czy praca jest ciężka ? Jak wszędzie, zresztą to rzecz subiektywna - dla niektórych każda praca ciężka . Na pewno to nie kopalnia

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH "ERPLAST" - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w PPUH "ERPLAST"?

Zobacz opinie na temat firmy PPUH "ERPLAST" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPUH "ERPLAST"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPUH "ERPLAST"