Opinie o PPUH "ERPLAST" w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PPUH "ERPLAST". Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PPUH "ERPLAST" o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPUH "ERPLAST" w Bydgoszcz

Okradziony

Oj v-ce prezesie MR okradać własnych pracowników z ciężko wypracowanych premii. Wstyd ale jeśli potrzebuje Pan pieniędzy to proszę podać nr konta. A zrobimy zrzutkę np na wycieczkę dookoła świata. Która zajmie np rok a my będziemy mieli spokój od Pana i Pana decyzji.

@Okradziony

Ten pań to zwykły (usunięte przez administratora) beż szacunku do własnych pracowników liczy się tylko żeby on miał. Ale juz niedługo zrujnują ta firmę

Magdalena
@Okradziony

A może w ten rok uda się odbudować wydajność firmy o ile uważacie, że jest nadszarpnięta? W sumie ciekawy rodzaj rocznej inwestycji, ciekawe jaka byłaby z wysyłki na wycieczkę stopa zwrotu... ;) A w jaki konkretnie sposób jesteście okradani z tych premii? Wiecie ile macie otrzymać i wpływa mniej czy o co chodzi?

Darczyńca

W związku ze zbliżającą się przerwą produkcujną w firmie erplast zarządowi życzymy miłego urlopu za nasze pieniądze. My pracownicy przez te dwa tygodnie będziemy pracować u innych żeby odrobić straty. Wynikające z naszej rzetelnej pracy dla spółki. Bawcie się dobrze nasi v-ce prezesi Jakubie trenuj ostro w końcu rower za grube tysiące nie może się kurzyć. M ty nie masz pasji więc ja sobie znajdź, :). No chyba że doprowadzenie firmy i ludzi na skraj wytrzymałości jest pasja to masz last level!

Jak szefostwo w PPUH "ERPLAST"? Spoko traktują ludzi?

Pituś

Szef najlepszy na świecie daje systematycznie podwyżki i kocha swojch pracowników

Daria

Do czasu spoko traktują ludzi . Mobbing mobbing dziwne układy . Pani bhp łatwi prace za uprawianie seksu z Nią. I do dzisiaj tam pracuje :(

Musisz przespać się z Panią od bhp ( wtedy prace dostaniesz ) . Mobbing

Bezrobotny
@Daria

Hmm szkoda ze mi nie dała propozycji :( widocznie bierze się tylko za elitę ??

Dżoanna

Pilnuj swojego nosa. To nie jest zniesławienie. Każda plotka ma w sobie trochę prawdy. Pamiętaj że za błędy trzeba płacić....

@Dżoanna

Dziękuje bardzo . Akurat jesteśmy w trakcie pozwu do Sądu . Mobbing jest karany dlatego zrobię tyle ile będę w stanie aby dowieść prawdy :)

Daria

To nie jest zniesławienie to jest prawda proszę cofnąć się do komentarzy z grudnia 2019 podobny wpis tam jest tak wiec nie uważam aby było to pomówienie ani zniesławienie .Poza tym próbowałam nawiązać rozmowę z Panem Dyrektorem odmówił rozmowy .

@Dżoanna

Naprawdę dziękuje . Poza tym gdybym nie miała świadków to bym nie pisała bezpodstawnie .

Daria

I proszę postawić się na miejscu osoby pokrzywdzonej . Duzoby pisać naprawdę . Bronię tylko przyjaciela , który stał się ofiara tej Pani ! Podłość ludzka nie zna granic !

Daria

Regułka skopiowana z internetu .zrobie wszystko aby ta Pani została ukarana . Nie chce się wywodzić za dużo ale po całym procesie dam znać co i jak .

@Daria

Zgadza się pani z bhp daje podteksty odnośnie seksu a nie jest aż tak atrakcyjna żeby się na nią skusić chyba że jakiś desperat

ppp

Odradzam wszystkim pracę w tej firmie szefostwo to nie ma szacunku do pracownika jest tam (usunięte przez administratora) na rozmowie obiecywane złotych gór przy pierwszej wypłacie rozczarowanie nie dasie zarobić więcej jak 2700zl przy 8 godzinach pracy. Praca w deszu i ogólnie źle warunki pracy

p

Erplast to najgorsze (usunięte przez administratora) szefostwo to chamy mili są tylko na rozmowie kwalifikacyjnej. Potem już tylko jeden wielki wyzysk

Ukazało się ogłoszenie na spawacza. Jeśli lubisz spawać w mrozie, na wietrze, w upale i bez dachu nad głową to miejsce idealne dla ciebie. Jeśli spawanie na akord i wypisywanie tysiąca stron dla 30 PLN dodatkowych do pensji. Nie czekaj z wysłaniem cv. Jeśli stojąc w kałuży nie straszne ci mokre skarpety przez dziurawe buty. I oddychanie oparami ocynku to znaczy że masz zdrowie idealne dla firmy. Pamiętaj to wszytko w Erplast Bydgoszcz

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca kat. C, CE + HDS w firmie PPUH "ERPLAST"? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Etam

Panie Krzysztofie czy Pan nie widzi co Pana synowie robią z tą firmą. Dorobek pańskiego życia pójdzie w piach!

Zzz...

Żałosne synusie prezesa przejmują firmę. Jeden mądrzejszy od drugiego, wracać do piaskownicy firma to nie plac zabaw!

p
@Zzz...

Co usuwacie z komentarzach to że okradacie ludzi. Ukraicow se weźcie do pracy niedługo tylko takich pracowników będziecie mieli

Jak wygląda praca na stanowisku Monter? Mogłaby osoba z tego stanowiska opowiedzieć o swoich obowiązkach i ogólnie o pracy w PPUH "ERPLAST"?

pp

Erplast to jest jedną wielką pomyłka wyzysk nie płacą za nadgodziny jedno wielkie (usunięte przez administratora) Zresztą widać że ciągle szukają łudź

Old

Kierowca monter ? Zacznijmy od tego iż na rozmowie jest jedną stawka. A umowę dostajesz do podpisania z zupełnie inną stawką. Praca od 6 do ? Dobre pytanie. Nigdy nie wiesz kiedy skończysz. Ogólnie 10-12h to takie minimum u nich. Osobiście odradzam. Auta straszne szroty które nie powinny wyjeżdżać na drogę. Jeśli chodzi o rozmowę o pracę też bez szału. Kierownik w sumie coś mówi ale za chiny nie wiesz o co mu chodzi. Sam dopytujesz na rozmowie co będziesz robić. Za co odpowiadasz itp.

ppp
@Old

10 -12h to standard do tego praca w weekendy i święta za podstawowa stawkę jeden wielki wyzysk

Pepe

Firmę radzę omijać szerokim łukiem. Jedno wielkie nieporozumienie

Obecny

Szukasz pracy? Wszędzie dobrze byle z dała od Erplastu. Nigdy nie wiadomo jaka będzie wypłata, urlop dostajesz ale zimą. Stawka oczywiście śmieszna i podstawa poniżej najniższej krajowej. Ratują się „premią akordową”. 0 socjalu (pewnie znika w kieszeni prezesa).

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu PPUH "ERPLAST"?

były

najlepiej jakiś wyrok za łagodne przestępstwo wtedy zostajesz członkiem załogi jako więzień ZK Fordon, nikt normalny dobrowolnie nie zatrudnia się w Erplaście

@Waldi zatrudniają recydywistów?

Witold

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy

Waldi
@Witold

Odpuść sobie firma jak każda mobbing, praca z więźniami, towarzystwo tylko dla desperatów

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie PPUH "ERPLAST"? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Tak, jest dniem wolnym od pracy. Pozdrawiam

Heniu

Prawda jest taka.Tydzień Ciebie nie ma w pracy bo pijesz,wracasz klepią Cię po plecach nie pytają co z tobą się działo.Cieszą się że już wróciłeś i szybko na jakieś stanowisko bo dużo pracy.

Heniu

Powiem tak.szału nie ma.pracowalem z zk-fordon.mobing-faktycznie się zgadza.nie ma żadnego szacunku ze strony BHP.Pór roku przed zakończeniem wyroku nawet buty do pracy musiałem sobie zorganizować we własnym zakresie prywatnie.brak słów,teraz wyszedłem i odpoczywam od tego wszystkiego psychicznie.Pewne jest jedno ZK tak mnie nie zmęczyło

MADZIA

Pracuję w tej firmie już 2 lata. Nigdy powtarzam nigdy nic złego mnie nie spotkało ze strony chłopaków! Wręcz przeciwnie zawsze gdy potrzebuje pomocy pomagają bez mrugnięcia z uśmiechem na twarzy i miłym słowem. Nie ocenia się ludzi po wyglądzie czy po tym jak kiedyś w życiu zbłądzili! Nikt z nas nie jest "święty"! Współpraca i życzliwe koleżeństwo to najważniejsze cechy jakimi powinienem wykazywać się każdy pracownik. Popracuj z drugim człowiekiem jakiś czas,poznaj go, porozmawiaj z nim w wolnej chwili A w tedy możesz cokolwiek na jego temat stwierdzić! Ekipa z Erplastu jest najlepsza!

Erplast
@MADZIA

Dziękujemy!

@Erplast

Witam serdecznie! Znalazłem w internecie informacje, że firma poszukuje obecnie pracownika magazynowego. Czy moglibyście napisać, jak wyglądają warunki pracy na tym stanowisku? Z góry dziękuję za pomoc.

Fredi

Jaką macie atmosferę w pracy? Myślę, że każdemu trzeba dać szansę.

vc
@Fredi

Daj sobie szanse i nie pytaj o atmosferę wtedy.

llooo

Jak nie chcecie, żeby ktoś pisał na internecie, że pracują tam więźniowie, to CZAS NAJWYŻSZY najpóźniej na rozmowie kwalifikacyjnej poinformować przyszłych pracowników praworządnych, jakich kolesiów będzie miał w otoczeniu. Jak nie chcecie tego robić i robicie z tego wielką tajemnice czyt. oszukiwanie kandydatów , to zatrudnijcie samych więźniów. Atmosfera poniżej krytyki. Tylko na rozmowie jest miło, później traktowanie człowieka jak szmatę.

Morderca z wyrokiem
@llooo

To jest za pozno, zeby dowiedziec sie istotnych informacji w pierwszym dniu pracy, a nie w rozmowie. Najlepiej informacje , ze to zaklad pracy ze skazanymi podac w ogloszeniu. Wtedy przyjda tylko ci co sie zgadzaja na prace z przestepcami lub desperaci. Jak tak mozna. Ludzie rezygnuja z innej pracy, zeby przejsc i trzeba szanowac ich a nie klamac i zatajac istotne informacje.

Iwona

@Bartosz, na stronie internetowej firmy "ERPLAST" pod zakładką praca można znaleźć wiele ofert. Tutaj podaje link do strony: http://erplast.pl/firma/praca/ Jakie dokładnie stanowisko Cię interesuje? @Thomson, czy Ty również jesteś zainteresowany pracą w "ERPLAST"? Wysyłałeś już swoje CV?

Bartosz

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jakie zarobki można liczyć

Thomson
@Bartosz

Z tego co widziałem w necie to szukają ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH "ERPLAST" - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w PPUH "ERPLAST"?

Zobacz opinie na temat firmy PPUH "ERPLAST" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPUH "ERPLAST"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPUH "ERPLAST"