Opinie o PPUH "ERPLAST" w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PPUH "ERPLAST". Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PPUH "ERPLAST" o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPUH "ERPLAST" w Bydgoszcz

Każdy_z_nas_tworzy_firmę

Negatywne opinie może pisać każdy... ale czy każdy z osób które piszą negatywne opinie wywiązał się z powierzonych obowiązków? Kierownik-łysy zły, normy-wygórowane, traktowanie ludzi-z góry, brak porozumienia w sprawie urlopu a wykazałeś się chłopie? W firmie pracuje kilkadziesiąt osób, ja też i nikt z tych osób nie narzeka. ERPLAST zawsze wypłaca pieniądze bez opóźnień. Nadzór jest bardzo wyrozumiały, pod warunkiem że chcesz pracować. Zwolnili Cię widocznie szukasz pracy lżejszej od leżenia, daj chłopie coś od siebie to zostaniesz doceniony. Zarząd nie wpr.. się w produkcje nie kłamcie. Jak nie rozumiecie zasady: pracodawca da zlecenie, my wykonamy i wspólnie mamy zysk to do przedszkola. A jak my wykonamy coś źle albo nie w terminie i zarząd musi płacić kary to Cię obchodzi?, nie bo po co... ale premia musi być, tak? Gdybym musiał szukać pracy ponownie to wybrałbym ponownie ERPLAST!.

Dobra czas coś wyjaśnić.
@Każdy_z_nas_tworzy_firmę

Mistrzowie to jedna wielka porażka, nic nie robią, nie znają się na robocie są tam tylko dlatego że pracują tam osoby z zakładu karnego (taki sam poziom intelektualny podstawówka bądź gimnazjum) po drugie jak mistrz wchodzi na stanowisko to on ma zawsze rację pamiętaj o tym. Nie ważne że cała robota się (usunięte przez administratora)

Monter oznakowania drogowego, kierowca kat. C, CE + HDS od razu jakaś pewna umowę ma? Czy na początku coś na próbny okres dają, jak to wygląda? Zależy mi, żeby była opcja bezterminowej, może nie od razu, ale chociaż po jakimś czasie. Ogłoszenie tylko pisało , że jest umowa o pracę.

WK Nowy wpis

Umowa na okres próbny , później określony, a w zależności od uzgodnień może być po jakimś czasie nieokreślony.

@WK

To na jak długo otrzymuje się umowę o pracę na okres próbny? I po niej na jak długo podpisywana jest kolejna umowa? Z góry dzięki za informacje.

Każdy_z_nas_tworzy_firmę

Niewiarygodne

Pozostawię bez komentarza

PP
@Każdy_z_nas_tworzy_firmę

Nie bronię się tym co napisze. Brnięcie w zaparte było złe. Chciałem tylko coś sprostować. Jeżeli naraziłem firmę na straty to przepraszam choć wiem że to nie wystarczy.

d4rk83
@Każdy_z_nas_tworzy_firmę

Dzień dobry, jakie są zarobki na stanowisku pracownik drogowy, wiadomo codziennie wyjazdy, i pracownik pracujący na miejscu jako ślusarz?

Mariusz
@Każdy_z_nas_tworzy_firmę

Pracowałem jednak z powodów rodzinnych wróciłem za granicę. Nie narzekałem na firmę ani zakres obowiązków czy też wynagrodzenie. Szczerze polecam.

@Mariusz

To powiesz więcej o zarobkach i co tam robiłeś? Bo pewnie na każdym stanowisku jest inaczej. Zgaduję, że polecasz nie tylko ze względu na kasę, więc co jeszcze Ci się podobało?

@Każdy_z_nas_tworzy_firmę

Już nie powiem kto naprawiał agregat malarski jak był nie sprawny, kto w sobotę przychodził i przygotowywał na poniedziałek pracę, kogo okradli z szawki tępe dzbany bez szkoły i mistrzowie produkcji bez żadnego wykrztałcenia. Pozdrawiam poligrafię ✌️ Wskaż osobę o nowym kierowniku która się tak wypowiadała człowieku. I jakie kary CHŁOPIE. Sami przyzwalaliście na zmianę na lakiernii NIE INFORMUJĄC KIEROWNIKA TĘPE DZBANY BEZ EDUKACJI! TAKIE RZECZY NIE WYJAŚNIA SIĘ NA FORUM TYLKO W PRACY CZŁOWIEKU.

Jan
@Każdy_z_nas_tworzy_firmę

Bzdury wypisujesz! Pracowałem w Erplaście, utworzyłem jeden z prężnie działających działów. Opracowałem i wdrożyłem technologię produkcji znaków aktywnych. Niestety, za dobrze widocznie mi szło - jedek z "kierowniczków" przestraczył się, że mogę być dla Niego konkurencją i zaczął pode mną kopać. Postawiłem wszystko dla dobra tej Firmy, ale zwolniono mnie bez podania przyczyny, bo ten "kierowniczek" na moje miejsce miał swego "inżynierka" (który w razultacie Dział rozwalił)... Nie Zapomnę jednej chwili, jak Szef Firmy był zachwycony rezultatami mego Działu. Do dziś słyszę Jego słowa: "odwdzięczę się"... Tak, Panie Rymer, odwdzięczył się Pan... Dziękuję... Takich pasjonatów elektroniki i znaków aktywnych było tam kilkoro - niestety wszyscy zostali zwolnieni... Warto się też przyjrzeć płynności kadr. Ludzie byli zmieniani jak rękawiczki... I nie liczyło się oddanie i fachowość... Szkoda...

Dobra czas coś wyjaśnić. Nowy wpis

Boguśka

Hejka.:D Jest oferta na magazyn i zastanawiam się czy kobiety również są przyjmowane:) Co do wypłat. Otrzymujecie na czas? Zgadza się zawsze wszystko ?

AR
@Boguśka

Za duże ciężary są jak dla kobiet, więc niestety nie z tego co wiem. Wypłaty zawsze są na czas i wszystko się zgadza.

No ta.
@Boguśka

Magazyn nie funkcjonował. Pełno znaków zostało pomalowanych i pewnie do dziś tam zalegają. Nie zabierali z tamtąd niczego, tylko zawalą kolejnymi i kolejnymi. Masz się nie odzywać i pracować ????. Po jakimś czasie powiedzą Ci ze magazyn jest niewydolny i musisz tam pracować (śmiech) jest tam kilku mistrzów z innych zakładów i próbują wdrażać to w erplascie tylko ze na marne.

Jaga
@AR

To ile kilogramów trzeba tutaj dźwigać, skoro są to za duże ciężary jak dla kobiet? Super, że wynagrodzenie na czas. Możesz podać widełki, ile się tu zarabia?

Jest praca na stanowisku operatora przecinarki plazmowej CNC. Widziałem też że mile widziane uprawnienia na wózki widłowe. Jak ktoś nie ma to może kurs zrobić w firmie? Finansują nowym takie szkolenia?

MC

Oczywiście, że jest taka możliwość. Wszystkie informacje udzieli kadrowa.

@MC

Witam, mam przed sobą właśnie ofertę pracy dla operatora, stawka podana w niej to 6 000 brutto. Czy po okresie próbnym lub uzyskaniu większego stażu pracy można liczyć na zwiększenie wynagrodzenia? Podwyżki indywidualne wchodzą w grę?:) Pracuje się na samej podstawie, czy sa jakieś dodatki płacowe?

Paweł.

6k operator? Zazdroszczę. Z gimnazjalnym wykrztałceniem zarobisz nawet 8k :). A z podstawowym 10k. Chyba że majster się (usunięte przez administratora) to dostaniesz 2k i tak to jest. Essa

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca kat. C, CE + HDS w firmie PPUH "ERPLAST"? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Leszno

Czy można liczyć w PPUH "ERPLAST" na prywatną opiekę medyczną?

Paweł.

Nie, ale na plus jest konto ike nationale nederlanden :)

Szuka firma montera oznakowania drogowego, kierowcy kat. C, CE + HDS. Średnie zarobki 3000 - 4400 zł / miesiąc. Chyba na rękę, co? Bo za mało na najniższą krajową przecież. Może ktoś z kolegów kierowców napisze od siebie, ile miesięcznie zarabia naprawdę?

6300 zł na rękę ostatnia wyplata

@MM

Za jaką robotę powiedz mi? To normalna kwota? Jakbym miesiąc temu robił też bym ponad 6 miał? I czy to będzie zależne od sezonu u was? kiedy jest najwięcej roboty? Masz porady?

Specjalista ds przetargow publicznych. Ktoś coś? Warto?

@Kasia

Tak, bardzo miły zespół koleżeński - bardzo pomocny. Dyrektor - odpowiednia osoba na stanowisku - konkretny, pomocny, fachowy. Praca jest ciekawa i rozwojowa.

AW
@MM

@MM to nowe stanowisko czy po prostu wakat się zrobił po kimś? Czy urlop (2 tygodniowy) dla pracowników biurowych także wypada raczej w okresie zimowym? Dziękuję.

@AW

Nowe stanowisko. Urlopy zgodnie z wnioskiem i akceptacją Dyrektora - nie muszą być zimą.

Jacuś

Ludzie tylko nie Erplast, urlopy zimą, bo nie ma pracy. Latem (usunięte przez administratora) zero wolnego Najniższa krajowa, z premia akordową, której nikt nie potrafi zrozumie. Warunki pracy beznadziejne, na halach zimno. Trzeba uważać na wózki widłowe które jeżdżą na zewnątrz firmy, do tego gazowe wózki jeżdżą po halach, smród gazu to norma. BHP nie istnieje, nie wiem za co paniusia bieżę kasę. Niespodziewana wizyta inspekcji otworzyła by oczy. Szefostwo to jedna wielka klika. Najważniejsze że oni mają kasę, reszta do roboty, a jak się odezwiesz to zwalniają, wciskając jeszcze nieprawnie wypowiedzenia za tzw. porozumieniem.

Rzest
@Jacuś

Oj Bidon, Bidon.... Żal mi ludzik którzy wylewja swoje żale jak dostaną wypowiedzenie. Masz szansę kontynuować swoją misję w innym zakładzie pracy. Powodzenia

Jacuś
@Rzest

@Rzest Nie wylewam żalu po wypowiedzeniu, sam odszedłem już jakiś czas temu i nie żałuje. Takiego bagna jak w Erplaście to w mało jakiej firmie jest. Szkoda mi tych paru lat które tam spędziłem.

pp
@Rzest

Jakie żale ta firma to parodia jest zbieranina kierowników beż wykształcenia inżyniera pies klawisz i jakieś (usunięte przez administratora) co nie mają o niczym pojęcia. Jak by byli taka dobra firma nie szukali by ciągle ludzi

Ktosik
@Jacuś

Na temat bhp nie będę polemizował z kimś kto nie ma na ten temat najmniejszego pojęcia. Wózki na hali mogą jeździć mało tego mogą jeździć gazowe. Kto Tobie powiedział ze nie mogą ?

BHP
@Ktosik

Zgodnie z obowiązującymi przepisami niedopuszczalne jest używanie w pomieszczeniach pracy wózków z silnikami spalinowymi zasilanymi benzyną etylizowaną lub zawierającą inne substancje toksyczne . Wózki takie powinny zostać zastąpione wózkami akumulatorowymi. Rozdział 2 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 21 kwietnia 2006 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (Dz. U. Nr 80, poz. 563) - dalej r.o.p., wskazuje czynności zabronione, które mogą spowodować pożar, jego rozprzestrzenianie się, utrudnienie prowadzenia działania ratowniczego lub ewakuacji. Czytaj więcej na Prawo.pl: https://www.prawo.pl/kadry/czy-mozna-uzywac-wozki-widlowe-spalinowe-wewnatrz-hali-przemyslowej,187726.html

Ktosik
@BHP

Ach wybrałeś tylko cytat który tobie odpowiadał. No to poczytaj dalej ćwoku. Zgodnie z obowiązującymi przepisami niedopuszczalne jest używanie w pomieszczeniach pracy wózków z silnikami spalinowymi zasilanymi benzyną etylizowaną lub zawierającą inne substancje toksyczne. Wózki takie powinny zostać zastąpione wózkami akumulatorowymi. Po hali produkcyjnej z miejscami pracy można jeździć wózkiem widłowym z silnikiem diesla pod warunkiem, że substancje szkodliwe wydalane z silnika i hałas związany z jego pracą nie powodują przekroczenia wartości najwyższych dopuszczalnych stężeń i natężeń, określonych w odrębnych przepisach. (usunięte przez administratora)

d4rk83
@Ktosik

Dzień dobry p. Ktosik, widzę, że pan jest pracownikiem tejże firmy, proszę mi powiedzieć, jakie są zarobki na stanowisku pracownik drogowy, wiadomo codziennie wyjazdy, i pracownik pracujący na miejscu jako ślusarz?

Hanna

Firma dodała ofertę na kierowcę kat c. Podali zarobki 5800, ale nie ma informacji czy to na rękę czy brutto. Wiecie może? Można jakoś negocjować tą kwotę w razie czego? Będę wdzięczna za podpowiedź bo mąż chciał się zgłosić.

Na stronie internetowej Praca.gov.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy PPUH "ERPLAST". Poszukiwani są Kierownik Produkcji. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Pracuś

Kierownik produkcji ? Mądruś z pesy nie daje rady ? Wcale się nie dziwie tam go Też nie chcieli.

Magdalena
@Pracuś

A co tak ciężko tu jest na tym stanowisku? Jak w praktyce praca w takim razie wygląda. Zakres obowiązków jest większy niż w ofercie?

Firma PPUH "ERPLAST" rekrutowała na stanowisko Kierowca c. Czy nadal poszukują pracowników? Zarobki w ofercie wynosiły 5000 PLN.

Tak, oferta jest nadal aktualna.

KARMAWRACA

Stal 30 % w góre Erplast 100%w dół szkoda tylko pracowników

Karma 2
@KARMAWRACA

Pewnie że wraca już nie ma kto spawać.

Pracownicy

Taka informacja dla Kierownika. Kodeks pracy nie wskazuje konkretnych sytuacji, w których pracodawca może odmówić udzielenia urlopu wypoczynkowego. Jeżeli pracodawca ma bardzo ważne przesłanki może pracownikowi urlop skrócić lub go odwołać. Pracodawca wówczas musi pokryć koszty związane z odwołaniem urlopu (art. 167 Kodeksu pracy).5

Dzban
@Pracownicy

Święta Racja.

W firmie PPUH "ERPLAST" właśnie zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Kierowca. Jakie warunki i benefity oferowali? Czy jest szansa na zarobki większe niż 8100 PLN?

WD

Oczywiście że jest szansa ale 8100 Skudo bardzo prosty przelicznik 1skudo to 0.24 eurocenty 337 euro x4.53 pln 1526pln bez nadgodzin!

p

8100zl jest możliwe ale w 2 miesiące oni kłamią zarobki są nie zgodne z tym co piszą i oferują na rozmowie kwalifikacyjnej. Ta firma to (usunięte przez administratora) dla desperatów

Magdalena
@p

Skąd taki wniosek co do możliwości otrzymania tego typu wynagrodzenia w dwa miesiące? Przetestowane jest to na własnym przykładzie czy to spekulacja?

koko szanel
@p

dokładnie dla desperatów!!!!!!

pp
@Magdalena

Przestańcie klamac (usunięte przez administratora) u was nikt nigdy nie zarobił ani nie zarobię 8tys w miesiac

po
@WD

Erplast to porażka jeden wielki wyzysk ważne że rudy ma na swój jacht ludzie go nie interesują

W PPUH "ERPLAST" prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Sprzątaczka. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Kwiatuszek

A co ostatnia już odeszła Krzysia pysia :)

To stanowisko tylko dla desperatów! Obowiązki dla dwóch, wynagrodzenie niczym zasiłek dla bezrobotnych!

Janosik

Drogi zarzadzie firmy Erplast (mala itera celowo poprostu brak szacunku do zarzadu) Kiedy nowy kierownik łysy Piotruś przestanie sie odzywac do pracownikow z pogardą i brakiem szacunku. Ok ma nasladowac zarzad ale czy we wszytkim? Kiedy przestanie ubliżać. Kiedy wkoncu zrobicie z nim porzadek. Kieruję slowa do pana Krzysztofa nie do was kubusiu i marcinku (chlopcow w krótkich spodenkach) bo jak nazwac chlopcow ktorzy bawia sie w zarzadzanie. Pozdrawiam.

Z pełnym uśmiechem czekamy na 10tego żeby zaspokoić naszą ciekawość odnośnie premi , które obiecywał nam nowy kierownik.

Zawiedziony

Dzisiejsza data to data końca Erplastu. Żal że firma pozbywa się wartościowych pracowników. Bo jak nazwać degradację kierownika po 20 latach pracy na planistę. Panowie v-ce prezesi oddać zabawki ojcu i wracać do szkoly

ppp
@Zawiedziony

Ci 2 panowie znikną z ta firmę z rynku juz niedługo zero szacunku do ludzi nie jasny system wynagrodzeń. Płacą sobie jak chcą

koko szanel
@ppp

zero szacunku do ludzi !

Łysy Pietia szaleje. Jak tak dalej bedzie to sie dowie jak żuć gumę palcami. A smaku nie uraczysz. Nawet swoją dawną znajomą z dawnej pracy na bruk chcę (usunięte przez administratora)Pamietaj pypciu bylo wielu przed tobą i bedzie wielu po tobie.

Bhp

Brawo dla zarządu, choć wydaje mi się że to raczej zbliżający się przegląd wózków widłowych przez UDT. Wózek ma NOWE OPONY!!!! Może i reszty się doczekamy...

Zostaw merytoryczną opinię o PPUH "ERPLAST" - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w PPUH "ERPLAST"?

Zobacz opinie na temat firmy PPUH "ERPLAST" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPUH "ERPLAST"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPUH "ERPLAST"