Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

...

W tej firmie zarabia się tyle co 10 lat temu. Istny cyrk. Trzeba robić na tych, którym się nie chce robić.

Gośća

To złóż CV ????

DżejkoP

Jakub haerowcu czuć od ciebie zapach wazeliny. Podziel się swoją wypłatą to będę zadowolony z pracy. A po za tym lepiej napisać prawdę jak tam jest a nie mydlić oczy na rozmowach a później pracownik jest rozczarowany bo obiecywali mu krainę mlekiem i miodem płynąca. Zderzenie z rzeczywistością boli wiec wracaj pod biurko smarować berło dalej. Nie pozdrawiam

@DżejkoP

Zaorałeś klienta. Brawo się należy!

Mania

Co się dzieje z naszym pieskiem zakładowym ? Od jakiegoś czasu go nie widzę?

max
@Mania

na L4

126 obcy

Jak to jest że na audyt wszystkie liderki radzą sobie same z ogarnianiem tego co wymaga od NICH kierownik a taka Ania h. Potrzebuje sztab ludzi do pomocy bo sobie nie radzi?? I to z jaką złością te ciągle nadzieranie się na ludzi - masakra.

@126 obcy

Ifc Mało tego jeszcze obniża nam efektywność ciągłym darcie się po kolei wszystkich do siebie bo ona tyłka nie może ruszyć do ludzi.

@126 obcy

A ile lat jest już liderką ta Ania?

@126 obcy

Taaa a ta co ją zastępuje z chęcią jej pomaga.Siedzi w jednym miejscu i dumna bo ma normę.Normę którą trenerka jej robi bo ciągle jej pomaga.Zmienić jej stanowisko.Może wtedy się wykaże

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Niemota

Dlaczego nawet Ukraina się zwalnia? Rozmawiałem z jednymi i nie są zadowoleni z wypłat i chorych zasad.

Zniesmaczony 147

Ifc Oj widzę że kogoś bolą wpisy na jej temat i usuwa je!!! Brawo M.

@Zniesmaczony 147

Prawda zawsze boli, zwłaszcza jesli chodzi o trenerów.... Biorą nie małe pieniądze za swoje "kompetencje" (trzeba je jeszcze mieć) w porównaniu do tego co wymaga się od pracownika.... Jeszcze na dodatek obniżają efektywność bo na czynnościach innych.

Koksem
@Ifc

Co zazdrość ? było trzeba startować na trenera a nie teraz wypisywać żale jak nic nie umiesz to tyraj przy swoim stoliku !!!!! każdy co ma jakąś funkcję to zły a wy to?

@Koksem

Trać to powien trener a nie ludzi po kiblach oprowadzać. A Tobie to ten koks już całkiem mózg wypalił!

@Koksem

Zardrosc?? Nie!! To jest po prostu zielona osoba przygarnieta z innej hali a nie starszy pracownik! Bo nawet tego nie osiągnęła ????????

Kwiatek
@Koksem

A były jakieś castingi na trenerow? Pierwsze słyszę.... Z resztą ludzie na produkcji lepiej wiedzą jak to się odbywało.

Koleżanka
@Kwiatek

No ładna buźka i szybki język obcy

@Ifc

Na ICC też jest taka jedna Karolina C pupilek kierownika Gwidona,po znajomości bez castingu, niby szkoli lutować ale tego nawet nie potrafi. Powinni zlikwidować trenerki bo skoro zwalniają to są nie potrzebne. Powinny wrócić do naszej stawki i normalnie robić w grupie na premię.

Brawo! W punkt!

Co z pieskiem zakładowym?

@4329

Jutro bedzie w bufecie jako danie dnia. Samcznego .

Jaaaaaa
@4329

A co ma być ?

Podobno
@Jaaaaaa

Chodzą słuchy, że nie każdemu podoba się, że przebywa na terenie firmy ;)

Ciekawy 1111
@Podobno

Jak ten pies kogoś ugryzie.to kto za to weźmie odpowiedzialność?a wiem że na dwie osoby już się stawiał.Nie ma właściciela nie ma szczepienia na wściekliznę.

ciechocinek
@Ciekawy 1111

Na dobrych ludzi się jakoś nie stawia :)

Maria M

Witam, czy może mi ktoś coś powiedzieć o pracy w tarnobrzeski zakładzie, na jakie wynagrodzenie można liczyć, jaka panuje atmosfera i czy planowane są przyjęcia. Chce zmienić pracę i rozglądam sie za czymś innym.

2020
@Maria M

nie polecam

Aga
@2020

Dlaczego nie polecasz?

@Aga

Firma upada

Czy to chodzi o brygadzistkę Anie z ICC? Ile razy mozna mówić kierownictwu ,ze to jest nieodpowiednia osoba na tym stanowisku,ale jak nazwisko rodowe takie same jak kierownik.

Taaa obojętnie kiedy do niej pójdziesz z jakąś sprawą , niema czasu, jest w czarnej (usunięte przez administratora) ???? całe szczęście na papieroski ma jeszcze czas .

Ktoś z PAS Opalenica

Widać że macie liderkę która(usunięte przez administratora) kierownikowi. Proszę to zgłosić do I. P Poznań bo to jest nierówne traktowanie pracowników.

@Ktoś z PAS Opalenica

Ja jestem pracownią z 15-letnim stażem na wiązkach w Opalenicy i takiej sytuacji u nas nie było żeby liderka pomiatała wszystkimi.

Mecenas z wlkp.

Proszę szanowne p. liderce Annie nie pomagać, ponieważ ona wam za to nie zapłaci, a dostanie pieniądze za to że zrobi "swoje".

KtosICC

Hej, A jak oceniacie liderki/brygadzistki na ICC? Ktoś, coś więcej wie?

Eliza
@KtosICC

Czas nadszedł aby przyjrzeć się liderką zawalniaja pracowników ,kierowników a one nie tykalne zaangażowane w swoje wspólne wyjście na stołówkę a na nockach to 2 razy po godzinie powinny pracować na produkcji i w międzyczasie zrobić swoje przy komputerze.

Ktoś

Dlaczego nie zrobią nam postojowego ??!!wyrzucają osoby na inne działy A pracy i tak brakuje

@Ktoś

Pisze o karmie,że wróci a może właśnie ta karma wraca do niej. Pracowałam z nią dawno temu i mogę tylko powiedzieć,że była straszna i bardzo się cieszę z tego, że już z nią nie pracuje. Nie odpowiednia osoba na tym stanowisku,ale to wszystko zasługa kierownika.Jedyne co mogę dodać to tylko to,że współczuję ludziom,którzy muszą z nią pracować. Ona jest niezauważona emocjonalnie. Ciekawe jak zdała egzamin kompetencji.....

Pracownik icc

Dzis widzialalam osobe kierującą systemem kwalifikacji jak chodzil po hali z innymi kierownikami - mam nadzieje że przyjrzy się naszym kierownikom bo robią co chcą z nami - slyszalam raz jak 2 kierownikow rozmawialo ze sobą ze caly czas wprowadza zmiany w systemie kwalifikacji ktore nie pomagaja im tylko utrudnia i daje im prace - muszą robic jakieś tablice i egzaminow nie moga robic na III i na II zmianie a im to sie nie podoba bo przekrety sie kończą Duzo tez wyjasnien jest teraz w gazecie celna 5 a nam nigdy nic nie mówią. Proszę kierownika systemu aby zwrócił uwage na nasz dzial moze cos sie zmieni na lepsze .......

Ona

Gdzie są do cholery związki? Firma dysponuje praktycznie całym naszym urlopem a my nic z tym nie robimy.

Papa

Widzę że już zwalniają! Sytuacja jak w zeszłym roku!

@Papa

A czy nie żal wam że już " chamburgerow" nie ma w naszej firmie?czym zasłużylismy sobie na taki cios????????

Gruba

Nie bo (usunięte przez administratora) rosła i na drugi dzień miała co robić

Młody
@Gruba

A dlaczego oni nie mają kasy fiskalnej i nie dają paragonu za tak drogie produkty

ja nie
@Młody

oczywiście, ktoś będzie nabijał na kasę 10 kabelków i wołał za nie 5 koła albo więcej. takie rzeczy tylko na faktury

nick
@Papa

Nadal zwalniają?

ona
@nick

na 6 hali od godziny 13 do 1 3 30, 3 os poleciały o których wiem na 100%.. nie wiem jak inne warsztaty

ona
@nick

Czy to prawda że Prezes jest tylko do końca roku? Slyszalem dziś że odchodzi z Firmy

opos

Nie mam pojęcia ale mam nadzieję że odchodzi bo za jego rządzenia firma upada niestety

Firma na kredycie

Firma niedługo ogłosi plajt. Nowy prezes firmy zamknął już 3 firmy i teraz przyjdzie kolej na naszą. Jaki idiota bierze kredyt na to żeby soboty były za darmo. Stan firmy coraz gorszy. Wkrótce się sama zwolnię. Po co robili dwie zmiany a teraz nie mogą wyrobić i płacą miliony kar i to na kredycie. Jeśli ta opinia zostanie usunięta to mam jej kopię

Młody lis
@Firma na kredycie

No i dobrze niech zamykają ten kołchoz

Koleżanka
@Firma na kredycie

Ale bzdura masz potwierdzenia tego info

Demaskator Masakrator
@Firma na kredycie

Nie wiem skad wizelas te info, chyba z (usunięte przez administratora) Totalne brednie!

WTR ICC
@Firma na kredycie

No wszystko się zaczęło od zmiany prezesa ludzi bardzo źle traktują A kierownictwo na wtryskownia icc to jest jest jakaś masakra jeden siedzi cały czas u siebie i do ludzi nie wyjdzie A drugi to cały czas na hali i się czepia ludzi o pożądki A ludzie mają po 7 maszyn i nie ma czasu na to żeby nieraz iść na stołówkę i zjeść A on wylatuje z pozadkami niech zatrudni sprzątaczki

Firma na kredycie
@Demaskator Masakrator

Poczytaj sobie opinie pracowników. Tutaj nikt nie kłamie, wszystko co tutaj piszą to prawda.od tego jest ta strona żeby ludzie z zewnątrz wiedzieli co się dzieje w firmie. Jeszcze jakieś pytania?

Masakra

Potwierdzam. To prawda.

polo
@WTR ICC

Potwierdzam.(usunięte przez administratora) Co byś nie zrobił i tak twoja wina. Zarobki spadają ludzie się zwalniają bo ile można wytrzymać każdy ma swoją godność.

@Firma na kredycie

Bardzo dobrze. Niech idą skąd przyszli. Krzyżyk na drogę.

Izabela
@Gość

Świetnie, że tak aktywnie udzielacie się na forum. Dzięki temu można dowiedzieć się naprawdę wielu istotnych rzeczy na temat pracy w PHOENIX CONTACT. Może mi powiecie, jak to jest z ubezpieczeniem zdrowotnym w firmie? Pracodawca je zapewnia? Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi.

Darko
@Firma na kredycie

Mowicie o zakadzie w Tarnobrzegu taak?

S
@WTR ICC

To akurat prawda , bo robie na icc , z maszyny 2 osobowej robia jedno osobowa bo na 2 osoby ro mamy za duzo czasu a teraz nawet napic sie nie idzie wody

Czy chodziło o zakład na celnej? Czy T arnobrzeg

@polo

Dokładnie tak jest

@Firma na kredycie

Nie wiem co jeszcze robisz w tej firmie skoro tak Ci zle....

Tarnobrzeg

MPK
@Firma na kredycie

Bo to podtrzymywanie na siłę przy życiu błędu biznesowego jakim było otwarcie filii w Tarnobrzegu. Koszty utrzymania tego oddziału są bardzo duże (wynajęcie hali, ochrony, transport w dwie strony, itd). Do Tarnobrzegu musiały wyjechać najlepiej rotujące artykuły z produkcji ręcznej. To wszystko kosztem produkcji w PxCW. Pomysł "Tarnobrzeg" nie był udany. Do tego dochodzi przenoszenie produkcji do PxCN. A "Grupa Wzajemnej Adoracji" złozona z kierowników i starszych pracowników dalej blokuje ciekawe pomysły na rozwinięcie i potanienie produkcji, i to niewielkim kosztem. Bo to nie ich pomysły. Najlepiej uwalić ciekawe rozwiązania, a w górę wysyłać sygnały, że wszystko jest ładnie i lepiej się nie da.

Bolo
@Darko

Oczywiście że Nowy Tomyśl

IFC
@S

U nas za to operator ma czasu aż za dużo nawet sztuk nie ogląda bo poco i tak zapłacą za operatora a sztuki byle jakie...

@WTR ICC

Zatrudnił już nas (monterów,ustawiaczy czyli sprzątaczki i magazynierów).

Filet z mintaja

Na WTR DC super atmosfera i ludzie. Polecam ! Hajs słaby, kierownictwo .. zostawię bez komentarza a do tego ciągle audyty. Czyżby szykowali się do większych zwolnień? Jak dla mnie zamykajcie ten (usunięte przez administratora) :p

olo
@Filet z mintaja

Dział DC nie ma przyszłości w tej firmie...

Dudus

chce przystapic do egzaminu na mechanika macie morze jakies pomoce?

chłop
@Dudus

"Morze" mam. Wróć do szkoły.

Dudus
@chłop

Zrobiłem błąd ortograficzny przepraszam To masz jakieś pomoce?

Pip
@Dudus

Idź na studia

Antuane
@Pip

Ja widze ze same talenty pisarskie sa na tym formu zamiast sie czepiac pomozcie

Grażyna
@Antuane

Masz rację - kwestie językowe są tu znacznie mniej istotne. Słyszałam, że PHOENIX CONTACT organizuje staże oraz praktyki, co wydaję się być ciekawą możliwością. Wiesz może coś więcej na temat tych staży? Są one płatne?

O la Boga

Hej co to się dzieje dlaczego tyle zwolnili ludzi czy to dobrze dla firm bo raczej nie opinie idą w świat wykorzystać i wyrzucić

Kura
@O la Boga

A ilu zwolnili?

Kura

Czytam niemieckie gazety i oglądam niemiecka telewizje ale to chyba już zakazane w pisolandzie. Zacznę oglądać TVP i zaraz się okaże ze wszyscy się myka i tylko Polska jest tygrysem Europy

Xd
@Kura

To nie jest forum do siania propagandy oraz forum polityczne, tylko forum firmy PXC

Tak
@Xd

To dalej wieśniaczki może kogoś opiszemy

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 301, z czego 24 to opinie pozytywne, 117 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska