Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Xxx

Oni tego nie zrozumieją ????????????????????

rock

Oni tego nie skumają,bo oni swoimi samochodzikami wjeżdżają na parking wewnętrzny i nie wiedzą co to bramki i autobusy. Oni tylko wiedzą jak człowiekowi utrudnić życie. Proste pomysły to nie dla nich. To wymaga myślenia.

XXX

Napiszcie do państwowej inspekcji pracy jak chcecie by zamknęli zakład. Bo wiele rzeczy firma nie spełnia,więc... P.S na chwilę pewnie moderator usunie mój komentarz xD

XXX

Warunki? Że każą już przyjść ubranym na gotowo do pracy. Kurtki trzymać przy sobie,które szybko się zakurzaja. 2 hale muszą chodzić na około całej firmy. Inne firmy zamkną by nikogo nie narażać. Więc nie mów,że to są warunki. Wszystko zrobią by tylko na 2 tygodnie nie zamknąć firmy. Urlopu nie chcą dac bo mądrzy ,ktorzy sie boja wzięli l4 i nie ma kto pracować.

@XXX

Właśnie, gdzie tutaj higiena? Na wspólnych wieszakach wisi kilka kurtek, które się o siebie ocierają. Gdy mogliśmy korzystać z szatni, każdy zostawiał kurtkę w swojej szafce. Na hali oddychamy tym samym powietrzem a z szatni nie możemy korzystać.

XXX

Dokładnie,racja. Rękawiczki czy płyn do dezynfekcji to nie jest super przygotowana firma. Tak jak mówisz kurtki koło siebie,kto to widział takie coś... do szatni nie pozwalają wejść,ale nadgodziny chapać,w roboczych ciuchach przychodzić i wychodzić,gdzie też wszystko się osadza na nich.. niedługo nie będziesz mogła zjeść na stołówce.. trzeba będzie przed robotą jeść masakra.

@XXX

Jak to wam przeszkadza to przy czytnikach widzę was pojedynczo o pełnej godzinie a nie za 10 min przed wyjściem. Tam możecie stać gęsiego?? i ocierać się kurtka i.

@Kl

Tylko mieć kurtki w zakładzie wszystkie koło siebie,które się kurza,A na dworze stac to jest różnica. Na hali masz doplyw duży czystego powietrza? By wlecialo świeże powietrze? Nie sądzę... załatw oczyszczacze powietrza na wszystkie hale to wtedy pogadamy.

@XXX

Jeszcze do niedawna nie można było wejść na halę produkcyjną bez włożonych butów bhp. Wszyscy przebierali się w szatni, było to o wiele bardziej BEZPIECZNE i HIGIENICZNE. Teraz krzątanina i przebieranie butów na hali. Kurtka powieszona między kurtkami innych ludzi... :( Chcemy przebierać się w miejscu do tego przeznaczonym - w szatni.

Czy wam kiedyś będzie cokolwiek pasowac, ciągle tylko narzekania to już jest nudne. Jeszcze niedawno nie było koronawirusa tak trudno dostosować się do zaleceń przecież to nie jest na stałe.

Masz całkowitą rację ja i wielu cię popieramy reszta na L4

@XXX

Nadal nie przeszczegadsz regulaminu bo stoisz koło czytnika przed zakończeniem pracy.

A

PxCW Rozwiń skrzydła! Firma przyjazna! Super warunki pracy! Jakie warunki? Firma od momentu kiedy obecny Sief dołączył przestała sobie radzić z planowaniem. Wielkie coroczne obietnice, że w sezonie będzie lepiej, mniej nadgodzin. Sranie w banie! Ogólnie to rodzinne spędzacie czas w pracy a nie w domu. Cały czas nadgodzin musicie robie! Fakt kasa lepsza, ale skoro one cały czas to powinni zmienić wam stawki i odzwierciedlić na wypłacie w normalnym 8mio godzinnym trybie pracy! A panny z dyspozycji co tylko potrafią ctrl+C ctrl+V (Przerzucać zlecenia ) powinny w koncu nauczyć sie planować, a to co gebelsy sobie życzą to te panny robią bez zająknięcia. A wy bidaki na tej produkcji macie na prawdę przerąbane. Bardzo Wam moi drodzy współczuję!

Hajsy
@A

Gdyby ludzie nie patrzyli tylko na siano i nie przychodzili na nadgodziny dla chętnych tez by było inaczej ale tu robią takie złotowy ze szkoda gadać tylko siano siano siano a później beczą ze na popołudnie w sobotę a na nockę w niedziele. Otwórzcie oczy są ważniejsze rzeczy i wartości w życiu od pieniędzy. Siedzicie w tej robocie a w tym czasie ktoś pewnie zapina wasza druga połówkę xD ale macie za to więcej siana a godzin w miesiacu przerobione jak były dwa miesiące xD durnie, *ebac na premie roczne dla kierasow za ich cel, nikt nie ma odwagi odmówić a za plecami kozaczki

@A

Nie narzekam

Fenix

Cieszcie się że macie robotę buraki siedzisz (usunięte przez administratora) domu matka żreć da a ty paluchy ćwiczysz na telefonie i wszystko w (usunięte przez administratora) nie którzy mają kredyty i niestety cza je spłacać i żyć a jak nie chce się robić to się zwolni i (usunięte przez administratora) innym nie zawracaj

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

Jessica

Mam pytanie ile wynosi nagroda za nie korzystanie z opieki na dziecko do lat 8?

Rafał

Jejku jak fajnie ze mamy pracę jeszcze bo by była masakra. Ekstra że są wprowadzane takie udogodnienia jak plyny do dezynfekcji czy rozdzielone stanowiska pracy, jesteśmy bezpieczni :) firma robi wszystko żebyśmy czuli się jak w domu (dlatego mamy robić nadgodziny ile wejdzie)

Kl

Trzemu jak ktoś napisze w stronę zakładu dobre słowo to musi być z HR.

Pxcw wymagacie od nas obecności w pracy a zawieszacie przystanki, zamiast zapewnić większy autobus. Dlaczego inne kierunki mają zapewnione dodatkowe autobusy, a miejscowości oddalone o 5-10 km od Nowego Tomyśla mają dojeżdżać własnym transportem??? Najlepiej napisać SMS-a i już problem z głowy.

pinio
@pracownik

No pomyśl dlaczego xD Autobusy były po to wprowadzone, aby przyciągnąc pracowników z daleka, aby obniżyć im koszty dojazdu. Ja mam do pracy 40km i sporadycznie dojeżdżam autobusem i nie narzekam

Pbp
@pracownik

Prosimy Zarząd o przywrócenie wszystkich zawieszonych przystanków. Każdy pracownik powinien mieć zapewniony dojazd do pracy w tym trudnym czasie. Nie każdy posiada prawo jazdy i własny samochód. Liczba miejsc na parkingu również jest ograniczona. Można wysłać większy autobus lub dodatkowe autobusy. Są czytniki w autobusach, każdy się odbija podczas wsiadania - wiecie ile ludzi jeździło na każdej zmianie.

BMW
@Pbp

A czy gdzieś jest to zapisane że zakład musi ci zapewnić dojazd do pracy??? NIE!!!!!!!!!!! To jest tylko dobra wola zakładu. Więc się nie buldocz. W żadnym zakładzie w NT nie ma autobusu.

Pbp
@BMW

Owszem, firma zapewnia dojazd. Jest dokładny rozkład poszczególnych kierunków wraz z przystankami. Nie powinni z dnia na dzień zawieszać przystanków! Zgodnie z Twoją teorią, może niech zawieszą wszystkie autobusy?!! Napiszcie ludziom SMS, że mają dojeżdżać samochodami...do odwołania!

O tak
@Pbp

Tak

postój sobie

PRZESTÓJ a nawet POSTÓJ będziecie mieli już wkrótce taki, że Wam się (usunięte przez administratora) poprzewraca.

Andrzy

(usunięte przez administratora) Skoro jesteście tak (usunięte przez administratora)to siedzcie w domu ! A pozwólcie reszcie pracować i przestańcie już pisać bo wasze zdrowie , bo 400 zł(usunięte przez administratora) Gdyby nie ta cała sytuacja to nie jeden by leciał jak pies za tymi pieniedzmi tymczasem cieszmy się że firma funkcjonuje i mamy normalne wypłaty bo jeśli dojdzie do zamknięcia to zapomnicie o dobrobytach i zaczniecie płakać że nie stać was na utrzymanie rodziny , spłatę kredytu.. Najwięcej panikuja Ci co zaczęli jeździć samochodami do pracy , brawa dla tych którzy odważnie chodzą do pracy i dojeżdżają busami do pracy, uważają A tymczasem już mogą być nosicielami (usunięte przez administratora) Dziękujemy Panie prezesie za pracę! Że jeszcze ona jest w tak trudnym czasie! Walczymy wspolnie ! Wszystkim panikarzom wskazuje drogę-》 L4 czeka na każdego z Was ;) ... A cała załoga godna podziekowania dbajcie o siebie!

przodownik pracy
@Andrzy

Mylisz się, nie prezes daje nam zlecenia, lecz dostajemy je z Niemiec,. Chociaż dobrze, że są.

Ok
@przodownik pracy

Źle to ujałem, dziękuję! Dokładnie o to mi chodziło:)

Zibi
@Andrzy

Zobaczymy co będziesz pisał jak okaże się że jest żakażony w Phoenix Nowy Tomyśl

To siedź w domu A nie łazisz tam gdzie skupiska . Tacy ludzie nie powinni pracowac w phoenix

M.m.m..

Nooo wielkie brawa dla tych co robią nadgodziny ,robicie jeszcze dwunastki a wirus tylko na to czycha...

Xyz
@Andrzy

2000zł na rękę nazywasz dobrobytem? 2400 z 3 sobotami? Dla Ciebie to jest dobrobyt? Chyba, ze Ty zarabiasz wiecej... Hahaha ???? pracodawca wprowadzając premię grupową obciął pensję o co najmniej 1000 zł ludziom, którym jeszcze się chciało pracować. Teraz Ci ludzie muszą pracować na nierobów, których jest masa... i nie dziwię się, że ludzie chcą iść na l4. Wolą siedzieć w domu za 80% pensji, niż chodzić do pracy za śmieszne pieniądze i narażać zdrowie swoje i swoich bliskich.

@Xyz

To idź do innej pracy ja tu Ci się nie podoba. Przecież nikt na siłę Cię tu nie trzyma to jest Twój wybór.

Xyz

Dokładnie na taką odpowiedź liczyłam hahaha. Tylko tyle potrafisz napisać? Powiedz to tym wszystkim ludziom, którzy zarabiają mniej. Gdyby ci wszyscy ludzie się zwolnili, w firmie została by sama Ukraina, chociaż nie, bo Ukraina też ucieka bo małe zarobki. Także pozdrawiam i życzę miłego zapier... za 2000 zł ????

Dosc

Ludzie! Marudzicie ze to zle tamto zle. Wszedie dookola firmy zwalniaja ludzi u nas nie! Cieszmy sie z tego ze mamy prace i na prawde skonczmy marudzic. Ciekwe co byscie pisali jakbyscie nie dostali wynagrodzenia

Veetam

No i prosiaczek się rozchorował

Jessica

Mam pytanie ile wynosi nagroda za nie wykorzystanie opieki na dziecko do lat 8?

Przecie nic nie moge

ni ma zwiazkow....kto za odwołaniem Micha łapa w górę !

Made in Ber.o

Wielu ludzi z tej firmy pouciekało ja rownież, czas wrócić do korzeni...

K
@Made in Ber.o

I dużo wróciło

pinio

Czy mógłbym ktoś coś zrobić z tymi co stawają tirami i dźwigami na parkingu przy PxCW????

@pinio

A co ci przeszkadzają miejsca przecież jest dla wszystkich

Adas

Kto jest nowym kierownikiem działu metali?

Nagranie
@Adas

Była pani kierownik jednego warsztatu na hali 6

Hallo
@Nagranie

Hmm, a to ciekawe. Która? Ta Szybka z Cichej czy ta druga ze zbiornika Znudzona_biurwa? :)

Zomo
@Nagranie

Jak ja wam współczuję.

Xxxx

No i mamy podejrzenie korona w zakładzie a każą przyjść do pracy ;) brawo brawo PXCW !

Odlewnik
@Xxxx

Podejrzenie jeszcze nie znaczy, że ktoś ma COVID-19.

Xx
@Odlewnik

Ciężko poczekac 1,2 dni na wynik testu ? Okaze sie pozytywny i cała zmiana pozamiatana !

As
@Xx

Nikt nie ma to są plotki wymyślone przez tych co w domu siedą i że strachu nie wychodzą.

Covid
@Odlewnik

O którą zmianę chodzi?

xxx
@As

Żadne (usunięte przez administratora) plotki , czekamy na wynik !

hed

@Oooo

Z tego co wiem to chodzi o W2 zmiana nocna

Wlad IV
@Xxxx

Potwierdzone !! Pozytyw !!

Cooo???
@Wlad IV

Jaja sobie robisz czy piszesz prawdę?? To jest poważna sprawa.

....
@Wlad IV

Gdyby był pozytyw to by cię w pracy napewno nie bylo

Alfa
@Cooo???

Teraz na ile piszą ci bohaterowie to tak ochoczo że sztandarami na ramieniu obrażali tych co chcieli zostać szczerze w domu dla bezpieczeństwa !!!!

Majka
@....

(usunięte przez administratora) Wiesz co lepiej byś się przysłużył społeczeństwu i więcej nic nie pisał ...Przyjdź do domku i się pobaw.. zabawkami..bo widać nie dorosleś do wypowiadania się na forum .

Lula

Wynik UJEMNY jest

@Xxxx

Mamy wynik jest negatywny. Wiadomość z pierwszej ręki. Więc wszystkich niedowiarków informuję.

q
@1

i bardzo dobrze dla niego, jak i dla pozostałych pracowników. oby brak koronawirusa trwał u nas jak najdłużej, bo jednak przy tak licznej firmie może to nadejść.

K
@Alfa

Jak tam w domu?

Ktoś

W Kielu zaczęli zwalniać ludzi...

Poirytowana

Mnie za to bardzo irytuje kwestia urlopów. Rozumiem że dużo ludzi nie ma, są opieki, l4, ale kurcze dlaczego ci co chodzą do pracy mają na tym cierpieć? Potrzebny dzień urlopu i nie chcą dać, bo mało ludzi. Nosz (usunięte przez administratora)

XD

Porażka na hali siedzimy w odstępach niby ale po 10 osób praca w potoku np a na palarni po 2 osoby mogą być. Na świeżym powietrzu. Kretynizm jakich mało...

Lolek
@XD

W punkt! Kurza twarz, przecież stać na palarni można w odległościach sporych... Żeby nie mogło być np 5-6 osób? Parodia jakich mało.

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 301, z czego 24 to opinie pozytywne, 117 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska