Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Prosimy o zamknięcie zakładu i wprowadzenie postojowego dla zakładów w Nowym Tomyślu i Tarnobrzegu!

Koronawirus

Ludzie, opamiętajcie się. Zakład powinien być otwarty i pracować pełną gębą. Blomberg też pracuje. Także proszę o wznowienie nadgodzin dla chętnych. Koronawirus pozdrawia, ściska i przesyła buziaczki koroniaczki.

@Koronawirus

Dla twojej inf. W Bloombergu nie ma praktycznie produkcji, sami "umysłowi" na zdalnych w domu...

K
@Koronawirusa

Widocznie nigdy nie byłś w Blombergu tam na produkcji pracuje więcej ludzi jak w Polsce więc nie pisz czego nie wiesz na 100%

a
@Koronawirusa

przecież ten komentarz jest prześmiewczy, nie trzeba go brać doslownie

@K

Hahaha, tak się składa, że bywam, dość często. Chyba ty byłeś tam w latach 90-tych

Q

A ja nie chcę zamykania zakładu. Chce chodzić do pracy i na nadgodziny. Dlaczego odwołali nadgodziny? Przecież w soboty jest mało ludzi. Za miesiąc albo dwa to dopiero będzie pandemia. Teraz dopóki można to trzeba zarabiać bo później nawet na rachunki nie będzie więc ludzie ogarnięcie się.

Zdrowie i rodzina
@Q

Tylko kasa kasa i kasa. Jak się zarazisz to w najlepszym wypadku ponan miesiąc Cię nie będzie w pracy jak i nie dłużej A w najgorszym to będziesz wąchać kwiatki od spodu. I co ci po kasie???? Kredyty można zawieść, bo wprowadzono specjalną ustawę na czas wirusa,trzeba tylko złożyć wniosek, do tego jest 500 + . Do tego na czas zamknięcia firmy masz 80% płatne. Jeżeli to ci mało to naprawdę masz bardzo wysoki standard życia. Na czas zamknięcia firmy możesz iść sobie dorobić gdzieś. Więc się nie pluj.

Kris
@Zdrowie i rodzina

(usunięte przez administratora) Albo z Ciebie typowy Janusz albo Madka przez duże D! Nie każdy ma 500 plus tak jak Ty i na OLX dej za darmo bo mam horom curke. Nie dziwi mnie to, ze ludzie chcą pracować i zarobić na rachunki. Opinie zawsze będą podzielone.

IFC
@Zdrowie i rodzina

Co za (usunięte przez administratora) Gdzie chcesz iść dorobić? Na czarno? W większe skupisko bakterii? Gdzie? Wszystko będzie zamknięte jeśli zacznie się zamykanie wszystkich firm po kolei. Przemysl coś zanim napiszesz (usunięte przez administratora). Szukaj Kaczora!

Luzzzz

Postojowe!!!!! pakiet antykryzysowy ruszył.

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

POK

Pakiet anrykryzysowy jest, firma ma wsparcie finansowe od rządu. W Niemczech firma matka zamknięta, więc na co czekają.

Klub

Dla tych którzy nie widzą pakiet antykryzysowy, który oferuje rząd obejmuje postojowe dla firm.

Jeremi

Widzę że nie którzy pracownicy nie wiedzą co oznacza postojowe. Obawiają się, że nie będą mieć pieniążków, na rachunki itd.. Dla tych którzy nie wiedzą ----- postojowe jest płatne. Bezpiecznie możesz być w domu, i nie obawiać się o swoje zdrowie.

Rem
@Jeremi

A postojowe to przypadkiem nie jest wtedy gdy wina leży po stronie pracodawcy..? ;) Koronawirus chyba nie jest winą pracodawcy, jak myślisz?

Praxownik

Mimo tego chaosu i tak jest zamieszanie gdy kończymy zmianę.. mijamy masę osób wchodząc do szatni A ludzie w tym czasie wychodzą do domu.. jakoś nie do końca zostało to dobrze przemyślane. Łazienki- bez zmian . Jeśli chodzi o zakład .. Nie zamykać pracować .. juz nie przesadzajcie zawsze mozecie iść na L4 czy opiekę skoro się boicie , codziennie mamy mierzona temperaturę przez brygadzistow nie ma chorych wśród nas . Ciesze się, że mogę pracować przynajmniej stać mnie będzie na rachunki i jedzonko .

polok

Ludzie w tej firmie niepotrzebnie panikują. Teraz chcą zamknięcia zakładu a jak firma faktycznie ''odpukać'' będzie musiała stanąć to takie osoby jak te które chciały zamknięcia będą temu winne, że nie mamy teraz gdzie pracować

jolka
@polok

teraz wielce ze maja zamknać a nikt nie pomysli ze zaraz moze byc ciezko z oplatami, zastanówcie sie i pomyslcie o innych

Gucci

Prosimy o zamknięcie zakładu. Pakiet antykryzysowy ruszył. Postojowe!!!

@Gucci

I po co zamykać zakład?

Jeremi

Najważniejsze jest zdrowie człowieka, to jest priorytet!!!!! Zamknąć zakład.

clip
@Jeremi

na WTR maszyny muszą lecieć! wszystkie!

@Jeremi

Sam się zamknij i jeśli Ci coś nie odpowiada to się zwolnij

Sobek

Do Q - Ludzie opamiętajcie się!!! Teraz chcesz pracować, a później będziesz chorować.

?

myślicie, ze firma będzie mieć kwarantannę? czy zamkną ja na ten okres?

Obiektywny
@?

W tej sytuacji tylko wolne to jedyne słuszne wyjscie. Opamiętajmy się i tak granice zamknięte.

Fy

Chyba gościu trochę przesadziłeś z tym pisaniem. Żaden zakład jeszcze nie stanął. Jak narazie to on daje ci pracę a co za tym idzie masz na chleb. Każdy ma prawo się zwolnić

Uff
@?

VW też na pelnych obrotach i wystosowali pismo do rządu o zamknięcie na ten czas firmy i pensji 100%bo każą im naginac jakby nigdy nic

Przerażona
@?

Nie zamkną pewnie.....ale chyba każdy ma rozum zawsze jest urlop i można go wykorzystać jak już się czujemy źle tym bardziej teraz ludzie kichają kaszlą i chodzą do pracy brak słów! nie zdawają sobie sprawy z powagi sytuacji jestem przerażona!

@Przerażona

Firmy nie zamkną, ale kto mądry to będzie unikać, jak narazie tego siedliska! Tym bardziej, że chodzą plotki, że w naszej firmie, już kilka podejrzeń było, a w każdej plotce jest trochę prawdy! Pomyscie o swoich dzieciach i rodzinie! W biurach pusto, nawet audytow nie ma! Zawsze był sprawdzany porządek itd... Gdzie są teraz Ci mądrzy? Dlaczego do ludzi teraz nie wyjdą i nie sprawdzają porządku na warsztatach i czy skrzynki odpowiednio stoją? Albo czy papierka nie ma ktoś w koszyczku do braków? Wystarczyła jedna zaraza, żeby zacząć pracować w spokoju! Jedno jest pewne! Nie dajcie się ludzie omamić(usunięte przez administratora)

Żenada...

Jakby się tak wszyscy wyżej dobrze zorientowali to wiedzieliby, że nie u wszystkich widać że są chorzy. Przechodzą to bezobjawowo jakiś czas i w tym czasie mogą zarazić wielu ludzi z którymi mają styczność w pracy, ale cóż tabelki muszą się zgadzać. Dopiero jak będzie jakiś ewidentny przypadek zachorowania w firmie to może pomyślą, ale wtedy może być już za późno na prewencję....

KJ

A z jakiej racji pracodawca ma wypłacić pracownikom postojowe?

Hehe

Wiecie co jest fajne z tej zdalnej pracy biórowych? To, że teraz można normalnie pracować. W pracy nikt nie przeszkadza, nie stresuje, nie czepia się o pierdoły a robota zrobiona na piątkę. Kaizen roku: praca zdalna dla wszystkich którzy przeszkadzają w pracy.

Czy myślisz, ze ktoś wyjdzie z taka inicjatywa z Naszego Zarządu? Czekanie , aż Niemcy zaproponują takie rozwiązanie , ale jeszcze jak potwierdzimy przypadek stwierdzony choroba , chociaż jeden człowiek w firmie ... choć nie wiem jak ... za pomocą termometru?? Wysyłanie maili z informacja o zagrożeniu i dbaniu min. w toaletach o nasze chigieniczne bezpieczeństwo ... czy ktoś to sprawdza z Zarządu?? Czy ktoś pofatygował by się żeby zobaczyć i sprawdzić jak my bezpiecznie się czujemy tutaj na dole?? Nie sadze ... to cale bezpieczeństwo to chyba za mało , każdy kto codziennie przychodzi do pracy do takiego skupiska ludzi , gdzie tabelki musza się zgadzać, , gdzie są nadal bardzo pilne rzeczy , pilniejsze od ludzi tutaj pracujących , którzy maja rodziny ... każdy jest tego świadomy i czuje lęk! Można nawet przekonać finansowo mamy , aby przychodziły do pracy.....i to jest smutne , gdzie cały świat jest w pokorze , gdzie wszyscy stają w jednym szeregu... Czy myślisz, ze ktoś wyjdzie z taka inicjatywa z Naszego Zarządu? Czekanie , aż Niemcy zaproponują takie rozwiązanie , ale jeszcze jak potwierdzimy przypadek stwierdzony choroba , chociaż jeden człowiek w firmie ... choć nie wiem jak ... za pomocą termometru?? Wysyłanie maili z informacja o zagrożeniu i dbaniu min. w toaletach o nasze chigieniczne bezpieczeństwo ... czy ktoś to sprawdza z Zarządu?? Czy ktoś pofatygował by się żeby zobaczyć i sprawdzić jak my bezpiecznie się czujemy tutaj na dole?? Nie sadze ... to cale bezpieczeństwo to chyba za mało , każdy kto codziennie przychodzi do pracy do takiego skupiska ludzi , gdzie tabelki musza się zgadzać, , gdzie są nadal bardzo pilne rzeczy , pilniejsze od ludzi tutaj pracujących , którzy maja rodziny ... każdy jest tego świadomy i czuje lęk! Można nawet przekonać finansowo mamy , aby przychodziły do pracy.....i to jest smutne , gdzie cały świat jest w pokorze , gdzie wszyscy stają w jednym szeregu...

Chory jest ten kraj a hasło #zostańwdomu oderwane od rzeczywistości. Kpina.

Fenix

Ponoć Bero od poniedziałku zamkniete

Produkcja
@Fenix

Phoenix pewnie do upadłego pracuje Zero szacunku dla pracownika

Ale gdzie

Na Dc czy icc?

co to była za akcja na 6 hali dzisiaj?

Ktoś
@721

A co masz na myśli?

@721

Jaka akcja?

Zniesmaczony

(usunięte przez administratora) to możesz nawet że sklepu przynieść bo na zakupy i tak pójdziesz i taka to kwarantanna... Śmiechu warte. Wszystkie stare osiołki poszły z jej zmiany no muszą słuchać przełożonej

Abc

Ty mądralo nikt nikogo nie namawiał na chorobowe każdy chyba ma rozum i wie co robi a tym bardziej lider każdy ma rodzinę dzieci rozum i wie co robi i nie rozsiewaj plotek.

Koronawirusa

Tiaaa, ale ten leser Lider jak mówisz mierzy Ci temperaturę....

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 301, z czego 24 to opinie pozytywne, 117 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska