Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

chuck noris

a czemu tyle biurowych sie zwalnia? na pcc i solarze to juz chyba nikt nie bedzie za chwile pracował..na produkcji az huczy od plotek..widac nie tylko my mamy dosc tego bałaganu i ciagłego wykorzystywania biurowi tez odchodzą wiec chyba za dobrze sie nie dzieje w naszej firmie..

Czy ktos wie ile daja na jubileusz zatrudnienia? (10 lat)?

Heniisss

Zawsze było 1000 zł

Zgodnie z regulaminem - jedna najniższa krajowa aktualnie obowiązująca

MałaMi96

Wypowiedzenie częściej dają xD

Szukam Żony

Ja przeczytałem Kasia to nie wszystko

dwdwd
@Szukam Żony

jeżeli chodzi o pracę, to tak, do pracy przychodzę zarobić a nie marnować 8h dziennie, jak ktoś przychodzi do pracy z myślami takimi, ze nie zależy na zarobieniu, to niech lepiej siedzi w domu.

Szukam Żony

Pięknie wjechała 10 Tyś :) :):) To Tera Elquattro i Ciepłe Kraje

Kasa to nie wszystko
@Szukam Żony

No co Ty powiesz...chyba wiesz że to nie portal randkowy?

Ruchacz
@Kasa to nie wszystko

Jak to nie? Tu sie najlepsze ruchanko wyrywa i to prawie w gratisie!

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

rozczarowany zakładem

No to ładnie nas znowu zrobili w .... 13-stą pensje dali ale bez nadwyżki dla tych co nie chorowali. Zamiast docenić tych którzy pracują po 12 godzin i zapieprzają za tych leserów co wciąż są na L4 to zarząd znowu wypina d... na nas. Na wigilii jak to ładnie prezes kit nam wciska, jacy to jesteśmy ważni dla firmy a tak naprawdę mają nas na w nosie. Trzeba jednak chodzić na chorobowe bo na tym najlepiej się wychodzi. Co sobie człowiek odpocznie fizycznie i psychicznie, to odpocznie. Niestety już w tym roku nie będę taki głupi, pójdę na zwolnienie i to nie raz. Proponuje wakacje po 3-4 tygodnie. Niech się bujają!!!!! Pamiętajcie- chytry dwa razy traci...

Ludzie, czy wy widzicie jakie osoby teraz zatrudniaja? No szok! Skąd oni ich biora? Wygladają jakby przybyli z San Eskobar! Az wstyd.

Antek

"Takich"? Co masz na myśli??

Lester

Jestem pracownikiem Phoenix-a i to zadowolonym pracownikiem. Czasami jak czytam te wpisy to jestem wściekły. Często ludzie zwolnieni z firmy gdyż nie pracowali sumienne lub nie mieli odpowiedniej wiedzy teraz biorą odwet. Mam nadzieję, że przyszli pracownicy nie będą się tym sugerowali.

prawda
@Lester

kolejnym dowodem jest przyjmowanie tylu Ukraińców, n jestem jakims rasistą, ani wielkim oddanym dla Kraju, ale wiadomo że taki Ukrainiec wleci naprodukowac godzin, zarobić i uciekać do siebie, nie będzie się rozwijał w firmie, nie zależy mu żeby zadbac o rozwój firmy, to jest wizytówka firmy? Ale o to im chodzi, ukraina nie powie na zebraniu co im się nie podoba, nie będzie wymagać, nie będzie się specjalnie starać. Kiedys do tej firmy byle kto nie wszedł, teraz przyjmują wszystkich, nawet po podstawówce, bo czym głubszy, tym bardziej można go wykorzystywać i praca dla takiego będzie najważniejsza. Takich firma potrzebuje: ZASÓB LUDZKI DO PRODUKOWANIA. njlepszym dowodem sa pracownicy którzy pracują tam więcej niż rok czy dwa, nowy zawsze będzie się jarał pracą, bo zrobią mu prane mózgu żeby czuł że jest waży.

obserwator

dziwne, z tego co widzę, to nie bardzo opłaca się pokazywać za dużo, bo wtedy wszyscy myąlą, ze wszędzie sobie poradzisz, a tak czasem nie jest, nie każdy się nadaje do wszystkiego, ludzie będąć tam kilka lat czy nawet 20 niektórzy zarabiają mniej od nowego pracownika. niby dali podwyżkę i obcięli czas, ludzie tam niektórzy wygladaja i zachowują się jak roboty stworzoe na produkcji, nie ma zycia w nich, nie ma w nich chęci , ani motywacji, nie musi mi nikt pisać ze to nie prawda, ich twarze mówią wszystko. Siedzą, bo nic lepszego się nie trafiło, ale jestem pewien, ze jak dostaną lepsza propozycję, to pójdą sobie. Szkolenia wielkie robią, a gdzie ludzie dostają papiery na to? pracujesz latami na maszynach, masz mnóstwo szkoleń, a gdzie papier z potwierdzeniem że masz operatora? Czasem mam wrażenie, ze oni potrzebują do swoich statystyk kolejny podpis nasz a nie zależy im na dobrych wyszkolonych ludziach.

polo
@obserwator

Jakiego operatora ? Operator mopa ? Na to się nie dostaje papierów!

A teraz z innej beczki. Ludzie zabierają nam wszystko, wszystkie dodatki, premie wyrobioną po 10%, czasy obcinają, a będzie jeszcze gorzej! WALCZMY o STAŻOWE, tak jak w innych zakładach! ! !

Jacek

Kiedy dostaniemy PITy?

Jola z Tarnopola
@Jacek

"Pracodawca jest zobowiązany dostarczyć PIT 11 najpóźniej do dnia 29 lutego bieżącego roku za rok poprzedzający rok bieżący."

XXX

Każdy ma to na co zasługuje, więc nie narzekajcie tylko do roboty abyście zasługiwały na więcej a i tak nie dostaniecie. Chcecie mieć lepiej zawsze można zmienić ........

@XXX

Trafiony zatopiony...... Mądre słowa....

Bravo

Uwaga ...Wszystkie działy gotowe na przyjęcie trzynastki ? Haracz zapłacony za Ukr.? Czyli minus 10 ? .......

Jola z Tarnopola
@Bravo

A dlaczego zakładasz minus 10 ? Z tego co wynika z informacji dostajemy 100% tego co nam się należy plus nadwyżka za obecność. Po co wprowadzasz zamieszanie ?

B.
@Jola z Tarnopola

Czytaj ze zrozumieniem J.H.

Iza

ja tez, jestem lezbą

Latif

As salamu alajkum Phoenix

klotylda

Wszystkie te narzekania to zupełnie jakby konkurencja pisała? Jedni firmę chwalą drudzy za wszystko ganią. Ja pracuję i nie narzekam ale zaraz ktoś powie, że to gowork. Najlepiej jak chętni sami sprawdzą.

Ździwiona
@klotylda

Brałaś coś ? Że masz tak świetne doznania z tą patologiczną firmą

M.m.
@Ździwiona

Pewnie że brala..Tu naokrągło biorą ...Tu nawet kupić mozesz . ..Co drugi najarany.Zresztą nie ma się co dziwić ..

ilonka

Na produkcji w końcu będzie podwyżka stawki godzinowej.

@ilonka

Skąd taka informacja??????????????/

pksa
@11

Nie ważne. Dowiesz się niebawem :)

Kowal

Czy opłaca sie przejść z chify do waszej firmy.

W3
@Kowal

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma . Opłaca czy nie zależy kogo słuchać. Ale osobiście polecam Phoenix contact . Bo tak samo w Chociwlu ile ludzi tyle opinii jak i w naszej firmie.

cwaniak
@Kowal

Moim zdaniem nie. Chifa to zakład z tradycjami i wydaje mi się że jak wybierasz zakład w którym masz siedzieć do emerytury to Chifa bije na łeb Pxcw. Pxcw do od kilku lat kołchoz gdzie człowiek się nie liczy tylko ilość sztuk. 10 lat temu był polecał a teraz odradzam. W Chifie chyba możesz być bardziej pewien ze będziesz dłubał swoje do końca mimo też słabych zarobków. A w Pxcw nie dosyć że mało zarobisz to jeszcze cię zwolnią albo będą cię musztrować niedouczone gówniarze kierowniczki, brygadziści, grupowi lub hr-y.

MałaMi96
@cwaniak

Mój tata pracuje w chifie 33 lata. Przeszedł tam wiele i widzę po nim, że tam wcale nie jest inaczej niż w Phoenixie jeżeli chodzi o relacje pracodawca - pracownik. Przychodzą do niego szczury, które uczą go jak ma czytać rysunki techniczne, na koniec dając mu poprawki jakiegoś szczuna który ledwo szlifierki dotknął a już sobie rękę rozwalił i siedzi 3 tyg na chorobowym. Pointa jest taka, że jak dobrze pracujesz to docenią Cię wszędzie, więc zamknij twarz, rób co powinieneś i tak jak powinieneś bambusie.

lili

Pracuje juz długo bo 7lat to nie mało, ale takiego hamstwa i niezgody na icc to nigdy nie było. Mam nadzieje ze liderki które przyszły z solara zrobią z tym pożądek . Ludzie w domach mają wystarczająco duzo problemow po co robicie nie potrzebne w pracy ?

Prawda jest taka, że 90% negatywnych komentarzy pisze zaledwie kilka sflustrowanych osób na 2000 pracujacych. Reszta jest zadowolona i tu nie zagląda.

priam

Jednak zajrzałeś?

Czorna

Wszyscy w tej firmie są fałszywi a kierownicy nie potrafią docenić pracownika!

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 395.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 300, z czego 24 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska