Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o PERSONALSERVICES24

Pracowałeś w firmie PERSONALSERVICES24 i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Agata - 2013-10-19 13:42:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam.
Nie znalazłam żadnej opinii na temat tej firmy. Jeśli ktoś coś wie to proszę o odpowiedź. Mam dostać od nich w najbliższych dniach umowę.
Dzięki serdeczne!
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2015-09-04
Żródło: Gowork.pl
Norymberga
( )
PERSONALSERVICES24  (Agencja Zatrudnienia nr rej. 9704)  oferuje :   MIEJSCE PRACY: NIEMCY, BAWARIA OD ZARAZ   TRANSPORT MIEJSKI i PODMIEJSKI SPRZEDAŻ BILETÓW OBSŁUGA PASAŻERÓW KONTAKT Z DYSPONENTEM   WYMAGANIA: DOBRY NIEMIECKI, PRAWO JAZDY KAT D, KARTA KIEROWCY DOŚWIADCZENIE W RUCHU MIEJSKIM   OFERUJEMY: PRACĘ W NIEMIECKIEJ FIRMIE,  ZAKWATEROWANIE, ZAREJESTROWANIE W NIEMCZECH, POMOC KOORDYNATORA,
zdjecie uzytkownika
Elka - 2014-04-02 20:47:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Witam. Byłam z nimi 2 razy co prawda nie wiem czy mowa jest o tej samej firmie, ja bylam z firmą z warszawy, sama jestem z zielonej, było ok, panie sympatycze, odpowiadały na pytania, zorganizowali wyjazd, zapłacili za przejazd, wcześniej jak byłam z firmami to płaciła mi za przejazd rodzina i zawsze cos gorką było, ale tutaj wszystko napisali, wiec ok, kaska tez ok, miałam 1100 e, moja babcia była fajna, ale przy drugim razie się jej zmarlo, potem kolezanka mi zalatwila zmianę za siebie, no a teraz pewnie poświetach będę czegoś szukała. jak byś miała pytania to teraz się nudze w domu i czasmi zaglądam.
zdjecie uzytkownika
Reklama - 2014-10-21 10:59:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ostatnio podjęłam pracę po ukończeniu szkoły policealnej www.szkoly.gowork.pl. Zdałam egzamin państwowy z asystentki stomatologicznej i po ok. miesiącu miałam zatrudnieniu na tym stanowisku, zarabiam 2.000 zł. Jak dla mnie to naprawdę ok, zwłaszcza że nauka trwała rok. Cały czas myślę o tym, żeby pójść na studia,wcześniej było to dość trudne, m.in dlatego zdecydowałam się na gowork.
zdjecie uzytkownika
Darina - 2014-10-21 11:00:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czesc, bylam z nimi, firma z warszawy. jak dla mnie bylo dobrze, szybki kontrakt, pieniadze na czas, dobra kaska. pacjent spoko, chociaz tam juz nie wracam, bo chcialam cos na polnocy, a oni teraz nie maja tam akurat. pozdro, Darinka
zdjecie uzytkownika
bemol - 2014-10-22 21:15:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam,kusi mnie wyjazd z Personalservis24,ale jak większość opiekunek w de,wyjazd z nową firmą budzi podejrzenia.Napiszcie panie,ktoś wyjeżdzał z nimi,rzetelna firma i co z wypłatą,pieniążki są czy trzeba się upominać.Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PERSONALSERVICES24

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy PERSONALSERVICES24?
Zadaj pytanie
alert