Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Zadzwoń tel. 795 116 179
Zobacz jakie masz możliwości prezentowania swojej firmy i odpowiadania na pytania użytkowników.
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o PERSONALSERVICES24

Pracowałeś w firmie PERSONALSERVICES24 i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Agata - 2013-10-19 13:42:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam.
Nie znalazłam żadnej opinii na temat tej firmy. Jeśli ktoś coś wie to proszę o odpowiedź. Mam dostać od nich w najbliższych dniach umowę.
Dzięki serdeczne!
zdjecie uzytkownika
Elka - 2014-04-02 20:47:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Witam. Byłam z nimi 2 razy co prawda nie wiem czy mowa jest o tej samej firmie, ja bylam z firmą z warszawy, sama jestem z zielonej, było ok, panie sympatycze, odpowiadały na pytania, zorganizowali wyjazd, zapłacili za przejazd, wcześniej jak byłam z firmami to płaciła mi za przejazd rodzina i zawsze cos gorką było, ale tutaj wszystko napisali, wiec ok, kaska tez ok, miałam 1100 e, moja babcia była fajna, ale przy drugim razie się jej zmarlo, potem kolezanka mi zalatwila zmianę za siebie, no a teraz pewnie poświetach będę czegoś szukała. jak byś miała pytania to teraz się nudze w domu i czasmi zaglądam.
zdjecie uzytkownika
Darina - 2014-10-21 11:00:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czesc, bylam z nimi, firma z warszawy. jak dla mnie bylo dobrze, szybki kontrakt, pieniadze na czas, dobra kaska. pacjent spoko, chociaz tam juz nie wracam, bo chcialam cos na polnocy, a oni teraz nie maja tam akurat. pozdro, Darinka
zdjecie uzytkownika
bemol - 2014-10-22 21:15:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam,kusi mnie wyjazd z Personalservis24,ale jak większość opiekunek w de,wyjazd z nową firmą budzi podejrzenia.Napiszcie panie,ktoś wyjeżdzał z nimi,rzetelna firma i co z wypłatą,pieniążki są czy trzeba się upominać.Pozdrawiam
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2016-02-04
Żródło: Gowork.pl
Düsseldorf
( )
PERSONALSERVICES24  (Agencja Zatrudnienia nr rej. 9704)  oferuje:   Miejsce pracy:  całe Niemcy   Opis zadań: Montaż nowych instalacji elektrycznych Układanie tras kablowych Budowa szafek sterowniczych Montaż gniazdek/ przełączników/ oświetlenia   Wymagania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Wykształcenie zawodowe – świadectwo szkoły zawodowej Własny samochód Doświadczenie na podobnym s
zdjecie uzytkownika
fwe - 2015-09-07 16:31:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
widziałam dużo różnych ofert pracy w firmie Personalservices24, poszukują obecnie pracowników między innymi na stanowisko kierowcy kat D oraz CE w Stuttgardzie, malarza w Niemczech, elektryka w Monachium, Kolonii, Bonn, hydraulika w Aachen, ofert jest naprawdę dużo a dodatkowych atutem jest to że jest to praca za granicą i myśle że warto spróbować..
zdjecie uzytkownika
informator - 2016-01-09 19:53:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
czytam dzis ogloszenie Oferta pracy w Luksemburgu Opieka i wsparcie dla PANI chcialam sie zapytac od kiedy ? ZAROBKI NA POZIOMIE 1000-1500 EURO NETTO są w Luxemburgu? bo dla pracowników niewykwalifikowanych. wynosiła rok temu 1923 euro, dla wykwalifikowanych – ponad 2300 euro. a jak sie wysyla z PERSONALSERVICES24 to dodatkowo nalezy sie dieta za delegacje , no chyba ze PERSONALSERVICES24 ma siedzibe w luxemburgu .

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PERSONALSERVICES24

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: