PERSONALSERVICES24

Bremen

Opinie o PERSONALSERVICES24

Agata 2013-10-19 13:42:07
Witam.
Nie znalazłam żadnej opinii na temat tej firmy. Jeśli ktoś coś wie to proszę o odpowiedź. Mam dostać od nich w najbliższych dniach umowę.
Dzięki serdeczne!
Elka 2014-04-02 20:47:31
Witam. Byłam z nimi 2 razy co prawda nie wiem czy mowa jest o tej samej firmie, ja bylam z firmą z warszawy, sama jestem z zielonej, było ok, panie sympatycze, odpowiadały na pytania, zorganizowali wyjazd, zapłacili za przejazd, wcześniej jak byłam z firmami to płaciła mi za przejazd rodzina i zawsze cos gorką było, ale tutaj wszystko napisali, wiec ok, kaska tez ok, miałam 1100 e, moja babcia była fajna, ale przy drugim razie się jej zmarlo, potem kolezanka mi zalatwila zmianę za siebie, no a teraz pewnie poświetach będę czegoś szukała. jak byś miała pytania to teraz się nudze w domu i czasmi zaglądam.
Darina 2014-10-21 11:00:19
Czesc, bylam z nimi, firma z warszawy. jak dla mnie bylo dobrze, szybki kontrakt, pieniadze na czas, dobra kaska. pacjent spoko, chociaz tam juz nie wracam, bo chcialam cos na polnocy, a oni teraz nie maja tam akurat. pozdro, Darinka
bemol 2014-10-22 21:15:23
Witam,kusi mnie wyjazd z Personalservis24,ale jak większość opiekunek w de,wyjazd z nową firmą budzi podejrzenia.Napiszcie panie,ktoś wyjeżdzał z nimi,rzetelna firma i co z wypłatą,pieniążki są czy trzeba się upominać.Pozdrawiam
fwe 2015-09-07 16:31:02
widziałam dużo różnych ofert pracy w firmie Personalservices24, poszukują obecnie pracowników między innymi na stanowisko kierowcy kat D oraz CE w Stuttgardzie, malarza w Niemczech, elektryka w Monachium, Kolonii, Bonn, hydraulika w Aachen, ofert jest naprawdę dużo a dodatkowych atutem jest to że jest to praca za granicą i myśle że warto spróbować..
informator 2016-01-09 19:53:06
czytam dzis ogloszenie Oferta pracy w Luksemburgu Opieka i wsparcie dla PANI chcialam sie zapytac od kiedy ? ZAROBKI NA POZIOMIE 1000-1500 EURO NETTO są w Luxemburgu? bo dla pracowników niewykwalifikowanych. wynosiła rok temu 1923 euro, dla wykwalifikowanych – ponad 2300 euro. a jak sie wysyla z PERSONALSERVICES24 to dodatkowo nalezy sie dieta za delegacje , no chyba ze PERSONALSERVICES24 ma siedzibe w luxemburgu .
gal 2016-04-24 10:42:54
ciekawe ogłoszenie malarz - tapeciarz w Kolonii. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Niemczech. Atrakcyjne zarobki. Wynagrodzenie z zakwaterowaniem lub bez. Czy ktoś miał taką lub podobną pracę. Jakie tam były zarobki z tym zakwaterowaniem lub bez. Dzięki za info
Zostaw swoją opinię o PERSONALSERVICES24 - Bremen
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PERSONALSERVICES24