Opinie o Profit w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Profit. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Profit o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profit w Lublin

NightRainbow

To co się dzieje w tej firmie to jest po prostu koszmar, mój chłopak poszedł na rozmowe kwalifikacyjną w sprawie pracy jako magazynier, pani mu powiedziała że na to stanowisko jest dużo osób i że będzie pomocnikiem kierowcy o zarobkach powiedziała 2500zł miesięcznie. Pojechał na szkolenie jak się okazało chodziło o akwizycję! Chodzenie od mieszkania do mieszkania i wciskanie ludziom perfum. Mało tego wynagrodzenie to 8zł od każdej sprzedanej buteleczki perfum która kosztuje 99zł ;/ + do tego musi zwracać koszty paliwa za dojazd do danej miejscowości w której te perfumy miał by sprzedawać i za powrót też. dodatkowo pod koniec szkolenia dostał do wypełnienia ankietę w której jedno z pytań brzmiało " Czy nasza praca to akwizycja" (czy coś w tym stylu) to jest po prostu śmieszne.! Zdecydowanie nie polecam współpracy[usunięte przez moderatora]

tom

[usunięte przez moderatora]Wywieźli nas na gape pociągiem do Chełma, bo oni nie kupują biletów tylko konduktorowi wciskają perfumy" markowe warte 200zł". Człwiek który miał prowadzić szkolenie kompletny [usunięte przez moderatora] cwaniak brak sów. Tak samo cały kierownik, to banda kretynów. Dlaczego takie sytuacje mają miejsce w tym kraju. Ludzie szukają pracy a tak naprawde to tracą pieniądze i czas na jej poszukiwanie. [usunięte przez moderatora]

zoyka

nie pracuję tam tylko ze wzgledu na to, że mam małe dziecko i nie dało sie pracowac na pol etatu, ale tydzien pracowałam i uwarzam, ze firma jak firma. Kase wyplacaja uczciwie, nikt na rossman sie nie powołuje, fajni młodzi wspolpracownicy. Nie załuję tego tygodnia wrecz przeciwnie.

Kamson

właśnie sie umówiłem z tą firma na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko pracy jako kierowca rozumiem ze nawet nie warto sie wybierac i tracic pieniedzy ??

Magazynier

Wyszedlem po tym jak zaproponowal mi 6 zlotyh za godzine po 6 godzin dziennie. Rozmowq trwala ponad minute.Szuka taniej sily roboczej.

Czy gdzies pracuje i czy sie ucze.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ton

Dziś miałem isc na rozmowę kwalifikacyjną na magazyniera do ww firmy ale z waszych wypowiedzi stwierdzam że nawet nie będę sobie głowy zawracać

Marcel

Powiem tylko tyle nie zawracajcie sobie glowy [usunięte przez moderatora]

Komin

Widzę , że nie warto tam jechać .

nina

jak juz chca szukac pracownikow to niech pisza zgodnie z prawdą ze trzeba chodzic i perfumy sprzedawac a nie niby hostessa kierowca a tak naprawde to jeden wielki(usunięte przez administratora) i tyle

sylwek

mam pytanie czy ta firma profit znajduje sie na ul.(usunięte przez administratora)moze zza bankiem...koło żubra....??? moze jakies szczegóły...

hugf

i oczywiście tam nie poszłam bo miałam złe przeczucia

hugf

ja wczoraj byłam na rozmowie w sprawie pracy na hostesse wlasnie w firmie profit na mełgiewskiej facet mowil ze zarabia sie dniowka od (usunięte przez administratora) jakos niechciało mi sie w to wierzyc od razu miałam złe przeczucia a moje przeczucia zawsze sie sprawdzają miałam dzisiaj iśc na to niby szkolenie na hostesse a tu sie okazuje zebym perfumy sprzedawała hehe fajne ze trafilam na ta stronke i sie dowiedzialam co nieco , moj chlopak mowil zebym tam nie szła i tez moje przeczucia byly takie zeby nie isc ze to pewnie jakas sciema i sie nie myliłam, nie dajcie sie (usunięte przez administratora), a i dzownilam tez na rozdawanie ulotek okazalo sie ze to ta sama firma hehe pewnie bym tez musiala perfumy sprzedawac , ludzie nie dajcie sie(usunięte przez administratora)! mam nadzieje ze wiecej ludzi bedzie tu zagladac i dowie sie jaka ta firma naprawde jest

Flap

Jeżeli ktoś z was uważa że ludzie przychodzili by do tej pracy jeżeli przeczytali by w ogłoszeniu: ,,Prowizyjna sprzedaż perfum...\" to jesteście w błędzie. Takie stanowisko jak kierowca czy ankieter istnieją, dowozi się ludzi w teren i samemu też się pracuje :) A jeżeli ktoś z was nie potrafi niczego sprzedać to już nie jest winą firmy że takie osoby nic nie zarabiają. Wystarczy sprzedać tylko 20szt. aby zarobić (usunięte przez administratora). więc sądzę że ze strony firmy to jest uczciwa stawka, a pieniądze wypłacane są codziennie. Od zwykłej akwizycji to też się trochę różni ale nie będę tego tłumaczył bo wątpię że ktoś z osób powyżej to zrozumie. Polecam profit dla każdej obrotnej osoby która ma łeb na karku i chce zarabiać szybko, fajne i duże pieniądze. Pewnie po mojej wypowiedzi domyślacie się że tam pracowałem. Niestety z powodu przeprowadzki do innego miasta musiałem zmienić branże. A ludziom opornym życzę dalszego szukania pracy: ,,gdziekolwiek oby nie tam\". Powodzenia

motor

to jest wszystko do czasu napewno juz im depcza po pietach i ja sam sie tez zaczne jesli ktos chetny to zapraszam

Aaa

witam wiecie może czy oni zajmują się czymś jeszcze oprócz sprzedażą perfum ??? dziwi mnie to ,że kazali mi przyjść w białej koszuli mowa o stanowisku ankietera...

krasnal

widziałam te komentarze przed pójściem na pierwszy próbny dzień! ale dzwoniłam sie upewnić czy na pewno idę na stanowisko hostessa na jakie aplikowałam. upewniono mnie że tak. ale oczywiście jak wszyscy poprzednio zostałam wywieziona 100km od lublina na 12 godzin, na chodzenie i wciskanie ludziom pefrum. ta firma to specjaliści(usunięte przez administratora)klientów o tych pefrumach (wiedziałam że tacy ludzie wciskają kity za przeproszeniem ale nie widziałam że aż takie!) tak samo (usunięte przez administratora)potencjalnych pracowników o stanowisku, i tak też pracownicy( usunięte przez administratora z)achwalając pracę i zarobki a dostają po 12 godzinach i setkach zaczepionych ludzi, (usunięte przez administratora) niczym innym jak sprzedawaniem na siłę ludziom pefrum (usunięte przez administratora)

mat

czy już wiecie czy te ulotki to też akwizycja?

Tatar

i ja również chętnie się dowiem jak to jest z roznoszeniem ulotek/ankietowaniem w tej firmie - jest to faktyczne roznoszenie czy akwizycja, jeśli ktoś ma wiedzę proszę się podzielić;)

gość

ja wlasnie mam isc tam na rozmowe kwalifikacyjna na roznoszenie ulotek i tez chetnie sie dowiem czy to tez akwizycja ?

gość

mam pytanie mam pracować w tej firmie od następnego tygodnia na stanowisku roznoszenia ulotek ? czy mam rozumieć z waszych komentarzy że tak naprawde będe musiala jakieś glupie perfumy nosić???

rks

bez kitu nie ma co nawiązywać z tą firmą kontaktu, od dzisiaj miałem pracowac jako kierowca to wywiezli mnie do puław i sie przyglądałem jak reszta tych pajaców lata za ludzmi i wciska im jakies perfumy

Zostaw merytoryczną opinię o Profit - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profit?

Kandydaci do pracy w Profit napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profit