Opinie o Profit w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Profit. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Profit o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profit w Lublin

?

Już sama rozmowa to kłamstwo. Znalazłem ogłoszenie odnośnie roznoszenia ulotek. Pojechałem na rozmowę i dowiedziałem się, że od godziny 9 do 13 zarobię 100 zł netto :)))))))))))))))))))))))))))))))))))) Jako, że nie jestem (usunięte przez administratora) olałem to. Bo nigdy nie uwierzę, że ktoś mi tyle zapłaci za tego typu pracę. JAK SIĘ POTEM OKAZAŁO, mój znajomy również był na rozmowie tego samego dnia i się skusił, to go wywieźli 100 km za Lublin i kazali upychać perfumy :) Nawet spróbował nic mu nie poszło, to rzecz jasna nikt mu za to nie zapłacił. O(usunięte przez administratora) OLEJ TO.

zalezy ile sprzedasz. masz wyplacane dniowki , ale duzo ludzi ma tak ze dziennie nic nie sprzeda , albo z dwie , trzy sztuki i malo tego trzeba dokladac ze swoich na wache po 30-50zl i jedzenie. nie ma Cie caly dzien w domu od 8 , bo na 8 trzeba tam byc do 21-22.

?

Moim zdaniem nie warto isc do tej firmy.(usunięte przez administratora)od samego poczatku.Daja ogloszenia na kierowce,ulotki,hostessy, a tak na prawde kazdy robi to samo . Dlaczego nie napisza prawdy w ogloszeniu jaka to praca ? bo by nikt nawet nie przyszedl.Wspolczuje tym ludziom co tam pracuja.Ja tam troche popracowalem i zrezygnowalem jak kazdy inny. Kazdy popracuje tam tydzien i daje sobie spokoj ,niektorzy nawet po 1 dniu juz daja spokoj.Towar jest beznadziejny. Nie da sie tam zarobic nawet na ''piwo i fajki'' . Urlopu tez nie mozna brac . To jest wykorzystanie pracownika.Aby patrzec jak padnie ta firma. Pozdrawiam

?

hahaha po co (usunięte przez administratora) piszesz sam sobie pozywtyne komentarze, przeciez kazdy kto tam przyjdzie to ma zla opinie , brechta z ciebie

Magazynier

Wyszedlem po tym jak zaproponowal mi 6 zlotyh za godzine po 6 godzin dziennie. Rozmowq trwala ponad minute.Szuka taniej sily roboczej.

Czy gdzies pracuje i czy sie ucze.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
doświadczony gość

(usunięte przez administratora)wymagam, żeby i praca i stanowisko i zarobki były normalne, czy to są wygórowane wymagania? uważam, że nie i nie dam się nabić w butelkę i szukającym uczciwej i normalnej pracy radzę ostrożność przy odpowiadaniu na tego typu sfingowane ogłoszenia

gość

Zytka, skoro tak ci się tam podobało, to czemu zmieniłaś pracę??

lubus

ogólnie to chyba wam się firmy pomyliły... Sprawdźcie z trzy razy zanim coś napiszecie.

BeTi

Ja tez kiedys tam pracowałam i powiem tyle...kultura pracy jest zdecydowanie na większym poziomie niz wasza własna...

ZYTKA

ALE LUDZIE SA DZIWNI JA TAM PRACOWAŁAM I NIE MOGĘ POWIEDZIEĆ NA NIC NIC ZŁEGO OWSZEM LUDZIE KTÓRZY ZOSTAJĄ ZWOLNIENI ALBO POPROSTU SIĘ NIE NADAJĄ JADĄ PO FIRMACH NA FORUM ALE MOŻE CZAS ZASTANOWIĆ SIĘ NAD SOBĄ CZY RZECZYWIŚCIE JESTEŚMY TACY ŚWIETNI ZA JAKICH SIĘ MAMY.

ania

cale zeszłoroczne wakacje pracowałam i nie rozumiem atakow. nikt nikogo niewiadomo dokąd nie wywozil a tymbardziej za darmo nikt nie pracował! wasze stwierdzenia to wyssane z palca wypociny wiecznych poszukiwaczy pracy, na ktorych powinna czekać ciepla posadka z klepiącym po (usunięte przez administratora)i szefem....ale to juz minelo. teraz w pracy sie pracuje a nie obraza sie na caly świat bo "mi sie nie chce" a szef zły bo mnie zwolnil, bo mi sie nie chciało wstac do pracy. żenada.

nerwus

Dzisiaj miałem dokładnie taka sama sytuację jak tutaj piszecie. Byłem na rozmowie miałem jutro przyjsc na szkolenie ale nawet tam nie ide. Szkoda tylko ze wydałem 15 zł na bilety. Nie rozumiem tylko jak można tak robić ludzi w (usunięte przez administratora)

el_ziom

Tak potwierdzam, "perfumiarze" siedzą teraz na turystycznej i dają ogłoszenia jako "roznoszenie ulotek". Trzymajcie się od nich z daleka!!!

sztos

chyba nikt im jazdy nie sklepał,ale ja sie na juto umowilem na stanowiko magazynier.A niech mnie tylko ściemnia cos to pocisk tam wszyscy dostaną,i jeszcze za bilety mi bedą oddawać kase pe..ły !!!!!!

kaska

a jak praca ankieter/przedstawiciel handlowy? bo w srode mam niby ten dzien gdzie bede jezdzić z jakąs osobą? daleko oni jada w teren? i tylko chodzi się po domach?

omega

dziś też zadzwoniłem do nich. oferta kierowca dostawca praca w godz 9-18 zaprosili mnie na rozmowę na 18.30 (usunięte przez administratora)

stefano

nie warto się tam zgłaszać podają ogłoszenie przez anonse jako zapotrzebowanie na kierowce magazyniera badz hostesse a tak na prawde to wielkie kłamstwo zapraszają na rozmowe i dowiadujesz się tego co w ogłoszeniu czyli jako j.w ofaerują zarobki 2tys z premia uznaniowa 500zl zapraszaja na następny dzień lub kolejny i dowiadujesz się zupełnie innej rzeczywistości przychodzisz na 8.30 i zapraszaja Cię na rozmowe po czym idziesz do samochodu z nimi i dowiadujesz się że jedziesz w teren jako akwizytr bez zadnej umowy bez niczego nie warto się interesować szkoda czasu i pieniędzy na bilet lub paliwo

Cezarynaa

hahah ja tam bylem wczoraj koles rozgadany ze hoho obok niego fajna dziunia z iloscia tapety taka ze tylko czekalem az jej policzek odpadnie:D rozmowa zaczela sie od zarobkow 2500-3000 od razu zaczalem smiac:D dzisiaj mialem byc na szkoleniu o 8.30 ale jestem w domu i pije herbatke :D

tomeklsm

Tez mialem mialem isc tam na rozmowe na stanowisko kierowca ale chyba sobie daruje po tym co tu przeczytalem. To jest straszne, ze tak mozna naciagac ludzi. Ciesze sie ze istnieje takie forum.

xxxfrogxxx

Firma nie godna uwagi ogólnie oszukują ludzi mówiąc że człowiek bedzie pracował jako hostessa ,(miała mnie przyuczać hostessa a przyszedł jakiś facet o imieniu A[usunięte przez moderatora] podał sie jako hostess )a za chwilę powiedział mi czy wiem co mam robić ?chciał o mnie wiedzieć wszystko po czym zwyzywał mnie od głupich[usunięte przez moderatora].. po czym, szybko wysiadłam z samochodu i uciekłam bo kazał mi jechać z sobą poza lublin nie podając do kąd jedziemy.ogólnie w dniu dzisiejszym zajście to ide zgłosić na policje

chemik

a praca magazyniera na czym polega? tez na akwizycja

Zostaw merytoryczną opinię o Profit - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profit?

Kandydaci do pracy w Profit napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profit