Opinie o Profit w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Profit. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Profit o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profit w Lublin

zirytowany

Ludzie! Nic się nie zmieniło, nadal wystawiają fake'owe ogłoszenia, poszedłem tam niedawno na "rozmowe kwalifikacyjną" na stanowisko kierowcy, właściciel tego syfu oczarował mnie swoimi marketingowymi sztuczkami, że wynagrodzenie 2000 zł, i inne bzdety. Do końca mówił, że jutro na 8.30 podjedzie zapakowany samochód z kierowcą i bedzie mnie sprawdzał jak sobie radze. Rano w samochodzie dowiedziałem się, że jest to stanowisko kierowca-handlowiec i pojechaliśmy 200 km za lublin. Przez sekunde nie siedziałem za kierownicą, po powrocie do lublina nawet nie wypełniłem tej śmiesznej ankiety bo już mi to śmierdziało wałkiem. Omijać jak najdalej (usunięte przez administratora)

hihahiha

Poprostu ludzią się nie chce pracować i patrzą jak najłatwiej żeby siedzieć cały dzień. (usunięte przez administratora)

belo

coś jeszcze...

klon

Ile pracowałś ja 6 miesięcy na poczotku kasa była niezła ale jak masz zły dzień a kilka takich w miesiącu jest to nawet 1200 nie zarobisz

rob

Sądząc po języku jakiego używasz to nie masz więcej niż 18 lat i figę wiesz o życiu...

Magazynier

Wyszedlem po tym jak zaproponowal mi 6 zlotyh za godzine po 6 godzin dziennie. Rozmowq trwala ponad minute.Szuka taniej sily roboczej.

Czy gdzies pracuje i czy sie ucze.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
hahaha

Ta hahahaha...jesteście wszyscy żałośni (usunięte przez administratora) pomyślcie logicznie... gdzie zarobicie takie pieniądze jak tam, bo napewno nie w polsce... szef daje wszystkim szanse na zajebiste zarobki i szanse awansu... ktoś kto ma rodzine powinien wiedzieć że jak pójdzie do normalnej pracy za 1200 zł to nie wykarmi rodziny ja (usunięte przez administratora) pomyślcie logicznie... w polscce trzeba sobie radzić... jesteście zwykłymi gówniarzami którzy tylko patrzą żeby znaleźć sobie wygodną prace i siedzieć z (usunięte przez administratora) przez cały dzień... Ps. Spoko szef i spoko ekipa... Pracowałam tam, szkoda tylko że musiałam się wyprowadzić na dolnyśląsk bo inaczej bym dalej tam pracowała... Pracując tam przynajmniej nie musisz się martwić od miesiąca do miesiąca czy będziesz miał co zjeść i za co zrobić opłaty.. Pojebane komentarze gówniarzy... tam jest zajebista szansa na zarobek... Pozdro... i tym co się nie boją pracy i chodzenia polecam spróbować i nie czytać głupich komentarzy.

aniiim

jade w czwartek na wyjazd jeśli akwizycja to odrazu spadam a jak powiedzą co innnego a bedzie co innego to jest coś takiego jak uokik albo prosto w oko za wałek

szczera

mam nadzieje że się nie obrazisz ale mogę się założyć że nieźle się na tym przejechałaś. byłam tam, na to samo stanowisko,i będę wszystkich przed tym przestrzegać(usunięte przez administratora)

Czarnaaa

Witam. Mam pytanie, ponieważ jutro mam iść na rozmowę w sprawie pakowania perfum do tej właśnie firmy i czy to nie jest jakaś ściema???? Z góry dziękuje za szczere odpowiedzi

Dzasta

Witam, jutro wybieram się na rozmowę na pakowanie tych perfum, myslicie ze to nie jest żadna lipa? Mój mąż kilka mies, temu poszedł na rozmowe na kierowcę i szef go wystawił, nawet nie zadzwonił ze ma kogoś innego... znalazłam ogłoszenie na to pakowanie czy ktoś już pracował na tym stanowisku w tej firmie?? jak to wygląda??

lol
@Dzasta

JA TAM BYŁAM,I TEŻ NA PAKOWANIE.POWIEDZIELI ŻE KOBIETOM PROPONUJĄ 2 STANOWISKA;MIN.NA PAKOWANIE WŁAŚNIE I NA HOSTESSĘ,A TA NIBY HOSTESSA MIAŁA BY PO JAKICHŚ GALERIACH NA JEDNYM STANOWISKU PO KILKA OSÓB PROMOWAĆ JAKIEŚ TAM KOSMETYKI ULOTKI,PRÓBKI ITP.JEDNO (usunięte przez administratora) .TO TYLKO I WYŁĄCZNIE AKWIZYCJA K***A MAĆ.ROZMOWA KWALIFIKACYJNA BYŁA PO PROSTU DLA PICU,ŻE FAKTYCZNIE NA TO STANOWISKO CO BYŁO W OGŁOSZENIU LUB JAK JUŻ MÓWIŁAM(PRZEPRASZAM,PISAŁAM:-)) NA HOSTESSĘ.NA DRUGI DZIEŃ MIAŁAM PRZYJŚĆ NA DZIEŃ SZKOLENIOWY,MIELI MI PO PROSTU POKAZAĆ CO I JAK MAM ROBIĆ...KAŻDY BYŁ OSOBNO WZYWANY DO GABINETU,DOSTAŁ SWOJEGO MENTORA,SZKOLENIOWCA CZY (usunięte przez administratora) WIE KTO TO BYŁ I SZEDŁ Z NIM DO SAMOCHODU(KAŻDY OSOBNEGO)NA ROZMOWĘ.I TAM SIĘ (usunięte przez administratora) OKAZYWAŁO ŻE TO JAKAŚ (usunięte przez administratora) AKWIZYCJA.SZCZERZE ODRADZAM.CHYBA ŻE PASUJE CI AKWIZYCJA...POZDRO...

pseudo

Witam ta firma jest na turystycznej ogłaszają sięże przyjmąna stanowisko kierowcy?

@pseudo

ogłaszają że na stanowisko kierowcy lub pomocnika kierowcy a i tak wezmą cie do sprzedawania perfum po domach...to tylko i wyłącznie o to chodzi...akwizycja (usunięte przez administratora)

to już było

Czy ktoś wie jak właściciel tej firmy się nazywa?

chanibal

Witam czy ta firma działa na turystycznej? Jutro wybieram się tam na rozmowę kwalifikacyjna na magazyniera i nie wiem czy mam się obawiać?

lol
@chanibal

Człowieku,daj sobie z tym spokój!!!!to tylko i wyłącznie akwizycja!!!!!!gadanie że na terenie lublina a tak naprawdę wywiozą cię cholera wie gdzie i będziesz musiał chodzić po domach i sprzedawać perfumy.wszyscy tak mają.to jedna wielka lipa,tylko tyle ci powiem.przemyśl to sobie bardzo poważnie,decyzja należy do ciebie.pozdro :-)

oszusci
@chanibal

koleżko spotkało mnie to samo, ja dowiedziałem się, że mam być akwizytorem zamiast kierowcą jak już byliśmy daleko poza lublinem, (usunięte przez administratora) nic więcej.

Brian O'Conner

odświeże ;) byłem kilka dni temu na rozmowie w sprawie pracy na stanowisko KIEROWCA. rozmowa trwała kilka minut, krótki opis stanowiska, początkowe zarobki (2000 brutto) i zaproszenie na dzień próby ( możliwości za kółkiem, punkty dostaw itp) no to co elegancko jutro zaczynam nowa pracę ;) następnego dnia przychodzę i okazuje się że jest jeszcze kilka osób na próbę ;o po czym każdy pretendent na kierowcę dostaje człowieka w garniturze i idzie do auta na rozmowę i wstęp. Poszliśmy do tych samochodów ktore okazały się prywatnymi i tam się wszystko okazało ;) stanowiska MAGAZYNIER i KIEROWCA to te same stanowiska ktore polegaja na chodzeniu od domu do domu i sprzedawaniu perfum ;) żadne 2000 ani inna podstawa. sprzedaży prowizyjna polegającą na wręczeniu potencjalnemu klientowi perfum i zrobieniu dosłownie WSZYSTKIEGO żeby je kupił ;o oczywiście nie są to żadne uznane ani znane marki ;) i tak jak wspominałem wynagrodzenie jest zależne od sprzedaży, wypłacane po każdym zakończonym dniu pracy ;) z tego co zarobimy musimy oczywiście złożyć się na paliwo do któregoś z naszych prywatnych aut którymi musimy pojechać w któreś z miejscowości naszego województwa i szerzyć perfumową akwizycję ;) krótkie streszczenie bajki o stanowiskach KIEROWCA, MAGAZYNIER ;)

......

..........LEPIEJ UWAŻAJCIE NA TE PERFUMY BO PEWNIE JAKIEŚ LEWE SĄ......

MIŁA

TA FIRMA TO LIPA,KONIEC KROPKA.

jack

zglosilem sie na rozmowe o prace jako kierowca, zapewniono mnie ze bede pracował wyłącznie jako kierowca, więc przyszedłem na dzień próbny zobaczyc jak to wygląda. No i okazalo sie że mam ubrac garnitur i sprzedawac perfumy od mieszkania do mieszkania w całym województwie. strata czasu i energii, które mozna poswięcic na poważnych pracodawców i poważne oferty.

gość

Zgłosiłem się tam z ogłoszenia jako kierowca, podałem kolesiowi życiorys a on pyta gdzie moje cv (usunięte przez administratora) na szczęście na początku powiedział że chodzi o akwizycję a nie o pracę kierowcy więc odpuściłem.

Sebek

Co mam robic ? Zostałem zaproszony na wstepną prace u nich ...na stanowisko kierowca ...mam mnie oceniac jakis typo jak prowadzę i jak sobie radzę ? od 8- do 17 ...i boje sie ze (usunięte przez administratora) mnie ?

drm

(usunięte przez administratora)Co chwila nowy adres, ostatnio byli na Mełgiewskiej. Raz już się na to nabrałem, wywieźli mnie na jakieś zadupie i pokazywali jak wciskać ludziom perfumy nieznanego pochodzenia pod szyldem znanej marki.

anna

nie ma co tam isc(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Profit - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profit?

Kandydaci do pracy w Profit napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profit