Opinie o POL-EKO Aparatura Sp.j. w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie POL-EKO Aparatura Sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w POL-EKO Aparatura Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL-EKO Aparatura Sp.j. w Wodzisław Śląski

Filip

Na poczatku pracy zaczyna się od niskiej stawki a jak ktoś dobrze pracuje to z pewnością biedzie zarabiał!!

Tomasz

Jaka atmosfera w pracy? Warto aplikować?

Witam, Pracowałem w dziale IT przez jakiś czas. Plusy: - atmosfera - uczciwość - docenianie pracownika - realny wpływ na rozwój produktów - prasa branżowa / wyjazdy szkoleniowe - dopłata do prywatnej opieki medycznej - ludzie z wieloletnim stażem od których można się wiele nauczyć - wzajemna pomoc - luźne podejście do przerw - możliwość przedstawienia i wdrożenia własnych inicjatyw Minusy: - zarobki, ale to pewnie kwestia braku konkurencji na lokalnym rynku pracy Podsumowując, nie zastanawiałbym się długo chcąc się zatrudnić jako technik IT, programista, grafik komputerowy, konstruktor. Oczywiście jeśli cenisz sobie swobodę wypowiedzi, uwagę ludzi oraz zgraną ekipę lub chęć rozwoju samego siebie,

Uczciwa i zachęcająca do rozwoju firma! Tylko pensja mogła by być wyższa na szczeblu niekierowniczym.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie POL-EKO Aparatura Sp.j.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Leszno
Ciekawy

Też się zastanawiam firma ma jakieś karty multisport? Ubezpieczenie prywatne? Inne dodatki. ? Ile programista junior/medium. Może zarobić?

Patrycja

@pytający, informacje na ten temat masz w ofercie pracy, mnie bardziej zastanawia to na co rzeczywiście można w POL-EKO Aparatura Sp.j. liczyć ze strony pracodawcy, jakie są benefity i to o co pytałam wcześniej, czyli na jakie docenienie można liczyć?

pytajacy

Na stronie są poszukiwani programisci, jak wygląda praca w dziale IT? Za co są odpowiedzialni?

Johny

Witam. Czy są przyjęcia w firmie na produkcję?

JS
@Johny

Aktualnie można starać się o pracę w dziale IT oraz Dziale Obróbki Mechanicznej. Zachęcamy do przesłania CV do sekretariatu firmy na adres info@pol-eko.com.pl. Jeżeli chcą Państwo wziąć udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez POL-EKO-APARATURA SP.J., prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, przez POL-EKO-APARATURA SP.J. A. Polok-Kowalska, S. Kowalski z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Kokoszyckiej 172C dla celów niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez POL-EKO-APARATURA SP.J.”

Patrycja

@ZbychuG w jaki sposób pracodawca docenia twoja pracę w firmie? To bardzo dobry znak dla wszystkich zainteresowanych zatrudnieniem w pracy. Możesz napisać coś więcej?

ZbychuG

Ja pracuje w firmie prawie 3 lata, pracuje w biurze, jestem zadowolony, warunki pracy stale się polepszają i są już dobre, firma się rozwija, jest perspektywa na fajną przyszłość. Jedna rada dla wszystkich, więcej serca w pracę! a będą efekty, także finansowe, puki co firma rośnie w siłę i z dobrą prognozą można spokojnie pracować. Co od wynagrodzeń pracowników, to mogę tylko mówić o mojej sytuacji, jestem zadowolony, mój trud jest doceniany i myślę, że wiele osób ma podobnie. W życiu pracowałem już w kilku miejscach i dopiero firma Pol-Eko dała mi stabilizacje której szukałem, pracowałem dla kilku firm, trzy razy prowadziłem własną działalność, także za granicą, dlatego potrafię docenić to co mam, a każdemu kto ma pretensje do właścicieli, radzę samemu podwinąć rękawki i spróbować zrobić biznes na własną rękę, a tak patrząc normalnie, przecież można umówić się na rozmowę z Właścicielami, wylać żale, podkreślić co się wkłada w firmę, pewnie zdrowa rozmowa da więcej korzyści, niż wylewnie żali online. Miłej pracy wszystkim!

Ale co z tego ze bd zatrudniali ludzi jak po maksymalnie roku sie zwolnia bo zarobki bd jakie bd. Ja pracuje tu juz sporo lat i ktos kto przychodzi nowy dostaje 200 zl mniej to gdzie tu logika. A ludzi nie zwalniaja bo sami odchodza przez zarobki jakie sa. Potrzeby byly juz zglaszane kierownika i jakos zawsze slyszalem ze nie da rady i to tylko nie ja tylko wiele osob. Nie ma kasy nie ma kasy a co roku jest wieksza sprzedaż . Nadgodzin nie ma bo wiem a jak juz sa to mozna tylko wybierac je na dni wolne bo niestety nie sa wyplacane i to mozna skontrolowac ! Co mnie interesuje ze ktos spaceruje po hali to prosze konsekwencje wyciagnac od tej osoby a od pracujachy prosze nagradzac. A i tak nie odpowiedziano mi na moje pytanie co firma zamierza zrobic by swoich dobry pracowników zatrzymac a nie zastąpić ich osoba ktora potrzebuje mase czasu na nauke , i tak nie wiadomo czy sie nada do tego ! Czy nie lepiej dac pracownikowi podwyzke i miec swiadomosc ze praca przez tego czlowieka bd zrobiona odpowiedzialnie i profesjonalnie. Niestety albo sie nie oszczedza albo sie oszczedza i sie firma rozpada od srodka.

majster :)

jeden wielki syf jeśli chodzi o produkcje !! w biurach tylko znajomi znajomych i rodzina :) tam może i fajnie i zarobki są :) lecz na produkcji zamieszanie, brak organizacji, wybijają się tylko Ci którzy kablują i są lizusami !! NIE POLECAM, jest dużo lepszych firm gdzie szanują pracownika :)

worker
@majster :)

Widocznie do (usunięte przez administratora) z ciebie "majster" skoro nie umiesz się wybić ,a jak sam opisujesz można to zrobić w "prosty" sposób. Zwolnij się jak ci coś nie pasuje a nie wypisuj bredni. Z pewnością "jest dużo lepszych firm" ale nie dla takich ludzi jak ty ! Pewnie POL-EKO i tak jest nad wyrost dla tak prostego człowieka bo sądząc po wypowiedzi nadajesz się do ścinania bananów w Afryce - chociaż i tu pozostają pewne wątpliwości ! Baw się majsterku póki jeszcze możesz !

Wiesz co, no prawda jest taka, że istnieje trochę sztuczek właśnie po to, aby skusić nowych, ale co w tym złego?

Pff

I najlepsze jest że nowy dostanie ze dwa razy premię na zachętę żeby zapierdzielal, a potem premia staje się magiczną rzeczą która niby istnieje ale nikt o niej nie słyszał.

bleble

aaa

stasiu

Nie wiem, kto wypisuje te negatywne komentarze, bo znam ludzi tam pracujących i jakoś nikt nie narzeka, tylko chwali. Dyscyplina musi być, bo inaczej firma się rozleci.

Uczciwy pracownik

Na POL-EKO narzekają Ci ,którzy pierwszy raz podchodzą do pracy albo lenie którzy braliby kasę za pierdzenie w stołek. Jak wszędzie ,pracować trzeba – od leżenia jest przecież urlop. Ludzie ,którzy mają doświadczenie z innych zakładów nie mogą się nadziwić ,że istnieje jeszcze taka firma w której warunki socjalne są lepsze niż u jednego w domu. Jeżeli ktoś starannie podchodzi do swoich obowiązków to jest za to dobrze wynagradzany. Wiadomo ,że zawsze znajdzie się ktoś komu coś się może nie spodobać ale rynek pracy jest wolny więc nikt nikogo nie zmusza aby do końca życia wiązać się z jedną firmą.

miki
@Uczciwy pracownik

To że firma eksportuje towar może i jest jakimś plusem,ale kasę trzepią tylko kierownicy i dyrektor,no może brygadzista dostanie jakąś premie świąteczną o której pracownicy nie wiedzą.

miki

Karol

Jeden wielki syf. Płaca trochę powyżej najniższej- i to jedyny plus. Pozatym donosicielstwo,podlizywanie. Traktowanie ludzi jak śmieci. Straszenie wszechmocnym dyrektorem. "kierownik" biegający po hali i drący ryja "bo ja mam (usunięte przez administratora) 46 lat i wy mnie będziecie kur*a słuchać!"Nie docenianie starych,wprawionych pracowników. Wystarczy,że przyjdzie jakiś małolat,który odpowiednio się podlizuje i już pracoiwnik z wieloletnim stażem jest do odstrzału. Dużo by mozna pisać. Osobiście nie polecam.Ale jak ktoś lubi być gnojony to proszę bardzo.

To yno jo...
@Karol

A może się ujawnisz Karolku cwaniaczku? Chętnie wszyscy poznają kim jesteś.

Placik

Jak jest z pozytywnej strony?? Potrzebują pracowników??? Wynagrodzenie powyżej minimalnej??

Zostaw merytoryczną opinię o POL-EKO Aparatura Sp.j. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w POL-EKO Aparatura Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy POL-EKO Aparatura Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL-EKO Aparatura Sp.j.?

POL-EKO Aparatura Sp.j.
3.6/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Kokoszycka 172C
    44-300 Wodzisław Śląski