POL-EKO Aparatura Sp.j.

Wodzisław Śląski

Opinie o POL-EKO Aparatura Sp.j.

robol 2013-02-18 17:12:46
Zamiast patrzec pracy patrza sie plotek! Zamiast pilnowac tych co piją i pala czepiają się tych ktorzy sa nie po znajomosci. Kierownictwo woli rozmawiac przez tel z ksiedzem niz porozmawiac szczerze z pracownikiem zero szacunku ZERO!!
robol 2014-02-24 11:20:26
Jeden wielki syf. Zero szacunku, liczą się tylko znajomości a nie to co człowiek potrafi.
Sasha 2014-04-01 08:51:34
Firma OK przepracowałem tam parę pięknych lat. Wypłata zawsze na czas. Poza kilkoma ludźmi którzy nie powinni tam pracować "mała szarańcza", i "pseudo
katolicy". No niestety bardzo duże donosicielstwo. A to że szczerze z pracownikiem się nie rozmawia to niestety prawda, sam się o tym przekonałem. Pozdrowienia dla wszystkich:)
grzegorz bunal 2014-10-24 20:12:46
a mnie tam podoba sie siedzenie i nic nie robienie :) Pozdrawiam Krzysia W.
Pracownik miesiąca 2014-12-17 09:10:19
Nie polecam - jeden wielki (usunięte przez administratora)Tu akurat się zgadzam że są osoby co siedzą i nic nie robią tylko kablują i li [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Placik 2015-02-18 21:13:01
Jak jest z pozytywnej strony??
Potrzebują pracowników???
Wynagrodzenie powyżej minimalnej??
Karol 2015-10-14 08:57:37
Jeden wielki syf. Płaca trochę powyżej najniższej- i to jedyny plus. Pozatym donosicielstwo,podlizywanie. Traktowanie ludzi jak śmieci. Straszenie wszechmocnym dyrektorem. "kierownik" biegający po hali i drący ryja "bo ja mam (usunięte przez administratora) 46 lat i wy mnie będziecie kur*a słuchać!"Nie docenianie starych,wprawionych pracowników. Wystarczy,że przyjdzie jakiś małolat,który odpowiednio się podlizuje i już pracoiwnik z wieloletnim stażem jest do odstrzału. Dużo by mozna pisać. Osobiście nie polecam.Ale jak ktoś lubi być gnojony to proszę bardzo.
To yno jo... 2015-10-14 20:10:16
A może się ujawnisz Karolku cwaniaczku? Chętnie wszyscy poznają kim jesteś.
Uczciwy pracownik 2015-10-20 08:21:30
Na POL-EKO narzekają Ci ,którzy pierwszy raz podchodzą do pracy albo lenie którzy braliby kasę za pierdzenie w stołek. Jak wszędzie ,pracować trzeba – od leżenia jest przecież urlop. Ludzie ,którzy mają doświadczenie z innych zakładów nie mogą się nadziwić ,że istnieje jeszcze taka firma w której warunki socjalne są lepsze niż u jednego w domu. Jeżeli ktoś starannie podchodzi do swoich obowiązków to jest za to dobrze wynagradzany. Wiadomo ,że zawsze znajdzie się ktoś komu coś się może nie spodobać ale rynek pracy jest wolny więc nikt nikogo nie zmusza aby do końca życia wiązać się z jedną firmą.
stasiu 2015-10-20 16:09:41
Nie wiem, kto wypisuje te negatywne komentarze, bo znam ludzi tam pracujących i jakoś nikt nie narzeka, tylko chwali. Dyscyplina musi być, bo inaczej firma się rozleci.
miki 2016-02-02 20:31:20
To że firma eksportuje towar może i jest jakimś plusem,ale kasę trzepią tylko kierownicy i dyrektor,no może brygadzista dostanie jakąś premie świąteczną o której pracownicy nie wiedzą.
miki 2016-02-02 20:35:46
bleble 2016-04-29 22:46:59
aaa
Pff 2016-10-07 13:19:55
I najlepsze jest że nowy dostanie ze dwa razy premię na zachętę żeby zapierdzielal, a potem premia staje się magiczną rzeczą która niby istnieje ale nikt o niej nie słyszał.
Nowy 2016-10-07 21:54:29
Wiesz co, no prawda jest taka, że istnieje trochę sztuczek właśnie po to, aby skusić nowych, ale co w tym złego?
Zostaw swoją opinię o POL-EKO Aparatura Sp.j. - Wodzisław Śląski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POL-EKO Aparatura Sp.j.