Opinie o Fabryka Wentylatorów Fawent S.A. w Wodzisław Śląski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fabryka Wentylatorów Fawent S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fabryka Wentylatorów Fawent S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Wentylatorów Fawent S.A. w Wodzisław Śląski

Henryk

Co tam słychać w firmie po Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy?

Hej, i jakie stawki przyniósł docelowo nowy rok? mam przed sobą ofertę z sieci dla konstruktora. Jest ona sprzed 4ech miesięcy więc nie wiem na jakie widełki się łapie. W każdym razie piszą w niej o zarobkach od 4 500 zł do 7 500 zł. w jaki sposób udaje się zdobyć te górne progi?

Marina Nowy wpis

Jesteście może zorientowani w temacie tego co się stało na tamtym zgromadzeniu akcjonariuszy, o które ktoś kiedyś pytał? Nie ma odpowiedzi żadnej więc zastanawiam się czy cokolwiek uległo w warunkach zatrudnienia zmianie? Aktualne stawki dla spawaczy mnie interesują. Mój partner widział ofertę na stronie UP sprzed paru lat, gdzie wpisano kwotę do 3,2 tys. Zatem w tym roku jakie mogą być górne progi? Na spokojnie czwórkę przekroczy?

szczery Nowy wpis
@Marina

Nic się nie zmieniło w kwestii stawek póki co, dalej ta sama bieda niestety :( Zobaczymy co nowy rok przyniesie.

Henryk Nowy wpis

Co tam słychać w firmie po Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy?

Jak wygląda praca w Fabryka Wentylatorów Fawent S.A.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Fabryka Wentylatorów Fawent S.A. na stanowisko Inspektor Nadzoru? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Leszno
Aaaaaa

Mam pytanie praca stojąca czy siedząca

hejo
@Aaaaaa

Trochę dziwne pytanie... To zależy na jakim stanowisku, to chyba logiczne.

Izabela
@hejo

w biurze raczej się siedzi? A na pozostałych na każdym jest się na nogach czy są jeszcze jakieś z możliwością siedzenia?

Tasha
@Aaaaaa

Nie polecam pod żadnym względem tej firmy. Nie polecam jeśli chodzi o pracę jak i o produkty z tej firmy.

welder

Ile tam można zarobić jako spawacz? Uprawnienia MAG\MIG MMA 20 lat doświadczenia

Y

@Y

brutto 2600

Wanda
@min krajowa

To faktycznie minimalna krajowa - no ale, jak wiadomo, jednym zarobki na takim poziomie mogą odpowiadać, a innym już nie. Słyszałam, że w Fabryce Wentylatorów Fawent istnieje możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego. Dobrze to wiedzieć, ale powiedz, czy osoby zaczynające tam pracę, mają dostęp do szkoleń?

Remek

Zarobi tyle na ile zapracuje i na ile jego umiejętności zostaną zweryfikowane.

STACHO

Jestem obecnie pracownikiem Fawet i cóż .Praca jak praca .Pracuje na produkcji od 7-15 .Jeżeli ktoś chce pracować ok.Jeżeli chodzi o zarobki szału nie ma .No niestety pensja na czas wszystko ok ale jeżeli ktoś ceni stabilizacje ok ale jeżeli ktoś chce w miarę zarobić nie polecam .Pozdrawiam

Mirosław
@STACHO

Powiedz proszę, bo napisałeś, że jeśli chodzi o wynagrodzenie, to "szału nie ma", tzn. na jakie zarobki można liczyć?

opinion

Ta firma mieści się w Chełmie Śląskim, a nie Wodzisławiu Śląskim...

Voctas

Ile zarobi spawacz ?

ciekawy
@Voctas

Ciekawi mnie to też Proszę zorientowanych o odpowiedź

Prezes
@ciekawy

Tragiczne, sprzątaczka zarobi więcej!!

Iwona
@Prezes

A jaki poziom zarobków masz dokładnie na myśli? Może to, co dla Ciebie jest "tragiczne", dla innych osób wcale takie nie będzie. Na jakie stawki może liczyć osoba rozpoczynająca swoją pracę w firmie Fawent? Ciekawi mnie też, jaką formę umowy oferuje ten pracodawca swoim pracownikom.

Jebniety Józek kontroler
@Voctas

2200 a (usunięte przez administratora)jak w (usunięte przez administratora)wszędzie kamery

maks
@Voctas

w sumie tyle ile osoba na kasie w biedronce, wiec sam sb odpowiedz gdzie lepiej isc

Grzesiek

Dobre opinie o firmie można znaleźć w internecie więc na wątku mamy ciszę!

Hhhektor

Jak dużo ludzi zatrudnia obecnie firma i jakie zarobki?

KaDeEs

Kochani, jako były pracownik powiem tyle: -praca na Fawencie jak najbardziej. Polecam. Takiej szkoły życia i umiejętności nie dostaniecie nigdzie. Szkolą super fachowców (zwłaszcza w branży energetyczno-mechanicznej) Polecam na rok , góra dwa i uciekać do konkurencji lub firm z branży. Bo później zaczyna się gnojenie. Pracowałem tam ponad dekadę, znam wielu ludzi którzy stamtąd wyszli (zwłaszcza tzw. wyższych) obecnie są kierownikami, dyrektorami, prezesami, ale w innych firmach. (usunięte przez administratora) Tak że podsumowując: świetna szkoła życia. Mi dała bardzo dużo. (usunięte przez administratora) Dziękuję załogo.

NEtto

Witam, mnóstwo ofert pracy obecnie! Jak tam się pracuje?

Arkadius
@NEtto

Beznadzieja. Kiepskie zarobki, atmosfera ciągle wszystko na już, wieczna gonitwa,nie polecam. Góra chyba myśli że ludzie będą wypruwać sobie flaki za minimum krajowe

Roman

Fawent aktualnie rekrutuje. Na stronie www pojawiły się ogłoszenia, że prowadzony jest nabór na następujące stanowiska: Kontroler Jakości, Inspektor Nadzoru, Ślusarz, Ślusarz transportu, Spawacz, Operator suwnicy, Monter konstrukcji stalowych oraz Magazynier. Jeżeli jesteście zainteresowani, tu możecie dowiedzieć się więcej: http://www.fawent.pl/index.php?page=praca Znaleźliście coś dla siebie? Jeśli pójdziecie na rozmowę kwalifikacyjną, podzielcie się tutaj swoimi wrażeniami. Dzięki temu osoby, które będą brały udział w kolejnych rekrutacjach będą miały lepsze wyobrażenie o procesie rekrutacyjnym.

MACIEJ

Jakie zarobki na stanowisku technologa albo konstruktora?

Tpg

Pracowałem w tej fabryce od1963 do 1970roku i z łezka w oku wspominam te czasy. Trudne wtedy były warunki pracy. Zarobki też nie były wygórowane ale atmosfera panujaca wśród załogi była wspaniała. Z wielką ochotą przyjeżdżalo się do pracy. Pracowałem jako ślusarz na montażu, tokarz na tokarce karuzelowej i przez 4lata w Dziale Kompletacji Dostaw oraz napraw gwarancyjnych. To była praca cały czas poza fabryką. Najczęściej na budowanych i rozbudowywany elektrowniach, kopalniach, zakladach chemicznych. Miło mi jest trochę powspominać bez narzekania. J.Kremiec (już emeryt).

Mati

Zgadzamy się w 100%

Zdzich

Jeśli chcesz zarobić 2000 brutto to idź do firmy fawent s. a!

Josef Kr.......k

To niestety prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Wentylatorów Fawent S.A. - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Fabryka Wentylatorów Fawent S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Wentylatorów Fawent S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Wentylatorów Fawent S.A.?

Fabryka Wentylatorów Fawent S.A.
1.9/5 Na podstawie 12 ocen.

Fabryka Wentylatorów Fawent S.A.