Opinie o Actavis Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Actavis Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Actavis Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Actavis Polska Sp. z o.o. w Warszawa

gryf

akurat staż pracy nie jest kluczowym elementem w kwestii zatrudnienia,bo piszesz tak jakbyś praktycznie był już po rozmowach i czekał na decyzje,a jak znam życie to zapewne nawt jeszcze nikt nie zaprosil cie na rozmowe. W tej firmie licza sie inne wartosci u pracownika,-oszukiwanie ,donosicielstwo,intrygi,załatwianie lewych faktur na pokrycie łapówek dawanych w aptekach i gabinetach,a ostatnio przedstawiciele actavisu kupuja w aptekach własne leki żeby sztucznie zawyżać sprzedaż.Ktoś powie że recepta musi być..Okazuje się że apteki śa tak obrotne że nawet recepty same zorganizuja jak im sie dobrze zapłaci...Tak sie pracuje w Actavis!

biurowiec
@gryf

od kiedy pamiętam stanowisko sekretarki/koordynator biura itp. zawsze było rozdawane po układach. Nie łudźcie się, że jest ens aplikować gdyż na 100% już wiadomo kto wygra.....

Niebieski

Miałem wątpliwą przyjemność pracy w tej firmie a raczej (usunięte przez administratora) w którym mobbing,zastraszanie (usunięte przez administratora) lizanie i donosicielstwo jest na porządku dziennym..Muszę przyznać że wiele racji jest w tym co pisze Aktywny,bo większość z pseudo przedstawicielek zrobi wszystko dla paru opakowań leku który "promują".Jak masz swoje zasady,nie chcesz robić tak jak całe to (usunięte przez administratora) stajesz się wrogiem nr 1,obrabiają ci (usunięte przez administratora) wymyślają różne niestworzone historie,brak słów na to jacy ludzie tam pracują...Chamstwo,ciemnota i fałsz to najdelikatniejsze określenia tych ludzi.Kierownicy regionalni w większości żywcem oderwani od pługa,nachlani,żażygani na cyklówkach,a na wizytach podwójnych nie potrafiący się zachować w gabinecie lekarskim..Jedyne co cenią to donosicielstwo,działania w stylu płacenie w aptekach czy gabinetach to w Actavis chleb powszedni,a te piękne wystąpienia o etyce itd na cyklówkach można sobie włożyć między bajki-kto w temacie przyzna mi racje,chyba że zaraz panie i panowie z biura będą pisać...))).Niestety,pracując w tym syfie człowiek jest zmuszany do robienia tego bo ciągłe maile,telefony w stylu jak nie poprawisz sprzedaży to zostaniesz zwolniony są w tej firmie STANDARDEM pracy regionalnej szumowiny!Dobrze że coraz więcej ludzi pisze o tym bo może ktoś się temu przyjrzy jak działa Actavis w Polsce..Współczuje normalnym ludziom którzy tam jeszcze pracują,choć tych już coraz mniej..

inez

Do Aktywny:Pisze się europeistyka a nie europejystyka:):):) Ciebie pisze się z dużej litery, ale nas już z małej. Oj spało się na lekcjach języka polskiego!:)

Aktywny

Do Inez,ja będę miał na tyle odwagi,że napiszę kim jestem,najstarszym synem faceta,którego chciałaś osaczyć i który za mądry był dla ciebie bo wybrał NAS,dużo mówił o tobie nam,mieszkał z tobą jakiś czas,ale tak zdesperowanej i sfrustrowanej kobiety to mówił,że nigdy nie widział,dlatego chronił nas przed tobą,a to,że piszę w tych godzinach tzn,że mamy swoie sklepy które otwieramy o tej godzinie,ja nie muszę sie ze swoimi braćmi martwić o przyszłość,a co do inteligencji,to skończyłem Europejystykę i kończę Politologię,dla pani zbyt wysoki pułap,bardzo się cieszę,że nie jest z panią,niech się pani nakręca,na siłownię,też chodziłem i ćwiczyłem tam,gdzie pani i dużo,naprawdę dużo o pani było głośno,musieliśmy panią sprawdzić i wiemy,że chodziło tylko o kasę,ale dobrze,że nie naszą-PATRYK SYN SWOJEGO TATY i to moje ostatnie dla pani podsumowanie,nie chcielibyśmy już pani nigdy spotkać,nawet mieszkania na Dębowym tata sprzedaje.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
inez

Do Aktywny: Kolego, naprawdę jesteś zabawny:) Tydzień temu napisałam 3 zdania a Ty ciągle to przeżywasz. Oj trafiłam w czuły punkt:) No cóż, bardzo mi przykro, że dziewczyna Cię rzuciła bo wolała kogoś ogarniętego i na poziomie. Ale jak czytam Twoje wypowiedzi to trudno jej się dziwić. Jeśli wypowiadasz się na takim poziomie intelektualnym jak piszesz to dziwię się, że w ogóle się z Tobą związała. Wstyd pokazać Cię w towarzystwie. Proponuję, żebyś mniej czasu wykorzystywał na wylewanie z siebie żółci a więcej na pracę nad językiem polskim. Bo Twoje wypowiedzi to jeden wielki bełkot bez ładu i składu! Także miłej nauki:)

Aktywwny

Inez,sfrustrowana to musi być ty co kilka lat,szukać i sprzedawać się następnemu,a on bawił się tobą,wiedział o twoich wszystkich skokach na boki,wyjazdach ze znajomymi lub lekarzami,nie zasługujesz na to,aby cię szanować,bo sama siebie nie szanujesz,zbierz opinię o sobie z siłowni i miast.w których mieszkałaś,za kasę zrobisz wszystko,DOSŁOWNIE WSZYSTKO.

Była prac

Powiem najkrócej jak mogę , nie będę narzekać jak inni , ale fakt jest faktem pani Iza powinna już odpuścić , czy Zarząd nie widzi co się dzieje w Actavisie ? Za chwilę zniknie mój wpis na dobre ....bo ktoś go skasuje , ale przyjdzie taki dzień , że ktoś skasuje panią Izę z funkcji .

FX

Aktywny,musiałeś komuś dopalić,bo widać tu osobiste emocje od GOŚCIA i INEZ,ale zgadzam się nie tylko z tobą,że to (usunięte przez administratora) mydlą oczy laptopami,tel.i samochodami,na szkoleniach pranie mozgu,premie wirtualne,albo za bzykanie,łapowki dla aptek,fikcyjne wizyty u lekarzy.GOCHA nawet personalnie podsumowała osobę z Actavisu,ja też mogę parę przykładów dać,kto z kim i za co,moje koleżanki z grupy prześcigały się w zaliczaniu lekarzy,to jest patologia,czas znależć coś innego.

Aktywny

Gościu,czy jak sie tam nazywasz,interpunkcją,czy ortografią nie muszą się zajmować ludzie inteligentni,wykształciuchy tak,bo w ten sposób leczą kompleksy i traumy życiowe,które dotyczą,albo wyglądu albo porażek życiowych i osobistych i zawodowych,a co do tego NOSIR,to rozwiń,albo odczytaj,bo do kogoś innego piszesz.Inez to chyba pseudonim dziewczyny na tel,ale razem z Gościem pasujecie do siebie,przeczytaj wcześniejsze wpisy ludzi pracujących w tym bagnie.

gość

Aktywny jeśli chcesz korespondować z inteligentnymi ludźmi to popraw trochę interpunkcję i ortografię bo odstajesz od reszty, która się tu wypowiada... Widać, że w NOSiR mało pracy macie, skoro jest czas na wypisywanie takich głupot...

Aktywny

Do Inez,nożyce się odezwały,a blacha to na was działa i rozkładacie same nogi,jak zobaczycie czym lekarz jeżdzi i co może zaoferować w zamian za premie którą musicie wyrobić,jak byśmy się spotkali twarzą w twarz,to przyznałabysmi rację,bo tak to funkcjonuje,czy to w Biotonie,czy Actavisie,czy Krce,a jakbyś była inteligentna to wiedziałabyś,że skoro ktoś pisze o tej godzinie,to,albo pracuje,albo nie musi,a co do zarabiania,dla ciebie dużo to pewnie 5 tys.a dla innych pieniądze to nie wszystko,pewnie przyjechałaś z jakiejś małej wichury do stolicy i zgłupiałas.

inez

Ale fajnie było mieć dziewczynę, która dobrze zarabiała i wozić tyłek jej samochodem służbowym. Pewnie to ona Cię puściła kantem bo jesteś sfrustrowanym nierobem, który masz czas pisać pierdoły o 8 rano kiedy inni idą do pracy.

Aktywny

Najwajniejsze jest w tym wszystkim to,że reagujecie i opisujeci,straszycie dopiero,jak zwalniają,a tak tkwicie w tym bagnie i dostosowujecie się do tych reguł,miałem dziewczynę,która tylko pracowała w firmach farmaceutycznych i zostawiłem ścierkę,bo jak zobaczyłem,jak awansujecie,jak dostajecie premię,jak potpierdzielacie się na wzajem,to byłem w szoku,w większości,zaznaczam w większości firm farmaceutycznych,tylko przez dupsko,donoszenie lub znajomości można pracować,a ACTAVIS,czy KRKA są na samej gorze bagna,nie dziwcie sie,że was tak traktują,bo wy sami siebie tak traktujecie.

gocha

SYF I Malaria jeden wielki burd..., traktują ludzi jak śmieci a Pani Gór... HR przez dokonania w gimnastyce wieczornej ma profesjonalne i ludzkie podejśćie do tematu,kolega nie wypełnił dokumentu do podwyżki na czas a ta su.... informuje go ze w tym miesiącu dostanie tylko pół wypłaty i musi w tym miesiącu kupić tańsze jedzenie dla rodziny...nie wiem no co chodzi ale tacy ludzie sprawowali urzędy za czasów Stalina i Chruszczowa.Trzeba zająć się tą firmą i nagłośnić temat. Całe szczęście ze jest osoba, która nagrywa i kopiuje @ a materiał wbija w fotel, więc Izabella Zimna będzie naprawdę zimna jak w sądzie usłyszy ciepłe słowa

Dla przypomnienia

Post z 2011 r as - 2011-09-07 13:36:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Z przyjemnością czytałam opinie o firmie, dlaczego? Bo po rozmowie rekrutacyjnej myślałam że jestem śmieciem i nic nie wartym debilem...znaczy to, ze nie jestem odosobniona:) To nie za mna jest cos nie tak, tylko z zarządzającymi tam osobami...Szkoda, ze zdradzenie detali z rozmowy być może zaowocowałoby dekonspiracją, ale czegoś takiego nie doświadczyłam nigdy w życiu...Brak profesjonalizmu zarówno w HR( rozmawiałam z jedna osobą wątpiąca w prawdziwość każdego mojego słowa...) jak i u menadżerki( brak kontaktu wzrokowego, atmosfera jak na przesłuchaniu.......Powiecie- histeryczka, tak ryczałam przez cała droge do domu...

FX

Miałem nieprzyjemnośc tam pracować , całe szczęście że udało mi się odejść w odpowiednim momencie. Szczerze mówiąc to żałuję jednej rzeczy ze nie miałem dyktafonu przy sobie na różnych rozmowach z przełożonymi. Mógł bym wtedy spokojnie ich zaskarżyć o mobing!!!!!!!!!!!!!!!!! I POTWIERDZAM TO CO LUDZIE PISZĄ SYF KIŁA MOGIŁA, TYLKO KASA SIĘ LICZY JAK KTOŚ WYRASTA PONAD TŁUM A NIE JEST Z WATACHY TO MU SIĘ OBCINA PREMIĘ ITD. !!!!!!!!!!!!!!!!!

Dno

Moze Kate pochwali sie nam działem i szefem? Skoro tak jej było cudownie w Actavis, to czemu nie napisze prawdziwego imienia? Brak odwagi cywilnej?

tom

przecież to osoba z biura napisała coś pozytywnego, jak widać w ostatnich postach zarówno byli jaki obecni pracownicy tejże cudownej firmy tylko po niej jadą i wcale im się nie dziwie, burdel jest był i będzie :):):)

Do Kate

Ja dziękuję Tobie, zwykle nie wdaje się w takie dyskusje, ale rozlozylaś mnie na łopatki. Proponuje żebyś poszla popracować w ramach wolontariatu skoro masz taki sentyment. Ja chyba tez pójdę na kleczkach dziękować, że taka prestiżowa firma mnie zatrudniła, po czym zostałam zwolniona bez konkretnego argumentu. Wszystko jeszcze przed tą masowka , mój kierownik stwierdził że " jestem pierwsza ale nie ostatnia". Przestań dziewczyno opowiadać głupoty, bo ludzie zostali z kredytami i bez pracy z dnia na dzień, a Ty dziękujesz, bo dali Ci szanse pracować. Twoja głupota mnie zabiła.

kate

A ja dla odmiany napiszę coś innego .Dziękuję bardzo , że mogłam pracować w Actavis , że kr przyjęła mnie do pracy bez doświadczenia . Bardzo dobrze mi się w tej firmie pracowało, gdyby nie restrukturyzacja ( to jest normalne, naturalne, że jeśli są straty , trzeba dokonać zmian, nikt nie będzie dokładał do interesu ) chociaż , to nie jest łatwe. Zawsze z sentymentem będę wspomiała Actavis,

BÓG
@kate

Trzeba przyznac ze Actavis doprowadził dziewuchę do znacznego uszkodzenia mózgu.Dziękuję że mogłam pracowac.Jutro podziękuj atmosferze że możesz oddychac,natomiast pojutrze biedronkom(nie sklepom) że zjadają mszyce w Twoim ogrodzie.Nie dziwię się Izie ,że musiała wyleczyć firmę z tak doskonałego materiału.W tym konkretnym przypadku powinnaś dziewczyno nie dziękowac a dziwic się że tam pracowałaś .Zgroza

Zostaw merytoryczną opinię o Actavis Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Actavis Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Actavis Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Actavis Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 265 ocen.
  • Marynarska 15
    02-674 Warszawa

Actavis Polska Sp. z o.o.